Програма, inBus Student, молодь, студенти, форум

Програма inBus Student

1560
21.03.18
Програма inBus Student

inBus Student – це програма залучення українських студентів до покращення сервісу ринку пасажирських перевезень в Україні.

Для чого це потрібно?

Давайте розберемось разом. Для початку визначимо, що являє собою ринок автобусних пасажирських перевезень України.

За даними Міністерства інфраструктури за останній рік у міжміському та приміському сполученні автобусами перевезено 769 млн. пасажирів із 1215 млн. загальної кількості:

На даний час автомобільна транспортна система України налічує більше 9,2 млн. транспортних засобів, у тому числі 250 тис. автобусів.

Маршрутна мережа єднає Україну з 23 іноземними країнами

 

 

Парк автобусів українських перевізників, у зв’язку з відсутністю в Україні виробництва автобусів для міжнародних перевезень та високими ставками ввізного мита, на 80% складається з транспортних засобів віком понад 10 років 

Ключові проблеми галузі автобусних пасажирських перевезень:

 

Програма inBus Student покликана дати галузі поштовх за рахунок поєднання енергії студентів та можливостей бізнесу. Настав час почути молодь та змінити країну на краще!

Візьми участь в форумі inBus Student, що відбудеться 25 квітня 2018 року о 15:00 за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 49А (INVERIA flow space).

Серед гостей та спікерів представники студентських організацій, профільних Мінстерств та бізнесу. Участь у форумі безкоштовна, крім того на тебе чекають приємні подарунки та знижки на автобусні квитки.

 

 

Ми пропонуємо деякі форми співпраці студентів та бізнесу:

Реалізуй нові ідеї та задуми. Приєднуйся до процесу розвитку ринку пасажирських перевезень. Приймай участь в соціальних та офіційних заходах профільних громадських організацій та державних установ. Деталі на форумі.

Контролюй якість послуг, які надаються перевізниками та автостанціями, при цьому заощаджуй на поїздках. Допомагай робити сервіс кращим. Деталі на форумі.

Багато вражень від подорожі, а нікому розповісти? Ми знайдемо аудиторію для тебе та ще й допоможемо з організацією наступних подорожей! Деталі на форумі.

 

ЗАПРОШЕНІ ДО УЧАСТІ У ФОРУМІ «INBUS STUDENT»

Студентські організації:

  • Асоціація правозахисних організацій студентів, Український студентський союз, Українська організація студентського самоврядування, студенти українських ВУЗів;

Представники державних установ:

  • Міністерство освіти і науки, Міністерство інфраструктури, Міністерство молоді та спорту;

Наші партнери:

  • автостанції, мережі термінального обслуговування, платіжні онлайн системи, представники перевізників, агенти по реалізації автобусних квитків.

 

inBus – це правильний український сервіс продажу автобусних квитків

 

Пивний тур – поглянь на Європу з нового ракурсу! | InBus
Пивний тур – поглянь на Європу з нового ракурсу!
Багато туристичних компаній пропонують незвичайний варіант подорожі з екскурсіями, а точніше - пивний тур! Якщо для вас пиво - більше ніж просто напій, ми пропонуємо чудову ідею для подорожі - відвідати головні пивні міста на цій планеті!
Побачити Париж і не померти. Як? | InBus
Побачити Париж і не померти. Як?
Париж – місто романтики, величної архітектури, багатої історії, старовинних вулиць, бульварів, смачної кави і ароматних круасанів. Він вабить всіх своїм шармом і неповторною атмосферою, але дивує своїми контрастами і ціновою політикою. У цій статті ви діз
Найнезвичайніші готелі в світі | InBus
Найнезвичайніші готелі в світі
Завзятих мандрівників важко чимось здивувати, тому багато готелів вигадують незвичайні концептуальні номери для своїх гостей. Тепер ночівля в готелі може сама по собі стати окремою незвичайною пригодою. Ви точно отримаєте незабутні враження, прокинувшись
InBus
Добро пожаловать на InBus.ua
Служба підтримки
Час роботи служби підтримки: щодня з 8:00 до 20:00
Зворотній звязок