Uk

Автобус Слов'янськ - Харків: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Харків - Слов'янськ від 152 грн.
02:10
Слов'янськ
вул. Центральна, 47
4 г. 5 хв.
06:15
Харків ст.м. Південний вокзал
вул Євгенія Котляра, 11
Перевізник: Зорін Юрій Євгенович
Модель автобусу:
Сетра-50
Маршрут рейсу
У дорозі: 4 г. 5 хв.
  • 19:30
    Маріуполь АС-2
  • 19:50
    Маріуполь Автовокзал
  • 21:00
    Волноваха
  • 21:55
    Вугледар Автостанція
  • 22:45
    Курахове
  • 23:15
    Селидове
  • 23:40
    Покровськ Автовокзал
  • 00:25
    Добропілля
  • 01:40
    Краматорськ
  • 02:05
    Слов'янськ
  • 03:20
    Ізюм
  • 04:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 05:15
    Харків АС-6
  • 05:40
    Харків Автовокзал
  • 06:15
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • 05:00
    Ростов-на-Дону
  • Рейс: № 1613
  • Перевізник: Зорін Юрій Євгенович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 19 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
02:10
Слов'янськ
вул. Центральна, 47
3 г. 5 хв.
05:15
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: Зорін Юрій Євгенович
Модель автобусу:
Сетра-50
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 5 хв.
  • 19:30
    Маріуполь АС-2
  • 19:50
    Маріуполь Автовокзал
  • 21:00
    Волноваха
  • 21:55
    Вугледар Автостанція
  • 22:45
    Курахове
  • 23:15
    Селидове
  • 23:40
    Покровськ Автовокзал
  • 00:25
    Добропілля
  • 01:40
    Краматорськ
  • 02:05
    Слов'янськ
  • 03:20
    Ізюм
  • 04:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 05:15
    Харків АС-6
  • 05:40
    Харків Автовокзал
  • 06:15
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • 05:00
    Ростов-на-Дону
  • Рейс: № 1613
  • Перевізник: Зорін Юрій Євгенович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 19 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
05:25
Слов'янськ
вул. Центральна, 47
2 г. 35 хв.
08:00
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 35 хв.
  • 05:20
    Слов'янськ
  • 08:00
    Харків АС-6
  • Рейс: № 9311
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:40
Слов'янськ
вул. Центральна, 47
3 г. 20 хв.
10:00
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: АТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 20 хв.
  • 05:05
    Костянтинівка Залізничний вокзал
  • 05:25
    Дружківка
  • 06:00
    Краматорськ
  • 06:30
    Слов'янськ
  • 07:45
    Ізюм
  • 09:30
    Чугуїв Автовокзал
  • 10:00
    Харків АС-6
  • 10:40
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 2271
  • Перевізник: АТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:10
Слов'янськ
вул. Центральна, 47
3 г. 45 хв.
10:55
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
МАН-46
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 45 хв.
  • 06:45
    Краматорськ
  • 07:05
    Слов'янськ
  • 08:25
    Ізюм
  • 10:15
    Чугуїв Автовокзал
  • 10:55
    Харків АС-6
  • Рейс: № 165
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 45 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:10
Слов'янськ
вул. Центральна, 47
3 г. 25 хв.
11:35
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: АТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
Модель автобусу:
БАЗ-26
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 25 хв.
  • 05:30
    Бахмут
  • 05:44
    Красне
  • 06:05
    Костянтинівка Залізничний вокзал
  • 06:25
    Костянтинівка АС
  • 07:00
    Дружківка
  • 07:25
    Краматорськ
  • 08:05
    Слов'янськ
  • 09:15
    Ізюм
  • 10:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 11:35
    Харків АС-6
  • 12:10
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 221
  • Перевізник: АТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 26 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:10
Слов'янськ
вул. Центральна, 47
3 г. 20 хв.
12:30
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
Модель автобусу:
Богдан 28
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 20 хв.
  • 06:05
    Мирноград АС
  • 06:15
    Покровськ Залізничний вокзал
  • 06:35
    Покровськ Автовокзал
  • 06:59
    Білицьке
  • 07:15
    Добропілля
  • 08:30
    Краматорськ
  • 08:55
    Слов'янськ
  • 10:15
    Ізюм
  • 11:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 12:30
    Харків АС-6
  • 12:50
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 761
  • Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 26 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:40
Слов'янськ
вул. Центральна, 47
4 г. 13 хв.
14:53
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 4 г. 13 хв.
  • 10:40
    Слов'янськ
  • 11:55
    Ізюм
  • 13:29
    Чугуїв Автовокзал
  • 14:53
    Харків АС-6
  • Рейс: № 319
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:50
Слов'янськ
вул. Центральна, 47
3 г. 5 хв.
16:55
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: АТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
Модель автобусу:
БАЗ-28
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 5 хв.
  • 11:00
    Торецьк
  • 11:45
    Костянтинівка Залізничний вокзал
  • 12:05
    Костянтинівка АС
  • 12:30
    Дружківка
  • 13:05
    Краматорськ
  • 13:45
    Слов'янськ
  • 15:09
    Ізюм
  • 16:20
    Чугуїв Автовокзал
  • 16:55
    Харків АС-6
  • 17:30
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 249
  • Перевізник: АТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 28 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:30
Слов'янськ
вул. Центральна, 47
3 г. 30 хв.
18:00
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
Модель автобусу:
Сетра-47
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 30 хв.
  • 07:10
    Маріуполь АС-2
  • 07:25
    Маріуполь Автовокзал
  • 08:35
    Волноваха
  • 08:41
    Волноваха АС 2
  • 09:30
    Вугледар Автостанція
  • 10:25
    Курахове
  • 10:58
    Селидове
  • 11:30
    Покровськ Автовокзал
  • 11:49
    Мирноград АС
  • 13:00
    Костянтинівка АС
  • 13:35
    Дружківка
  • 13:50
    Краматорськ
  • 14:20
    Слов'янськ
  • 15:35
    Ізюм
  • 17:15
    Чугуїв Автовокзал
  • 18:00
    Харків АС-6
  • Рейс: № 734
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 21 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:30
Слов'янськ
вул. Центральна, 47
3 г.
18:30
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: АТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
Модель автобусу:
БАЗ-28
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г.
  • 13:30
    Костянтинівка Залізничний вокзал
  • 14:00
    Бахмут
  • 15:20
    Слов'янськ
  • 16:35
    Ізюм
  • 18:05
    Чугуїв Автовокзал
  • 18:30
    Харків АС-6
  • 18:50
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 20071
  • Перевізник: АТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 27 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:10
Слов'янськ
вул. Центральна, 47
3 г. 20 хв.
19:30
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 20 хв.
  • 14:45
    Бахмут
  • 16:00
    Слов'янськ
  • 17:10
    Ізюм
  • 18:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 19:30
    Харків АС-6
  • Рейс: № 41
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:40
Слов'янськ
вул. Центральна, 47
3 г. 25 хв.
20:05
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: Желевська Ганна Володимирівна 2
Модель автобусу:
Мерседес-42
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 25 хв.
  • 16:15
    Краматорськ
  • 16:35
    Слов'янськ
  • 17:43
    Ізюм
  • 18:59
    Чугуїв Автовокзал
  • 20:05
    Харків АС-6
  • Рейс: № 496
  • Перевізник: Желевська Ганна Володимирівна 2
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 42 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
17:45
Слов'янськ
вул. Центральна, 47
3 г. 10 хв.
20:55
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 10 хв.
  • 10:10
    Маріуполь АС-2
  • 10:25
    Маріуполь Автовокзал
  • 11:40
    Волноваха
  • 11:46
    Волноваха АС 2
  • 12:39
    Вугледар Автостанція
  • 13:25
    Курахове
  • 14:00
    Селидове
  • 14:20
    Покровськ Автовокзал
  • 14:40
    Мирноград АС
  • 15:40
    Костянтинівка Залізничний вокзал
  • 16:25
    Бахмут
  • 17:35
    Слов'янськ
  • 18:03
    Долина
  • 18:50
    Ізюм
  • 20:35
    Чугуїв Автовокзал
  • 20:55
    Харків АС-6
  • 11:40
    Рівне АС
  • 15:00
    Володимир-Волинський
  • 18:30
    Замосць
  • Рейс: № 299
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
18:30
Слов'янськ
вул. Центральна, 47
3 г. 30 хв.
22:00
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: Курінна Маргарита Миколаївна
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 30 хв.
  • 11:10
    Маріуполь АС-2
  • 11:25
    Маріуполь Автовокзал
  • 12:30
    Волноваха
  • 12:39
    Волноваха АС 2
  • 12:51
    Трудове
  • 12:57
    Іванівка
  • 13:04
    Рівнопіль
  • 13:27
    Красна Поляна
  • 13:36
    Новопетриківка
  • 13:50
    Старомлинівка
  • 13:57
    Урожайне
  • 14:05
    Велика Новосілка
  • 14:23
    Роздольне
  • 14:31
    Богатир
  • 14:40
    КонстантинопІль
  • 14:44
    Улакли
  • 14:51
    Дачне
  • 15:00
    Курахове
  • 15:44
    Селидове
  • 16:05
    Покровськ Автовокзал
  • 16:34
    Білицьке
  • 16:50
    Добропілля
  • 18:00
    Краматорськ
  • 18:25
    Слов'янськ
  • 19:04
    Богородичне
  • 19:10
    Святогірськ Автовокзал
  • 20:05
    Ізюм
  • 21:39
    Чугуїв Автовокзал
  • 22:00
    Харків АС-6
  • Рейс: № 2004
  • Перевізник: Курінна Маргарита Миколаївна
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 13 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:15
Слов'янськ
вул. Центральна, 47
3 г. 35 хв.
15:50
Харків АС-2
вул. Суздальські Ряди, 12
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
Эталон-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 35 хв.
  • 11:40
    Краматорськ
  • 12:10
    Слов'янськ
  • 13:25
    Ізюм
  • 14:49
    Чугуїв Автовокзал
  • 15:50
    Харків АС-2
  • 17:40
    Богодухів Автовокзал
  • 18:40
    Охтирка Автостанція
  • 19:20
    Тростянець
  • 20:45
    Суми Автовокзал
  • Рейс: № 189
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
02:10
Слов'янськ
вул. Центральна, 47
3 г. 30 хв.
05:40
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: Зорін Юрій Євгенович
Модель автобусу:
Сетра-50
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 30 хв.
  • 19:30
    Маріуполь АС-2
  • 19:50
    Маріуполь Автовокзал
  • 21:00
    Волноваха
  • 21:55
    Вугледар Автостанція
  • 22:45
    Курахове
  • 23:15
    Селидове
  • 23:40
    Покровськ Автовокзал
  • 00:25
    Добропілля
  • 01:40
    Краматорськ
  • 02:05
    Слов'янськ
  • 03:20
    Ізюм
  • 04:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 05:15
    Харків АС-6
  • 05:40
    Харків Автовокзал
  • 06:15
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • 05:00
    Ростов-на-Дону
  • Рейс: № 1613
  • Перевізник: Зорін Юрій Євгенович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 19 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:40
Слов'янськ
вул. Центральна, 47
4 г.
10:40
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: АТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 4 г.
  • 05:05
    Костянтинівка Залізничний вокзал
  • 05:25
    Дружківка
  • 06:00
    Краматорськ
  • 06:30
    Слов'янськ
  • 07:45
    Ізюм
  • 09:30
    Чугуїв Автовокзал
  • 10:00
    Харків АС-6
  • 10:40
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 2271
  • Перевізник: АТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:05
Слов'янськ
вул. Центральна, 47
3 г. 45 хв.
10:50
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП" 10
Модель автобусу:
BOVA-53
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 45 хв.
  • 03:35
    Сєвєродонецьк АВ
  • 03:50
    Лисичанськ
  • 05:00
    Бахмут
  • 05:40
    Костянтинівка Залізничний вокзал
  • 06:05
    Дружківка
  • 06:30
    Краматорськ
  • 06:55
    Слов'янськ
  • 08:05
    Ізюм
  • 09:30
    Чугуїв Автовокзал
  • 10:50
    Харків Автовокзал
  • 12:55
    Полтава Автовокзал
  • 15:45
    Лубни
  • 16:25
    Пирятин АС
  • 17:55
    Бориспіль
  • 18:40
    Київ Видубичі
  • 20:30
    Коростишів
  • 21:00
    Житомир Автовокзал
  • 22:15
    Новоград-Волинський
  • 22:50
    Корець
  • 23:45
    Рівне АС
  • 00:55
    Луцьк
  • 02:05
    Володимир-Волинський
  • 02:25
    Нововолинськ
  • 03:50
    Ковель
  • Рейс: № 9А
  • Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП" 10
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:10
Слов'янськ
вул. Центральна, 47
4 г.
12:10
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: АТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
Модель автобусу:
БАЗ-26
Маршрут рейсу
У дорозі: 4 г.
  • 05:30
    Бахмут
  • 05:44
    Красне
  • 06:05
    Костянтинівка Залізничний вокзал
  • 06:25
    Костянтинівка АС
  • 07:00
    Дружківка
  • 07:25
    Краматорськ
  • 08:05
    Слов'янськ
  • 09:15
    Ізюм
  • 10:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 11:35
    Харків АС-6
  • 12:10
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 221
  • Перевізник: АТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 26 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:10
Слов'янськ
вул. Центральна, 47
3 г. 40 хв.
12:50
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
Модель автобусу:
Богдан 28
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 40 хв.
  • 06:05
    Мирноград АС
  • 06:15
    Покровськ Залізничний вокзал
  • 06:35
    Покровськ Автовокзал
  • 06:59
    Білицьке
  • 07:15
    Добропілля
  • 08:30
    Краматорськ
  • 08:55
    Слов'янськ
  • 10:15
    Ізюм
  • 11:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 12:30
    Харків АС-6
  • 12:50
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 761
  • Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 26 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:50
Слов'янськ
вул. Центральна, 47
3 г. 40 хв.
17:30
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: АТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
Модель автобусу:
БАЗ-28
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 40 хв.
  • 11:00
    Торецьк
  • 11:45
    Костянтинівка Залізничний вокзал
  • 12:05
    Костянтинівка АС
  • 12:30
    Дружківка
  • 13:05
    Краматорськ
  • 13:45
    Слов'янськ
  • 15:09
    Ізюм
  • 16:20
    Чугуїв Автовокзал
  • 16:55
    Харків АС-6
  • 17:30
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 249
  • Перевізник: АТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 28 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:30
Слов'янськ
вул. Центральна, 47
3 г. 20 хв.
18:50
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: АТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
Модель автобусу:
БАЗ-28
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 20 хв.
  • 13:30
    Костянтинівка Залізничний вокзал
  • 14:00
    Бахмут
  • 15:20
    Слов'янськ
  • 16:35
    Ізюм
  • 18:05
    Чугуїв Автовокзал
  • 18:30
    Харків АС-6
  • 18:50
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 20071
  • Перевізник: АТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 27 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Слов'янськ - Харків доступно 23 автобусних маршрутів, та 10 перевізників.
  • З них 1 прямих рейсів, а 22 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Слов'янськ - Харків від 150.15 ₴ до 250.25 ₴.
  • Середній час в дорозі: 3 г. 29 хв., а найшвидший рейс 2 г. 35 хв.
  • Найшвидше прибуття до Харків: 05:15, автостанція Харків АС-6.
  • Найпізніше прибуття до Харків: 22:00, автостанція Харків АС-6.
  • Середня вартість квитків: 169 ₴.
  • Маршрут автобуса Слов'янськ - Харків можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 07:10
    Слов'янськ
    вул. Центральна, 47
  • 10:55
    Харків АС-6
    пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Самий швидкий
  • 05:25
    Слов'янськ
    вул. Центральна, 47
  • 08:00
    Харків АС-6
    пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Раннє прибуття
  • 02:10
    Слов'янськ
    вул. Центральна, 47
  • 05:15
    Харків АС-6
    пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: Зорін Юрій Євгенович
Пізне прибуття
  • 18:30
    Слов'янськ
    вул. Центральна, 47
  • 22:00
    Харків АС-6
    пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: Курінна Маргарита Миколаївна