Uk

Автобус Бердянськ - Маріуполь: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
07:25
Бердянськ
просп. Західний, 4
2 г. 5 хв.
09:30
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник:
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 5 хв.
  • 07:25
    Бердянськ
  • 09:30
    Маріуполь Автовокзал
  • 10:25
    Волноваха
  • 11:15
    Вугледар Автостанція
  • 12:05
    Курахове
  • 12:30
    Селидове
  • 13:10
    Покровськ Автовокзал
  • 14:10
    Костянтинівка АС
  • 15:20
    Бахмут
  • 16:40
    Лисичанськ
  • 17:05
    Сєвєродонецьк АВ
  • Рейс: № 155
  • Перевізник:
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 16 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:27
Бердянськ
просп. Західний, 4
2 г. 29 хв.
10:56
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник:
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 29 хв.
  • 08:27
    Бердянськ
  • 10:02
    Мангуш
  • 10:56
    Маріуполь Автовокзал
  • 12:11
    Волноваха
  • 13:06
    Вугледар Автостанція
  • 13:56
    Курахове
  • 15:01
    Покровськ Автовокзал
  • 16:35
    Краматорськ
  • 18:10
    Лиман
  • 18:45
    Кремінна
  • 19:15
    Рубіжне
  • 19:40
    Сєвєродонецьк АВ
  • Рейс: № 4264
  • Перевізник:
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 14 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
09:15
Бердянськ
просп. Західний, 4
2 г.
11:15
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник:
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г.
  • 09:10
    Бердянськ
  • 10:36
    Червоне Поле
  • 10:55
    Мангуш
  • 11:15
    Маріуполь Автовокзал
  • 12:25
    Волноваха
  • 13:15
    Вугледар Автостанція
  • 14:05
    Курахове
  • 15:10
    Покровськ Автовокзал
  • 16:25
    Костянтинівка АС
  • 17:10
    Бахмут
  • Рейс: № 286
  • Перевізник:
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 11 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:00
Бердянськ
просп. Західний, 4
1 г. 35 хв.
12:35
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник:
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 35 хв.
  • 11:00
    Бердянськ
  • 11:40
    Червоне Поле
  • 11:55
    Комишувате
  • 12:13
    Мангуш
  • 12:25
    Маріуполь АС-2
  • 12:35
    Маріуполь Автовокзал
  • 13:45
    Волноваха
  • 13:51
    Волноваха АС 2
  • 14:25
    Микільське
  • 14:49
    Вугледар Автостанція
  • 15:35
    Курахове
  • 16:12
    Гірник
  • 16:25
    Селидове
  • 16:50
    Покровськ Автовокзал
  • 17:10
    Мирноград АС
  • 18:00
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 18:25
    Дружківка
  • 18:50
    Краматорськ
  • Рейс: № 564
  • Перевізник:
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:00
Бердянськ
просп. Західний, 4
1 г. 45 хв.
13:45
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник:
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 45 хв.
  • 12:00
    Бердянськ
  • 12:50
    Червоне Поле
  • 13:03
    Мангуш
  • 13:25
    Маріуполь АС-2
  • 13:45
    Маріуполь Автовокзал
  • 15:00
    Волноваха
  • Рейс: № 221
  • Перевізник:
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 19 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:30
Бердянськ
просп. Західний, 4
1 г. 35 хв.
15:05
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник:
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 35 хв.
  • 13:30
    Бердянськ
  • 14:05
    Червоне Поле
  • 14:15
    Мангуш
  • 14:55
    Маріуполь АС-2
  • 15:05
    Маріуполь Автовокзал
  • 16:30
    Волноваха
  • Рейс: № 768
  • Перевізник:
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:40
Бердянськ
просп. Західний, 4
1 г. 55 хв.
16:35
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник:
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 14:40
    Бердянськ
  • 15:26
    Червоне Поле
  • 15:50
    Мангуш
  • 16:15
    Маріуполь АС-2
  • 16:35
    Маріуполь Автовокзал
  • 17:50
    Волноваха
  • 17:56
    Волноваха АС 2
  • 18:33
    Микільське
  • 18:44
    Вугледар Автостанція
  • 19:02
    Костянтинівка АС
  • 19:30
    Курахове
  • 20:14
    Селидове
  • 20:25
    Покровськ Автовокзал
  • Рейс: № 340
  • Перевізник:
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 13 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:15
Бердянськ
просп. Західний, 4
1 г. 55 хв.
17:10
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник:
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 15:15
    Бердянськ
  • 16:26
    Червоне Поле
  • 16:35
    Мангуш
  • 17:10
    Маріуполь Автовокзал
  • 18:15
    Волноваха
  • 19:10
    Вугледар Автостанція
  • 20:20
    Курахове
  • 21:25
    Покровськ Автовокзал
  • 22:40
    Костянтинівка АС
  • 23:15
    Бахмут
  • Рейс: № 63
  • Перевізник:
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 21 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:00
Бердянськ
просп. Західний, 4
1 г. 25 хв.
12:25
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник:
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 25 хв.
  • 11:00
    Бердянськ
  • 11:40
    Червоне Поле
  • 11:55
    Комишувате
  • 12:13
    Мангуш
  • 12:25
    Маріуполь АС-2
  • 12:35
    Маріуполь Автовокзал
  • 13:45
    Волноваха
  • 13:51
    Волноваха АС 2
  • 14:25
    Микільське
  • 14:49
    Вугледар Автостанція
  • 15:35
    Курахове
  • 16:12
    Гірник
  • 16:25
    Селидове
  • 16:50
    Покровськ Автовокзал
  • 17:10
    Мирноград АС
  • 18:00
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 18:25
    Дружківка
  • 18:50
    Краматорськ
  • Рейс: № 564
  • Перевізник:
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:00
Бердянськ
просп. Західний, 4
1 г. 25 хв.
13:25
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник:
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 25 хв.
  • 12:00
    Бердянськ
  • 12:50
    Червоне Поле
  • 13:03
    Мангуш
  • 13:25
    Маріуполь АС-2
  • 13:45
    Маріуполь Автовокзал
  • 15:00
    Волноваха
  • Рейс: № 221
  • Перевізник:
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 19 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:30
Бердянськ
просп. Західний, 4
1 г. 25 хв.
14:55
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник:
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 25 хв.
  • 13:30
    Бердянськ
  • 14:05
    Червоне Поле
  • 14:15
    Мангуш
  • 14:55
    Маріуполь АС-2
  • 15:05
    Маріуполь Автовокзал
  • 16:30
    Волноваха
  • Рейс: № 768
  • Перевізник:
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:40
Бердянськ
просп. Західний, 4
1 г. 35 хв.
16:15
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник:
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 35 хв.
  • 14:40
    Бердянськ
  • 15:26
    Червоне Поле
  • 15:50
    Мангуш
  • 16:15
    Маріуполь АС-2
  • 16:35
    Маріуполь Автовокзал
  • 17:50
    Волноваха
  • 17:56
    Волноваха АС 2
  • 18:33
    Микільське
  • 18:44
    Вугледар Автостанція
  • 19:02
    Костянтинівка АС
  • 19:30
    Курахове
  • 20:14
    Селидове
  • 20:25
    Покровськ Автовокзал
  • Рейс: № 340
  • Перевізник:
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 13 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:00
Бердянськ
просп. Західний, 4
1 г. 35 хв.
12:35
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник: ТОВ "СЕВЕР-АВТО"
Модель автобусу:
БАЗ А 079.19
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 35 хв.
  • 11:00
    Бердянськ
  • 12:35
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 11-564
  • Перевізник: ТОВ "СЕВЕР-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 1 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:00
Бердянськ
просп. Західний, 4
1 г. 45 хв.
13:45
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник: ТОВ «АВТО-ЕКСПРЕС»
Модель автобусу:
БАЗ А079.23.
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 45 хв.
  • 12:00
    Бердянськ
  • 12:28
    Осипенко (Зупинка)
  • 12:50
    Червоне Поле (Зупинка)
  • 13:03
    Мангуш (Зупинка)
  • 13:25
    Маріуполь АС-2
  • 13:45
    Маріуполь Автовокзал
  • 14:09
    Касянівка
  • 14:32
    Привільне
  • 14:36
    Анадоль (Зупинка)
  • 14:49
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 15:00
    Волноваха
  • Рейс: № 9-220
  • Перевізник: ТОВ «АВТО-ЕКСПРЕС»
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:40
Бердянськ
просп. Західний, 4
1 г. 55 хв.
