Uk

Автобус Чернігів - Гомель: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
11:00
Чернігів Автовокзал
проспект Перемоги, 3
3 г. 16 хв.
14:16
Гомель
вул. Курчатова, 1
Перевізник: ТОВ "Автоекспрес"-закорд
Модель автобусу:
ВАНХУЛ
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 16 хв.
  • 07:50
    Київ Автовокзал
  • 10:45
    Чернігів Автовокзал
  • 14:16
    Гомель
  • Рейс: № 0217
  • Перевізник: ТОВ "Автоекспрес"-закорд
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 6 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
21:40
Чернігів Автовокзал
проспект Перемоги, 3
4 г.
01:40
Гомель
вул. Курчатова, 1
Перевізник: СТДВ "Визит-Тур" м.Бобруйськ
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 4 г.
  • 13:40
    Умань
  • 17:00
    Київ Автовокзал
  • 21:30
    Чернігів Автовокзал
  • 23:45
    Новая Гута П/П
  • 01:40
    Гомель
  • 04:10
    Бобруйськ
  • 06:30
    Мінськ
  • Рейс: № 0147в
  • Перевізник: СТДВ "Визит-Тур" м.Бобруйськ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 4 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Чернігів - Гомель доступно 2 автобусних маршрутів, та 2 перевізників.
  • З них 0 прямих рейсів, а 2 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Чернігів - Гомель від 219.99 ₴ до 268.62 ₴.
  • Середній час в дорозі: 3 г. 38 хв., а найшвидший рейс 3 г. 16 хв.
  • Найшвидше прибуття до Гомель: 14:16, автостанція Гомель.
  • Найпізніше прибуття до Гомель: 01:40, автостанція Гомель.
  • Середня вартість квитків: 244 ₴.
  • Маршрут автобуса Чернігів - Гомель можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 11:00
    Чернігів Автовокзал
    проспект Перемоги, 3
  • 14:16
    Гомель
    вул. Курчатова, 1
Перевізник: ТОВ "Автоекспрес"-закорд
Самий швидкий
  • 11:00
    Чернігів Автовокзал
    проспект Перемоги, 3
  • 14:16
    Гомель
    вул. Курчатова, 1
Перевізник: ТОВ "Автоекспрес"-закорд
Раннє прибуття
  • 11:00
    Чернігів Автовокзал
    проспект Перемоги, 3
  • 14:16
    Гомель
    вул. Курчатова, 1
Перевізник: ТОВ "Автоекспрес"-закорд
Пізне прибуття
  • 21:40
    Чернігів Автовокзал
    проспект Перемоги, 3
  • 01:40
    Гомель
    вул. Курчатова, 1
Перевізник: СТДВ "Визит-Тур" м.Бобруйськ