Uk

Автобус Краматорськ - Селидове: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
00:50
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 33 хв.
02:23
Селидове
вул. Козацька,14 (Аптека 13)
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
Модель автобусу:
Сетра-47
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 33 хв.
  • 21:40
    Харків АС-6
  • 22:15
    Чугуїв Автовокзал
  • 23:25
    Ізюм
  • 00:25
    Слов'янськ Автостанція
  • 00:45
    Краматорськ
  • 01:44
    Добропілля
  • 02:05
    Покровськ Автовокзал
  • 02:23
    Селидове
  • 02:55
    Курахове
  • 04:29
    Волноваха АС 2
  • 04:35
    Волноваха
  • 06:00
    Маріуполь Автовокзал
  • 06:20
    Маріуполь АС-2
  • Рейс: № 733
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 9 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
2 г. 19 хв.
08:19
Селидове
вул. Козацька,14 (Аптека 13)
Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 19 хв.
  • 06:00
    Краматорськ
  • 06:15
    Дружківка
  • 06:45
    Костянтинівка
  • 07:55
    Покровськ Автовокзал
  • 08:19
    Селидове
  • 08:45
    Курахове
  • 09:00
    Успенівка
  • 09:35
    Вугледар Автостанція
  • 09:45
    Павлівка
  • 09:58
    Володимирівка
  • 10:23
    Волноваха АС 2
  • 10:25
    Волноваха
  • 11:40
    Маріуполь Автовокзал
  • 11:55
    Маріуполь АС-2
  • 12:15
    Мангуш
  • 13:25
    Бердянськ
  • Рейс: № 29А
  • Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 16 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
06:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
2 г. 29 хв.
08:54
Селидове
вул. Козацька,14 (Аптека 13)
Перевізник: Курінний Сергій Анатолійович 22
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 29 хв.
  • 04:00
    Святогірськ Автовокзал
  • 04:50
    Лиман
  • 05:40
    Слов'янськ Автостанція
  • 06:20
    Краматорськ
  • 06:48
    Сергіївка
  • 06:57
    Андріївка
  • 07:40
    Добропілля
  • 08:30
    Покровськ Автовокзал
  • 08:54
    Селидове
  • 09:14
    Гірник
  • 09:35
    Курахове
  • 09:50
    Успенівка
  • 10:30
    Вугледар Автостанція
  • 10:40
    Павлівка
  • 10:53
    Володимирівка
  • 11:28
    Волноваха АС 2
  • 11:30
    Волноваха
  • 11:41
    Дмитрівка
  • 11:46
    Стрітенка
  • 12:03
    Привільне
  • 12:45
    Маріуполь Автовокзал
  • 13:00
    Маріуполь АС-2
  • 13:35
    Мангуш
  • 14:14
    Урзуф
  • 15:05
    Бердянськ
  • Рейс: № 965
  • Перевізник: Курінний Сергій Анатолійович 22
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 17 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
3 г.
10:00
Селидове
вул. Козацька,14 (Аптека 13)
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г.
  • 05:45
    Святогірськ Автовокзал
  • 06:30
    Слов'янськ Автостанція
  • 06:55
    Краматорськ
  • 07:20
    Дружківка
  • 07:50
    Костянтинівка
  • 07:57
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 08:40
    Мирноград АС
  • 09:30
    Покровськ Автовокзал
  • 10:00
    Селидове
  • 10:35
    Курахове
  • 11:24
    Богатир
  • 11:30
    Комар
  • 12:45
    Покровське
  • 13:20
    Новомиколаївка
  • 13:54
    Вільнянськ
  • 14:30
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 147
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 22 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
2 г. 45 хв.
10:45
Селидове
вул. Козацька,14 (Аптека 13)
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО" Г
Модель автобусу:
Богдан 25
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 45 хв.
  • 06:30
    Святогірськ Автовокзал
  • 07:15
    Слов'янськ Автостанція
  • 07:55
    Краматорськ
  • 08:14
    Сергіївка
  • 08:27
    Андріївка
  • 08:35
    Новотроїцьке
  • 09:07
    Ганнівка
  • 09:20
    Добропілля
  • 09:50
    Білицьке
  • 10:05
    Родинське
  • 10:20
    Покровськ Автовокзал
  • 10:45
    Селидове
  • 11:15
    Курахове
  • 11:34
    Успенівка
  • 12:10
    Вугледар Автостанція
  • 12:25
    Павлівка
  • 12:40
    Володимирівка
  • 13:03
    Волноваха АС 2
  • 13:05
    Волноваха
  • 13:22
    Дмитрівка
  • 13:29
    Стрітенка
  • 13:40
    Анадоль
  • 13:58
    Привільне
  • 14:10
    Маріуполь Автовокзал
  • 14:30
    Маріуполь АС-2
  • Рейс: № 1388
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО" Г
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
2 г. 50 хв.
