Uk

Автобус Дружківка - Краматорськ: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
06:00
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 10 хв.
06:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Свічкарьов Андрій Анатолійович 10
Модель автобусу:
Опель-8
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 10 хв.
  • 05:00
    Бахмут
  • 05:24
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 05:29
    Костянтинівка АС
  • 05:55
    Дружківка
  • 06:10
    Краматорськ
  • 06:40
    Слов'янськ Автостанція
  • 10:00
    Гоптівка КПП
  • Рейс: № 753
  • Перевізник: Свічкарьов Андрій Анатолійович 10
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 8 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:10
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 20 хв.
06:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП"
Модель автобусу:
BOVA-53
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 03:35
    Сєвєродонецьк АВ
  • 05:00
    Бахмут
  • 05:40
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 06:05
    Дружківка
  • 06:30
    Краматорськ
  • 06:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 23:45
    Рівне Автовокзал
  • 06:30
    Замосць
  • 11:30
    Томашув-Мазовецкий
  • 11:55
    Пйотркув-Трибунальський
  • 12:45
    Лодзь
  • 14:05
    Коло
  • 14:45
    Конін
  • 15:45
    Вжесня
  • 17:10
    Познань
  • Рейс: № 6А
  • Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:10
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 20 хв.
06:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП" 10
Модель автобусу:
BOVA-53
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 03:35
    Сєвєродонецьк АВ
  • 03:50
    Лисичанськ
  • 05:00
    Бахмут
  • 05:40
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 06:05
    Дружківка
  • 06:30
    Краматорськ
  • 06:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 08:05
    Ізюм
  • 09:30
    Чугуїв Автовокзал
  • 10:50
    Харків Автовокзал
  • 12:55
    Полтава Автовокзал
  • 16:15
    Лубни
  • 16:55
    Пирятин АС
  • 18:25
    Бориспіль
  • 18:40
    Київ Видубичі
  • 21:00
    Житомир Автовокзал
  • 22:15
    Новоград-Волинський
  • 23:45
    Рівне Автовокзал
  • 00:55
    Луцьк
  • 02:05
    Володимир-Волинський
  • 02:25
    Нововолинськ
  • 03:50
    Ковель
  • Рейс: № 09
  • Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП" 10
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:10
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 20 хв.
06:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП"
Модель автобусу:
BOVA-53
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 03:35
    Сєвєродонецьк АВ
  • 05:00
    Бахмут
  • 05:40
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 06:05
    Дружківка
  • 06:30
    Краматорськ
  • 06:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 23:45
    Рівне Автовокзал
  • 09:50
    Жешув
  • 10:45
    Дембіца
  • 11:30
    Тарнув
  • 12:25
    Бохня
  • 13:15
    Краків Головний
  • 14:15
    Хшанув
  • 14:55
    Катовіце
  • 16:05
    Битом
  • 16:35
    Забже
  • 16:50
    Глівіце
  • 17:30
    Стшельце-Опольске
  • 18:10
    Ополе
  • 19:05
    Бжег
  • 19:25
    Олава
  • 20:00
    Вроцлав
  • Рейс: № 14
  • Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:10
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 20 хв.
06:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП"
Модель автобусу:
BOVA-53
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 03:35
    Сєвєродонецьк АВ
  • 05:00
    Бахмут
  • 05:40
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 06:05
    Дружківка
  • 06:30
    Краматорськ
  • 06:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 23:45
    Рівне Автовокзал
  • 06:30
    Замосць
  • 07:45
    Люблін
  • 08:30
    Пулави
  • 12:30
    Варшава
  • 13:45
    Лодзь
  • 14:40
    Кутно
  • 15:25
    Влоцлавек
  • 16:30
    Торунь
  • 17:20
    Бидгощ
  • 18:55
    Грудзйондз
  • 19:55
    Старогард-Гданьский
  • 20:15
    Тчев
  • 21:00
    Гданьск
  • 22:00
    Гдиня
  • Рейс: № 13
  • Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:25
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 20 хв.
06:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
Модель автобусу:
БАЗ-20
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 05:45
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 05:55
    Костянтинівка АС
  • 06:20
    Дружківка
  • 06:45
    Краматорськ
  • 07:15
    Слов'янськ Автостанція
  • 07:54
    Богородичне
  • 08:05
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 252280
  • Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 19 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:05
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 20 хв.
07:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
Модель автобусу:
БАЗ-26
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 05:30
    Бахмут
  • 05:44
    Красне
  • 06:05
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 06:25
    Костянтинівка АС
  • 07:00
    Дружківка
  • 07:25
    Краматорськ
  • 08:05
    Слов'янськ Автостанція
  • 09:15
    Ізюм
  • 10:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 11:35
    Харків АС-6
  • 12:10
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 221
  • Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 22 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:07
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 18 хв.
07:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Панін Олексій Леонідович 20
Модель автобусу:
ФольцФаген-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 18 хв.
  • 06:45
    Костянтинівка АС
  • 07:05
    Дружківка
  • 07:25
    Краматорськ
  • 08:05
    Слов'янськ Автостанція
  • 08:50
    Лиман
  • 09:19
    Дробишеве
  • 09:28
    Шандриголове
  • 09:38
    Коровій Яр
  • 09:52
    Лозове
  • 10:08
    Піски-Радьківські
  • 10:19
    Нижче Солоне
  • 10:35
    Борова Автостанція
  • 10:59
    Богуславка
  • 11:09
    Загризове
  • 11:14
    Кругляківка
  • 11:32
    Ківшарівка
  • 12:00
    Куп'янськ
  • Рейс: № 789
  • Перевізник: Панін Олексій Леонідович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 17 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:20
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 20 хв.
07:40
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
Модель автобусу:
Рута-19
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 06:10
    Торецьк
  • 06:40
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 06:55
    Костянтинівка АС
  • 07:15
    Дружківка
  • 07:40
    Краматорськ
  • 08:10
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 252512
  • Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:35
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 25 хв.
08:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 06:30
    Торецьк
  • 06:55
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 07:15
    Костянтинівка АС
  • 07:31
    Дружківка
  • 08:00
    Краматорськ
  • 08:30
    Слов'янськ Автостанція
  • 09:15
    Лиман
  • Рейс: № 252541
  • Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:45
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 30 хв.
08:15
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 07:20
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 07:40
    Дружківка
  • 08:15
    Краматорськ
  • 08:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 09:37
    Богородичне
  • 09:40
    Святогірськ Автовокзал
  • 10:02
    Кримки
  • 10:15
    Яцьківка
  • 10:50
    Ізюм
  • Рейс: № 252656
  • Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:15
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 25 хв.
08:40
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 07:00
    Торецьк
  • 07:25
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 07:45
    Костянтинівка АС
  • 08:10
    Дружківка
  • 08:40
    Краматорськ
  • 09:15
    Слов'янськ Автостанція
  • 09:59
    Богородичне
  • 10:05
    Святогірськ Автовокзал
  • 10:34
    Кримки
  • 10:50
    Яцьківка
  • Рейс: № 2525351
  • Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:50
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 20 хв.
09:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Макаров Олександр Володимирович 10
Модель автобусу:
БАЗ-20
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 06:30
    Авдіївка
  • 07:55
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 08:15
    Костянтинівка АС
  • 08:45
    Дружківка
  • 09:10
    Краматорськ
  • 09:35
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 2301
  • Перевізник: Макаров Олександр Володимирович 10
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:45
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 27 хв.
10:12
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Масло Сергій Іванович 20
Модель автобусу:
БАЗ-30
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 27 хв.
  • 06:20
    Курахове
  • 06:30
    Гостре
  • 06:38
    Курахівка
  • 06:45
    Гірник
  • 07:15
    Селидове
  • 07:45
    Покровськ Автовокзал
  • 08:05
    Мирноград АС
  • 09:10
    Костянтинівка АС
  • 09:40
    Дружківка
  • 10:12
    Краматорськ
  • 10:45
    Слов'янськ Автостанція
  • 11:24
    Богородичне
  • 11:30
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 3В
  • Перевізник: Масло Сергій Іванович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 30 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:00
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 15 хв.
10:15
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 09:00
    Бахмут
  • 09:28
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 09:35
    Костянтинівка АС
  • 09:55
    Дружківка
  • 10:15
    Краматорськ
  • Рейс: № 5421
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 28 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:05
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 20 хв.
10:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Осипа Сергій Миколайович
Модель автобусу:
Неоплан-50
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 08:30
    Бахмут
  • 09:25
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 09:40
    Костянтинівка АС
  • 10:00
    Дружківка
  • 10:25
    Краматорськ
  • 10:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 11:50
    Ізюм
  • 16:50
    Полтава Автовокзал
  • Рейс: № 0018
  • Перевізник: Осипа Сергій Миколайович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:00
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 20 хв.
11:20
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 05:45
    Волноваха
  • 05:46
    Волноваха АС 2
  • 06:05
    Благодатне
  • 06:13
    Володимирівка
  • 06:27
    Павлівка
  • 06:40
    Вугледар Автостанція
  • 07:21
    Успенівка
  • 08:00
    Курахове
  • 08:23
    Цукурине
  • 08:54
    Селидове
  • 09:10
    Покровськ Автовокзал
  • 09:39
    Мирноград АС
  • 10:30
    Костянтинівка АС
  • 10:55
    Дружківка
  • 11:20
    Краматорськ
  • 12:03
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:39
    Богородичне
  • 12:50
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 252534
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 28 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:15
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 20 хв.
11:35
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
Модель автобусу:
БАЗ-20
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 10:35
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 10:45
    Костянтинівка АС
  • 11:10
    Дружківка
  • 11:35
    Краматорськ
  • 12:05
    Слов'янськ Автостанція
  • 13:04
    Богородичне
  • 13:15
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 252282
  • Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:35
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 20 хв.
11:55
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 09:40
    Соледар
  • 10:05
    Бахмут
  • 10:35
    Часів Яр
  • 11:05
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 11:30
    Дружківка
  • 11:55
    Краматорськ
  • Рейс: № 251142
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:40
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 30 хв.
12:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 05:35
    Маріуполь АС-2
  • 05:50
    Маріуполь Автовокзал
  • 06:33
    Анадоль
  • 06:46
    Дмитрівка
  • 06:55
    Волноваха
  • 07:06
    Волноваха АС 2
  • 07:30
    Благодатне
  • 07:34
    Володимирівка
  • 07:41
    Павлівка
  • 07:50
    Вугледар Автостанція
  • 08:39
    Успенівка
  • 08:50
    Курахове
  • 09:18
    Цукурине
  • 09:27
    Селидове
  • 09:45
    Покровськ Автовокзал
  • 10:20
    Мирноград АС
  • 11:05
    Костянтинівка АС
  • 11:35
    Дружківка
  • 12:10
    Краматорськ
  • 12:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 13:29
    Богородичне
  • 13:35
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 1254
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 13 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:40
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 15 хв.
11:55
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
Рута-19
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 10:30
    Бахмут
  • 11:10
    Костянтинівка АС
  • 11:35
    Дружківка
  • 11:55
    Краматорськ
  • Рейс: № 252519
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 19 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:35
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 30 хв.
13:05
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 11:55
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 12:05
    Костянтинівка АС
  • 12:30
    Дружківка
  • 13:05
    Краматорськ
  • 13:45
    Слов'янськ Автостанція
  • 15:09
    Ізюм
  • 16:20
    Чугуїв Автовокзал
  • 16:55
    Харків АС-6
  • 17:30
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 249А
  • Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 17 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:10
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 20 хв.
13:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
Модель автобусу:
Рута-19
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 12:00
    Торецьк
  • 12:30
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 12:45
    Костянтинівка АС
  • 13:05
    Дружківка
  • 13:30
    Краматорськ
  • 14:00
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 252514
  • Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:40
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 10 хв.
13:50
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
Модель автобусу:
Сетра-47
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 10 хв.
  • 07:10
    Маріуполь АС-2
  • 07:25
    Маріуполь Автовокзал
  • 08:35
    Волноваха
  • 08:41
    Волноваха АС 2
  • 09:30
    Вугледар Автостанція
  • 10:13
    Успенівка
  • 10:25
    Курахове
  • 10:58
    Селидове
  • 11:30
    Покровськ Автовокзал
  • 11:49
    Мирноград АС
  • 13:00
    Костянтинівка АС
  • 13:35
    Дружківка
  • 13:50
    Краматорськ
  • 14:20
    Слов'янськ Автостанція
  • 15:35
    Ізюм
  • 17:15
    Чугуїв Автовокзал
  • 18:00
    Харків АС-6
  • Рейс: № 734
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 13 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:15
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 15 хв.
14:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 13:15
    Бахмут
  • 13:45
    Костянтинівка АС
  • 14:10
    Дружківка
  • 14:30
    Краматорськ
  • Рейс: № 5423
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:41
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 25 хв.
15:06
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 13:30
    Торецьк
  • 13:55
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 14:15
    Костянтинівка АС
  • 14:36
    Дружківка
  • 15:06
    Краматорськ
  • 15:32
    Слов'янськ Автостанція
  • 16:25
    Лиман
  • Рейс: № 252543
  • Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:55
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 15 хв.
15:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
Рута-19
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 13:45
    Бахмут
  • 14:25
    Костянтинівка АС
  • 14:50
    Дружківка
  • 15:10
    Краматорськ
  • Рейс: № 252521
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 19 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:05
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 20 хв.
15:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
БАЗ-27
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 08:00
    Запоріжжя Автовокзал
  • 08:45
    Вільнянськ
  • 09:35
    Новомиколаївка
  • 10:40
    Покровське
  • 12:15
    Курахове
  • 12:34
    Цукурине
  • 12:50
    Селидове
  • 13:05
    Покровськ Автовокзал
  • 14:00
    Мирноград АС
  • 14:22
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 14:28
    Костянтинівка АС
  • 15:00
    Дружківка
  • 15:25
    Краматорськ
  • 15:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 16:29
    Богородичне
  • 16:35
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 148
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 27 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:50
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 25 хв.
16:15
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПП "БІРАНД"
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 11:00
    Станиця Луганська
  • 11:55
    Щастя
  • 12:23
    Новоайдар
  • 13:20
    Сєвєродонецьк АВ
  • 13:45
    Лисичанськ
  • 14:45
    Бахмут
  • 15:23
    Костянтинівка АС
  • 15:45
    Дружківка
  • 16:15
    Краматорськ
  • 16:45
    Слов'янськ Автостанція
  • 18:05
    Ізюм
  • 18:58
    Чугуїв Автовокзал
  • 19:30
    Харків АС-6
  • 19:48
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 7260
  • Перевізник: ПП "БІРАНД"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 9 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:15
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 20 хв.
16:35
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 08:10
    Урзуф
  • 08:49
    Білосарайська Коса Автостанція Ринок
  • 09:45
    Маріуполь АС-2
  • 10:00
    Маріуполь Автовокзал
  • 10:36
    Привільне
  • 10:57
    Дмитрівка
  • 11:20
    Волноваха
  • 11:26
    Волноваха АС 2
  • 11:46
    Благодатне
  • 11:54
    Володимирівка
  • 12:11
    Павлівка
  • 12:14
    Вугледар Автостанція
  • 13:10
    Курахове
  • 13:35
    Селидове
  • 14:15
    Покровськ Автовокзал
  • 14:32
    Мирноград АС
  • 15:30
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 15:40
    Костянтинівка АС
  • 16:10
    Дружківка
  • 16:35
    Краматорськ
  • 17:05
    Слов'янськ Автостанція
  • 17:50
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 252918А
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:50
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 20 хв.
17:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 15:00
    Покровськ Автовокзал
  • 16:10
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 16:23
    Костянтинівка АС
  • 16:45
    Дружківка
  • 17:10
    Краматорськ
  • 17:35
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 4069
  • Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
17:32
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 20 хв.
17:52
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Гончар Сергій Олександрович
Модель автобусу:
БАЗ-А079
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 07:40
    Кривий Ріг
  • 08:25
    Софіївка
  • 10:40
    Дніпро Автовокзал
  • 11:45
    Новомосковськ АС
  • 12:45
    Павлоград
  • 14:15
    Петропавлівка
  • 15:35
    Покровськ Автовокзал
  • 15:49
    Мирноград АС
  • 17:00
    Костянтинівка АС
  • 17:30
    Дружківка
  • 17:52
    Краматорськ
  • 18:20
    Слов'янськ Автостанція
  • 19:10
    Бахмут
  • Рейс: № 58
  • Перевізник: Гончар Сергій Олександрович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
18:10
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 15 хв.
18:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
Рута-19
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 17:00
    Бахмут
  • 17:40
    Костянтинівка АС
  • 18:05
    Дружківка
  • 18:25
    Краматорськ
  • Рейс: № 252523
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 19 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
18:30
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 20 хв.
18:50
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Север Авто" К
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 11:00
    Бердянськ
  • 11:09
    Осипенко
  • 11:40
    Червоне Поле
  • 11:55
    Комишувате
  • 12:13
    Мангуш
  • 12:25
    Маріуполь АС-2
  • 12:35
    Маріуполь Автовокзал
  • 13:26
    Анадоль
  • 13:37
    Дмитрівка
  • 13:45
    Волноваха
  • 13:51
    Волноваха АС 2
  • 14:10
    Благодатне
  • 14:18
    Володимирівка
  • 14:32
    Павлівка
  • 14:49
    Вугледар Автостанція
  • 15:35
    Курахове
  • 16:04
    Цукурине
  • 16:12
    Гірник
  • 16:25
    Селидове
  • 16:50
    Покровськ Автовокзал
  • 17:10
    Мирноград АС
  • 18:00
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 18:25
    Дружківка
  • 18:50
    Краматорськ
  • 19:15
    Слов'янськ Автостанція
  • 19:49
    Богородичне
  • 19:55
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 564
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто" К
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 4 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
18:45
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 15 хв.
19:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 16:45
    Соледар
  • 17:10
    Бахмут
  • 17:35
    Часів Яр
  • 18:05
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 18:40
    Дружківка
  • 19:00
    Краматорськ
  • Рейс: № 251144
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
19:00
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 15 хв.
19:15
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 18:00
    Бахмут
  • 18:23
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 18:30
    Костянтинівка АС
  • 18:55
    Дружківка
  • 19:15
    Краматорськ
  • Рейс: № 5425
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 28 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
20:30
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 15 хв.
20:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 13:50
    Бердянськ
  • 15:00
    Мангуш
  • 15:25
    Маріуполь АС-2
  • 15:45
    Маріуполь Автовокзал
  • 16:50
    Волноваха
  • 16:56
    Волноваха АС 2
  • 17:40
    Вугледар Автостанція
  • 18:15
    Курахове
  • 18:49
    Селидове
  • 19:10
    Покровськ Автовокзал
  • 20:05
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 20:25
    Дружківка
  • 20:45
    Краматорськ
  • 21:15
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 30А
  • Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 8 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
20:35
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 24 хв.
20:59
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 24 хв.
  • 14:25
    Маріуполь АС-2
  • 14:35
    Маріуполь Автовокзал
  • 16:05
    Волноваха
  • 16:11
    Волноваха АС 2
  • 16:31
    Благодатне
  • 16:39
    Володимирівка
  • 16:57
    Павлівка
  • 17:00
    Вугледар Автостанція
  • 17:55
    Курахове
  • 18:25
    Селидове
  • 19:05
    Покровськ Автовокзал
  • 19:25
    Мирноград АС
  • 19:56
    Костянтинівка АС
  • 20:09
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 20:34
    Дружківка
  • 20:59
    Краматорськ
  • 21:24
    Слов'янськ Автостанція
  • 21:55
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 60661А
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 14 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
23:35
Дружківка
вул. Московська, 231
0 г. 14 хв.
23:49
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Верцанов Олександр Олександрович 20
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 14 хв.
  • 17:00
    Бердянськ
  • 18:04
    Урзуф
  • 18:35
    Мангуш
  • 18:55
    Маріуполь АС-2
  • 19:15
    Маріуполь Автовокзал
  • 20:15
    Волноваха
  • 20:59
    Вугледар Автостанція
  • 21:39
    Курахове
  • 22:04
    Селидове
  • 22:19
    Покровськ Автовокзал
  • 23:19
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 23:34
    Дружківка
  • 23:49
    Краматорськ
  • 00:15
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 4038
  • Перевізник: Верцанов Олександр Олександрович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 13 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Дружківка - Краматорськ доступно 39 автобусних маршрутів, та 19 перевізників.
  • З них 0 прямих рейсів, а 39 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Дружківка - Краматорськ від 14.37 ₴ до 495 ₴.
  • Середній час в дорозі: 0 г. 19 хв., а найшвидший рейс 0 г. 10 хв.
  • Найшвидше прибуття до Краматорськ: 06:10, автостанція Краматорськ.
  • Найпізніше прибуття до Краматорськ: 23:49, автостанція Краматорськ.
  • Середня вартість квитків: 77 ₴.
  • Маршрут автобуса Дружківка - Краматорськ можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 06:10
    Дружківка
    вул. Московська, 231
  • 06:30
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТДВ "Ковельське АТП" 10
Самий швидкий
  • 06:00
    Дружківка
    вул. Московська, 231
  • 06:10
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Свічкарьов Андрій Анатолійович 10
Раннє прибуття
  • 06:00
    Дружківка
    вул. Московська, 231
  • 06:10
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Свічкарьов Андрій Анатолійович 10
Пізне прибуття
  • 23:35
    Дружківка
    вул. Московська, 231
  • 23:49
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Верцанов Олександр Олександрович 20
Дружківка, станції на мапі