16:35
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник: ТОВ "ДОБРОПІЛЬСЬКЕ АТП"
Модель автобусу:
БАЗ А079.19
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 14:40
    Бердянськ
  • 15:22
    Осипенко (Зупинка)
  • 16:03
    Червоне Поле (Зупинка)
  • 16:24
    Мангуш
  • 16:30
    Маріуполь АС-2
  • 16:35
    Маріуполь Автовокзал
  • 17:00
    Привільне
  • 17:18
    Анадоль (Зупинка)
  • 17:31
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 17:50
    Волноваха
  • 17:56
    Волноваха АС 2
  • 18:23
    Володимирівка
  • 18:30
    Микільське (Зупинка)
  • 18:37
    Павлівка (Зупинка)
  • 18:44
    Вугледар Автостанція
  • 19:22
    Констянтинівка Мар р-н
  • 19:26
    Катеринівка
  • 19:39
    Успенівка
  • 19:50
    Курахове
  • 20:14
    Селидове
  • 20:50
    Покровськ Автовокзал
  • Рейс: № 18-201
  • Перевізник: ТОВ "ДОБРОПІЛЬСЬКЕ АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:15
Бердянськ
просп. Західний, 4
1 г. 50 хв.
17:05
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник: ПУАТ «Костянтинівське АТП 11409»
Модель автобусу:
БАЗ А079.123
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 50 хв.
  • 15:15
    Бердянськ
  • 15:45
    Осипенко (Зупинка)
  • 16:26
    Червоне Поле (Зупинка)
  • 16:30
    Мангуш
  • 16:44
    Маріуполь АС-2
  • 17:05
    Маріуполь Автовокзал
  • 18:06
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 18:15
    Волноваха
  • 18:21
    Волноваха АС 2
  • 19:00
    Вугледар Автостанція
  • 19:45
    Курахове
  • 20:19
    Селидове
  • 20:35
    Покровськ Автовокзал
  • 20:50
    Мирноград АС
  • 21:39
    Костянтинівка АС
  • 21:49
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 22:35
    Бахмут
  • Рейс: № 13-62
  • Перевізник: ПУАТ «Костянтинівське АТП 11409»
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:00
Бердянськ
просп. Західний, 4
1 г. 25 хв.
12:25
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник: ТОВ "СЕВЕР-АВТО"
Модель автобусу:
БАЗ А 079.19
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 25 хв.
  • 11:00
    Бердянськ
  • 12:25
    Маріуполь АС-2
  • Рейс: № 11-564
  • Перевізник: ТОВ "СЕВЕР-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 1 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:00
Бердянськ
просп. Західний, 4
1 г. 25 хв.
13:25
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник: ТОВ «АВТО-ЕКСПРЕС»
Модель автобусу:
БАЗ А079.23.
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 25 хв.
  • 12:00
    Бердянськ
  • 12:28
    Осипенко (Зупинка)
  • 12:50
    Червоне Поле (Зупинка)
  • 13:03
    Мангуш (Зупинка)
  • 13:25
    Маріуполь АС-2
  • 13:45
    Маріуполь Автовокзал
  • 14:09
    Касянівка
  • 14:32
    Привільне
  • 14:36
    Анадоль (Зупинка)
  • 14:49
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 15:00
    Волноваха
  • Рейс: № 9-220
  • Перевізник: ТОВ «АВТО-ЕКСПРЕС»
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:40
Бердянськ
просп. Західний, 4
1 г. 50 хв.
16:30
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник: ТОВ "ДОБРОПІЛЬСЬКЕ АТП"
Модель автобусу:
БАЗ А079.19
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 50 хв.
