Uk

Автобус Маріуполь - Ковель: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Ковель - Маріуполь від 990 грн.
01:40
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
26 г. 10 хв.
03:50
Ковель
бульвар Лесі Українки, 40
Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП" 10
Модель автобусу:
BOVA-53
Маршрут рейсу
У дорозі: 26 г. 10 хв.
  • 01:40
    Маріуполь Автовокзал
  • 01:45
    Маріуполь АС-2
  • 03:20
    Бердянськ
  • 05:40
    Мелітополь Автостанція
  • 07:15
    Запоріжжя Автовокзал
  • 09:30
    Дніпро Автовокзал
  • 10:45
    Кам'янське Автостанція
  • 11:30
    Верхньодніпровськ Автостанція
  • 12:45
    Кременчук
  • 15:35
    Черкаси АС-2
  • 16:15
    Золотоноша Автовокзал
  • 17:10
    Переяслав-Хмельницький
  • 17:55
    Бориспіль
  • 18:40
    Київ Видубичі
  • 20:30
    Коростишів
  • 21:00
    Житомир Автовокзал
  • 22:15
    Новоград-Волинський
  • 22:50
    Корець
  • 23:45
    Рівне Автовокзал
  • 00:55
    Луцьк
  • 02:05
    Володимир-Волинський
  • 02:25
    Нововолинськ
  • 03:50
    Ковель
  • Рейс: № 20
  • Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП" 10
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 9 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
01:50
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
26 г.
03:50
Ковель
бульвар Лесі Українки, 40
Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП" 10
Модель автобусу:
BOVA-53
Маршрут рейсу
У дорозі: 26 г.
  • 01:40
    Маріуполь Автовокзал
  • 01:45
    Маріуполь АС-2
  • 03:20
    Бердянськ
  • 05:40
    Мелітополь Автостанція
  • 07:15
    Запоріжжя Автовокзал
  • 09:30
    Дніпро Автовокзал
  • 10:45
    Кам'янське Автостанція
  • 11:30
    Верхньодніпровськ Автостанція
  • 12:45
    Кременчук
  • 15:35
    Черкаси АС-2
  • 16:15
    Золотоноша Автовокзал
  • 17:10
    Переяслав-Хмельницький
  • 17:55
    Бориспіль
  • 18:40
    Київ Видубичі
  • 20:30
    Коростишів
  • 21:00
    Житомир Автовокзал
  • 22:15
    Новоград-Волинський
  • 22:50
    Корець
  • 23:45
    Рівне Автовокзал
  • 00:55
    Луцьк
  • 02:05
    Володимир-Волинський
  • 02:25
    Нововолинськ
  • 03:50
    Ковель
  • Рейс: № 20
  • Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП" 10
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 9 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Маріуполь - Ковель доступно 2 автобусних маршрутів, та 1 перевізників.
  • З них 1 прямих рейсів, а 1 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Маріуполь - Ковель від 990 ₴ до 990 ₴.
  • Середній час в дорозі: 26 г. 5 хв., а найшвидший рейс 26 г.
  • Найшвидше прибуття до Ковель: 03:50, автостанція Ковель.
  • Найпізніше прибуття до Ковель: 03:50, автостанція Ковель.
  • Середня вартість квитків: 990 ₴.
  • Маршрут автобуса Маріуполь - Ковель можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 01:40
    Маріуполь Автовокзал
    вул. Куїнджі, 115
  • 03:50
    Ковель
    бульвар Лесі Українки, 40
Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП" 10
Самий швидкий
  • 01:50
    Маріуполь АС-2
    проспект Миру, 118-б
  • 03:50
    Ковель
    бульвар Лесі Українки, 40
Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП" 10
Раннє прибуття
  • 01:40
    Маріуполь Автовокзал
    вул. Куїнджі, 115
  • 03:50
    Ковель
    бульвар Лесі Українки, 40
Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП" 10
Пізне прибуття
  • 01:40
    Маріуполь Автовокзал
    вул. Куїнджі, 115
  • 03:50
    Ковель
    бульвар Лесі Українки, 40
Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП" 10