Uk

Автобус Гірник - Бердянськ: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Бердянськ - Гірник від 307 грн.
11:40
Гірник
вул. Шахтарської слави, 1
5 г. 34 хв.
17:14
Бердянськ
просп. Західний, 4
Перевізник: ТОВ "Север Авто" К
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 5 г. 34 хв.
  • 06:55
    Святогірськ Автовокзал
  • 07:20
    Богородичне
  • 07:40
    Слов'янськ Автостанція
  • 08:20
    Краматорськ
  • 08:45
    Дружківка
  • 09:10
    Костянтинівка АС
  • 09:22
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 10:10
    Мирноград АС
  • 10:50
    Покровськ Автовокзал
  • 11:15
    Селидове
  • 11:35
    Гірник
  • 12:05
    Курахове
  • 12:20
    Успенівка
  • 12:49
    Вугледар Автостанція
  • 12:55
    Павлівка
  • 13:05
    Володимирівка
  • 13:43
    Волноваха АС 2
  • 13:45
    Волноваха
  • 13:56
    Дмитрівка
  • 14:01
    Стрітенка
  • 14:14
    Анадоль
  • 14:19
    Привільне
  • 15:15
    Маріуполь Автовокзал
  • 15:40
    Маріуполь АС-2
  • 15:53
    Мангуш
  • 16:30
    Червоне Поле
  • 17:04
    Осипенко
  • 17:14
    Бердянськ
  • Рейс: № 563
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто" К
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 22 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Гірник - Бердянськ доступно 1 автобусних маршрутів, та 1 перевізників.
  • З них 0 прямих рейсів, а 1 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Гірник - Бердянськ від 353.43 ₴ до 353.43 ₴.
  • Середній час в дорозі: 5 г. 34 хв., а найшвидший рейс 5 г. 34 хв.
  • Найшвидше прибуття до Бердянськ: 17:14, автостанція Бердянськ.
  • Найпізніше прибуття до Бердянськ: 17:14, автостанція Бердянськ.
  • Середня вартість квитків: 353 ₴.
  • Маршрут автобуса Гірник - Бердянськ можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 11:40
    Гірник
    вул. Шахтарської слави, 1
  • 17:14
    Бердянськ
    просп. Західний, 4
Перевізник: ТОВ "Север Авто" К
Самий швидкий
  • 11:40
    Гірник
    вул. Шахтарської слави, 1
  • 17:14
    Бердянськ
    просп. Західний, 4
Перевізник: ТОВ "Север Авто" К
Раннє прибуття
  • 11:40
    Гірник
    вул. Шахтарської слави, 1
  • 17:14
    Бердянськ
    просп. Західний, 4
Перевізник: ТОВ "Север Авто" К
Пізне прибуття
  • 11:40
    Гірник
    вул. Шахтарської слави, 1
  • 17:14
    Бердянськ
    просп. Західний, 4
Перевізник: ТОВ "Север Авто" К
Гірник, станції на мапі
Бердянськ, станції на мапі