Uk

Автобус Маріуполь - Бердянськ: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
07:45
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
1 г. 45 хв.
09:30
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 45 хв.
  • 06:40
    Волноваха
  • 07:40
    Маріуполь Автовокзал
  • 07:55
    Маріуполь АС-2
  • 08:23
    Мангуш
  • 08:43
    Червоне Поле
  • 09:08
    Осипенко
  • 09:30
    Бердянськ
  • Рейс: № 219
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:55
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
1 г. 50 хв.
10:45
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 50 хв.
  • 07:30
    Волноваха
  • 07:37
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 07:44
    Стрітенка
  • 07:55
    Анадоль
  • 08:13
    Привільне
  • 08:50
    Маріуполь Автовокзал
  • 09:05
    Маріуполь АС-2
  • 09:30
    Мангуш
  • 09:49
    Червоне Поле
  • 10:20
    Осипенко
  • 10:45
    Бердянськ
  • Рейс: № 7051
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 13 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:20
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
3 г.
13:20
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г.
  • 05:10
    Добропілля
  • 05:25
    Білицьке
  • 05:49
    Покровськ Залізничний вокзал
  • 05:55
    Покровськ Автовокзал
  • 06:19
    Селидове
  • 06:55
    Курахове
  • 07:10
    Успенівка
  • 07:50
    Вугледар Автостанція
  • 08:00
    Павлівка
  • 08:10
    Володимирівка
  • 08:20
    Благодатне
  • 08:39
    Валер'янівка
  • 08:53
    Волноваха АС 2
  • 08:55
    Волноваха
  • 09:07
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 09:14
    Стрітенка
  • 09:25
    Анадоль
  • 09:43
    Привільне
  • 10:15
    Маріуполь Автовокзал
  • 10:35
    Маріуполь АС-2
  • 11:00
    Мангуш
  • 12:01
    Червоне Поле
  • 12:42
    Осипенко
  • 13:20
    Бердянськ
  • Рейс: № 339
  • Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:00
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
2 г. 35 хв.
13:35
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: Налюшній Ігор Олександрович
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС -18
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 35 хв.
  • 11:00
    Маріуполь Автовокзал
  • 11:10
    Маріуполь АС-2
  • 11:30
    Мангуш
  • 12:01
    Червоне Поле
  • 13:35
    Бердянськ
  • Рейс: № 1381
  • Перевізник: Налюшній Ігор Олександрович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:22
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
2 г. 8 хв.
13:30
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: АТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409" К
Модель автобусу:
БАЗ-28
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 8 хв.
  • 05:45
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 05:55
    Костянтинівка АС
  • 06:54
    Мирноград АС
  • 07:05
    Покровськ Автовокзал
  • 07:35
    Селидове
  • 08:05
    Курахове
  • 08:19
    Успенівка
  • 08:55
    Вугледар Автостанція
  • 09:58
    Волноваха АС 2
  • 10:00
    Волноваха
  • 10:12
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 10:19
    Стрітенка
  • 10:30
    Анадоль
  • 10:48
    Привільне
  • 11:17
    Маріуполь Автовокзал
  • 11:32
    Маріуполь АС-2
  • 11:55
    Мангуш
  • 12:16
    Червоне Поле
  • 12:56
    Осипенко
  • 13:30
    Бердянськ
  • Рейс: № 611
  • Перевізник: АТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409" К
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 7 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:45
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
1 г. 40 хв.
13:25
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС -18
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 40 хв.
  • 06:00
    Краматорськ
  • 06:15
    Дружківка
  • 06:45
    Костянтинівка АС
  • 07:55
    Покровськ Автовокзал
  • 08:19
    Селидове
  • 08:45
    Курахове
  • 09:35
    Вугледар Автостанція
  • 10:23
    Волноваха АС 2
  • 10:25
    Волноваха
  • 11:40
    Маріуполь Автовокзал
  • 11:55
    Маріуполь АС-2
  • 12:15
    Мангуш
  • 13:25
    Бердянськ
  • Рейс: № 29А
  • Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:10
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
1 г. 30 хв.
13:40
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: ТОВ "АЗОВМЕЛТРАНС"
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС -18
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 30 хв.
  • 05:45
    Бахмут
  • 06:30
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 06:50
    Костянтинівка АС
  • 08:10
    Покровськ Автовокзал
  • 09:15
    Курахове
  • 10:10
    Вугледар Автостанція
  • 11:03
    Волноваха АС 2
  • 11:05
    Волноваха
  • 12:05
    Маріуполь Автовокзал
  • 12:19
    Маріуполь АС-2
  • 12:30
    Мангуш
  • 12:50
    Червоне Поле
  • 13:20
    Осипенко
  • 13:40
    Бердянськ
  • 14:40
    Приморськ
  • 15:45
    Приазовське
  • 16:15
    Мелітополь Автостанція
  • Рейс: № 1427
  • Перевізник: ТОВ "АЗОВМЕЛТРАНС"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:45
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
1 г. 35 хв.
16:20
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: Налюшній Ігор Олександрович
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС -18
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 35 хв.
  • 14:45
    Маріуполь Автовокзал
  • 14:55
    Маріуполь АС-2
  • 15:15
    Мангуш
  • 15:46
    Червоне Поле
  • 16:20
    Бердянськ
  • Рейс: № 145
  • Перевізник: Налюшній Ігор Олександрович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:10
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
1 г. 50 хв.
17:00
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: ПП "-ІНТЕРТРАНС-"
Модель автобусу:
Неоплан-41
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 50 хв.
  • 15:10
    Маріуполь Автовокзал
  • 15:20
    Маріуполь АС-2
  • 17:00
    Бердянськ
  • 20:20
    Запоріжжя Автовокзал
  • 22:10
    Дніпро Автовокзал
  • 23:50
    Красноград
  • 01:35
    Полтава Автовокзал
  • 06:50
    Бориспіль Аеропорт
  • 06:58
    Київ Автовокзал
  • 09:15
    Чернігів Автовокзал
  • 14:00
    Гомель
  • 16:10
    Бобруйськ
  • 18:15
    Мінськ
  • Рейс: № 1128
  • Перевізник: ПП "-ІНТЕРТРАНС-"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 33 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:30
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
1 г. 44 хв.
17:14
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: ТОВ "Север Авто" К
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 44 хв.
  • 06:55
    Святогірськ Автовокзал
  • 07:40
    Слов'янськ Автостанція
  • 08:20
    Краматорськ
  • 08:45
    Дружківка
  • 09:10
    Костянтинівка АС
  • 09:22
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 10:10
    Мирноград АС
  • 10:50
    Покровськ Автовокзал
  • 11:15
    Селидове
  • 11:35
    Гірник
  • 12:05
    Курахове
  • 12:48
    Вугледар Автостанція
  • 12:59
    Микільське
  • 13:43
    Волноваха АС 2
  • 13:45
    Волноваха
  • 15:15
    Маріуполь Автовокзал
  • 15:40
    Маріуполь АС-2
  • 15:53
    Мангуш
  • 16:15
    Комишувате (Зупинка)
  • 16:30
    Червоне Поле
  • 17:04
    Осипенко
  • 17:14
    Бердянськ
  • Рейс: № 563
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто" К
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:00
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
1 г. 30 хв.
17:30
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: ПП "-ІНТЕРТРАНС-"
Модель автобусу:
Сетра-46
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 30 хв.
  • 16:00
    Маріуполь Автовокзал
  • 16:15
    Маріуполь АС-2
  • 16:40
    Мангуш
  • 17:30
    Бердянськ
  • 18:25
    Приморськ
  • 19:25
    Приазовське
  • 19:55
    Мелітополь Автостанція
  • 23:45
    Нова Каховка
  • 01:20
    Херсон Автовокзал
  • 02:45
    Миколаїв Автовокзал
  • 05:25
    Одеса Автовокзал
  • 08:00
    Одеса АС Привокзальна
  • 05:00
    Софія
  • Рейс: № 11381
  • Перевізник: ПП "-ІНТЕРТРАНС-"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 41 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
18:40
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
2 г. 15 хв.
20:55
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: ПП "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ КОМФОРТ-АВТО"
Модель автобусу:
Ютонг-46
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 15 хв.
  • 09:20
    Сєвєродонецьк АВ
  • 09:45
    Рубіжне
  • 10:10
    Кремінна
  • 11:00
    Лиман
  • 12:00
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:25
    Краматорськ
  • 13:12
    Андріївка
  • 13:45
    Добропілля
  • 14:30
    Покровськ Автовокзал
  • 15:35
    Курахове
  • 16:15
    Вугледар Автостанція
  • 17:13
    Волноваха АС 2
  • 17:15
    Волноваха
  • 18:35
    Маріуполь Автовокзал
  • 18:50
    Маріуполь АС-2
  • 19:10
    Мангуш
  • 19:36
    Червоне Поле
  • 20:15
    Осипенко
  • 20:55
    Бердянськ
  • Рейс: № 263
  • Перевізник: ПП "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ КОМФОРТ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
19:00
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
1 г. 35 хв.
20:35
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: ПП "-ІНТЕРТРАНС-"
Модель автобусу:
Неоплан-70
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 35 хв.
  • 19:00
    Маріуполь Автовокзал
  • 19:10
    Маріуполь АС-2
  • 19:30
    Мангуш
  • 20:35
    Бердянськ
  • 22:55
    Мелітополь Автостанція
  • 02:20
    Каховка Автовокзал
  • 02:45
    Нова Каховка
  • 04:20
    Херсон Автовокзал
  • 06:45
    Миколаїв Автовокзал
  • 08:20
    Одеса Автовокзал
  • 08:50
    Одеса АС Привокзальна
  • Рейс: № 233
  • Перевізник: ПП "-ІНТЕРТРАНС-"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 61 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
19:25
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
2 г. 5 хв.
21:30
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: Гончар Сергій Олександрович
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 5 хв.
  • 12:00
    Сєвєродонецьк АВ
  • 12:20
    Лисичанськ
  • 13:55
    Бахмут
  • 14:35
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 15:30
    Мирноград АС
  • 15:50
    Покровськ Автовокзал
  • 16:25
    Селидове
  • 16:50
    Курахове
  • 17:40
    Вугледар Автостанція
  • 18:28
    Волноваха АС 2
  • 18:30
    Волноваха
  • 19:20
    Маріуполь Автовокзал
  • 20:15
    Мангуш
  • 21:30
    Бердянськ
  • Рейс: № 157А
  • Перевізник: Гончар Сергій Олександрович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:00
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
1 г. 30 хв.
09:30
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 30 хв.
  • 06:40
    Волноваха
  • 07:40
    Маріуполь Автовокзал
  • 07:55
    Маріуполь АС-2
  • 08:23
    Мангуш
  • 08:43
    Червоне Поле
  • 09:08
    Осипенко
  • 09:30
    Бердянськ
  • Рейс: № 219
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:10
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
1 г. 35 хв.
10:45
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 35 хв.
  • 07:30
    Волноваха
  • 07:37
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 07:44
    Стрітенка
  • 07:55
    Анадоль
  • 08:13
    Привільне
  • 08:50
    Маріуполь Автовокзал
  • 09:05
    Маріуполь АС-2
  • 09:30
    Мангуш
  • 09:49
    Червоне Поле
  • 10:20
    Осипенко
  • 10:45
    Бердянськ
  • Рейс: № 7051
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 13 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:40
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
2 г. 40 хв.
13:20
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 40 хв.
  • 05:10
    Добропілля
  • 05:25
    Білицьке
  • 05:49
    Покровськ Залізничний вокзал
  • 05:55
    Покровськ Автовокзал
  • 06:19
    Селидове
  • 06:55
    Курахове
  • 07:10
    Успенівка
  • 07:50
    Вугледар Автостанція
  • 08:00
    Павлівка
  • 08:10
    Володимирівка
  • 08:20
    Благодатне
  • 08:39
    Валер'янівка
  • 08:53
    Волноваха АС 2
  • 08:55
    Волноваха
  • 09:07
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 09:14
    Стрітенка
  • 09:25
    Анадоль
  • 09:43
    Привільне
  • 10:15
    Маріуполь Автовокзал
  • 10:35
    Маріуполь АС-2
  • 11:00
    Мангуш
  • 12:01
    Червоне Поле
  • 12:42
    Осипенко
  • 13:20
    Бердянськ
  • Рейс: № 339
  • Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:15
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
2 г. 20 хв.
13:35
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: Налюшній Ігор Олександрович
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС -18
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 11:00
    Маріуполь Автовокзал
  • 11:10
    Маріуполь АС-2
  • 11:30
    Мангуш
  • 12:01
    Червоне Поле
  • 13:35
    Бердянськ
  • Рейс: № 1381
  • Перевізник: Налюшній Ігор Олександрович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:35
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
1 г. 55 хв.
13:30
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: АТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409" К
Модель автобусу:
БАЗ-28
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 05:45
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 05:55
    Костянтинівка АС
  • 06:54
    Мирноград АС
  • 07:05
    Покровськ Автовокзал
  • 07:35
    Селидове
  • 08:05
    Курахове
  • 08:19
    Успенівка
  • 08:55
    Вугледар Автостанція
  • 09:58
    Волноваха АС 2
  • 10:00
    Волноваха
  • 10:12
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 10:19
    Стрітенка
  • 10:30
    Анадоль
  • 10:48
    Привільне
  • 11:17
    Маріуполь Автовокзал
  • 11:32
    Маріуполь АС-2
  • 11:55
    Мангуш
  • 12:16
    Червоне Поле
  • 12:56
    Осипенко
  • 13:30
    Бердянськ
  • Рейс: № 611
  • Перевізник: АТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409" К
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 7 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:00
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
1 г. 25 хв.
