Uk

Автобус Чернігів - Брусилів: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
05:54
Чернігів АС-3
вул. Всіхсвятська, 5
0 г. 22 хв.
06:16
Брусилів
Перевізник: ФОП Купрійчук Г.М.
Модель автобусу:
ПАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 22 хв.
  • 05:54
    Чернігів АС-3
  • 06:00
    Новоселівка
  • 06:08
    Киселівка (Черніг.р-н)
  • 06:16
    Брусилів
  • 06:22
    Снов'янка
  • 06:30
    Петрове
  • 06:37
    Гориця
  • 06:44
    Локнисте
  • 06:52
    Гусавка
  • Рейс: № 3773д
  • Перевізник: ФОП Купрійчук Г.М.
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 23 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
06:15
Чернігів АС-3
вул. Всіхсвятська, 5
0 г. 25 хв.
06:40
Брусилів
Перевізник: ФОП Осипенко С.Г.
Модель автобусу:
РУТА
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 06:15
    Чернігів АС-3
  • 06:22
    Новоселівка
  • 06:31
    Киселівка (Черніг.р-н)
  • 06:40
    Брусилів
  • Рейс: № 0439к
  • Перевізник: ФОП Осипенко С.Г.
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 19 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
06:30
Чернігів АС-3
вул. Всіхсвятська, 5
0 г. 18 хв.
06:48
Брусилів
Перевізник: ТОВ "Автотранс"
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 18 хв.
  • 06:30
    Чернігів АС-3
  • 06:35
    Новоселівка
  • 06:42
    Киселівка (Черніг.р-н)
  • 06:48
    Брусилів
  • 06:54
    Снов'янка
  • 07:01
    Петрове
  • 07:15
    Березна
  • 07:34
    Стольне
  • 07:45
    Семенівка
  • 07:52
    Блистова
  • 08:01
    Бірківка
  • Рейс: № 3367
  • Перевізник: ТОВ "Автотранс"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 28 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:10
Чернігів АС-3
вул. Всіхсвятська, 5
0 г. 25 хв.
07:35
Брусилів
Перевізник: ФОП Осипенко С.Г.
Модель автобусу:
РУТА
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 07:10
    Чернігів АС-3
  • 07:17
    Новоселівка
  • 07:26
    Киселівка (Черніг.р-н)
  • 07:35
    Брусилів
  • Рейс: № 0439кд
  • Перевізник: ФОП Осипенко С.Г.
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:30
Чернігів АС-3
вул. Всіхсвятська, 5
0 г. 25 хв.
08:55
Брусилів
Перевізник: ФОП Осипенко С.Г.
Модель автобусу:
РУТА
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 08:30
    Чернігів АС-3
  • 08:37
    Новоселівка
  • 08:46
    Киселівка (Черніг.р-н)
  • 08:55
    Брусилів
  • Рейс: № 0441к
  • Перевізник: ФОП Осипенко С.Г.
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 19 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:20
Чернігів АС-3
вул. Всіхсвятська, 5
0 г. 25 хв.
11:45
Брусилів
Перевізник: ФОП Осипенко С.Г.
Модель автобусу:
РУТА
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 11:20
    Чернігів АС-3
  • 11:27
    Новоселівка
  • 11:36
    Киселівка (Черніг.р-н)
  • 11:45
    Брусилів
  • Рейс: № 0443к
  • Перевізник: ФОП Осипенко С.Г.
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:30
Чернігів АС-3
вул. Всіхсвятська, 5
0 г. 18 хв.
12:48
Брусилів
Перевізник: ТОВ "Автотранс"
Модель автобусу:
ЕТАЛОН -29
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 18 хв.
  • 12:30
    Чернігів АС-3
  • 12:35
    Новоселівка
  • 12:42
    Киселівка (Черніг.р-н)
  • 12:48
    Брусилів
  • 12:54
    Снов'янка
  • 13:01
    Петрове
  • 13:14
    Березна
  • 13:33
    Стольне
  • 13:44
    Семенівка
  • 13:51
    Блистова
  • 13:59
    Бірківка
  • 14:20
    Ліски
  • 14:25
    Ушня
  • Рейс: № 2927к
  • Перевізник: ТОВ "Автотранс"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 29 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:06
Чернігів АС-3
вул. Всіхсвятська, 5
0 г. 22 хв.
13:28
Брусилів
Перевізник: ФОП Купрійчук Г.М.
Модель автобусу:
ПАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 22 хв.
  • 13:06
    Чернігів АС-3
  • 13:12
    Новоселівка
  • 13:20
    Киселівка (Черніг.р-н)
  • 13:28
    Брусилів
  • 13:34
    Снов'янка
  • 13:42
    Петрове
  • 13:49
    Гориця
  • 13:56
    Локнисте
  • 14:01
    Гусавка
  • Рейс: № 3769д
  • Перевізник: ФОП Купрійчук Г.М.
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 19 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:55
Чернігів АС-3
вул. Всіхсвятська, 5
0 г. 25 хв.
14:20
Брусилів
Перевізник: ФОП Осипенко С.Г.
Модель автобусу:
РУТА
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 13:55
    Чернігів АС-3
  • 14:02
    Новоселівка
  • 14:11
    Киселівка (Черніг.р-н)
  • 14:20
    Брусилів
  • Рейс: № 0447к
  • Перевізник: ФОП Осипенко С.Г.
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 19 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:50
Чернігів АС-3
вул. Всіхсвятська, 5
0 г. 19 хв.
17:09
Брусилів
Перевізник: ТОВ "Автотранс"
Модель автобусу:
ЕТАЛОН
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 19 хв.
  • 16:50
    Чернігів АС-3
  • 16:55
    Новоселівка
  • 17:02
    Киселівка (Черніг.р-н)
  • 17:09
    Брусилів
  • 17:15
    Снов'янка
  • 17:23
    Петрове
  • 17:40
    Березна
  • 18:02
    Стольне
  • 18:14
    Семенівка
  • 18:22
    Блистова
  • 18:31
    Бірківка
  • Рейс: № 3369
  • Перевізник: ТОВ "Автотранс"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 27 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:54
Чернігів АС-3
вул. Всіхсвятська, 5
0 г. 25 хв.
17:19
Брусилів
Перевізник: ФОП Осипенко С.Г.
Модель автобусу:
РУТА
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 16:54
    Чернігів АС-3
  • 17:01
    Новоселівка
  • 17:10
    Киселівка (Черніг.р-н)
  • 17:19
    Брусилів
  • Рейс: № 0445к
  • Перевізник: ФОП Осипенко С.Г.
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 19 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
17:16
Чернігів АС-3
вул. Всіхсвятська, 5
0 г. 22 хв.
17:38
Брусилів
Перевізник: ФОП Купрійчук Г.М.
Модель автобусу:
ПАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 22 хв.
  • 17:16
    Чернігів АС-3
  • 17:22
    Новоселівка
  • 17:30
    Киселівка (Черніг.р-н)
  • 17:38
    Брусилів
  • 17:44
    Снов'янка
  • 17:52
    Петрове
  • 17:59
    Гориця
  • 18:06
    Локнисте
  • 18:11
    Гусавка
  • Рейс: № 3771д
  • Перевізник: ФОП Купрійчук Г.М.
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 23 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
  • На маршруті Чернігів - Брусилів доступно 12 автобусних маршрутів, та 3 перевізників.
  • З них 12 прямих рейсів, а 0 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Чернігів - Брусилів від 10.99 ₴ до 33 ₴.
  • Середній час в дорозі: 0 г. 22 хв., а найшвидший рейс 0 г. 18 хв.
  • Найшвидше прибуття до Брусилів: 06:16, автостанція Брусилів.
  • Найпізніше прибуття до Брусилів: 17:38, автостанція Брусилів.
  • Середня вартість квитків: 22 ₴.
  • Маршрут автобуса Чернігів - Брусилів можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 06:30
    Чернігів АС-3
    вул. Всіхсвятська, 5
  • 06:48
    Брусилів
Перевізник: ТОВ "Автотранс"
Самий швидкий
  • 06:30
    Чернігів АС-3
    вул. Всіхсвятська, 5
  • 06:48
    Брусилів
Перевізник: ТОВ "Автотранс"
Раннє прибуття
  • 05:54
    Чернігів АС-3
    вул. Всіхсвятська, 5
  • 06:16
    Брусилів
Перевізник: ФОП Купрійчук Г.М.
Пізне прибуття
  • 17:16
    Чернігів АС-3
    вул. Всіхсвятська, 5
  • 17:38
    Брусилів
Перевізник: ФОП Купрійчук Г.М.