11:15
Селидове
вул. Козацька,14 (Аптека 13)
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 50 хв.
  • 06:55
    Святогірськ Автовокзал
  • 07:45
    Слов'янськ Автостанція
  • 08:20
    Краматорськ
  • 08:45
    Дружківка
  • 09:10
    Костянтинівка
  • 09:22
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 10:10
    Мирноград АС
  • 10:50
    Покровськ Автовокзал
  • 11:15
    Селидове
  • 11:35
    Гірник
  • 12:05
    Курахове
  • 12:20
    Успенівка
  • 12:49
    Вугледар Автостанція
  • 12:55
    Павлівка
  • 13:05
    Володимирівка
  • 13:43
    Волноваха АС 2
  • 13:45
    Волноваха
  • 13:56
    Дмитрівка
  • 14:01
    Стрітенка
  • 14:14
    Анадоль
  • 14:19
    Привільне
  • 15:15
    Маріуполь Автовокзал
  • 15:40
    Маріуполь АС-2
  • 15:53
    Мангуш
  • 16:30
    Червоне Поле
  • 17:04
    Осипенко
  • 17:14
    Бердянськ
  • Рейс: № 563
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 24 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
2 г. 34 хв.
11:34
Селидове
вул. Козацька,14 (Аптека 13)
Перевізник: Курінний Олександр Сергійович
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 34 хв.
  • 04:30
    Харків АС-6
  • 05:00
    Чугуїв Автовокзал
  • 06:25
    Ізюм
  • 07:30
    Святогірськ Автовокзал
  • 08:20
    Слов'янськ Автостанція
  • 08:55
    Краматорськ
  • 09:20
    Дружківка
  • 09:50
    Костянтинівка
  • 10:41
    Мирноград АС
  • 11:05
    Покровськ Автовокзал
  • 11:34
    Селидове
  • 12:15
    Курахове
  • 12:38
    Дачне
  • 12:45
    Улакли
  • 12:49
    КонстантинопІль
  • 12:58
    Богатир
  • 13:06
    Роздольне
  • 13:20
    Велика Новосілка
  • 13:35
    Урожайне
  • 13:47
    Старомлинівка
  • 13:54
    Новопетриківка
  • 14:03
    Красна Поляна
  • 14:26
    Рівнопіль
  • 14:33
    Іванівка
  • 14:39
    Трудове
  • 14:58
    Волноваха АС 2
  • 15:00
    Волноваха
  • 16:30
    Маріуполь АС-2
  • 16:55
    Мангуш
  • 17:35
    Урзуф
  • 18:15
    Бердянськ
  • Рейс: № 2001
  • Перевізник: Курінний Олександр Сергійович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 8 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
2 г. 25 хв.
13:25
Селидове
вул. Козацька,14 (Аптека 13)
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
БАЗ-26
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 25 хв.
  • 10:30
    Слов'янськ Автостанція
  • 10:55
    Краматорськ
  • 11:23
    Сергіївка
  • 11:32
    Андріївка
  • 12:15
    Добропілля
  • 12:32
    Білицьке
  • 12:39
    Родинське
  • 13:00
    Покровськ Автовокзал
  • 13:12
    Даченське
  • 13:25
    Селидове
  • Рейс: № 5930
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 26 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
2 г. 55 хв.
14:25
Селидове
вул. Козацька,14 (Аптека 13)
Перевізник: Курінний Олександр Сергійович
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 55 хв.
  • 10:00
    Святогірськ Автовокзал
  • 10:40
    Слов'янськ Автостанція
  • 11:20
    Краматорськ
  • 11:53
    Сергіївка
  • 12:02
    Андріївка
  • 12:45
    Добропілля
  • 13:40
    Покровськ Залізничний вокзал
  • 13:55
    Покровськ Автовокзал
  • 14:25
    Селидове
  • 15:10
    Курахове
  • 15:29
    Успенівка
  • 16:00
    Вугледар Автостанція
  • 16:34
    Павлівка
  • 16:49
    Володимирівка
  • 17:00
    Волноваха АС 2
  • 17:15
    Волноваха
  • 18:30
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 252937
  • Перевізник: Курінний Олександр Сергійович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
2 г. 29 хв.
14:39
Селидове
вул. Козацька,14 (Аптека 13)
Перевізник: Курінна Маргарита Миколаївна
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 29 хв.
  • 11:00
    Святогірськ Автовокзал
  • 11:40
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:05
    Краматорськ
  • 12:30
    Дружківка
  • 12:55
    Костянтинівка
  • 13:46
    Мирноград АС
  • 14:10
    Покровськ Автовокзал
  • 14:39
    Селидове
  • 15:20
    Курахове
  • 15:38
    Дачне
  • 15:45
    Улакли
  • 15:49
    КонстантинопІль
  • 15:58
    Богатир
  • 16:06
    Роздольне
  • 16:16
    Велика Новосілка
  • 16:31
    Урожайне
  • 16:43
    Старомлинівка
  • 16:50
    Новопетриківка
  • 16:59
    Красна Поляна
  • 17:22
    Рівнопіль
  • 17:29
    Іванівка
  • 17:35
    Трудове
  • 17:48
    Волноваха АС 2
  • 17:50
    Волноваха
  • 17:58
    Дмитрівка
  • 18:20
    Привільне
  • 18:28
    Касянівка
  • 18:55
    Маріуполь Автовокзал
  • 19:15
    Маріуполь АС-2
  • Рейс: № 2003
  • Перевізник: Курінна Маргарита Миколаївна
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
2 г. 24 хв.
14:54
Селидове
вул. Козацька,14 (Аптека 13)
Перевізник: ПП "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ КОМФОРТ-АВТО"
Модель автобусу:
Мерседес-21
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 24 хв.
  • 09:20
    Сєвєродонецьк Автовокзал
  • 09:45
    Рубіжне
  • 10:10
    Кремінна
  • 11:00
    Лиман
  • 12:00
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:25
    Краматорськ
  • 12:53
    Сергіївка
  • 13:12
    Андріївка
  • 13:45
    Добропілля
  • 14:30
    Покровськ Автовокзал
  • 14:54
    Селидове
  • 15:35
    Курахове
  • 16:11
    Побєда
  • 16:15
    Вугледар Автостанція
  • 16:25
    Павлівка
  • 16:38
    Володимирівка
  • 17:13
    Волноваха АС 2
  • 17:15
    Волноваха
  • 18:35
    Маріуполь Автовокзал
  • 18:50
    Маріуполь АС-2
  • 19:10
    Мангуш
  • 20:15
    Осипенко
  • 20:55
    Бердянськ
  • Рейс: № 263
  • Перевізник: ПП "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ КОМФОРТ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:55
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
2 г. 35 хв.
15:30
Селидове
вул. Козацька,14 (Аптека 13)
Перевізник: ТОВ "Север Авто" К
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 35 хв.
  • 11:45
    Святогірськ Автовокзал
  • 12:15
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:50
    Краматорськ
  • 13:15
    Дружківка
  • 13:50
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 14:05
    Костянтинівка
  • 14:35
    Мирноград АС
  • 15:15
    Покровськ Автовокзал
  • 15:30
    Селидове
  • 16:10
    Курахове
  • 16:23
    Успенівка
  • 16:59
    Вугледар Автостанція
  • 17:03
    Павлівка
  • 17:15
    Володимирівка
  • 17:44
    Волноваха АС 2
  • 17:50
    Волноваха
  • 18:06
    Дмитрівка
  • 18:11
    Стрітенка
  • 18:24
    Анадоль
  • 18:29
    Привільне
  • 18:55
    Маріуполь Автовокзал
  • 19:10
    Маріуполь АС-2
  • Рейс: № 252917
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто" К
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 24 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
2 г. 29 хв.
15:54
Селидове
вул. Козацька,14 (Аптека 13)
Перевізник: ТОВ "СТАТ-ПІЛІГРІМ"
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 29 хв.
  • 11:55
    Бахмут
  • 12:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 13:20
    Краматорськ
  • 13:50
    Дружківка
  • 14:15
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 14:30
    Костянтинівка
  • 15:30
    Покровськ Автовокзал
  • 15:54
    Селидове
  • 16:25
    Курахове
  • 16:37
    Дачне
  • 16:54
    Богатир
  • 17:08
    Комар
  • 18:00
    Покровське
  • 19:35
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 1022А
  • Перевізник: ТОВ "СТАТ-ПІЛІГРІМ"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 17 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
3 г.
17:10
Селидове
вул. Козацька,14 (Аптека 13)
Перевізник: Масло Сергій Іванович
Модель автобусу:
БАЗ-30
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г.
  • 13:00
    Святогірськ Автовокзал
  • 13:40
    Слов'янськ Автостанція
  • 14:05
    Краматорськ
  • 14:35
    Дружківка
  • 15:05
    Костянтинівка
  • 16:25
    Мирноград АС
  • 16:37
    Покровськ Автовокзал
  • 17:10
    Селидове
  • 17:37
    Гірник
  • 17:45
    Курахівка
  • 18:05
    Курахове
  • Рейс: № 4В
  • Перевізник: Масло Сергій Іванович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
2 г. 34 хв.
17:19
Селидове
вул. Козацька,14 (Аптека 13)
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО" Г
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 34 хв.
  • 14:20
    Слов'янськ Автостанція
  • 14:40
    Краматорськ
  • 15:00
    Дружківка
  • 15:25
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 15:42
    Костянтинівка
  • 16:38
    Мирноград АС
  • 16:50
    Покровськ Автовокзал
  • 17:19
    Селидове
  • 18:00
    Курахове
  • 18:26
    Побєда
  • 18:55
    Вугледар Автостанція
  • 19:04
    Павлівка
  • 19:20
    Володимирівка
  • 19:58
    Волноваха АС 2
  • 20:00
    Волноваха
  • 21:15
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 1255
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО" Г
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:05
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
2 г. 44 хв.
18:49
Селидове
вул. Козацька,14 (Аптека 13)
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 44 хв.
  • 14:45
    Святогірськ Автовокзал
  • 15:20
    Слов'янськ Автостанція
  • 16:00
    Краматорськ
  • 16:25
    Дружківка
  • 16:55
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 17:10
    Костянтинівка
  • 18:14
    Мирноград АС
  • 18:30
    Покровськ Автовокзал
  • 18:42
    Даченське
  • 18:49
    Селидове
  • 19:15
    Курахове
  • 19:30
    Успенівка
  • 21:00
    Волноваха
  • Рейс: № 252535
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 27 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
17:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
2 г. 30 хв.
20:15
Селидове
вул. Козацька,14 (Аптека 13)
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
БАЗ-26
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 30 хв.
  • 17:15
    Слов'янськ Автостанція
  • 17:40
    Краматорськ
  • 18:08
    Сергіївка
  • 18:17
    Андріївка
  • 19:00
    Добропілля
  • 19:17
    Білицьке
  • 19:24
    Родинське
  • 19:48
    Покровськ Автовокзал
  • 19:57
    Даченське
  • 20:15
    Селидове
  • Рейс: № 5932
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 26 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
17:55
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
2 г. 15 хв.
20:10
Селидове
вул. Козацька,14 (Аптека 13)
Перевізник: Зорін Юрій Євгенович
Модель автобусу:
Сетра-50
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 15 хв.
  • 01:00
    Ростов-на-Дону
  • 14:25
    Харків АС-6
  • 15:00
    Чугуїв Автовокзал
  • 16:05
    Ізюм
  • 17:20
    Слов'янськ Автостанція
  • 17:50
    Краматорськ
  • 18:18
    Сергіївка
  • 18:27
    Андріївка
  • 19:05
    Добропілля
  • 19:50
    Покровськ Автовокзал
  • 20:10
    Селидове
  • 20:50
    Курахове
  • 21:35
    Вугледар Автостанція
  • 22:25
    Волноваха
  • 23:40
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 1614
  • Перевізник: Зорін Юрій Євгенович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 4 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Краматорськ - Селидове доступно 18 автобусних маршрутів, та 13 перевізників.
  • З них 1 прямих рейсів, а 17 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Краматорськ - Селидове від 138.12 ₴ до 202.4 ₴.
  • Середній час в дорозі: 2 г. 32 хв., а найшвидший рейс 1 г. 33 хв.
  • Найшвидше прибуття до Селидове: 02:23, автостанція Селидове.
  • Найпізніше прибуття до Селидове: 20:15, автостанція Селидове.
  • Середня вартість квитків: 188 ₴.
  • Маршрут автобуса Краматорськ - Селидове можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 12:30
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
  • 14:54
    Селидове
    вул. Козацька,14 (Аптека 13)
Перевізник: ПП "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ КОМФОРТ-АВТО"
Самий швидкий
  • 00:50
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
  • 02:23
    Селидове
    вул. Козацька,14 (Аптека 13)
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
Раннє прибуття
  • 00:50
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
  • 02:23
    Селидове
    вул. Козацька,14 (Аптека 13)
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
Пізне прибуття
  • 17:45
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
  • 20:15
    Селидове
    вул. Козацька,14 (Аптека 13)
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович