Uk

Автобус Бахмут - Краматорськ: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Краматорськ - Бахмут від 79 грн.
05:00
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
1 г. 10 хв.
06:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Свічкарьов Андрій Анатолійович 10
Модель автобусу:
Опель-8
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 10 хв.
  • 05:00
    Бахмут
  • 05:24
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 05:29
    Костянтинівка АС
  • 05:55
    Дружківка
  • 06:10
    Краматорськ
  • 06:40
    Слов'янськ Автостанція
  • 10:00
    Гоптівка КПП
  • Рейс: № 753
  • Перевізник: Свічкарьов Андрій Анатолійович 10
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 8 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
05:10
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
1 г. 20 хв.
06:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП" 10
Модель автобусу:
BOVA-53
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 03:35
    Сєвєродонецьк АВ
  • 03:50
    Лисичанськ
  • 05:00
    Бахмут
  • 05:40
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 06:05
    Дружківка
  • 06:30
    Краматорськ
  • 06:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 08:05
    Ізюм
  • 09:30
    Чугуїв Автовокзал
  • 10:50
    Харків Автовокзал
  • 12:55
    Полтава Автовокзал
  • 16:15
    Лубни
  • 16:55
    Пирятин АС
  • 18:25
    Бориспіль
  • 18:40
    Київ Видубичі
  • 21:00
    Житомир Автовокзал
  • 22:15
    Новоград-Волинський
  • 23:45
    Рівне Автовокзал
  • 00:55
    Луцьк
  • 02:05
    Володимир-Волинський
  • 02:25
    Нововолинськ
  • 03:50
    Ковель
  • Рейс: № 09
  • Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП" 10
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
05:10
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
1 г. 20 хв.
06:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП"
Модель автобусу:
BOVA-53
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 03:35
    Сєвєродонецьк АВ
  • 05:00
    Бахмут
  • 05:40
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 06:05
    Дружківка
  • 06:30
    Краматорськ
  • 06:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 23:45
    Рівне Автовокзал
  • 09:50
    Жешув
  • 10:45
    Дембіца
  • 11:30
    Тарнув
  • 12:25
    Бохня
  • 13:15
    Краків Головний
  • 14:15
    Хшанув
  • 14:55
    Катовіце
  • 16:05
    Битом
  • 16:35
    Забже
  • 16:50
    Глівіце
  • 17:30
    Стшельце-Опольске
  • 18:10
    Ополе
  • 19:05
    Бжег
  • 19:25
    Олава
  • 20:00
    Вроцлав
  • Рейс: № 14
  • Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
05:10
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
1 г. 20 хв.
06:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП"
Модель автобусу:
BOVA-53
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 03:35
    Сєвєродонецьк АВ
  • 05:00
    Бахмут
  • 05:40
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 06:05
    Дружківка
  • 06:30
    Краматорськ
  • 06:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 17:50
    Вільнюс
  • Рейс: № 18
  • Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
05:10
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
1 г. 20 хв.
06:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП"
Модель автобусу:
BOVA-53
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 03:35
    Сєвєродонецьк АВ
  • 05:00
    Бахмут
  • 05:40
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 06:05
    Дружківка
  • 06:30
    Краматорськ
  • 06:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 23:45
    Рівне Автовокзал
  • 06:30
    Замосць
  • 11:30
    Томашув-Мазовецкий
  • 11:55
    Пйотркув-Трибунальський
  • 12:45
    Лодзь
  • 14:05
    Коло
  • 14:45
    Конін
  • 15:45
    Вжесня
  • 17:10
    Познань
  • Рейс: № 6А
  • Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
05:10
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
1 г. 20 хв.
06:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП"
Модель автобусу:
BOVA-53
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 03:35
    Сєвєродонецьк АВ
  • 05:00
    Бахмут
  • 05:40
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 06:05
    Дружківка
  • 06:30
    Краматорськ
  • 06:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 23:45
    Рівне Автовокзал
  • 06:50
    Хелм (АС вул Львівська,20)
  • 09:50
    Радом
  • 10:45
    Скаржиско-Каменна
  • 11:25
    Кельце
  • 12:55
    Радомсько
  • 13:45
    Ченстохова
  • Рейс: № 26
  • Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
05:10
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
1 г. 20 хв.
06:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП"
Модель автобусу:
BOVA-53
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 03:35
    Сєвєродонецьк АВ
  • 05:00
    Бахмут
  • 05:40
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 06:05
    Дружківка
  • 06:30
    Краматорськ
  • 06:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 23:45
    Рівне Автовокзал
  • 06:30
    Замосць
  • 07:45
    Люблін
  • 08:30
    Пулави
  • 12:30
    Варшава
  • 13:45
    Лодзь
  • 14:40
    Кутно
  • 15:25
    Влоцлавек
  • 16:30
    Торунь
  • 17:20
    Бидгощ
  • 18:55
    Грудзйондз
  • 19:55
    Старогард-Гданьский
  • 20:15
    Тчев
  • 21:00
    Гданьск
  • 22:00
    Гдиня
  • Рейс: № 13
  • Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
05:10
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
1 г. 20 хв.
06:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП"
Модель автобусу:
BOVA-53
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 03:35
    Сєвєродонецьк АВ
  • 05:00
    Бахмут
  • 05:40
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 06:05
    Дружківка
  • 06:30
    Краматорськ
  • 06:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 23:45
    Рівне Автовокзал
  • 07:50
    Брест
  • 08:40
    Кобрин
  • 11:05
    Барановичі
  • 13:15
    Мінськ
  • Рейс: № 4
  • Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
05:30
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
1 г. 55 хв.
07:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
Модель автобусу:
БАЗ-26
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 05:30
    Бахмут
  • 05:44
    Красне
  • 06:05
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 06:25
    Костянтинівка АС
  • 07:00
    Дружківка
  • 07:25
    Краматорськ
  • 08:05
    Слов'янськ Автостанція
  • 09:15
    Ізюм
  • 10:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 11:35
    Харків АС-6
  • 12:10
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 221
  • Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 19 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
06:00
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
1 г. 25 хв.
07:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Гончар Сергій Олександрович
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 25 хв.
  • 06:00
    Бахмут
  • 06:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 07:25
    Краматорськ
  • 07:55
    Дружківка
  • 08:25
    Костянтинівка АС
  • 09:50
    Покровськ Автовокзал
  • 11:40
    Петропавлівка
  • 13:00
    Павлоград
  • 14:00
    Новомосковськ АС
  • 15:00
    Дніпро Автовокзал
  • 17:20
    Софіївка
  • 18:10
    Кривий Ріг
  • Рейс: № 57
  • Перевізник: Гончар Сергій Олександрович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 27 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:50
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
1 г. 20 хв.
09:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 07:50
    Бахмут
  • 08:40
    Слов'янськ Автостанція
  • 09:10
    Краматорськ
  • Рейс: № 9970
  • Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:40
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
1 г. 25 хв.
10:05
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
Рута-17
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 25 хв.
  • 08:40
    Бахмут
  • 09:25
    Слов'янськ Автостанція
  • 10:05
    Краматорськ
  • Рейс: № 4201
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
09:00
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
1 г. 15 хв.
10:15
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
Рута-22
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 15 хв.
  • 09:00
    Бахмут
  • 09:28
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 09:35
    Костянтинівка АС
  • 09:55
    Дружківка
  • 10:15
    Краматорськ
  • Рейс: № 5421
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 22 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
10:10
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
1 г. 45 хв.
11:55
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 45 хв.
  • 09:40
    Соледар
  • 10:05
    Бахмут
  • 10:35
    Часів Яр
  • 11:05
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 11:30
    Дружківка
  • 11:55
    Краматорськ
  • Рейс: № 251142
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:15
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
1 г. 20 хв.
11:35
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "СТАТ-ПІЛІГРІМ"
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 10:15
    Бахмут
  • 11:10
    Слов'янськ Автостанція
  • 11:35
    Краматорськ
  • 12:05
    Дружківка
  • 12:35
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 13:27
    Мирноград АС
  • 13:45
    Покровськ Автовокзал
  • 14:10
    Селидове
  • 14:45
    Курахове
  • 15:14
    Богатир
  • 15:28
    Комар
  • 15:55
    Покровське
  • 16:25
    Новомиколаївка
  • 17:30
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 7049
  • Перевізник: ТОВ "СТАТ-ПІЛІГРІМ"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
10:30
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
1 г. 25 хв.
11:55
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 25 хв.
  • 10:30
    Бахмут
  • 11:10
    Костянтинівка АС
  • 11:35
    Дружківка
  • 11:55
    Краматорськ
  • Рейс: № 252519
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:20
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
1 г. 17 хв.
12:37
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 17 хв.
