Uk
Автобус Добропілля - Запоріжжя: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції
Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
19:45
Добропілля
вул. Івана Франка, 12
5 г. 45 хв.
01:30
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ПП "БАХМУТ-АЛЬФА"
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 5 г. 45 хв.
  • 17:05
    Бахмут
  • 17:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 18:25
    Краматорськ
  • 19:40
    Добропілля
  • 20:25
    Покровськ Автовокзал
  • 22:20
    Павлоград
  • 23:50
    Дніпро Автовокзал
  • 01:30
    Запоріжжя Автовокзал
  • 03:50
    Мелітополь Автостанція
  • 05:30
    Чонгар ПП
  • Рейс: № 7167
  • Перевізник: ПП "БАХМУТ-АЛЬФА"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 17 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Добропілля - Запоріжжя доступно 1 автобусних маршрутів, та 1 перевізників.
  • З них 0 прямих рейсів, а 1 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Добропілля - Запоріжжя від 365.43 ₴ до 365.43 ₴.
  • Середній час в дорозі: 5 г. 45 хв., а найшвидший рейс 5 г. 45 хв.
  • Найшвидше прибуття до Запоріжжя: 01:30, автостанція Запоріжжя Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Запоріжжя: 01:30, автостанція Запоріжжя Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 365 ₴.
  • Маршрут автобуса Добропілля - Запоріжжя можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 19:45
    Добропілля
    вул. Івана Франка, 12
  • 01:30
    Запоріжжя Автовокзал
    проспект Соборний, 20
Перевізник: ПП "БАХМУТ-АЛЬФА"
Самий швидкий
  • 19:45
    Добропілля
    вул. Івана Франка, 12
  • 01:30
    Запоріжжя Автовокзал
    проспект Соборний, 20
Перевізник: ПП "БАХМУТ-АЛЬФА"
Раннє прибуття
  • 19:45
    Добропілля
    вул. Івана Франка, 12
  • 01:30
    Запоріжжя Автовокзал
    проспект Соборний, 20
Перевізник: ПП "БАХМУТ-АЛЬФА"
Пізне прибуття
  • 19:45
    Добропілля
    вул. Івана Франка, 12
  • 01:30
    Запоріжжя Автовокзал
    проспект Соборний, 20
Перевізник: ПП "БАХМУТ-АЛЬФА"