Uk

Автобус Маріуполь - Агробаза: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
05:30
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
0 г. 30 хв.
06:00
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Богдан 26
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 05:30
    Маріуполь Автовокзал
  • 05:45
    Маріуполь АС-2
  • 06:00
    Агробаза
  • 06:05
    Широка Балка
  • 06:16
    Мангуш
  • 06:39
    Юр’ївка
  • 06:47
    Урзуф
  • 06:50
    Урзуф
  • Рейс: № 4010
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 26 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
05:40
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
0 г. 27 хв.
06:07
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Мерседес-55
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 27 хв.
  • 05:40
    Маріуполь Автовокзал
  • 05:55
    Маріуполь АС-2
  • 06:07
    Агробаза
  • 06:12
    Широка Балка
  • 06:23
    Мангуш
  • 06:55
    Ялта
  • 07:08
    Білосарайська Коса Автостанція Ринок
  • Рейс: № 3010
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 55 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
05:00
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 9 хв.
05:09
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
БАЗ-20
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 9 хв.
  • 05:00
    Маріуполь АС-2
  • 05:09
    Агробаза
  • 05:14
    Широка Балка
  • 05:25
    Мангуш
  • Рейс: № 6019
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
05:30
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 9 хв.
05:39
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Богдан 25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 9 хв.
  • 05:30
    Маріуполь АС-2
  • 05:39
    Агробаза
  • 05:48
    Шевченко
  • Рейс: № 7010
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
05:50
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 10 хв.
06:00
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Богдан 26
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 10 хв.
  • 05:30
    Маріуполь Автовокзал
  • 05:45
    Маріуполь АС-2
  • 06:00
    Агробаза
  • 06:05
    Широка Балка
  • 06:16
    Мангуш
  • 06:39
    Юр’ївка
  • 06:47
    Урзуф
  • 06:50
    Урзуф
  • Рейс: № 4010
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 26 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:00
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 4 хв.
06:04
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
БАЗ-20
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 4 хв.
  • 06:00
    Маріуполь АС-2
  • 06:04
    Агробаза
  • 06:09
    Широка Балка
  • 06:20
    Мангуш
  • Рейс: № 6016
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
06:00
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 7 хв.
06:07
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Мерседес-55
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 7 хв.
  • 05:40
    Маріуполь Автовокзал
  • 05:55
    Маріуполь АС-2
  • 06:07
    Агробаза
  • 06:12
    Широка Балка
  • 06:23
    Мангуш
  • 06:55
    Ялта
  • 07:08
    Білосарайська Коса Автостанція Ринок
  • Рейс: № 3010
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 55 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:30
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 9 хв.
06:39
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Богдан 25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 9 хв.
  • 06:30
    Маріуполь АС-2
  • 06:39
    Агробаза
  • 06:48
    Шевченко
  • Рейс: № 7011
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:00
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 9 хв.
07:09
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
БАЗ-20
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 9 хв.
  • 07:00
    Маріуполь АС-2
  • 07:09
    Агробаза
  • 07:14
    Широка Балка
  • 07:25
    Мангуш
  • Рейс: № 6017
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:20
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 7 хв.
07:27
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Богдан 25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 7 хв.
  • 07:20
    Маріуполь АС-2
  • 07:27
    Агробаза
  • 07:32
    Широка Балка
  • 07:43
    Мангуш
  • 08:08
    Комишувате (Зупинка)
  • 08:32
    Захарівка
  • Рейс: № 2010
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:30
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 9 хв.
07:39
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Богдан 25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 9 хв.
  • 07:30
    Маріуполь АС-2
  • 07:39
    Агробаза
  • 07:48
    Шевченко
  • Рейс: № 7012
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:50
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 9 хв.
07:59
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Богдан 25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 9 хв.
  • 07:50
    Маріуполь АС-2
  • 07:59
    Агробаза
  • 08:04
    Широка Балка
  • 08:15
    Мангуш
  • 08:50
    Ялта
  • Рейс: № 5011
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:10
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 9 хв.
08:19
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
БАЗ-20
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 9 хв.