  • 11:20
    Бахмут
  • 12:07
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:37
    Краматорськ
  • Рейс: № 9972
  • Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:20
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
1 г. 25 хв.
13:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
Рута-19
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 25 хв.
  • 12:20
    Бахмут
  • 13:05
    Слов'янськ Автостанція
  • 13:45
    Краматорськ
  • Рейс: № 6240
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 19 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:15
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
1 г. 15 хв.
14:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
Рута-22
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 15 хв.
  • 13:15
    Бахмут
  • 13:45
    Костянтинівка АС
  • 14:10
    Дружківка
  • 14:30
    Краматорськ
  • Рейс: № 5423
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 22 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:45
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
1 г. 25 хв.
15:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 25 хв.
  • 13:45
    Бахмут
  • 14:25
    Костянтинівка АС
  • 14:50
    Дружківка
  • 15:10
    Краматорськ
  • Рейс: № 252521
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:40
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
1 г. 35 хв.
16:15
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 35 хв.
  • 09:40
    Станиця Луганська
  • 10:55
    Щастя
  • 12:40
    Сєвєродонецьк АВ
  • 13:20
    Лисичанськ
  • 14:30
    Бахмут
  • 15:35
    Слов'янськ Автостанція
  • 16:15
    Краматорськ
  • Рейс: № 516А
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 12 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:50
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
1 г. 25 хв.
16:15
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПП "БІРАНД"
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 25 хв.
  • 11:00
    Станиця Луганська
  • 11:55
    Щастя
  • 12:23
    Новоайдар
  • 13:20
    Сєвєродонецьк АВ
  • 13:45
    Лисичанськ
  • 14:45
    Бахмут
  • 15:23
    Костянтинівка АС
  • 15:45
    Дружківка
  • 16:15
    Краматорськ
  • 16:45
    Слов'янськ Автостанція
  • 18:05
    Ізюм
  • 18:58
    Чугуїв Автовокзал
  • 19:30
    Харків АС-6
  • 19:48
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 7260
  • Перевізник: ПП "БІРАНД"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 9 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:25
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
1 г. 25 хв.
17:50
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
Рута-17
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 25 хв.
  • 16:25
    Бахмут
  • 17:10
    Слов'янськ Автостанція
  • 17:50
    Краматорськ
  • Рейс: № 4224
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
17:00
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
1 г. 25 хв.
18:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 25 хв.
  • 17:00
    Бахмут
  • 17:40
    Костянтинівка АС
  • 18:05
    Дружківка
  • 18:25
    Краматорськ
  • Рейс: № 252523
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
17:15
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
1 г. 45 хв.
19:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 45 хв.
  • 16:45
    Соледар
  • 17:10
    Бахмут
  • 17:35
    Часів Яр
  • 18:05
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 18:40
    Дружківка
  • 19:00
    Краматорськ
  • Рейс: № 251144
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
18:00
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
1 г. 15 хв.
19:15
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
Рута-22
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 15 хв.
  • 18:00
    Бахмут
  • 18:23
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 18:30
    Костянтинівка АС
  • 18:55
    Дружківка
  • 19:15
    Краматорськ
  • Рейс: № 5425
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 22 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
  • На маршруті Бахмут - Краматорськ доступно 26 автобусних маршрутів, та 9 перевізників.
  • З них 15 прямих рейсів, а 11 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Бахмут - Краматорськ від 77.52 ₴ до 495 ₴.
  • Середній час в дорозі: 1 г. 24 хв., а найшвидший рейс 1 г. 10 хв.
  • Найшвидше прибуття до Краматорськ: 06:10, автостанція Краматорськ.
  • Найпізніше прибуття до Краматорськ: 19:15, автостанція Краматорськ.
  • Середня вартість квитків: 197 ₴.
  • Маршрут автобуса Бахмут - Краматорськ можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 06:00
    Бахмут
    вул. Космонавтів, 5
  • 07:25
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Гончар Сергій Олександрович
Самий швидкий
  • 05:00
    Бахмут
    вул. Космонавтів, 5
  • 06:10
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Свічкарьов Андрій Анатолійович 10
Раннє прибуття
  • 05:00
    Бахмут
    вул. Космонавтів, 5
  • 06:10
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Свічкарьов Андрій Анатолійович 10
Пізне прибуття
  • 18:00
    Бахмут
    вул. Космонавтів, 5
  • 19:15
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Бахмут, станції на мапі