Відновлення автобусного сполучення

7799
20.05.20
Відновлення автобусного сполучення

Здійснилося! Карантин триває до 22 червня, але з 22 травня починається послаблення карантинних заходів, відновлюються міські, приміські, внутрішньообласні та міжнародні пасажирські автобусні перевезення. Згідно з розпорядженням Міністерства інфраструктури перевезення пасажирів здійснюється в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реестраційних документах на транспортний засіб, якщо інше не встановлено правилами карантину. Тобто перевезення пассажирів стоячи офіційно заборонено.

З 1 червня відкривається міжобласне сполучення

У випадку здійснення міжобласного пасажирського перевезення до області таке перевезення дозволяється в межах 50 відсотків від кількості місцы для сидіння, передбаченої в якій не діють послаблення протиепідемічних заходів, характеристикою транспортного засобу визначеної технічною реєстраційних документах на цей транспортний заcіб, за умови розсадки пасажирів з вільним місцем поруч, спереду та позаду.

Забороняється перевезення пасажирів. які не використовують респіратор або захисну маску, у тому числі виготовлену самостійно.

В приміщенні автостанції дозволяється одночасне перебування не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі зали обслуговування пасажирів. Обмеження контакту між працівниками та пасажирами повинно здійснюватися шляхом організації екранів в касах продажу квитків (з плівки, скла, прозорого пластику тошо) та дотримання принципу соціального дистанціювання (1,5 метри) в чергах. Робота залів очікування рейсу не дозволяеться. Допуск пасажирів та перебування в примішщенні автостанції дозволяється лише у респіраторі або у захисній масці (у тому числі саморобній).

Адміністрація автостанції забезпечує та контролює виконання умов недопущення черг біля кас. Біля місць потенційного скупчення пасажирів повинно бути нанесене відповідне маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції не менше 1,5 метри. 


Продаж квитків забезпечуеться в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на транспортний засіб. Забезпечується можливість придбання квитків через мережу Інтернет та інформування пасажирів про таку можливість. Нагадуємо, що inbus.ua - офіційний постачальник автобусних квитків онлайн з усіх автостанцій України, купуйте квитки безпечно та бережіть себе!

 Перед покупкою квитків обов'язково переконайтесь у тому, що у вашому регіоні пом'якшено карантин! Оперативна інформація щодо пом'якшення карантину тут

Нові правила пасажирських перевезень  | InBus
Нові правила пасажирських перевезень
З 21 жовтня міжрегіональні пасажирські перевезення в регіонах з "жовтим", "помаранчевим" чи "червоним" рівнем епіднебезопасності будуть дозволені за нових умов
Відкриття inBus Point. Перша кавова заправка на автостанції | InBus
Відкриття inBus Point. Перша кавова заправка на автостанції
Минулого тижня почала працювати перша кав’‎ярня InBus Point на Центральній автостанції Харкова. Для покращення пасажирського сервісу планується відкриття таких поінтів на кожній автостанції.
+190 нових автобусних рейсів від LikeBus за спеціальними цінами | InBus
+190 нових автобусних рейсів від LikeBus за спеціальними цінами
Шукай на inbus.ua квитки з поміткою «Кращі ціни від LikeBus» та подорожуй вигідно та з максимальним комфортом!
InBus
Добро пожаловать на InBus.ua
Служба підтримки
Час роботи служби підтримки: щоденно з 7:00 до 23:00
Зворотній звязок