Uk

Автобус Київ - Кишинів: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Кишинів - Київ від 918 грн.
08:35
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
13 г. 30 хв.
22:05
Кишинів Автовокзал
вул. К. Мошилор, 2/1
Перевізник: SRL JITARI.P-TRANS
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 13 г. 30 хв.
  • 08:30
    Київ Автовокзал
  • 10:55
    Житомир Автовокзал
  • 22:05
    Кишинів Автовокзал
  • Рейс: № 9636
  • Перевізник: SRL JITARI.P-TRANS
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 8 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
20:30
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
12 г. 45 хв.
09:15
Кишинів Автовокзал
вул. К. Мошилор, 2/1
Перевізник: ЖОЛНАЧ ОЛЕКСАНДР ПП
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС-303
Маршрут рейсу
У дорозі: 12 г. 45 хв.
  • 20:30
    Київ Автовокзал
  • 22:45
    Житомир Автовокзал
  • 23:35
    Бердичів Автовокзал
  • 01:05
    Вінниця Автовокзал
  • 03:25
    Могилів-Подільський
  • 04:35
    Отачь
  • 05:51
    Сороки
  • 08:15
    Оргіїв
  • 09:15
    Кишинів Автовокзал
  • Рейс: № 1591
  • Перевізник: ЖОЛНАЧ ОЛЕКСАНДР ПП
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 37 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
  • На маршруті Київ - Кишинів доступно 2 автобусних маршрутів, та 2 перевізників.
  • З них 1 прямих рейсів, а 1 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Київ - Кишинів від 671 ₴ до 682.84 ₴.
  • Середній час в дорозі: 13 г. 7 хв., а найшвидший рейс 12 г. 45 хв.
  • Найшвидше прибуття до Кишинів: 22:05, автостанція Кишинів Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Кишинів: 09:15, автостанція Кишинів Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 677 ₴.
  • Маршрут автобуса Київ - Кишинів можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 08:35
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
  • 22:05
    Кишинів Автовокзал
    вул. К. Мошилор, 2/1
Перевізник: SRL JITARI.P-TRANS
Самий швидкий
  • 20:30
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
  • 09:15
    Кишинів Автовокзал
    вул. К. Мошилор, 2/1
Перевізник: ЖОЛНАЧ ОЛЕКСАНДР ПП
Раннє прибуття
  • 08:35
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
  • 22:05
    Кишинів Автовокзал
    вул. К. Мошилор, 2/1
Перевізник: SRL JITARI.P-TRANS
Пізне прибуття
  • 20:30
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
  • 09:15
    Кишинів Автовокзал
    вул. К. Мошилор, 2/1
Перевізник: ЖОЛНАЧ ОЛЕКСАНДР ПП