Uk

Автобус Маріуполь - Маріуполь: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
05:30
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
0 г. 15 хв.
05:45
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Богдан 26
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 05:30
    Маріуполь Автовокзал
  • 05:45
    Маріуполь АС-2
  • 06:00
    Агробаза
  • 06:05
    Широка Балка
  • 06:16
    Мангуш
  • 06:39
    Юр’ївка
  • 06:47
    Урзуф
  • 06:50
    Урзуф
  • Рейс: № 4010
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 26 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
05:40
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
0 г. 15 хв.
05:55
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Мерседес-55
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 05:40
    Маріуполь Автовокзал
  • 05:55
    Маріуполь АС-2
  • 06:07
    Агробаза
  • 06:12
    Широка Балка
  • 06:23
    Мангуш
  • 06:55
    Ялта
  • 07:08
    Білосарайська Коса Автостанція Ринок
  • Рейс: № 3010
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 55 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
05:50
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
0 г. 15 хв.
06:05
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник: Ляшенко Євген Іванович
Модель автобусу:
Мерседес-15
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 05:50
    Маріуполь Автовокзал
  • 06:05
    Маріуполь АС-2
  • 06:30
    Мангуш
  • 07:35
    Бердянськ ОА
  • 08:35
    Мелітополь Автостанція
  • 12:30
    Херсон Автовокзал
  • 13:40
    Миколаїв Автовокзал
  • 16:35
    Одеса АС Привокзальна
  • Рейс: № 8769
  • Перевізник: Ляшенко Євген Іванович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 9 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
06:00
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
0 г. 15 хв.
06:15
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 06:00
    Маріуполь Автовокзал
  • 06:15
    Маріуполь АС-2
  • 07:10
    Розівка Автостанція
  • 08:00
    Більмак
  • 08:50
    Пологи
  • 09:45
    Оріхів Автовокзал
  • 11:05
    Запоріжжя Автовокзал
  • 13:10
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 107
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:45
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
0 г. 10 хв.
07:55
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 10 хв.
  • 06:40
    Волноваха
  • 07:40
    Маріуполь Автовокзал
  • 07:55
    Маріуполь АС-2
  • 08:23
    Мангуш
  • 08:43
    Червоне Поле
  • 09:08
    Осипенко
  • 09:30
    Бердянськ
  • Рейс: № 219
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 9 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:20
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
0 г. 10 хв.
08:30
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Ютонг-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 10 хв.
  • 08:20
    Маріуполь Автовокзал
  • 08:30
    Маріуполь АС-2
  • 09:03
    Новокраснівка
  • 09:05
    Розівка Автостанція
  • 09:55
    Більмак
  • 10:24
    Кінські Роздори
  • 10:45
    Пологи
  • 11:24
    Мала Токмачка
  • 11:55
    Оріхів Автовокзал
  • 12:30
    Комишувате
  • 13:05
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 279
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 27 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:55
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
0 г. 10 хв.
09:05
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 10 хв.
  • 07:30
    Волноваха
  • 07:37
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 07:44
    Стрітенка
  • 07:55
    Анадоль
  • 08:13
    Привільне
  • 08:50
    Маріуполь Автовокзал
  • 09:05
    Маріуполь АС-2
  • 09:30
    Мангуш
  • 09:49
    Червоне Поле
  • 10:20
    Осипенко
  • 10:45
    Бердянськ
  • Рейс: № 7051
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 16 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:20
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
0 г. 15 хв.
10:35
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 05:40
    Покровськ Залізничний вокзал
  • 05:55
    Покровськ Автовокзал
  • 06:19
    Селидове
  • 06:55
    Курахове
  • 07:10
    Успенівка
  • 07:54
    Вугледар Автостанція
  • 08:00
    Павлівка
  • 08:10
    Володимирівка
  • 08:53
    Волноваха АС 2
  • 08:55
    Волноваха
  • 09:07
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 09:14
    Стрітенка
  • 09:25
    Анадоль
  • 09:43
    Привільне
  • 10:15
    Маріуполь Автовокзал
  • 10:35
    Маріуполь АС-2
  • 11:00
    Мангуш
  • 12:01
    Червоне Поле
  • 12:42
    Осипенко
  • 13:15
    Бердянськ
  • Рейс: № 339
  • Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 12 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:22
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
0 г. 10 хв.
11:32
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409" К
Модель автобусу:
БАЗ-28
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 10 хв.