  • 08:10
    Маріуполь АС-2
  • 08:19
    Агробаза
  • 08:24
    Широка Балка
  • 08:35
    Мангуш
  • Рейс: № 6018
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
09:10
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 10 хв.
09:20
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
БАЗ-20
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 10 хв.
  • 09:10
    Маріуполь АС-2
  • 09:20
    Агробаза
  • 09:25
    Широка Балка
  • 09:35
    Мангуш
  • Рейс: № 6020
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
09:30
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 9 хв.
09:39
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Богдан 25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 9 хв.
  • 09:30
    Маріуполь АС-2
  • 09:39
    Агробаза
  • 09:48
    Шевченко
  • Рейс: № 7013
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
09:40
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 7 хв.
09:47
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Мерседес-55
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 7 хв.
  • 09:40
    Маріуполь АС-2
  • 09:47
    Агробаза
  • 09:52
    Широка Балка
  • 10:03
    Мангуш
  • 10:39
    Ялта
  • 11:00
    Білосарайська Коса Автостанція Ринок
  • Рейс: № 5000
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 55 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
10:20
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 10 хв.
10:30
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Богдан 26
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 10 хв.
  • 10:20
    Маріуполь АС-2
  • 10:30
    Агробаза
  • 10:35
    Широка Балка
  • 10:45
    Мангуш
  • 11:08
    Юр’ївка
  • 11:17
    Урзуф
  • 11:20
    Урзуф
  • Рейс: № 4012
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 23 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:00
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 4 хв.
11:04
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
БАЗ-20
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 4 хв.
  • 11:00
    Маріуполь АС-2
  • 11:04
    Агробаза
  • 11:09
    Широка Балка
  • 11:20
    Мангуш
  • Рейс: № 6010
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:10
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 4 хв.
11:14
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Богдан 25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 4 хв.
  • 11:10
    Маріуполь АС-2
  • 11:14
    Агробаза
  • 11:19
    Широка Балка
  • 11:35
    Мангуш
  • 11:59
    Ялта
  • 12:24
    Азовське
  • Рейс: № 5012
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:30
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 9 хв.
11:39
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Богдан 25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 9 хв.
  • 11:30
    Маріуполь АС-2
  • 11:39
    Агробаза
  • 11:48
    Шевченко
  • Рейс: № 7014
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:15
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 7 хв.
12:22
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Богдан 25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 7 хв.
  • 12:15
    Маріуполь АС-2
  • 12:22
    Агробаза
  • 12:27
    Широка Балка
  • 12:39
    Мангуш
  • 13:04
    Комишувате (Зупинка)
  • 13:30
    Захарівка
  • Рейс: № 2011
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:00
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 4 хв.
13:04
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
БАЗ-20
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 4 хв.
  • 13:00
    Маріуполь АС-2
  • 13:04
    Агробаза
  • 13:09
    Широка Балка
  • 13:20
    Мангуш
  • Рейс: № 6012
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:30
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 7 хв.
13:37
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Мерседес-55
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 7 хв.
  • 13:30
    Маріуполь АС-2
  • 13:37
    Агробаза
  • 13:42
    Широка Балка
  • 13:53
    Мангуш
  • 14:09
    Ялта
  • 14:30
    Білосарайська Коса Автостанція Ринок
  • Рейс: № 3012
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 55 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:30
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 9 хв.
13:39
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Богдан 25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 9 хв.
  • 13:30
    Маріуполь АС-2
  • 13:39
    Агробаза
  • 13:48
    Шевченко
  • Рейс: № 7015
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:00
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 10 хв.
14:10
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Богдан 26
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 10 хв.
  • 14:00
    Маріуполь АС-2
  • 14:10
    Агробаза
  • 14:15
    Широка Балка
  • 14:23
    Мангуш
  • 14:46
    Юр’ївка
  • 14:55
    Урзуф
  • 14:57
    Урзуф
  • Рейс: № 4013
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 26 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:30
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 9 хв.
14:39
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
БАЗ-20
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 9 хв.
  • 14:30
    Маріуполь АС-2
  • 14:39
    Агробаза
  • 14:44
    Широка Балка
  • 14:55
    Мангуш
  • Рейс: № 7054
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:00
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 9 хв.
