Відновлення автобусного сполучення

9012
20.05.20
Відновлення автобусного сполучення

Здійснилося! Карантин триває до 22 червня, але з 22 травня починається послаблення карантинних заходів, відновлюються міські, приміські, внутрішньообласні та міжнародні пасажирські автобусні перевезення. Згідно з розпорядженням Міністерства інфраструктури перевезення пасажирів здійснюється в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реестраційних документах на транспортний засіб, якщо інше не встановлено правилами карантину. Тобто перевезення пассажирів стоячи офіційно заборонено.

З 1 червня відкривається міжобласне сполучення

У випадку здійснення міжобласного пасажирського перевезення до області таке перевезення дозволяється в межах 50 відсотків від кількості місцы для сидіння, передбаченої в якій не діють послаблення протиепідемічних заходів, характеристикою транспортного засобу визначеної технічною реєстраційних документах на цей транспортний заcіб, за умови розсадки пасажирів з вільним місцем поруч, спереду та позаду.

Забороняється перевезення пасажирів. які не використовують респіратор або захисну маску, у тому числі виготовлену самостійно.

В приміщенні автостанції дозволяється одночасне перебування не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі зали обслуговування пасажирів. Обмеження контакту між працівниками та пасажирами повинно здійснюватися шляхом організації екранів в касах продажу квитків (з плівки, скла, прозорого пластику тошо) та дотримання принципу соціального дистанціювання (1,5 метри) в чергах. Робота залів очікування рейсу не дозволяеться. Допуск пасажирів та перебування в примішщенні автостанції дозволяється лише у респіраторі або у захисній масці (у тому числі саморобній).

Адміністрація автостанції забезпечує та контролює виконання умов недопущення черг біля кас. Біля місць потенційного скупчення пасажирів повинно бути нанесене відповідне маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції не менше 1,5 метри. 


Продаж квитків забезпечуеться в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на транспортний засіб. Забезпечується можливість придбання квитків через мережу Інтернет та інформування пасажирів про таку можливість. Нагадуємо, що inbus.ua - офіційний постачальник автобусних квитків онлайн з усіх автостанцій України, купуйте квитки безпечно та бережіть себе!

 Перед покупкою квитків обов'язково переконайтесь у тому, що у вашому регіоні пом'якшено карантин! Оперативна інформація щодо пом'якшення карантину тут

Онлайн-продаж квитків станом на березень 2022 року | InBus
Онлайн-продаж квитків станом на березень 2022 року
З яких областей на даний момент працює продаж автобусних квитків на сайті inBus.ua
Перша автостанція нового зразка у Селидовому | InBus
Перша автостанція нового зразка у Селидовому
InBus спільно з ТОВ «Східні автовокзали» втілили проект нової автостанції у місті Селидове Донецької області
InBus
Добро пожаловать на InBus.ua
Служба підтримки
Час роботи служби підтримки: щоденно з 9:00 до 20:00
Зворотній звязок