Нові правила пасажирських перевезень

4319
18.10.21
Нові правила пасажирських перевезень

З 21 жовтня міжрегіональні пасажирські перевезення в регіонах з "жовтим", "помаранчевим" чи "червоним" рівнем епіднебезопасності будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв і пасажирів одного з цих документів:

- документа, який підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, який підтверджує отримання однієї дози дводозной вакцини для регіонів "жовтого" рівня епідемічної небезпеки;

- міжнародного, внутрішнього сертифікату або іноземного сертифіката, який підтверджує вакцинацію від COVID-19 однієї дозою однодозной вакцини або двома дозами дводозной вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання - особи від зазначеної хвороби, дію якого підтверджено за допомогою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка порталу Дія;

- негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавируса SARS - CoV - 2, який діє 72 години.

Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах міжобласного сполучення.

Відповідні правила не будуть застосовуватися до міських і внутрішньообласних перевезень.

Під час посадки в автобус документи не перевіряються. Пасажир самостійно відповідає за наявність зазначених документів.

Відкриття inBus Point. Перша кавова заправка на автостанції | InBus
Відкриття inBus Point. Перша кавова заправка на автостанції
Минулого тижня почала працювати перша кав’‎ярня InBus Point на Центральній автостанції Харкова. Для покращення пасажирського сервісу планується відкриття таких поінтів на кожній автостанції.
+190 нових автобусних рейсів від LikeBus за спеціальними цінами | InBus
+190 нових автобусних рейсів від LikeBus за спеціальними цінами
Шукай на inbus.ua квитки з поміткою «Кращі ціни від LikeBus» та подорожуй вигідно та з максимальним комфортом!
Компанія року! | InBus
Компанія року!
Розробники сервісу inbus.ua отримали першість у своїй галузі!
InBus
Добро пожаловать на InBus.ua
Служба підтримки
Час роботи служби підтримки: щоденно з 7:00 до 23:00
Зворотній звязок