Uk

Автобус Харків - Кременчук: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Кременчук - Харків від 262 грн.
06:00
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
4 г. 55 хв.
10:55
Кременчук
вул. Воровського, 32/6
Перевізник: АСКУКТРАНС ТОВ
Модель автобусу:
ВАНХОЛ-48
Маршрут рейсу
У дорозі: 4 г. 55 хв.
  • 05:00
    Волгоград
  • 05:45
    Харків Автовокзал
  • 07:10
    Валки
  • 08:45
    Полтава Автовокзал
  • 10:55
    Кременчук
  • 12:45
    Олександрія
  • 13:25
    Знам'янка
  • 14:10
    Кропивницький
  • 17:40
    Миколаїв Автовокзал
  • 19:10
    Коблеве Автостанція
  • 19:20
    Херсон Автовокзал
  • 20:20
    Одеса Автовокзал
  • Рейс: № 001-МН
  • Перевізник: АСКУКТРАНС ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 45 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:00
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
3 г. 55 хв.
09:55
Кременчук
вул. Воровського, 32/6
Перевізник: Еліт-Експресс-2020
Модель автобусу:
ФОЛЬКСВАГЕН-17
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 55 хв.
  • 06:00
    Харків Автовокзал
  • 06:55
    Валки
  • 09:55
    Кременчук
  • 10:25
    Градизьк
  • 11:10
    Іркліїв
  • 11:25
    Золотоноша Автовокзал
  • 12:15
    Черкаси АС-2
  • Рейс: № 018
  • Перевізник: Еліт-Експресс-2020
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:20
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
4 г.
12:20
Кременчук
вул. Воровського, 32/6
Перевізник: Лисенко Андрій Сергійович ФОП
Модель автобусу:
СПРІНТЕР-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 4 г.
  • 08:20
    Харків Автовокзал
  • 10:50
    Полтава Автовокзал
  • 12:20
    Кременчук
  • 13:20
    Олександрія
  • 13:50
    Знам'янка
  • 15:00
    Кропивницький
  • Рейс: № 375Л
  • Перевізник: Лисенко Андрій Сергійович ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:00
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
4 г. 10 хв.
16:10
Кременчук
вул. Воровського, 32/6
Перевізник: Еліт-Експресс-2020
Модель автобусу:
ФОЛЬКСВАГЕН-17
Маршрут рейсу
У дорозі: 4 г. 10 хв.
  • 12:00
    Харків Автовокзал
  • 12:55
    Валки
  • 16:10
    Кременчук
  • 16:40
    Градизьк
  • 17:25
    Іркліїв
  • 17:40
    Золотоноша Автовокзал
  • 18:30
    Черкаси АС-2
  • Рейс: № 019
  • Перевізник: Еліт-Експресс-2020
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:30
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
3 г. 55 хв.
17:25
Кременчук
вул. Воровського, 32/6
Перевізник: Лисенко Андрій Сергійович ФОП
Модель автобусу:
СПРІНТЕР-15
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 55 хв.
  • 13:30
    Харків Автовокзал
  • 14:25
    Валки
  • 15:55
    Полтава Автовокзал
  • 17:25
    Кременчук
  • 18:25
    Олександрія
  • 18:55
    Знам'янка
  • 20:25
    Кропивницький
  • 23:25
    Коблеве Автостанція
  • 23:58
    Одеса АС Привокзальна
  • Рейс: № 1821К
  • Перевізник: Лисенко Андрій Сергійович ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
17:00
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
3 г. 50 хв.
20:50
Кременчук
вул. Воровського, 32/6
Перевізник: ВІНЕВ ТОВ
Модель автобусу:
СЕТРА-45
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 50 хв.
  • 14:30
    Мелітополь Автостанція
  • 16:55
    Харків Автовокзал
  • 18:25
    Дніпро Автовокзал
  • 20:50
    Кременчук
  • 21:50
    Олександрія
  • 22:45
    Кропивницький
  • 02:25
    Умань
  • 04:55
    Вінниця Автовокзал
  • 07:20
    Хмельницький Автовокзал
  • 09:25
    Тернопіль
  • 12:25
    Львів Автовокзал
  • 06:30
    Щецин
  • Рейс: № 5670У
  • Перевізник: ВІНЕВ ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Харків - Кременчук доступно 6 автобусних маршрутів, та 4 перевізників.
  • З них 4 прямих рейсів, а 2 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Харків - Кременчук від 183.15 ₴ до 301.95 ₴.
  • Середній час в дорозі: 4 г. 7 хв., а найшвидший рейс 3 г. 50 хв.
  • Найшвидше прибуття до Кременчук: 09:55, автостанція Кременчук.
  • Найпізніше прибуття до Кременчук: 20:50, автостанція Кременчук.
  • Середня вартість квитків: 280 ₴.
  • Маршрут автобуса Харків - Кременчук можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 06:00
    Харків Автовокзал
    пр-кт Гагаріна, 22
  • 10:55
    Кременчук
    вул. Воровського, 32/6
Перевізник: АСКУКТРАНС ТОВ
Самий швидкий
  • 17:00
    Харків Автовокзал
    пр-кт Гагаріна, 22
  • 20:50
    Кременчук
    вул. Воровського, 32/6
Перевізник: ВІНЕВ ТОВ
Раннє прибуття
  • 06:00
    Харків Автовокзал
    пр-кт Гагаріна, 22
  • 09:55
    Кременчук
    вул. Воровського, 32/6
Перевізник: Еліт-Експресс-2020
Пізне прибуття
  • 17:00
    Харків Автовокзал
    пр-кт Гагаріна, 22
  • 20:50
    Кременчук
    вул. Воровського, 32/6
Перевізник: ВІНЕВ ТОВ