Uk

Автобус Краматорськ - Дружківка: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
01:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
01:45
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: ПП "БІРАНД"
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 21:40
    Харків Автовокзал
  • 22:17
    Харків АС-6
  • 22:53
    Чугуїв Автовокзал
  • 23:55
    Ізюм
  • 00:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 01:20
    Краматорськ
  • 01:45
    Дружківка
  • 02:10
    Костянтинівка
  • 02:45
    Бахмут
  • 03:40
    Лисичанськ
  • 04:00
    Сєвєродонецьк Автовокзал
  • 04:40
    Новоайдар
  • 05:15
    Щастя
  • 06:00
    Станиця Луганська
  • Рейс: № 7259
  • Перевізник: ПП "БІРАНД"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 9 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
05:50
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
06:15
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 05:50
    Краматорськ
  • 06:15
    Дружківка
  • 06:50
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 07:20
    Часів Яр
  • 07:55
    Бахмут
  • 08:25
    Соледар
  • Рейс: № 251141
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
06:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 15 хв.
06:15
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 06:00
    Краматорськ
  • 06:15
    Дружківка
  • 06:45
    Костянтинівка
  • 07:55
    Покровськ Автовокзал
  • 08:19
    Селидове
  • 08:45
    Курахове
  • 09:00
    Успенівка
  • 09:35
    Вугледар Автостанція
  • 09:45
    Павлівка
  • 09:58
    Володимирівка
  • 10:23
    Волноваха АС 2
  • 10:25
    Волноваха
  • 11:40
    Маріуполь Автовокзал
  • 11:55
    Маріуполь АС-2
  • 12:15
    Мангуш
  • 13:25
    Бердянськ
  • Рейс: № 29А
  • Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
06:15
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
06:35
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
Модель автобусу:
БАЗ-28
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 05:30
    Слов'янськ Автостанція
  • 06:00
    Краматорськ
  • 06:35
    Дружківка
  • 06:55
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 07:10
    Костянтинівка
  • 08:13
    Мирноград АС
  • 08:30
    Покровськ Автовокзал
  • 09:57
    Водолазьке
  • 10:12
    Петропавлівка
  • 11:35
    Павлоград
  • 13:25
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 85
  • Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 26 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
07:20
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 05:45
    Святогірськ Автовокзал
  • 06:30
    Слов'янськ Автостанція
  • 06:55
    Краматорськ
  • 07:20
    Дружківка
  • 07:50
    Костянтинівка
  • 07:57
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 08:40
    Мирноград АС
  • 09:30
    Покровськ Автовокзал
  • 10:00
    Селидове
  • 10:35
    Курахове
  • 11:24
    Богатир
  • 11:30
    Комар
  • 12:45
    Покровське
  • 13:20
    Новомиколаївка
  • 13:54
    Вільнянськ
  • 14:30
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 147
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 23 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:15
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 15 хв.
07:30
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 07:15
    Краматорськ
  • 07:30
    Дружківка
  • 07:55
    Костянтинівка
  • 08:30
    Бахмут
  • Рейс: № 5420
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:35
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
07:55
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: Гончар Сергій Олександрович
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 06:00
    Бахмут
  • 06:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 07:25
    Краматорськ
  • 07:55
    Дружківка
  • 08:25
    Костянтинівка
  • 09:50
    Покровськ Автовокзал
  • 11:40
    Петропавлівка
  • 13:00
    Павлоград
  • 14:00
    Новомосковськ Автостанція
  • 15:00
    Дніпро Автовокзал
  • 17:20
    Софіївка
  • 18:10
    Кривий Ріг
  • Рейс: № 57
  • Перевізник: Гончар Сергій Олександрович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 45 хв.
08:45
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 45 хв.