  • 05:45
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 05:55
    Костянтинівка АС
  • 06:54
    Мирноград АС
  • 07:05
    Покровськ Автовокзал
  • 07:35
    Селидове
  • 08:05
    Курахове
  • 08:19
    Успенівка
  • 08:55
    Вугледар Автостанція
  • 09:58
    Волноваха АС 2
  • 10:00
    Волноваха
  • 10:12
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 10:19
    Стрітенка
  • 10:30
    Анадоль
  • 10:48
    Привільне
  • 11:17
    Маріуполь Автовокзал
  • 11:32
    Маріуполь АС-2
  • 11:55
    Мангуш
  • 12:16
    Червоне Поле
  • 12:56
    Осипенко
  • 13:30
    Бердянськ
  • Рейс: № 611
  • Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409" К
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 7 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:45
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
0 г. 10 хв.
11:55
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС -18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 10 хв.
  • 06:00
    Краматорськ
  • 06:15
    Дружківка
  • 06:45
    Костянтинівка АС
  • 07:55
    Покровськ Автовокзал
  • 08:19
    Селидове
  • 08:45
    Курахове
  • 09:35
    Вугледар Автостанція
  • 10:23
    Волноваха АС 2
  • 10:25
    Волноваха
  • 11:40
    Маріуполь Автовокзал
  • 11:55
    Маріуполь АС-2
  • 12:15
    Мангуш
  • 13:25
    Бердянськ
  • Рейс: № 29А
  • Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:00
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
0 г. 15 хв.
12:15
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Богдан 26
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 12:00
    Маріуполь Автовокзал
  • 12:15
    Маріуполь АС-2
  • 13:00
    Розівка Автостанція
  • 13:45
    Більмак
  • 14:25
    Кінські Роздори
  • 14:45
    Пологи
  • 15:24
    Мала Токмачка
  • 15:45
    Оріхів Автовокзал
  • 16:20
    Комишувате
  • 16:40
    Запоріжжя Автовокзал
  • 18:40
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 94
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:10
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
0 г. 9 хв.
12:19
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник: ТОВ "АЗОВМЕЛТРАНС"
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС -18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 9 хв.
  • 05:45
    Бахмут
  • 06:30
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 06:50
    Костянтинівка АС
  • 08:10
    Покровськ Автовокзал
  • 09:15
    Курахове
  • 10:10
    Вугледар Автостанція
  • 11:03
    Волноваха АС 2
  • 11:05
    Волноваха
  • 12:05
    Маріуполь Автовокзал
  • 12:19
    Маріуполь АС-2
  • 12:30
    Мангуш
  • 12:50
    Червоне Поле
  • 13:20
    Осипенко
  • 13:40
    Бердянськ
  • 14:40
    Приморськ
  • 15:45
    Приазовське
  • 16:15
    Мелітополь Автостанція
  • Рейс: № 1427
  • Перевізник: ТОВ "АЗОВМЕЛТРАНС"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 4 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:20
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
0 г. 15 хв.
13:35
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник: Верцанов Олександр Олександрович 20
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС -18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 07:15
    Бахмут
  • 07:55
    Костянтинівка АС
  • 09:00
    Покровськ Автовокзал
  • 09:25
    Селидове
  • 10:05
    Курахове
  • 10:55
    Вугледар Автостанція
  • 11:45
    Волноваха АС 2
  • 11:55
    Волноваха
  • 13:10
    Маріуполь Автовокзал
  • 13:35
    Маріуполь АС-2
  • 14:00
    Мангуш
  • 14:29
    Урзуф
  • 15:35
    Бердянськ
  • Рейс: № 4037
  • Перевізник: Верцанов Олександр Олександрович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:45
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
0 г. 10 хв.
14:55
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник: Налюшній Ігор Олександрович
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС -18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 10 хв.
  • 14:45
    Маріуполь Автовокзал
  • 14:55
    Маріуполь АС-2
  • 15:15
    Мангуш
  • 15:46
    Червоне Поле
  • 16:20
    Бердянськ
  • Рейс: № 145
  • Перевізник: Налюшній Ігор Олександрович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:10
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
0 г. 10 хв.
15:20
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник: ТОВ "ТУРИСТ"
Модель автобусу:
Неоплан-41
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 10 хв.
  • 15:10
    Маріуполь Автовокзал
  • 15:20
    Маріуполь АС-2
  • 17:00
    Бердянськ
  • 20:20
    Запоріжжя Автовокзал
  • 22:10
    Дніпро Автовокзал
  • 23:50
    Красноград
  • 01:35
    Полтава Автовокзал
  • 06:50
    Бориспіль Аеропорт
  • 06:58
    Київ Автовокзал
  • 09:15
    Чернігів Автовокзал
  • 14:00
    Гомель
  • 16:10
    Бобруйськ
  • 18:15
    Мінськ
  • Рейс: № 1128
  • Перевізник: ТОВ "ТУРИСТ"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 37 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:30
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
0 г. 10 хв.
15:40
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник: ТОВ "Север Авто" К
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 10 хв.
  • 06:55
    Святогірськ Автовокзал
  • 07:40
    Слов'янськ Автостанція
  • 08:20
    Краматорськ
  • 08:45
    Дружківка
  • 09:10
    Костянтинівка АС
  • 09:22
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 10:10
    Мирноград АС
  • 10:50
    Покровськ Автовокзал
  • 11:15
    Селидове
  • 11:35
    Гірник
  • 12:05
    Курахове
  • 12:48
    Вугледар Автостанція
  • 12:59
    Микільське
  • 13:43
    Волноваха АС 2
  • 13:45
    Волноваха
  • 15:15
    Маріуполь Автовокзал
  • 15:40
    Маріуполь АС-2
  • 15:53
    Мангуш
  • 16:15
    Комишувате (Зупинка)
  • 16:30
    Червоне Поле
  • 17:04
    Осипенко
  • 17:14
    Бердянськ
  • Рейс: № 563
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто" К
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:55
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
0 г. 10 хв.
16:05
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО" Г
Модель автобусу:
Богдан 25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 10 хв.
  • 07:35
    Сєвєродонецьк АВ
  • 08:05
    Лисичанськ
  • 09:20
    Бахмут
  • 10:10
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 11:14
    Мирноград АС
  • 11:30
    Покровськ Автовокзал
  • 11:54
    Селидове
  • 12:35
    Курахове
  • 12:50
    Успенівка
  • 13:30
    Вугледар Автостанція
  • 14:28
    Волноваха АС 2
  • 14:30
    Волноваха
  • 14:47
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 14:54
    Стрітенка
  • 15:05
    Анадоль
  • 15:24
    Привільне
  • 15:50
    Маріуполь Автовокзал
  • 16:05
    Маріуполь АС-2
  • 16:35
    Мелекіне Автостанція
  • 17:05
    Білосарайська Коса Автостанція Ринок
  • 17:24
    Юр’ївка
  • 17:35
    Урзуф
  • Рейс: № 83А
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО" Г
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:00
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
0 г. 15 хв.
16:15
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник: ПП "-ІНТЕРТРАНС-"
Модель автобусу:
Сетра-46
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 16:00
    Маріуполь Автовокзал
  • 16:15
    Маріуполь АС-2
  • 16:40
    Мангуш
  • 17:30
    Бердянськ
  • 18:25
    Приморськ
  • 19:25
    Приазовське
  • 19:55
    Мелітополь Автостанція
  • 23:45
    Нова Каховка
  • 01:20
    Херсон Автовокзал
  • 02:45
    Миколаїв Автовокзал
  • 05:25
    Одеса Автовокзал
  • 08:00
    Одеса АС Привокзальна
  • 05:00
    Софія
  • Рейс: № 11381
  • Перевізник: ПП "-ІНТЕРТРАНС-"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 45 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:45
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
0 г. 15 хв.
17:00
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
Богдан 27
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 08:35
    Святогірськ Автовокзал
  • 09:10
    Слов'янськ Автостанція
  • 09:45
    Краматорськ
  • 10:15
    Дружківка
  • 10:42
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 10:55
    Костянтинівка АС
  • 12:13
    Мирноград АС
  • 12:25
    Покровськ Автовокзал
  • 12:45
    Селидове
  • 13:30
    Курахове
  • 13:55
    Успенівка
  • 14:29
    Вугледар Автостанція
  • 14:42
    Павлівка
  • 14:59
    Володимирівка
  • 15:18
    Волноваха АС 2
  • 15:25
    Волноваха
  • 15:41
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 15:46
    Стрітенка
  • 15:59
    Анадоль
  • 16:04
    Привільне
  • 16:40
    Маріуполь Автовокзал
  • 17:00
    Маріуполь АС-2
  • 17:55
    Мелекіне Автостанція
  • 18:05
    Білосарайська Коса Автостанція Ринок
  • 18:20
    Юр’ївка
  • 19:00
    Урзуф
  • Рейс: № 6065
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 27 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
18:00
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
0 г. 10 хв.
18:10
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО" Г
Модель автобусу:
БАЗ-26
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 10 хв.
  • 09:20
    Сєвєродонецьк АВ
  • 09:40
    Лисичанськ
  • 11:25
    Бахмут
  • 12:10
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 12:59
    Мирноград АС
  • 13:15
    Покровськ Автовокзал
  • 13:38
    Селидове
  • 14:30
    Курахове
  • 14:45
    Успенівка
  • 15:40
    Вугледар Автостанція
  • 16:28
    Волноваха АС 2
  • 16:35
    Волноваха
  • 16:47
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 16:54
    Стрітенка
  • 17:05
    Анадоль
  • 17:23
    Привільне
  • 17:55
    Маріуполь Автовокзал
  • 18:10
    Маріуполь АС-2
  • 18:35
    Мангуш
  • 19:14
    Осипенко
  • 19:50
    Бердянськ
  • Рейс: № 5470А
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО" Г
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 8 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
18:40
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
0 г. 10 хв.
18:50
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник: ПП "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ КОМФОРТ-АВТО"
Модель автобусу:
Мерседес-21
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 10 хв.
  • 09:20
    Сєвєродонецьк АВ
  • 09:45
    Рубіжне
  • 10:10
    Кремінна
  • 11:00
    Лиман
  • 12:00
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:25
    Краматорськ
  • 13:12
    Андріївка
  • 13:45
    Добропілля
  • 14:30
    Покровськ Автовокзал
  • 15:35
    Курахове
  • 16:15
    Вугледар Автостанція
  • 17:13
    Волноваха АС 2
  • 17:15
    Волноваха
  • 18:35
    Маріуполь Автовокзал
  • 18:50
    Маріуполь АС-2
  • 19:10
    Мангуш
  • 19:36
    Червоне Поле
  • 20:15
    Осипенко
  • 20:55
    Бердянськ
  • Рейс: № 263
  • Перевізник: ПП "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ КОМФОРТ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
19:00
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
0 г. 15 хв.
19:15
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник: Курінна Маргарита Миколаївна
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС -18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 11:00
    Святогірськ Автовокзал
  • 11:40
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:05
    Краматорськ
  • 12:30
    Дружківка
  • 12:55
    Костянтинівка АС
  • 14:10
    Покровськ Автовокзал
  • 14:39
    Селидове
  • 15:20
    Курахове
  • 15:38
    Дачне
  • 15:45
    Улакли
  • 15:49
    КонстантинопІль
  • 15:58
    Богатир
  • 16:06
    Роздольне
  • 16:16
    Велика Новосілка
  • 16:31
    Урожайне
  • 16:43
    Старомлинівка
  • 16:50
    Новопетриківка
  • 16:59
    Красна Поляна
  • 17:10
    Зачатівка
  • 17:22
    Рівнопіль
  • 17:29
    Іванівка
  • 17:35
    Трудове
  • 17:48
    Волноваха АС 2
  • 17:50
    Волноваха
  • 17:58
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 18:20
    Привільне
  • 18:28
    Касянівка
  • 18:55
    Маріуполь Автовокзал
  • 19:15
    Маріуполь АС-2
  • Рейс: № 2003
  • Перевізник: Курінна Маргарита Миколаївна
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 9 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
19:00
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
0 г. 10 хв.
19:10
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 10 хв.
  • 11:45
    Святогірськ Автовокзал
  • 12:15
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:50
    Краматорськ
  • 13:15
    Дружківка
  • 13:50
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 14:05
    Костянтинівка АС
  • 14:35
    Мирноград АС
  • 15:15
    Покровськ Автовокзал
  • 15:30
    Селидове
  • 16:10
    Курахове
  • 16:23
    Успенівка
  • 16:59
    Вугледар Автостанція
  • 17:03
    Павлівка
  • 17:15
    Володимирівка
  • 17:44
    Волноваха АС 2
  • 17:50
    Волноваха
  • 18:06
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 18:11
    Стрітенка
  • 18:24
    Анадоль
  • 18:29
    Привільне
  • 18:55
    Маріуполь Автовокзал
  • 19:10
    Маріуполь АС-2
  • 20:00
    Мелекіне Автостанція
  • 20:11
    Білосарайська Коса Автостанція Ринок
  • 20:36
    Урзуф
  • Рейс: № 252917А
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
19:00
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
0 г. 10 хв.
19:10
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
Перевізник: ПП "-ІНТЕРТРАНС-"
Модель автобусу:
Неоплан-70
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 10 хв.
