Uk

Автобус Миколаїв - Херсон: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Херсон - Миколаїв від 55 грн.
00:40
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г.
01:40
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Автоекспрес-Дніпро ПП
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г.
  • 21:30
    Одеса АС Привоз
  • 21:35
    Одеса АС Старосена
  • 21:50
    Одеса Автовокзал
  • 23:00
    Коблеве Автостанція
  • 00:25
    Миколаїв Автовокзал
  • 01:40
    Херсон Автовокзал
  • 02:55
    Нова Каховка
  • 03:30
    Берислав Автовокзал
  • 06:20
    Нікополь Автовокзал
  • 08:20
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 0872
  • Перевізник: Автоекспрес-Дніпро ПП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 4 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
01:45
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г.
02:45
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Малофеєв А.М. ФОП
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС-0302
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г.
  • 08:15
    Липкани
  • 10:30
    Чернівці Автовокзал
  • 12:35
    Кам'янець-Подільський Автовокзал
  • 14:45
    Хмельницький Автовокзал
  • 17:05
    Вінниця Автовокзал
  • 19:05
    Гайсин
  • 20:20
    Умань
  • 22:10
    Первомайськ
  • 23:05
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 23:45
    Вознесенськ
  • 00:45
    Нова Одеса
  • 01:40
    Миколаїв Автовокзал
  • 02:45
    Херсон Автовокзал
  • 07:30
    Каланчак КПП
  • Рейс: № 00098-4
  • Перевізник: Малофеєв А.М. ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
02:35
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 10 хв.
03:45
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Корсар ПП
Модель автобусу:
СКАНІЯ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 10 хв.
  • 02:35
    Миколаїв Автовокзал
  • 03:45
    Херсон Автовокзал
  • Рейс: № 0350
  • Перевізник: Корсар ПП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
04:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 25 хв.
05:45
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Шмагановский В.О. ФОП
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 25 хв.
  • 04:20
    Миколаїв Автовокзал
  • 05:45
    Херсон Автовокзал
  • Рейс: № 085-4
  • Перевізник: Шмагановский В.О. ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 4 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
04:30
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 10 хв.
05:40
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Каховське АТП-16506 ВАТ
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 10 хв.
  • 14:30
    Костшин-над-Одрою
  • 18:20
    Київ Автовокзал
  • 00:50
    Первомайськ
  • 02:00
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 02:35
    Вознесенськ
  • 04:20
    Миколаїв Автовокзал
  • 05:40
    Херсон Автовокзал
  • 07:10
    Нова Каховка
  • 07:40
    Каховка Автовокзал
  • Рейс: № 082-2
  • Перевізник: Каховське АТП-16506 ВАТ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
05:00
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 30 хв.
06:30
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Голден Плюс Транс ТОВ
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 30 хв.
  • 11:00
    Щецин
  • 12:15
    Львів Автовокзал
  • 15:20
    Тернопіль
  • 17:25
    Хмельницький Автовокзал
  • 19:35
    Вінниця Автовокзал
  • 22:40
    Умань
  • 02:20
    Одеса Автовокзал
  • 04:50
    Миколаїв Автовокзал
  • 06:30
    Херсон Автовокзал
  • Рейс: № 032-2
  • Перевізник: Голден Плюс Транс ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
05:30
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 15 хв.
06:45
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Харитонова І.А. ФОП
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 15 хв.
  • 05:30
    Миколаїв Автовокзал
  • 06:45
    Херсон Автовокзал
  • Рейс: № 0112-2
  • Перевізник: Харитонова І.А. ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
05:30
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 30 хв.
07:00
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Харкавий В.І. ФОП
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 30 хв.
  • 02:00
    Щецин
  • 05:20
    Миколаїв Автовокзал
  • 07:00
    Херсон Автовокзал
  • Рейс: № 037-2
  • Перевізник: Харкавий В.І. ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:55
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 20 хв.