  • 07:22
    Слов'янськ Автостанція
  • 07:57
    Краматорськ
  • 08:45
    Дружківка
  • Рейс: № 302
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
08:45
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 06:55
    Святогірськ Автовокзал
  • 07:45
    Слов'янськ Автостанція
  • 08:20
    Краматорськ
  • 08:45
    Дружківка
  • 09:10
    Костянтинівка
  • 09:22
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 10:10
    Мирноград АС
  • 10:50
    Покровськ Автовокзал
  • 11:15
    Селидове
  • 11:35
    Гірник
  • 12:05
    Курахове
  • 12:20
    Успенівка
  • 12:49
    Вугледар Автостанція
  • 12:55
    Павлівка
  • 13:05
    Володимирівка
  • 13:43
    Волноваха АС 2
  • 13:45
    Волноваха
  • 13:56
    Дмитрівка
  • 14:01
    Стрітенка
  • 14:14
    Анадоль
  • 14:19
    Привільне
  • 15:15
    Маріуполь Автовокзал
  • 15:40
    Маріуполь АС-2
  • 15:53
    Мангуш
  • 16:30
    Червоне Поле
  • 17:04
    Осипенко
  • 17:14
    Бердянськ
  • Рейс: № 563
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 24 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 15 хв.
09:00
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
Рута-19
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 08:45
    Краматорськ
  • 09:00
    Дружківка
  • 09:20
    Костянтинівка
  • 10:05
    Бахмут
  • Рейс: № 252518
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 19 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
09:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
09:20
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: Курінний Олександр Сергійович
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 04:30
    Харків АС-6
  • 05:00
    Чугуїв Автовокзал
  • 06:25
    Ізюм
  • 07:30
    Святогірськ Автовокзал
  • 08:20
    Слов'янськ Автостанція
  • 08:55
    Краматорськ
  • 09:20
    Дружківка
  • 09:50
    Костянтинівка
  • 10:41
    Мирноград АС
  • 11:05
    Покровськ Автовокзал
  • 11:34
    Селидове
  • 12:15
    Курахове
  • 12:38
    Дачне
  • 12:45
    Улакли
  • 12:49
    КонстантинопІль
  • 12:58
    Богатир
  • 13:06
    Роздольне
  • 13:20
    Велика Новосілка
  • 13:35
    Урожайне
  • 13:47
    Старомлинівка
  • 13:54
    Новопетриківка
  • 14:03
    Красна Поляна
  • 14:26
    Рівнопіль
  • 14:33
    Іванівка
  • 14:39
    Трудове
  • 14:58
    Волноваха АС 2
  • 15:00
    Волноваха
  • 16:30
    Маріуполь АС-2
  • 16:55
    Мангуш
  • 17:35
    Урзуф
  • 18:15
    Бердянськ
  • Рейс: № 2001
  • Перевізник: Курінний Олександр Сергійович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 8 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:15
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
09:35
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
Модель автобусу:
Рута-19
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 08:45
    Слов'янськ Автостанція
  • 09:10
    Краматорськ
  • 09:35
    Дружківка
  • 09:55
    Костянтинівка
  • 10:10
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 10:35
    Торецьк
  • Рейс: № 252513
  • Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 19 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
09:55
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
Модель автобусу:
БАЗ-20
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 08:10
    Святогірськ Автовокзал
  • 08:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 09:25
    Краматорськ
  • 09:55
    Дружківка
  • 10:27
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • Рейс: № 252281
  • Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:20
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 19 хв.
11:39
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 19 хв.
  • 11:20
    Краматорськ
  • 11:39
    Дружківка
  • 12:00
    Костянтинівка
  • 12:35
    Бахмут
  • Рейс: № 5422
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
11:50
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 09:50
    Лиман
  • 09:59
    Брусин
  • 10:05
    Райгородок
  • 10:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 11:15
    Краматорськ
  • 11:50
    Дружківка
  • 12:10
    Костянтинівка
  • 12:26
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 12:52
    Торецьк
  • Рейс: № 252542
  • Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 40 хв.
12:25
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 40 хв.
  • 11:10
    Слов'янськ Автостанція
  • 11:42
    Краматорськ
  • 12:25
    Дружківка
  • Рейс: № 304
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 15 хв.
12:15
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 12:00
    Краматорськ
  • 12:15
    Дружківка
  • 12:35
    Костянтинівка
  • 13:20
    Бахмут
  • Рейс: № 252520
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:05
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 10 хв.
12:15
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: Макаров Олександр Володимирович 10
Модель автобусу:
БАЗ-20
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 10 хв.
  • 11:30
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:00
    Краматорськ
  • 12:15
    Дружківка
  • 12:45
    Костянтинівка
  • 13:00
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 14:35
    Авдіївка
  • Рейс: № 2302
  • Перевізник: Макаров Олександр Володимирович 10
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
12:30
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: Курінна Маргарита Миколаївна
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 11:00
    Святогірськ Автовокзал
  • 11:40
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:05
    Краматорськ
  • 12:30
    Дружківка
  • 12:55
    Костянтинівка
  • 13:46
    Мирноград АС
  • 14:10
    Покровськ Автовокзал
  • 14:39
    Селидове
  • 15:20
    Курахове
  • 15:38
    Дачне
  • 15:45
    Улакли
  • 15:49
    КонстантинопІль
  • 15:58
    Богатир
  • 16:06
    Роздольне
  • 16:16
    Велика Новосілка
  • 16:31
    Урожайне
  • 16:43
    Старомлинівка
  • 16:50
    Новопетриківка
  • 16:59
    Красна Поляна
  • 17:22
    Рівнопіль
  • 17:29
    Іванівка
  • 17:35
    Трудове
  • 17:48
    Волноваха АС 2
  • 17:50
    Волноваха
  • 17:58
    Дмитрівка
  • 18:20
    Привільне
  • 18:28
    Касянівка
  • 18:55
    Маріуполь Автовокзал
  • 19:15
    Маріуполь АС-2
  • Рейс: № 2003
  • Перевізник: Курінна Маргарита Миколаївна
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:55
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
13:15
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: ТОВ "Север Авто" К
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 11:45
    Святогірськ Автовокзал
  • 12:15
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:50
    Краматорськ
  • 13:15
    Дружківка
  • 13:50
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 14:05
    Костянтинівка
  • 14:35
    Мирноград АС
  • 15:15
    Покровськ Автовокзал
  • 15:30
    Селидове
  • 16:10
    Курахове
  • 16:23
    Успенівка
  • 16:59
    Вугледар Автостанція
  • 17:03
    Павлівка
  • 17:15
    Володимирівка
  • 17:44
    Волноваха АС 2
  • 17:50
    Волноваха
  • 18:06
    Дмитрівка
  • 18:11
    Стрітенка
  • 18:24
    Анадоль
  • 18:29
    Привільне
  • 18:55
    Маріуполь Автовокзал
  • 19:10
    Маріуполь АС-2
  • Рейс: № 252917
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто" К
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 24 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:05
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 10 хв.
13:15
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 10 хв.