13:25
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС -18
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 25 хв.
  • 06:00
    Краматорськ
  • 06:15
    Дружківка
  • 06:45
    Костянтинівка АС
  • 07:55
    Покровськ Автовокзал
  • 08:19
    Селидове
  • 08:45
    Курахове
  • 09:35
    Вугледар Автостанція
  • 10:23
    Волноваха АС 2
  • 10:25
    Волноваха
  • 11:40
    Маріуполь Автовокзал
  • 11:55
    Маріуполь АС-2
  • 12:15
    Мангуш
  • 13:25
    Бердянськ
  • Рейс: № 29А
  • Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:20
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
1 г. 20 хв.
13:40
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: ТОВ "АЗОВМЕЛТРАНС"
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС -18
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 05:45
    Бахмут
  • 06:30
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 06:50
    Костянтинівка АС
  • 08:10
    Покровськ Автовокзал
  • 09:15
    Курахове
  • 10:10
    Вугледар Автостанція
  • 11:03
    Волноваха АС 2
  • 11:05
    Волноваха
  • 12:05
    Маріуполь Автовокзал
  • 12:19
    Маріуполь АС-2
  • 12:30
    Мангуш
  • 12:50
    Червоне Поле
  • 13:20
    Осипенко
  • 13:40
    Бердянськ
  • 14:40
    Приморськ
  • 15:45
    Приазовське
  • 16:15
    Мелітополь Автостанція
  • Рейс: № 1427
  • Перевізник: ТОВ "АЗОВМЕЛТРАНС"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:00
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
1 г. 20 хв.
16:20
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: Налюшній Ігор Олександрович
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС -18
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 14:45
    Маріуполь Автовокзал
  • 14:55
    Маріуполь АС-2
  • 15:15
    Мангуш
  • 15:46
    Червоне Поле
  • 16:20
    Бердянськ
  • Рейс: № 145
  • Перевізник: Налюшній Ігор Олександрович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:25
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
1 г. 35 хв.
17:00
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: ПП "-ІНТЕРТРАНС-"
Модель автобусу:
Неоплан-41
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 35 хв.
  • 15:10
    Маріуполь Автовокзал
  • 15:20
    Маріуполь АС-2
  • 17:00
    Бердянськ
  • 20:20
    Запоріжжя Автовокзал
  • 22:10
    Дніпро Автовокзал
  • 23:50
    Красноград
  • 01:35
    Полтава Автовокзал
  • 06:50
    Бориспіль Аеропорт
  • 06:58
    Київ Автовокзал
  • 09:15
    Чернігів Автовокзал
  • 14:00
    Гомель
  • 16:10
    Бобруйськ
  • 18:15
    Мінськ
  • Рейс: № 1128
  • Перевізник: ПП "-ІНТЕРТРАНС-"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 33 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:45
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
1 г. 29 хв.
17:14
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: ТОВ "Север Авто" К
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 29 хв.
  • 06:55
    Святогірськ Автовокзал
  • 07:40
    Слов'янськ Автостанція
  • 08:20
    Краматорськ
  • 08:45
    Дружківка
  • 09:10
    Костянтинівка АС
  • 09:22
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 10:10
    Мирноград АС
  • 10:50
    Покровськ Автовокзал
  • 11:15
    Селидове
  • 11:35
    Гірник
  • 12:05
    Курахове
  • 12:48
    Вугледар Автостанція
  • 12:59
    Микільське
  • 13:43
    Волноваха АС 2
  • 13:45
    Волноваха
  • 15:15
    Маріуполь Автовокзал
  • 15:40
    Маріуполь АС-2
  • 15:53
    Мангуш
  • 16:15
    Комишувате (Зупинка)
  • 16:30
    Червоне Поле
  • 17:04
    Осипенко
  • 17:14
    Бердянськ
  • Рейс: № 563
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто" К
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:20
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
1 г. 10 хв.
17:30
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: ПП "-ІНТЕРТРАНС-"
Модель автобусу:
Сетра-46
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 10 хв.
  • 16:00
    Маріуполь Автовокзал
  • 16:15
    Маріуполь АС-2
  • 16:40
    Мангуш
  • 17:30
    Бердянськ
  • 18:25
    Приморськ
  • 19:25
    Приазовське
  • 19:55
    Мелітополь Автостанція
  • 23:45
    Нова Каховка
  • 01:20
    Херсон Автовокзал
  • 02:45
    Миколаїв Автовокзал
  • 05:25
    Одеса Автовокзал
  • 08:00
    Одеса АС Привокзальна
  • 05:00
    Софія
  • Рейс: № 11381
  • Перевізник: ПП "-ІНТЕРТРАНС-"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 41 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:35
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
1 г. 40 хв.
18:15
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: Курінний Олександр Сергійович
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС -18
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 40 хв.
  • 04:25
    Харків АС-6
  • 05:00
    Чугуїв Автовокзал
  • 06:25
    Ізюм
  • 07:30
    Святогірськ Автовокзал
  • 08:20
    Слов'янськ Автостанція
  • 08:55
    Краматорськ
  • 09:20
    Дружківка
  • 09:50
    Костянтинівка АС
  • 11:05
    Покровськ Автовокзал
  • 11:34
    Селидове
  • 12:15
    Курахове
  • 13:20
    Велика Новосілка
  • 13:35
    Урожайне
  • 13:47
    Старомлинівка
  • 13:54
    Новопетриківка
  • 14:03
    Красна Поляна
  • 14:14
    Зачатівка
  • 14:26
    Рівнопіль
  • 14:33
    Іванівка
  • 14:39
    Трудове
  • 14:58
    Волноваха АС 2
  • 15:00
    Волноваха
  • 16:34
    Маріуполь АС-2
  • 16:55
    Мангуш
  • 17:35
    Урзуф
  • 18:15
    Бердянськ
  • Рейс: № 2001
  • Перевізник: Курінний Олександр Сергійович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
18:55
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
2 г.
20:55
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: ПП "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ КОМФОРТ-АВТО"
Модель автобусу:
Ютонг-46
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г.
  • 09:20
    Сєвєродонецьк АВ
  • 09:45
    Рубіжне
  • 10:10
    Кремінна
  • 11:00
    Лиман
  • 12:00
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:25
    Краматорськ
  • 13:12
    Андріївка
  • 13:45
    Добропілля
  • 14:30
    Покровськ Автовокзал
  • 15:35
    Курахове
  • 16:15
    Вугледар Автостанція
  • 17:13
    Волноваха АС 2
  • 17:15
    Волноваха
  • 18:35
    Маріуполь Автовокзал
  • 18:50
    Маріуполь АС-2
  • 19:10
    Мангуш
  • 19:36
    Червоне Поле
  • 20:15
    Осипенко
  • 20:55
    Бердянськ
  • Рейс: № 263
  • Перевізник: ПП "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ КОМФОРТ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
19:15
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
1 г. 20 хв.
20:35
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: ПП "-ІНТЕРТРАНС-"
Модель автобусу:
Неоплан-70
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 19:00
    Маріуполь Автовокзал
  • 19:10
    Маріуполь АС-2
  • 19:30
    Мангуш
  • 20:35
    Бердянськ
  • 22:55
    Мелітополь Автостанція
  • 02:20
    Каховка Автовокзал
  • 02:45
    Нова Каховка
  • 04:20
    Херсон Автовокзал
  • 06:45
    Миколаїв Автовокзал
  • 08:20
    Одеса Автовокзал
  • 08:50
    Одеса АС Привокзальна
  • Рейс: № 233
  • Перевізник: ПП "-ІНТЕРТРАНС-"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 61 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Маріуполь - Бердянськ доступно 28 автобусних маршрутів, та 11 перевізників.
  • З них 5 прямих рейсів, а 23 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Маріуполь - Бердянськ від 97.02 ₴ до 128.7 ₴.
  • Середній час в дорозі: 1 г. 47 хв., а найшвидший рейс 1 г. 10 хв.
  • Найшвидше прибуття до Бердянськ: 09:30, автостанція Бердянськ.
  • Найпізніше прибуття до Бердянськ: 21:30, автостанція Бердянськ.
  • Середня вартість квитків: 123 ₴.
  • Маршрут автобуса Маріуполь - Бердянськ можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 16:35
    Маріуполь АС-2
    проспект Миру, 118-б
  • 18:15
    Бердянськ
    просп. Західний, 4
Перевізник: Курінний Олександр Сергійович
Самий швидкий
  • 16:20
    Маріуполь АС-2
    проспект Миру, 118-б
  • 17:30
    Бердянськ
    просп. Західний, 4
Перевізник: ПП "-ІНТЕРТРАНС-"
Раннє прибуття
  • 07:45
    Маріуполь Автовокзал
    вул. Куїнджі, 115
  • 09:30
    Бердянськ
    просп. Західний, 4
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
Пізне прибуття
  • 19:25
    Маріуполь Автовокзал
    вул. Куїнджі, 115
  • 21:30
    Бердянськ
    просп. Західний, 4
Перевізник: Гончар Сергій Олександрович