Uk

Автобус Курахове - Краматорськ: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
06:20
Курахове
пр. Запоріжський, 46-а
3 г. 52 хв.
10:12
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Масло Сергій Іванович 20
Модель автобусу:
БАЗ-30
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 52 хв.
  • 06:20
    Курахове
  • 06:30
    Гостре
  • 06:38
    Курахівка
  • 06:45
    Гірник
  • 07:15
    Селидове
  • 07:45
    Покровськ Автовокзал
  • 08:05
    Мирноград АС
  • 09:10
    Костянтинівка АС
  • 09:40
    Дружківка
  • 10:12
    Краматорськ
  • 10:45
    Слов'янськ Автостанція
  • 11:24
    Богородичне
  • 11:30
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 3В
  • Перевізник: Масло Сергій Іванович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 30 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:10
Курахове
пр. Запоріжський, 46-а
3 г. 10 хв.
11:20
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 10 хв.
  • 05:45
    Волноваха
  • 05:46
    Волноваха АС 2
  • 06:05
    Благодатне
  • 06:13
    Володимирівка
  • 06:27
    Павлівка
  • 06:40
    Вугледар Автостанція
  • 07:21
    Успенівка
  • 08:00
    Курахове
  • 08:23
    Цукурине
  • 08:54
    Селидове
  • 09:10
    Покровськ Автовокзал
  • 09:39
    Мирноград АС
  • 10:30
    Костянтинівка АС
  • 10:55
    Дружківка
  • 11:20
    Краматорськ
  • 12:03
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:39
    Богородичне
  • 12:50
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 252534
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 26 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:05
Курахове
пр. Запоріжський, 46-а
3 г. 5 хв.
12:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 5 хв.
  • 05:35
    Маріуполь АС-2
  • 05:50
    Маріуполь Автовокзал
  • 06:33
    Анадоль
  • 06:46
    Дмитрівка
  • 06:55
    Волноваха
  • 07:06
    Волноваха АС 2
  • 07:30
    Благодатне
  • 07:34
    Володимирівка
  • 07:41
    Павлівка
  • 07:50
    Вугледар Автостанція
  • 08:39
    Успенівка
  • 08:50
    Курахове
  • 09:18
    Цукурине
  • 09:27
    Селидове
  • 09:45
    Покровськ Автовокзал
  • 10:20
    Мирноград АС
  • 11:05
    Костянтинівка АС
  • 11:35
    Дружківка
  • 12:10
    Краматорськ
  • 12:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 13:29
    Богородичне
  • 13:35
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 1254
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 13 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:30
Курахове
пр. Запоріжський, 46-а
3 г. 20 хв.
13:50
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
Модель автобусу:
Сетра-47
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 20 хв.
  • 07:10
    Маріуполь АС-2
  • 07:25
    Маріуполь Автовокзал
  • 08:35
    Волноваха
  • 08:41
    Волноваха АС 2
  • 09:30
    Вугледар Автостанція
  • 10:13
    Успенівка
  • 10:25
    Курахове
  • 10:58
    Селидове
  • 11:30
    Покровськ Автовокзал
  • 11:49
    Мирноград АС
  • 13:00
    Костянтинівка АС
  • 13:35
    Дружківка
  • 13:50
    Краматорськ
  • 14:20
    Слов'янськ Автостанція
  • 15:35
    Ізюм
  • 17:15
    Чугуїв Автовокзал
  • 18:00
    Харків АС-6
  • Рейс: № 734
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 13 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:45
Курахове
пр. Запоріжський, 46-а
3 г. 25 хв.
15:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 25 хв.
  • 06:35
    Урзуф
  • 07:05
    Білосарайська Коса Автостанція Ринок
  • 08:00
    Маріуполь АС-2
  • 08:20
    Маріуполь Автовокзал
  • 09:03
    Анадоль
  • 09:16
    Дмитрівка
  • 09:30
    Волноваха
  • 09:36
    Волноваха АС 2
  • 09:46
    Валер'янівка
  • 10:00
    Благодатне
  • 10:08
    Володимирівка
  • 10:22
    Павлівка
  • 10:45
    Вугледар Автостанція
  • 11:28
    Успенівка
  • 11:40
    Курахове
  • 11:58
    Цукурине
  • 12:27
    Селидове
  • 12:45
    Покровськ Автовокзал
  • 13:24
    Білицьке
  • 13:40
    Добропілля
  • 14:34
    Новотроїцьке
  • 14:42
    Андріївка
  • 15:10
    Краматорськ
  • 15:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 16:34
    Богородичне
  • 16:40
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 1387А
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 9 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:20
Курахове
пр. Запоріжський, 46-а
3 г. 5 хв.
15:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
БАЗ-27
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 5 хв.
  • 08:00
    Запоріжжя Автовокзал
  • 08:45
    Вільнянськ
  • 09:35
    Новомиколаївка
  • 10:40
    Покровське
  • 12:15
    Курахове
  • 12:34
    Цукурине
  • 12:50
    Селидове
  • 13:05
    Покровськ Автовокзал
  • 14:00
    Мирноград АС
  • 14:22
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 14:28
    Костянтинівка АС
  • 15:00
    Дружківка
  • 15:25
    Краматорськ
  • 15:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 16:29
    Богородичне
  • 16:35
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 148
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 27 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:15
Курахове
пр. Запоріжський, 46-а
3 г. 20 хв.
16:35
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 20 хв.
  • 08:10
    Урзуф
  • 08:49
    Білосарайська Коса Автостанція Ринок
  • 09:45
    Маріуполь АС-2
  • 10:00
    Маріуполь Автовокзал
  • 10:36
    Привільне
  • 10:57
    Дмитрівка
  • 11:20
    Волноваха
  • 11:26
    Волноваха АС 2
  • 11:46
    Благодатне
  • 11:54
    Володимирівка
  • 12:11
    Павлівка
  • 12:14
    Вугледар Автостанція
  • 13:10
    Курахове
  • 13:35
    Селидове
  • 14:15
    Покровськ Автовокзал
  • 14:32
    Мирноград АС
  • 15:30
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 15:40
    Костянтинівка АС
  • 16:10
    Дружківка
  • 16:35
    Краматорськ
  • 17:05
    Слов'янськ Автостанція
  • 17:50
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 252918А
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 9 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:50
Курахове
пр. Запоріжський, 46-а
2 г. 55 хв.
16:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПП "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ КОМФОРТ-АВТО"
Модель автобусу:
Мерседес-21
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 55 хв.
  • 08:40
    Бердянськ
  • 09:10
    Осипенко
  • 09:50
    Мангуш
  • 10:40
    Маріуполь Автовокзал
  • 11:55
    Волноваха
  • 12:06
    Волноваха АС 2
  • 12:50
    Вугледар Автостанція
  • 13:14
    Побєда
  • 13:45
    Курахове
  • 14:10
    Селидове
  • 14:50
    Покровськ Автовокзал
  • 15:35
    Добропілля
  • 16:45
    Краматорськ
  • 17:15
    Слов'янськ Автостанція
  • 18:00
    Лиман
  • 19:15
    Рубіжне
  • 19:45
    Сєвєродонецьк АВ
  • Рейс: № 264А
  • Перевізник: ПП "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ КОМФОРТ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:05
Курахове
пр. Запоріжський, 46-а
2 г. 55 хв.
18:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Курінна Маргарита Миколаївна
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 55 хв.
  • 11:10
    Маріуполь АС-2
  • 11:25
    Маріуполь Автовокзал
  • 12:30
    Волноваха
  • 12:39
    Волноваха АС 2
  • 12:51
    Трудове
  • 12:57
    Іванівка
  • 13:04
    Рівнопіль
  • 13:27
    Красна Поляна
  • 13:36
    Новопетриківка
  • 13:50
    Старомлинівка
  • 13:57
    Урожайне
  • 14:05
    Велика Новосілка
  • 14:23
    Роздольне
  • 14:31
    Богатир
  • 14:40
    КонстантинопІль
  • 14:44
    Улакли
  • 14:51
    Дачне
  • 15:00
    Курахове
  • 15:44
    Селидове
  • 16:05
    Покровськ Автовокзал
  • 16:34
    Білицьке
  • 16:50
    Добропілля
  • 18:00
    Краматорськ
  • 18:25
    Слов'янськ Автостанція
  • 19:04
    Богородичне
  • 19:10
    Святогірськ Автовокзал
  • 20:05
    Ізюм
  • 21:39
    Чугуїв Автовокзал
  • 22:00
    Харків АС-6
  • Рейс: № 2004
  • Перевізник: Курінна Маргарита Миколаївна
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 11 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:50
Курахове
пр. Запоріжський, 46-а
3 г.
18:50
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Север Авто" К
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г.
  • 11:00
    Бердянськ
  • 11:09
    Осипенко
  • 11:40
    Червоне Поле
  • 11:55
    Комишувате
  • 12:13
    Мангуш
  • 12:25
    Маріуполь АС-2
  • 12:35
    Маріуполь Автовокзал
  • 13:26
    Анадоль
  • 13:37
    Дмитрівка
  • 13:45
    Волноваха
  • 13:51
    Волноваха АС 2
  • 14:10
    Благодатне
  • 14:18
    Володимирівка
  • 14:32
    Павлівка
  • 14:49
    Вугледар Автостанція
  • 15:35
    Курахове
  • 16:04
    Цукурине
  • 16:12
    Гірник
  • 16:25
    Селидове
  • 16:50
    Покровськ Автовокзал
  • 17:10
    Мирноград АС
  • 18:00
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 18:25
    Дружківка
  • 18:50
    Краматорськ
  • 19:15
    Слов'янськ Автостанція
  • 19:49
    Богородичне
  • 19:55
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 564
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто" К
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
18:05
Курахове
пр. Запоріжський, 46-а
2 г. 54 хв.
20:59
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 54 хв.
  • 14:25
    Маріуполь АС-2
  • 14:35
    Маріуполь Автовокзал
  • 16:05
    Волноваха
  • 16:11
    Волноваха АС 2
  • 16:31
    Благодатне
  • 16:39
    Володимирівка
  • 16:57
    Павлівка
  • 17:00
    Вугледар Автостанція
  • 17:55
    Курахове
  • 18:25
    Селидове
  • 19:05
    Покровськ Автовокзал
  • 19:25
    Мирноград АС
  • 19:56
    Костянтинівка АС
  • 20:09
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 20:34
    Дружківка
  • 20:59
    Краматорськ
  • 21:24
    Слов'янськ Автостанція
  • 21:55
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 60661А
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 14 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
18:20
Курахове
пр. Запоріжський, 46-а
2 г. 25 хв.
20:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 25 хв.
  • 13:50
    Бердянськ
  • 15:00
    Мангуш
  • 15:25
    Маріуполь АС-2
  • 15:45
    Маріуполь Автовокзал
  • 16:50
    Волноваха
  • 16:56
    Волноваха АС 2
  • 17:40
    Вугледар Автостанція
  • 18:15
    Курахове
  • 18:49
    Селидове
  • 19:10
    Покровськ Автовокзал
  • 20:05
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 20:25
    Дружківка
  • 20:45
    Краматорськ
  • 21:15
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 30А
  • Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 4 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
21:40
Курахове
пр. Запоріжський, 46-а
2 г. 9 хв.
23:49
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Верцанов Олександр Олександрович 20
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 9 хв.
  • 17:00
    Бердянськ
  • 18:04
    Урзуф
  • 18:35
    Мангуш
  • 18:55
    Маріуполь АС-2
  • 19:15
    Маріуполь Автовокзал
  • 20:15
    Волноваха
  • 20:59
    Вугледар Автостанція
  • 21:39
    Курахове
  • 22:04
    Селидове
  • 22:19
    Покровськ Автовокзал
  • 23:19
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 23:34
    Дружківка
  • 23:49
    Краматорськ
  • 00:15
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 4038
  • Перевізник: Верцанов Олександр Олександрович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 13 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
22:50
Курахове
пр. Запоріжський, 46-а
2 г. 50 хв.
01:40
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Зорін Юрій Євгенович
Модель автобусу:
Сетра-50
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 50 хв.
  • 20:00
    Маріуполь Автовокзал
  • 21:00
    Волноваха
  • 21:55
    Вугледар Автостанція
  • 22:45
    Курахове
  • 23:40
    Покровськ Автовокзал
  • 00:25
    Добропілля
  • 01:40
    Краматорськ
  • 02:05
    Слов'янськ Автостанція
  • 03:20
    Ізюм
  • 04:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 05:15
    Харків АС-6
  • 05:40
    Харків Автовокзал
  • 05:00
    Ростов-на-Дону
  • Рейс: № 1613
  • Перевізник: Зорін Юрій Євгенович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 6 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:45
Курахове
пр. Запоріжський, 46-а
3 г. 20 хв.
20:05
Краматорськ ЗА
Перевізник: Курінний Сергій Анатолійович 22
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 20 хв.
  • 11:25
    Бердянськ
  • 11:54
    Осипенко
  • 12:39
    Червоне Поле
  • 12:55
    Мангуш
  • 13:35
    Маріуполь Автовокзал
  • 14:45
    Волноваха
  • 14:51
    Волноваха АС 2
  • 15:17
    Благодатне
  • 15:24
    Володимирівка
  • 15:33
    Павлівка
  • 15:40
    Вугледар Автостанція
  • 16:40
    Курахове
  • 17:15
    Гірник
  • 17:32
    Селидове
  • 18:00
    Покровськ Автовокзал
  • 18:24
    Білицьке
  • 18:45
    Добропілля
  • 20:05
    Краматорськ ЗА
  • 20:40
    Слов'янськ Автостанція
  • 21:25
    Лиман
  • 22:25
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 966
  • Перевізник: Курінний Сергій Анатолійович 22
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 4 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Курахове - Краматорськ доступно 15 автобусних маршрутів, та 12 перевізників.
  • З них 1 прямих рейсів, а 14 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Курахове - Краматорськ від 169.25 ₴ до 237.6 ₴.
  • Середній час в дорозі: 3 г. 3 хв., а найшвидший рейс 2 г. 9 хв.
  • Найшвидше прибуття до Краматорськ: 10:12, автостанція Краматорськ.
  • Найпізніше прибуття до Краматорськ: 01:40, автостанція Краматорськ.
  • Середня вартість квитків: 219 ₴.
  • Маршрут автобуса Курахове - Краматорськ можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 13:50
    Курахове
    пр. Запоріжський, 46-а
  • 16:45
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПП "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ КОМФОРТ-АВТО"
Самий швидкий
  • 21:40
    Курахове
    пр. Запоріжський, 46-а
  • 23:49
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Верцанов Олександр Олександрович 20
Раннє прибуття
  • 06:20
    Курахове
    пр. Запоріжський, 46-а
  • 10:12
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Масло Сергій Іванович 20
Пізне прибуття
  • 22:50
    Курахове
    пр. Запоріжський, 46-а
  • 01:40
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Зорін Юрій Євгенович
Курахове, станції на мапі