Відновлення автобусного сполучення

6849
20.05.20
Відновлення автобусного сполучення

Здійснилося! Карантин триває до 22 червня, але з 22 травня починається послаблення карантинних заходів, відновлюються міські, приміські, внутрішньообласні та міжнародні пасажирські автобусні перевезення. Згідно з розпорядженням Міністерства інфраструктури перевезення пасажирів здійснюється в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реестраційних документах на транспортний засіб, якщо інше не встановлено правилами карантину. Тобто перевезення пассажирів стоячи офіційно заборонено.

З 1 червня відкривається міжобласне сполучення

У випадку здійснення міжобласного пасажирського перевезення до області таке перевезення дозволяється в межах 50 відсотків від кількості місцы для сидіння, передбаченої в якій не діють послаблення протиепідемічних заходів, характеристикою транспортного засобу визначеної технічною реєстраційних документах на цей транспортний заcіб, за умови розсадки пасажирів з вільним місцем поруч, спереду та позаду.

Забороняється перевезення пасажирів. які не використовують респіратор або захисну маску, у тому числі виготовлену самостійно.

В приміщенні автостанції дозволяється одночасне перебування не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі зали обслуговування пасажирів. Обмеження контакту між працівниками та пасажирами повинно здійснюватися шляхом організації екранів в касах продажу квитків (з плівки, скла, прозорого пластику тошо) та дотримання принципу соціального дистанціювання (1,5 метри) в чергах. Робота залів очікування рейсу не дозволяеться. Допуск пасажирів та перебування в примішщенні автостанції дозволяється лише у респіраторі або у захисній масці (у тому числі саморобній).

Адміністрація автостанції забезпечує та контролює виконання умов недопущення черг біля кас. Біля місць потенційного скупчення пасажирів повинно бути нанесене відповідне маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції не менше 1,5 метри. 


Продаж квитків забезпечуеться в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на транспортний засіб. Забезпечується можливість придбання квитків через мережу Інтернет та інформування пасажирів про таку можливість. Нагадуємо, що inbus.ua - офіційний постачальник автобусних квитків онлайн з усіх автостанцій України, купуйте квитки безпечно та бережіть себе!

 Перед покупкою квитків обов'язково переконайтесь у тому, що у вашому регіоні пом'якшено карантин! Оперативна інформація щодо пом'якшення карантину тут

Компанія року! | InBus
Компанія року!
Розробники сервісу inbus.ua отримали першість у своїй галузі!
Новий рейс Чернігів-Київ-Чернігів | InBus
Новий рейс Чернігів-Київ-Чернігів
З радістю повідомляємо про те, що з 1.09.2020 на сайті inbus.ua стартував онлайн продаж квитків на автобус від чернігівського перевізника ПП "ТОРНАДО-ПЛЮС"
Підземна таємниця Львова | InBus
Підземна таємниця Львова
Велика частина туристів не здогадується про той факт, що для того, що побудувати знаменитий оперний театр, довелося закопати повноводну річку
InBus
Добро пожаловать на InBus.ua
Служба підтримки
Час роботи служби підтримки: щоденно з 7:00 до 23:00
Зворотній звязок