15:09
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Богдан 25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 9 хв.
  • 15:00
    Маріуполь АС-2
  • 15:09
    Агробаза
  • 15:14
    Широка Балка
  • 15:25
    Мангуш
  • 15:55
    Ялта
  • Рейс: № 5013
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:30
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 9 хв.
15:39
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
БАЗ-20
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 9 хв.
  • 15:30
    Маріуполь АС-2
  • 15:39
    Агробаза
  • 15:44
    Широка Балка
  • 15:55
    Мангуш
  • Рейс: № 6013
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:15
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 7 хв.
16:22
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Богдан 25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 7 хв.
  • 16:15
    Маріуполь АС-2
  • 16:22
    Агробаза
  • 16:27
    Широка Балка
  • 16:38
    Мангуш
  • 16:57
    Комишувате (Зупинка)
  • 17:20
    Захарівка
  • Рейс: № 2012
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:30
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 9 хв.
16:39
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Богдан 25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 9 хв.
  • 16:30
    Маріуполь АС-2
  • 16:39
    Агробаза
  • 16:48
    Шевченко
  • Рейс: № 7016
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:45
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 9 хв.
16:54
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
БАЗ-20
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 9 хв.
  • 16:45
    Маріуполь АС-2
  • 16:54
    Агробаза
  • 16:59
    Широка Балка
  • 17:10
    Мангуш
  • Рейс: № 6014
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
17:20
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 7 хв.
17:27
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Мерседес-55
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 7 хв.
  • 17:20
    Маріуполь АС-2
  • 17:27
    Агробаза
  • 17:32
    Широка Балка
  • 17:43
    Мангуш
  • 17:59
    Ялта
  • 18:20
    Білосарайська Коса Автостанція Ринок
  • Рейс: № 3013
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 55 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
17:30
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 9 хв.
17:39
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Богдан 25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 9 хв.
  • 17:30
    Маріуполь АС-2
  • 17:39
    Агробаза
  • 17:48
    Шевченко
  • Рейс: № 7017
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
17:40
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 10 хв.
17:50
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Богдан 26
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 10 хв.
  • 17:40
    Маріуполь АС-2
  • 17:50
    Агробаза
  • 17:55
    Широка Балка
  • 18:03
    Мангуш
  • 18:26
    Юр’ївка
  • 18:34
    Урзуф
  • 18:37
    Урзуф
  • Рейс: № 4014
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
18:20
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 7 хв.
18:27
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
БАЗ-20
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 7 хв.
  • 18:20
    Маріуполь АС-2
  • 18:27
    Агробаза
  • 18:32
    Широка Балка
  • 18:45
    Мангуш
  • Рейс: № 6015
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
20:00
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 9 хв.
20:09
Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Богдан 25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 9 хв.
  • 20:00
    Маріуполь АС-2
  • 20:09
    Агробаза
  • 20:18
    Шевченко
  • Рейс: № 7018
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
  • На маршруті Маріуполь - Агробаза доступно 36 автобусних маршрутів, та 1 перевізників.
  • З них 34 прямих рейсів, а 2 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Маріуполь - Агробаза від 14.85 ₴ до 14.85 ₴.
  • Середній час в дорозі: 0 г. 9 хв., а найшвидший рейс 0 г. 4 хв.
  • Найшвидше прибуття до Агробаза: 05:09, автостанція Агробаза.
  • Найпізніше прибуття до Агробаза: 20:09, автостанція Агробаза.
  • Середня вартість квитків: 15 ₴.
  • Маршрут автобуса Маріуполь - Агробаза можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 05:30
    Маріуполь Автовокзал
    вул. Куїнджі, 115
  • 06:00
    Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Самий швидкий
  • 06:00
    Маріуполь АС-2
    проспект Миру, 118-б
  • 06:04
    Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Раннє прибуття
  • 05:00
    Маріуполь АС-2
    проспект Миру, 118-б
  • 05:09
    Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Пізне прибуття
  • 20:00
    Маріуполь АС-2
    проспект Миру, 118-б
  • 20:09
    Агробаза
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"