  • 19:00
    Маріуполь Автовокзал
  • 19:10
    Маріуполь АС-2
  • 19:30
    Мангуш
  • 20:35
    Бердянськ
  • 22:55
    Мелітополь Автостанція
  • 02:20
    Каховка Автовокзал
  • 02:45
    Нова Каховка
  • 04:20
    Херсон Автовокзал
  • 06:45
    Миколаїв Автовокзал
  • 08:20
    Одеса Автовокзал
  • 08:50
    Одеса АС Привокзальна
  • Рейс: № 233
  • Перевізник: ПП "-ІНТЕРТРАНС-"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 28 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
05:00
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 20 хв.
05:20
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО" Г
Модель автобусу:
Богдан 25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 05:00
    Маріуполь АС-2
  • 05:20
    Маріуполь Автовокзал
  • 06:03
    Анадоль
  • 06:16
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 06:30
    Волноваха
  • 06:36
    Волноваха АС 2
  • 06:55
    Благодатне
  • 07:03
    Володимирівка
  • 07:12
    Павлівка
  • 07:25
    Вугледар Автостанція
  • 08:20
    Курахове
  • 09:02
    Селидове
  • 09:30
    Покровськ Автовокзал
  • 09:54
    Мирноград АС
  • 10:45
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 11:45
    Бахмут
  • 12:13
    Яковлівка
  • 12:25
    Бересток
  • 12:45
    Лисичанськ
  • 13:20
    Сєвєродонецьк АВ
  • Рейс: № 5471
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО" Г
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
05:35
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 15 хв.
05:50
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 05:35
    Маріуполь АС-2
  • 05:50
    Маріуполь Автовокзал
  • 06:33
    Анадоль
  • 06:46
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 06:55
    Волноваха
  • 07:06
    Волноваха АС 2
  • 07:30
    Благодатне
  • 07:34
    Володимирівка
  • 07:41
    Павлівка
  • 07:50
    Вугледар Автостанція
  • 08:50
    Курахове
  • 09:18
    Цукурине
  • 09:27
    Селидове
  • 09:45
    Покровськ Автовокзал
  • 10:20
    Мирноград АС
  • 11:05
    Костянтинівка АС
  • 11:35
    Дружківка
  • 12:10
    Краматорськ
  • 12:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 13:29
    Богородичне
  • 13:35
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 1254
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:10
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 15 хв.
07:25
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
Модель автобусу:
Неоплан-47
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 07:10
    Маріуполь АС-2
  • 07:25
    Маріуполь Автовокзал
  • 08:35
    Волноваха
  • 08:41
    Волноваха АС 2
  • 09:30
    Вугледар Автостанція
  • 10:25
    Курахове
  • 10:58
    Селидове
  • 11:30
    Покровськ Автовокзал
  • 11:49
    Мирноград АС
  • 13:00
    Костянтинівка АС
  • 13:35
    Дружківка
  • 13:50
    Краматорськ
  • 14:20
    Слов'янськ Автостанція
  • 15:35
    Ізюм
  • 17:15
    Чугуїв Автовокзал
  • 18:00
    Харків АС-6
  • Рейс: № 734
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 47 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:05
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 15 хв.
08:20
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
Богдан 25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 06:35
    Урзуф
  • 07:05
    Білосарайська Коса Автостанція Ринок
  • 07:33
    Мелекіне Автостанція
  • 08:00
    Маріуполь АС-2
  • 08:20
    Маріуполь Автовокзал
  • 09:03
    Анадоль
  • 09:16
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 09:30
    Волноваха
  • 09:36
    Волноваха АС 2
  • 09:46
    Валер'янівка
  • 10:00
    Благодатне
  • 10:08
    Володимирівка
  • 10:22
    Павлівка
  • 10:45
    Вугледар Автостанція
  • 10:52
    Шахти
  • 11:28
    Успенівка
  • 11:40
    Курахове
  • 11:58
    Цукурине
  • 12:27
    Селидове
  • 12:45
    Покровськ Автовокзал
  • 13:24
    Білицьке
  • 13:40
    Добропілля
  • 14:34
    Новотроїцьке
  • 14:42
    Андріївка
  • 15:10
    Краматорськ
  • 15:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 16:34
    Богородичне
  • 16:40
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 1387А
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 24 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:45
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 10 хв.
08:55
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО" Г
Модель автобусу:
Богдан 25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 10 хв.
  • 07:05
    Урзуф
  • 07:14
    Юр’ївка
  • 07:40
    Білосарайська Коса Автостанція Ринок
  • 08:13
    Мелекіне Автостанція
  • 08:40
    Маріуполь АС-2
  • 08:55
    Маріуполь Автовокзал
  • 09:38
    Анадоль
  • 09:51
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 10:10
    Волноваха
  • 10:16
    Волноваха АС 2
  • 10:26
    Валер'янівка
  • 10:35
    Благодатне
  • 10:43
    Володимирівка
  • 10:57
    Павлівка
  • 11:00
    Вугледар Автостанція
  • 11:07
    Шахти
  • 11:42
    Успенівка
  • 11:55
    Курахове
  • 12:33
    Селидове
  • 13:05
    Покровськ Автовокзал
  • 13:24
    Мирноград АС
  • 14:25
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 15:10
    Бахмут
  • 15:34
    Яковлівка
  • 15:47
    Бересток
  • 16:35
    Лисичанськ
  • 17:10
    Сєвєродонецьк АВ
  • Рейс: № 84А
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО" Г
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:50
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 10 хв.
10:00
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 10 хв.
  • 08:10
    Урзуф
  • 08:49
    Білосарайська Коса Автостанція Ринок
  • 08:59
    Мелекіне Автостанція
  • 09:45
    Маріуполь АС-2
  • 10:00
    Маріуполь Автовокзал
  • 10:36
    Привільне
  • 10:57
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 11:20
    Волноваха
  • 11:26
    Волноваха АС 2
  • 11:46
    Благодатне
  • 11:54
    Володимирівка
  • 12:11
    Павлівка
  • 12:14
    Вугледар Автостанція
  • 13:10
    Курахове
  • 13:35
    Селидове
  • 14:15
    Покровськ Автовокзал
  • 14:32
    Мирноград АС
  • 15:30
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 15:40
    Костянтинівка АС
  • 16:10
    Дружківка
  • 16:35
    Краматорськ
  • 17:05
    Слов'янськ Автостанція
  • 17:50
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 252918А
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:10
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 15 хв.
10:25
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 10:10
    Маріуполь АС-2
  • 10:25
    Маріуполь Автовокзал
  • 11:40
    Волноваха
  • 11:46
    Волноваха АС 2
  • 12:39
    Вугледар Автостанція
  • 13:25
    Курахове
  • 14:00
    Селидове
  • 14:20
    Покровськ Автовокзал
  • 14:40
    Мирноград АС
  • 15:40
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 16:25
    Бахмут
  • 17:35
    Слов'янськ Автостанція
  • 18:50
    Ізюм
  • 20:35
    Чугуїв Автовокзал
  • 20:55
    Харків АС-6
  • 11:40
    Рівне Автовокзал
  • 15:00
    Володимир-Волинський
  • 18:30
    Замосць
  • Рейс: № 299
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 28 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:05
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 5 хв.
11:10
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник: ТОВ "АЗОВМЕЛТРАНС"
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС -18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 5 хв.
  • 06:50
    Мелітополь Автостанція
  • 07:20
    Приазовське
  • 08:20
    Приморськ
  • 09:15
    Бердянськ
  • 10:05
    Осипенко
  • 10:19
    Червоне Поле
  • 10:30
    Мангуш
  • 11:04
    Маріуполь АС-2
  • 11:10
    Маріуполь Автовокзал
  • 12:25
    Волноваха
  • 12:31
    Волноваха АС 2
  • 13:15
    Вугледар Автостанція
  • 14:05
    Курахове
  • 15:10
    Покровськ Автовокзал
  • 16:25
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 17:10
    Бахмут
  • Рейс: № 1426
  • Перевізник: ТОВ "АЗОВМЕЛТРАНС"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:10
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 15 хв.
11:25
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник: Курінна Маргарита Миколаївна
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС -18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 11:10
    Маріуполь АС-2
  • 11:25
    Маріуполь Автовокзал
  • 12:30
    Волноваха
  • 12:39
    Волноваха АС 2
  • 12:51
    Трудове
  • 12:57
    Іванівка
  • 13:04
    Рівнопіль
  • 13:16
    Зачатівка
  • 13:27
    Красна Поляна
  • 13:36
    Новопетриківка
  • 13:50
    Старомлинівка
  • 13:57
    Урожайне
  • 14:05
    Велика Новосілка
  • 14:23
    Роздольне
  • 14:31
    Богатир
  • 14:40
    КонстантинопІль
  • 14:44
    Улакли
  • 14:51
    Дачне
  • 15:00
    Курахове
  • 15:44
    Селидове
  • 16:05
    Покровськ Автовокзал
  • 16:50
    Добропілля
  • 18:00
    Краматорськ
  • 18:25
    Слов'янськ Автостанція
  • 19:04
    Богородичне
  • 19:10
    Святогірськ Автовокзал
  • 20:05
    Ізюм
  • 21:39
    Чугуїв Автовокзал
  • 22:00
    Харків АС-6
  • Рейс: № 2004
  • Перевізник: Курінна Маргарита Миколаївна
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:30
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 5 хв.
12:35
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник: ТОВ "Север Авто" К
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 5 хв.
  • 11:00
    Бердянськ
  • 11:09
    Осипенко
  • 11:40
    Червоне Поле
  • 11:55
    Комишувате
  • 12:13
    Мангуш
  • 12:25
    Маріуполь АС-2
  • 12:35
    Маріуполь Автовокзал
  • 13:26
    Анадоль
  • 13:37
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 13:45
    Волноваха
  • 13:51
    Волноваха АС 2
  • 14:10
    Благодатне
  • 14:18
    Володимирівка
  • 14:32
    Павлівка
  • 14:49
    Вугледар Автостанція
  • 15:35
    Курахове
  • 16:04
    Цукурине
  • 16:12
    Гірник
  • 16:25
    Селидове
  • 16:50
    Покровськ Автовокзал
  • 17:10
    Мирноград АС
  • 18:00
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 18:25
    Дружківка
  • 18:50
    Краматорськ
  • 19:15
    Слов'янськ Автостанція
  • 19:49
    Богородичне
  • 19:55
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 564
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто" К
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 12 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:30
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 15 хв.
13:45
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 12:00
    Бердянськ
  • 12:28
    Осипенко
  • 12:50
    Червоне Поле
  • 13:00
    Мангуш
  • 13:25
    Маріуполь АС-2
  • 13:45
    Маріуполь Автовокзал
  • 14:09
    Касянівка
  • 14:32
    Привільне
  • 14:36
    Анадоль
  • 14:45
    Стрітенка
  • 14:49
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 15:00
    Волноваха
  • 15:40
    Новотроїцьке Автостанція
  • Рейс: № 7052
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:25
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 10 хв.
14:35
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
Модель автобусу:
Богдан 27
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 10 хв.
  • 14:25
    Маріуполь АС-2
  • 14:35
    Маріуполь Автовокзал
  • 15:00
    Касянівка
  • 15:11
    Привільне
  • 15:32
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 16:05
    Волноваха
  • 16:11
    Волноваха АС 2
  • 16:31
    Благодатне
  • 16:39
    Володимирівка
  • 16:57
    Павлівка
  • 17:00
    Вугледар Автостанція
  • 17:55
    Курахове
  • 18:25
    Селидове
  • 19:05
    Покровськ Автовокзал
  • 19:25
    Мирноград АС
  • 19:56
    Костянтинівка АС
  • 20:09
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 20:34
    Дружківка
  • 20:59
    Краматорськ
  • 21:24
    Слов'янськ Автостанція
  • 21:55
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 60661А
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 27 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:05
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 18 хв.
15:23
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 18 хв.
  • 13:30
    Бердянськ
  • 13:58
    Осипенко
  • 14:39
    Червоне Поле
  • 14:51
    Мангуш
  • 15:00
    Маріуполь АС-2
  • 15:23
    Маріуполь Автовокзал
  • 15:48
    Касянівка
  • 16:02
    Привільне
  • 16:06
    Анадоль
  • 16:15
    Стрітенка
  • 16:19
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 16:30
    Волноваха
  • 17:10
    Новотроїцьке Автостанція
  • Рейс: № 705А
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:30
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 15 хв.
15:45
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС -18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 13:50
    Бердянськ
  • 15:00
    Мангуш
  • 15:25
    Маріуполь АС-2
  • 15:45
    Маріуполь Автовокзал
  • 16:50
    Волноваха
  • 16:56
    Волноваха АС 2
  • 17:40
    Вугледар Автостанція
  • 18:15
    Курахове
  • 18:49
    Селидове
  • 19:10
    Покровськ Автовокзал
  • 20:05
    Костянтинівка АС
  • 20:25
    Дружківка
  • 20:45
    Краматорськ
  • 21:15
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 30А
  • Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:45
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 20 хв.
16:05
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
МАН-55
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 15:45
    Маріуполь АС-2
  • 16:05
    Маріуполь Автовокзал
  • 17:20
    Волноваха
  • 17:26
    Волноваха АС 2
  • 18:15
    Вугледар Автостанція
  • 19:10
    Курахове
  • 19:39
    Селидове
  • 20:00
    Покровськ Автовокзал
  • 21:50
    Павлоград
  • 23:25
    Дніпро Автовокзал
  • 01:35
    Красноград
  • 03:15
    Полтава Автовокзал
  • 04:39
    Лубни
  • 05:55
    Пирятин АС
  • 07:05
    Бориспіль
  • 07:30
    Бориспіль Аеропорт
  • 07:45
    Київ Видубичі
  • 08:10
    Київ Автовокзал
  • 22:05
    Люблін
  • Рейс: № 7571
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 49 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:20
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 15 хв.
16:35
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 14:40
    Бердянськ
  • 15:12
    Осипенко
  • 15:26
    Червоне Поле
  • 15:50
    Мангуш
  • 16:15
    Маріуполь АС-2
  • 16:35
    Маріуполь Автовокзал
  • 17:11
    Привільне
  • 17:26
    Анадоль
  • 17:37
    Стрітенка
  • 17:42
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 17:50
    Волноваха
  • 17:56
    Волноваха АС 2
  • 18:28
    Володимирівка
  • 18:38
    Павлівка
  • 18:44
    Вугледар Автостанція
  • 19:19
    Успенівка
  • 19:30
    Курахове
  • 20:14
    Селидове
  • 20:25
    Покровськ Автовокзал
  • Рейс: № 340
  • Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:45
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 20 хв.
17:05
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409" К
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 15:15
    Бердянськ
  • 15:45
    Осипенко
  • 16:26
    Червоне Поле
  • 16:30
    Мангуш
  • 16:43
    Маріуполь АС-2
  • 17:05
    Маріуполь Автовокзал
  • 17:53
    Анадоль
  • 18:06
    Дмитрівка (Зупинка)
  • 18:15
    Волноваха
  • 18:21
    Волноваха АС 2
  • 18:40
    Благодатне
  • 18:48
    Володимирівка
  • 18:56
    Павлівка
  • 19:01
    Вугледар Автостанція
  • 19:50
    Курахове
  • 20:20
    Селидове
  • 20:40
    Покровськ Автовокзал
  • 20:51
    Мирноград АС
  • 21:40
    Костянтинівка АС
  • 21:50
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 22:35
    Бахмут
  • Рейс: № 6221
  • Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409" К
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
19:00
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
0 г. 15 хв.
19:15
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
Перевізник: Верцанов Олександр Олександрович 20
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС -18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 17:00
    Бердянськ
  • 18:04
    Урзуф
  • 18:35
    Мангуш
  • 18:55
    Маріуполь АС-2
  • 19:15
    Маріуполь Автовокзал
  • 20:15
    Волноваха
  • 20:59
    Вугледар Автостанція
  • 21:39
    Курахове
  • 22:04
    Селидове
  • 22:19
    Покровськ Автовокзал
  • 23:19
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 23:34
    Дружківка
  • 23:49
    Краматорськ
  • 00:15
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 4038
  • Перевізник: Верцанов Олександр Олександрович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Маріуполь - Маріуполь доступно 42 автобусних маршрутів, та 17 перевізників.
  • З них 17 прямих рейсів, а 25 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Маріуполь - Маріуполь від 6.98 ₴ до 12.87 ₴.
  • Середній час в дорозі: 0 г. 12 хв., а найшвидший рейс 0 г. 5 хв.
  • Найшвидше прибуття до Маріуполь: 05:20, автостанція Маріуполь Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Маріуполь: 19:15, автостанція Маріуполь Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 9 ₴.
  • Маршрут автобуса Маріуполь - Маріуполь можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 18:40
    Маріуполь Автовокзал
    вул. Куїнджі, 115
  • 18:50
    Маріуполь АС-2
    проспект Миру, 118-б
Перевізник: ПП "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ КОМФОРТ-АВТО"
Самий швидкий
  • 11:05
    Маріуполь АС-2
    проспект Миру, 118-б
  • 11:10
    Маріуполь Автовокзал
    вул. Куїнджі, 115
Перевізник: ТОВ "АЗОВМЕЛТРАНС"
Раннє прибуття
  • 05:00
    Маріуполь АС-2
    проспект Миру, 118-б
  • 05:20
    Маріуполь Автовокзал
    вул. Куїнджі, 115
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО" Г
Пізне прибуття
  • 19:00
    Маріуполь Автовокзал
    вул. Куїнджі, 115
  • 19:15
    Маріуполь АС-2
    проспект Миру, 118-б
Перевізник: Курінна Маргарита Миколаївна