  • 14:40
    Бердянськ
  • 15:22
    Осипенко (Зупинка)
  • 16:03
    Червоне Поле (Зупинка)
  • 16:24
    Мангуш
  • 16:30
    Маріуполь АС-2
  • 16:35
    Маріуполь Автовокзал
  • 17:00
    Привільне
  • 17:18
    Анадоль (Зупинка)
  • 17:31
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 17:50
    Волноваха
  • 17:56
    Волноваха АС 2
  • 18:23
    Володимирівка
  • 18:30
    Микільське (Зупинка)
  • 18:37
    Павлівка (Зупинка)
  • 18:44
    Вугледар Автостанція
  • 19:22
    Констянтинівка Мар р-н
  • 19:26
    Катеринівка
  • 19:39
    Успенівка
  • 19:50
    Курахове
  • 20:14
    Селидове
  • 20:50
    Покровськ Автовокзал
  • Рейс: № 18-201
  • Перевізник: ТОВ "ДОБРОПІЛЬСЬКЕ АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:15
Бердянськ
просп. Західний, 4
1 г. 29 хв.
16:44
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник: ПУАТ «Костянтинівське АТП 11409»
Модель автобусу:
БАЗ А079.123
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 29 хв.
  • 15:15
    Бердянськ
  • 15:45
    Осипенко (Зупинка)
  • 16:26
    Червоне Поле (Зупинка)
  • 16:30
    Мангуш
  • 16:44
    Маріуполь АС-2
  • 17:05
    Маріуполь Автовокзал
  • 18:06
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 18:15
    Волноваха
  • 18:21
    Волноваха АС 2
  • 19:00
    Вугледар Автостанція
  • 19:45
    Курахове
  • 20:19
    Селидове
  • 20:35
    Покровськ Автовокзал
  • 20:50
    Мирноград АС
  • 21:39
    Костянтинівка АС
  • 21:49
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 22:35
    Бахмут
  • Рейс: № 13-62
  • Перевізник: ПУАТ «Костянтинівське АТП 11409»
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
04:45
Бердянськ
просп. Західний, 4
1 г. 35 хв.
06:20
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник:
Модель автобусу:
Neoplan
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 35 хв.
  • 04:30
    Бердянськ
  • 05:30
    Мангуш
  • 05:55
    Маріуполь АС-2
  • 06:20
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 18041
  • Перевізник:
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:00
Бердянськ
просп. Західний, 4
1 г. 40 хв.
08:40
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник:
Модель автобусу:
Neoplan
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 40 хв.
  • 06:55
    Бердянськ
  • 08:40
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 18542
  • Перевізник:
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 1 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:15
Бердянськ
просп. Західний, 4
1 г. 25 хв.
13:40
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник:
Модель автобусу:
Neoplan
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 25 хв.
  • 12:10
    Бердянськ
  • 13:40
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 14400
  • Перевізник:
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
03:20
Бердянськ
просп. Західний, 4
1 г. 40 хв.
05:00
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
Модель автобусу:
BOVA VDL
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 40 хв.
  • 03:20
    Бердянськ
  • 05:00
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № ZT-2284016
  • Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 22 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Бердянськ - Маріуполь доступно 24 автобусних маршрутів, та 6 перевізників.
  • З них 19 прямих рейсів, а 5 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Бердянськ - Маріуполь від 104.5 ₴ до 152.9 ₴.
  • Середній час в дорозі: 1 г. 41 хв., а найшвидший рейс 1 г. 25 хв.
  • Найшвидше прибуття до Маріуполь: 05:00, автостанція Маріуполь Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Маріуполь: 17:10, автостанція Маріуполь Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 134 ₴.
  • Маршрут автобуса Бердянськ - Маріуполь можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 04:45
    Бердянськ
    просп. Західний, 4
  • 06:20
    Маріуполь Автовокзал
    вул. Куїнджі, 115
Перевізник:
Самий швидкий
  • 11:00
    Бердянськ
    просп. Західний, 4
  • 12:25
    Маріуполь АС-2
    проспект Миру, 118-б
Перевізник:
Раннє прибуття
  • 03:20
    Бердянськ
    просп. Західний, 4
  • 05:00
    Маріуполь Автовокзал
    вул. Куїнджі, 115
Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
Пізне прибуття
  • 15:15
    Бердянськ
    просп. Західний, 4
  • 17:10
    Маріуполь Автовокзал
    вул. Куїнджі, 115
Перевізник: