Uk

Автобус Київ - Кишинів: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Кишинів - Київ від 918 грн.
21:45
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
11 г.
08:45
Кишинів Автовокзал
вул. К. Мошилор, 2/1
Перевізник: АТМ Транс
Модель автобусу:
Автобус
Маршрут рейсу
У дорозі: 11 г.
  • 21:45
    Київ Автовокзал
  • 08:45
    Кишинів Автовокзал
  • Рейс: № 2731
  • Перевізник: АТМ Транс
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 11 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
23:30
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
9 г. 55 хв.
09:25
Кишинів Автовокзал
вул. К. Мошилор, 2/1
Перевізник: ТОВ " Галіз - СВ "
Модель автобусу:
Автобус
Маршрут рейсу
У дорозі: 9 г. 55 хв.
  • 23:30
    Київ Автовокзал
  • 09:25
    Кишинів Автовокзал
  • Рейс: № 9609г
  • Перевізник: ТОВ " Галіз - СВ "
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
17:00
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
14 г. 20 хв.
07:20
Кишинів Автовокзал
вул. К. Мошилор, 2/1
Перевізник: S.A. "BTA-35"
Модель автобусу:
Мерседес Дельфин
Маршрут рейсу
У дорозі: 14 г. 20 хв.
  • 13:30
    Яготин Автовокзал
  • 16:40
    Київ Автовокзал
  • 20:00
    Житомир Автовокзал
  • 22:15
    Вінниця Автовокзал
  • 00:30
    Могилів-Подільський
  • 02:20
    Атаки
  • 03:25
    Єдинці
  • 04:40
    Бєльці
  • 06:20
    Оргіїв
  • 07:20
    Кишинів Автовокзал
  • Рейс: № 29-001
  • Перевізник: S.A. "BTA-35"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Київ - Кишинів доступно 3 автобусних маршрутів, та 3 перевізників.
  • З них 2 прямих рейсів, а 1 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Київ - Кишинів від 659.99 ₴ до 724.9 ₴.
  • Середній час в дорозі: 11 г. 45 хв., а найшвидший рейс 9 г. 55 хв.
  • Найшвидше прибуття до Кишинів: 07:20, автостанція Кишинів Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Кишинів: 09:25, автостанція Кишинів Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 700 ₴.
  • Маршрут автобуса Київ - Кишинів можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 17:00
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
  • 07:20
    Кишинів Автовокзал
    вул. К. Мошилор, 2/1
Перевізник: S.A. "BTA-35"
Самий швидкий
  • 23:30
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
  • 09:25
    Кишинів Автовокзал
    вул. К. Мошилор, 2/1
Перевізник: ТОВ " Галіз - СВ "
Раннє прибуття
  • 17:00
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
  • 07:20
    Кишинів Автовокзал
    вул. К. Мошилор, 2/1
Перевізник: S.A. "BTA-35"
Пізне прибуття
  • 23:30
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
  • 09:25
    Кишинів Автовокзал
    вул. К. Мошилор, 2/1
Перевізник: ТОВ " Галіз - СВ "