08:15
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Гюнсел ТОВ
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 22:45
    Київ Автовокзал
  • 01:40
    Умань
  • 04:00
    Первомайськ
  • 06:40
    Миколаїв Автовокзал
  • 08:15
    Херсон Автовокзал
  • Рейс: № 0669
  • Перевізник: Гюнсел ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:25
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 5 хв.
08:30
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: "Західні Автолінії" ТОВ
Модель автобусу:
МАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 5 хв.
  • 07:25
    Миколаїв Автовокзал
  • 08:30
    Херсон Автовокзал
  • Рейс: № 0105-2
  • Перевізник: "Західні Автолінії" ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:55
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 20 хв.
10:15
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник:
Модель автобусу:
МАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 08:55
    Миколаїв Автовокзал
  • 10:15
    Херсон Автовокзал
  • 12:10
    Берислав Автовокзал
  • 14:20
    Нововоронцовка
  • 15:55
    Нікополь Автовокзал
  • 16:50
    Марганець
  • 18:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 0126
  • Перевізник: Оріон-Авто ТДВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
09:15
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 20 хв.
10:35
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Еталон ТОВ
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 05:40
    Одеса АС Привокзальна
  • 06:05
    Одеса Автовокзал
  • 07:25
    Коблеве Автостанція
  • 09:10
    Миколаїв Автовокзал
  • 10:35
    Херсон Автовокзал
  • 12:55
    Нова Каховка
  • 13:25
    Каховка Автовокзал
  • 14:30
    Горностаївка
  • 15:10
    Велика Лепетиха
  • 17:25
    Енергодар
  • 18:15
    Дніпрорудне
  • 20:15
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 0026-1
  • Перевізник: Еталон ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 4 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:30
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 20 хв.
11:50
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник:
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС-0303
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 07:20
    Одеса Автовокзал
  • 08:30
    Коблеве Автостанція
  • 10:15
    Миколаїв Автовокзал
  • 11:50
    Херсон Автовокзал
  • 14:00
    Берислав Автовокзал
  • 16:09
    Нововоронцовка
  • 17:20
    Покров
  • 18:05
    Нікополь Автовокзал
  • Рейс: № 0144-1
  • Перевізник: Турист ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 4 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:35
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 20 хв.
11:55
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник:
Модель автобусу:
БОГДАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 07:35
    Одеса Автовокзал
  • 08:40
    Коблеве Автостанція
  • 10:25
    Миколаїв Автовокзал
  • 11:55
    Херсон Автовокзал
  • 14:05
    Нова Каховка
  • 14:30
    Каховка Автовокзал
  • 18:15
    Мелітополь Автостанція
  • Рейс: № 0146-2
  • Перевізник: Турист ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 4 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:50
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 10 хв.
13:00
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Корсар ПП
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 10 хв.
  • 11:50
    Миколаїв Автовокзал
  • 13:00
    Херсон Автовокзал
  • 15:20
    Скадовськ
  • Рейс: № 0128
  • Перевізник: Корсар ПП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:15
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 30 хв.
13:45
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Велико-Лепетихське АТП-16543 ВАТ
Модель автобусу:
ЕТАЛОН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 30 хв.
  • 12:15
    Миколаїв Автовокзал
  • 13:45
    Херсон Автовокзал
  • 15:55
    Нова Каховка
  • 16:20
    Каховка Автовокзал
  • 17:25
    Горностаївка
  • 18:05
    Велика Лепетиха
  • Рейс: № 0204
  • Перевізник: Велико-Лепетихське АТП-16543 ВАТ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 27 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:30
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 10 хв.
13:40
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Автоекспрес-Дніпро ПП
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 10 хв.
  • 09:35
    Одеса АС Привоз
  • 09:45
    Одеса Автовокзал
  • 10:45
    Коблеве Автостанція
  • 12:15
    Миколаїв Автовокзал
  • 13:40
    Херсон Автовокзал
  • 17:55
    Нікополь Автовокзал
  • 20:15
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 0870-1
  • Перевізник: Автоекспрес-Дніпро ПП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:00
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 21 хв.
14:21
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Б.-Дністровське АТП-15107 ТОВ
Модель автобусу:
МЕРС_СПРИНТЕР
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 21 хв.
  • 07:25
    Білгород-Дністровський
  • 07:50
    Затока
  • 08:23
    Овідіополь
  • 09:20
    Одеса Автовокзал
  • 11:00
    Коблеве Автостанція
  • 12:45
    Миколаїв Автовокзал
  • 14:21
    Херсон Автовокзал
  • Рейс: № 0062
  • Перевізник: Б.-Дністровське АТП-15107 ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:30
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 10 хв.
14:40
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Сармат АТПП ТОВ
Модель автобусу:
ЕТАЛОН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 10 хв.
  • 07:00
    Штефан-Воде
  • 09:10
    Затока
  • 10:25
    Одеса АС Привокзальна
  • 11:40
    Коблеве Автостанція
  • 13:25
    Миколаїв Автовокзал
  • 14:40
    Херсон Автовокзал
  • 16:05
    Нова Каховка
  • 16:35
    Каховка Автовокзал
  • 19:00
    Геничеськ
  • Рейс: № 00065-8
  • Перевізник: Сармат АТПП ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:50
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 21 хв.
16:11
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Куліда ПП
Модель автобусу:
МИТСУБИСИ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 21 хв.
  • 14:50
    Миколаїв Автовокзал
  • 16:11
    Херсон Автовокзал
  • 17:52
    Гола Пристань
  • 18:16
    Гладківка
  • 19:20
    Скадовськ
  • Рейс: № 0037
  • Перевізник: Куліда ПП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 27 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:00
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г.
16:00
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Демчук О.А. ФОП
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г.
  • 15:00
    Миколаїв Автовокзал
  • 16:00
    Херсон Автовокзал
  • 18:00
    Лазурне
  • Рейс: № 1684
  • Перевізник: Демчук О.А. ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:00
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 15 хв.
17:15
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Херсонське АТП 16527 ТОВ
Модель автобусу:
ЕТАЛОН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 15 хв.
  • 07:50
    Вилково
  • 08:56
    Спаське
  • 09:16
    Татарбунари
  • 09:56
    Сарата
  • 12:40
    Одеса АС Привоз
  • 14:00
    Коблеве Автостанція
  • 15:45
    Миколаїв Автовокзал
  • 17:15
    Херсон Автовокзал
  • Рейс: № 0232-1
  • Перевізник: Херсонське АТП 16527 ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:50
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 10 хв.
18:00
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: -Васильківтрансавто ПП-
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 10 хв.
  • 05:00
    Щецин
  • 13:25
    Первомайськ
  • 14:15
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 15:00
    Вознесенськ
  • 15:50
    Нова Одеса
  • 16:40
    Миколаїв Автовокзал
  • 18:00
    Херсон Автовокзал
  • Рейс: № 084-2
  • Перевізник: -Васильківтрансавто ПП-
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:55
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 5 хв.
18:00
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: АТП КРИВЕШКО ПП
Модель автобусу:
ТУР А 4072
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 5 хв.
  • 08:50
    Вінниця Автовокзал
  • 09:33
    Немирів
  • 10:25
    Гайсин
  • 11:30
    Умань
  • 13:10
    Первомайськ
  • 14:05
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 16:45
    Миколаїв Автовокзал
  • 18:00
    Херсон Автовокзал
  • 19:25
    Нова Каховка
  • 19:45
    Каховка Автовокзал
  • 22:35
    Геничеськ
  • Рейс: № 0743
  • Перевізник: АТП КРИВЕШКО ПП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
17:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 55 хв.
19:15
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: АСКУКТРАНС ТОВ
Модель автобусу:
МАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 06:15
    Волгоград
  • 17:10
    Миколаїв Автовокзал
  • 19:15
    Херсон Автовокзал
  • 20:20
    Одеса Автовокзал
  • Рейс: № 0117-2
  • Перевізник: АСКУКТРАНС ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
17:40
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 10 хв.
18:50
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: ЮНАС ТОВ
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 10 хв.
  • 11:30
    Карагасани
  • 14:30
    Одеса Автовокзал
  • 15:55
    Коблеве Автостанція
  • 17:30
    Миколаїв Автовокзал
  • 18:50
    Херсон Автовокзал
  • 20:40
    Нова Каховка
  • 21:15
    Каховка Автовокзал
  • 00:15
    Мелітополь Автостанція
  • 03:45
    Бердянськ
  • 05:00
    Маріуполь Автовокзал
  • 06:10
    Волноваха
  • 06:55
    Вугледар Автостанція
  • 07:25
    Курахове
  • 08:30
    Покровськ Автовокзал
  • Рейс: № 00063-1
  • Перевізник: ЮНАС ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 8 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
18:00
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 25 хв.
19:25
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Каховське АТП-16506 ВАТ
Модель автобусу:
ЕТАЛОН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 25 хв.
  • 14:50
    Одеса Автовокзал
  • 15:55
    Коблеве Автостанція
  • 17:45
    Миколаїв Автовокзал
  • 19:25
    Херсон Автовокзал
  • 21:10
    Нова Каховка
  • 21:30
    Каховка Автовокзал
  • Рейс: № 0210
  • Перевізник: Каховське АТП-16506 ВАТ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
18:10
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 15 хв.
19:25
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Гюнсел ТОВ
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 15 хв.
  • 09:45
    Київ Автовокзал
  • 12:45
    Умань
  • 14:45
    Первомайськ
  • 18:00
    Миколаїв Автовокзал
  • 19:25
    Херсон Автовокзал
  • Рейс: № 0739
  • Перевізник: Гюнсел ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
18:40
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 10 хв.
19:50
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Каховське АТП-16506 ВАТ
Модель автобусу:
МАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 10 хв.
  • 15:40
    Одеса Автовокзал
  • 16:50
    Коблеве Автостанція
  • 18:30
    Миколаїв Автовокзал
  • 19:50
    Херсон Автовокзал
  • 21:40
    Нова Каховка
  • 22:05
    Каховка Автовокзал
  • Рейс: № 0200
  • Перевізник: Каховське АТП-16506 ВАТ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
19:50
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 10 хв.
21:00
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Маріуполь-Авто ПрАТ
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 10 хв.
  • 15:00
    Софія
  • 16:00
    Одеса АС Привокзальна
  • 16:20
    Одеса Автовокзал
  • 17:55
    Коблеве Автостанція
  • 19:30
    Миколаїв Автовокзал
  • 21:00
    Херсон Автовокзал
  • 22:35
    Нова Каховка
  • 02:05
    Мелітополь Автостанція
  • 04:30
    Бердянськ
  • 06:00
    Волноваха
  • 06:20
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 00013-6
  • Перевізник: Маріуполь-Авто ПрАТ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 7 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
20:00
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 20 хв.
21:20
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Тунч Мурат ФОП
Модель автобусу:
МЕРС_СПРИНТЕР
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 17:30
    Одеса Автовокзал
  • 19:50
    Миколаїв Автовокзал
  • 21:20
    Херсон Автовокзал
  • 22:45
    Нова Каховка
  • 00:15
    Велика Лепетиха
  • 01:55
    Енергодар
  • 02:30
    Дніпрорудне
  • 03:55
    Запоріжжя Автовокзал
  • 05:25
    Дніпро Автовокзал
  • 07:15
    Красноград
  • 08:20
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № ДОП9-1
  • Перевізник: Тунч Мурат ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
20:25
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 10 хв.
21:35
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Фірма "Ікарус" ТОВ
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС-50
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 10 хв.
  • 16:30
    Одеса АС Привоз
  • 16:40
    Одеса Автовокзал
  • 18:20
    Коблеве Автостанція
  • 20:05
    Миколаїв Автовокзал
  • 21:35
    Херсон Автовокзал
  • 22:55
    Берислав Автовокзал
  • 00:16
    Нововоронцовка
  • 01:12
    Нікополь Автовокзал
  • 03:32
    Дніпро Автовокзал
  • 05:45
    Красноград
  • 07:35
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 0789-1
  • Перевізник: Фірма "Ікарус" ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
21:00
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г.
22:00
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Тунч Мурат ФОП
Модель автобусу:
МЕРС_СПРИНТЕР
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г.
  • 17:00
    Одеса Автовокзал
  • 20:50
    Миколаїв Автовокзал
  • 22:00
    Херсон Автовокзал
  • 23:25
    Нова Каховка
  • 00:55
    Велика Лепетиха
  • 02:35
    Енергодар
  • 03:15
    Дніпрорудне
  • 04:55
    Запоріжжя Автовокзал
  • 06:10
    Дніпро Автовокзал
  • 08:15
    Красноград
  • 09:30
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № ДОП9
  • Перевізник: Тунч Мурат ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
21:10
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 20 хв.
22:30
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник:
Модель автобусу:
М3(ІІІ) починаючи з 2003 року
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 17:30
    Одеса АС Привоз
  • 17:45
    Одеса Автовокзал
  • 19:20
    Коблеве Автостанція
  • 21:05
    Миколаїв Автовокзал
  • 22:30
    Херсон Автовокзал
  • 00:30
    Нова Каховка
  • 00:55
    Каховка Автовокзал
  • 01:50
    Горностаївка
  • 02:26
    Велика Лепетиха
  • 04:19
    Енергодар
  • 05:09
    Дніпрорудне
  • 06:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 0550-1
  • Перевізник: Турист ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
22:30
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 15 хв.
23:45
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Маріуполь-Авто ПрАТ
Модель автобусу:
ЮТОНГ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 15 хв.
  • 19:00
    Одеса АС Привоз
  • 19:30
    Одеса Автовокзал
  • 22:20
    Миколаїв Автовокзал
  • 23:45
    Херсон Автовокзал
  • 01:40
    Нова Каховка
  • 02:00
    Каховка Автовокзал
  • 04:55
    Мелітополь Автостанція
  • 06:55
    Бердянськ
  • 08:40
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 0233-1
  • Перевізник: Маріуполь-Авто ПрАТ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 6 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
23:00
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
0 г. 50 хв.
23:50
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Автолайн Одеса ТОВ
Модель автобусу:
МАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 50 хв.
  • 19:20
    Одеса АС Привоз
  • 19:50
    Одеса Автовокзал
  • 21:10
    Коблеве Автостанція
  • 22:50
    Миколаїв Автовокзал
  • 23:50
    Херсон Автовокзал
  • 00:55
    Нова Каховка
  • 01:20
    Каховка Автовокзал
  • 02:24
    Велика Лепетиха
  • 03:55
    Енергодар
  • 06:25
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № ДОП27
  • Перевізник: Автолайн Одеса ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Миколаїв - Херсон доступно 36 автобусних маршрутів, та 27 перевізників.
  • З них 5 прямих рейсів, а 31 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Миколаїв - Херсон від 51.48 ₴ до 114.83 ₴.
  • Середній час в дорозі: 1 г. 14 хв., а найшвидший рейс 0 г. 50 хв.
  • Найшвидше прибуття до Херсон: 01:40, автостанція Херсон Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Херсон: 23:50, автостанція Херсон Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 83 ₴.
  • Маршрут автобуса Миколаїв - Херсон можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 09:15
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 10:35
    Херсон Автовокзал
    вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Еталон ТОВ
Самий швидкий
  • 23:00
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 23:50
    Херсон Автовокзал
    вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Автолайн Одеса ТОВ
Раннє прибуття
  • 00:40
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 01:40
    Херсон Автовокзал
    вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Автоекспрес-Дніпро ПП
Пізне прибуття
  • 23:00
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 23:50
    Херсон Автовокзал
    вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: Автолайн Одеса ТОВ