  • 13:05
    Краматорськ
  • 13:15
    Дружківка
  • 13:35
    Костянтинівка
  • 13:50
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 14:35
    Бахмут
  • Рейс: № 9973
  • Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
13:50
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: ТОВ "СТАТ-ПІЛІГРІМ"
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 11:55
    Бахмут
  • 12:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 13:20
    Краматорськ
  • 13:50
    Дружківка
  • 14:15
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 14:30
    Костянтинівка
  • 15:30
    Покровськ Автовокзал
  • 15:54
    Селидове
  • 16:25
    Курахове
  • 16:37
    Дачне
  • 16:54
    Богатир
  • 17:08
    Комар
  • 18:00
    Покровське
  • 19:35
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 1022А
  • Перевізник: ТОВ "СТАТ-ПІЛІГРІМ"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
14:05
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 13:45
    Краматорськ
  • 14:05
    Дружківка
  • 14:40
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 15:10
    Часів Яр
  • 15:40
    Бахмут
  • 16:10
    Соледар
  • Рейс: № 251143
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
14:35
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: Масло Сергій Іванович
Модель автобусу:
БАЗ-30
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 13:00
    Святогірськ Автовокзал
  • 13:40
    Слов'янськ Автостанція
  • 14:05
    Краматорськ
  • 14:35
    Дружківка
  • 15:05
    Костянтинівка
  • 16:25
    Мирноград АС
  • 16:37
    Покровськ Автовокзал
  • 17:10
    Селидове
  • 17:37
    Гірник
  • 17:45
    Курахівка
  • 18:05
    Курахове
  • Рейс: № 4В
  • Перевізник: Масло Сергій Іванович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:35
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 40 хв.
15:15
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
ПАЗ-3205
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 40 хв.
  • 13:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 14:30
    Краматорськ
  • 15:15
    Дружківка
  • Рейс: № 6191
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 28 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 15 хв.
15:00
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО" Г
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 14:20
    Слов'янськ Автостанція
  • 14:40
    Краматорськ
  • 15:00
    Дружківка
  • 15:25
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 15:42
    Костянтинівка
  • 16:38
    Мирноград АС
  • 16:50
    Покровськ Автовокзал
  • 17:19
    Селидове
  • 18:00
    Курахове
  • 18:26
    Побєда
  • 18:55
    Вугледар Автостанція
  • 19:04
    Павлівка
  • 19:20
    Володимирівка
  • 19:58
    Волноваха АС 2
  • 20:00
    Волноваха
  • 21:15
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 1255
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО" Г
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:50
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
15:10
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
Модель автобусу:
Рута-19
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 14:15
    Слов'янськ Автостанція
  • 14:45
    Краматорськ
  • 15:10
    Дружківка
  • 15:30
    Костянтинівка
  • 15:45
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 16:20
    Торецьк
  • Рейс: № 252515
  • Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 19 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:15
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 15 хв.
15:30
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 15:15
    Краматорськ
  • 15:30
    Дружківка
  • 15:50
    Костянтинівка
  • 16:35
    Бахмут
  • Рейс: № 252522
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 15 хв.
16:15
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 16:00
    Краматорськ
  • 16:15
    Дружківка
  • 16:40
    Костянтинівка
  • 16:53
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 17:15
    Бахмут
  • Рейс: № 5424
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:05
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
16:25
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 14:45
    Святогірськ Автовокзал
  • 15:20
    Слов'янськ Автостанція
  • 16:00
    Краматорськ
  • 16:25
    Дружківка
  • 16:55
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 17:10
    Костянтинівка
  • 18:14
    Мирноград АС
  • 18:30
    Покровськ Автовокзал
  • 18:42
    Даченське
  • 18:49
    Селидове
  • 19:15
    Курахове
  • 19:30
    Успенівка
  • 21:00
    Волноваха
  • Рейс: № 252535
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 27 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
17:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 15 хв.
17:25
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 15:00
    Яцьківка
  • 15:35
    Святогірськ Автовокзал
  • 16:30
    Слов'янськ Автостанція
  • 17:00
    Краматорськ
  • 17:25
    Дружківка
  • 17:45
    Костянтинівка
  • 18:00
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 18:30
    Торецьк
  • Рейс: № 2525361
  • Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
18:35
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 45 хв.
19:20
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
ПАЗ-3205
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 45 хв.
  • 18:00
    Слов'янськ Автостанція
  • 18:32
    Краматорськ
  • 19:20
    Дружківка
  • Рейс: № 6192
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 28 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
18:50
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 15 хв.
19:05
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: Панін Олексій Леонідович 20
Модель автобусу:
ФольцФаген-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 15:00
    Куп'янськ
  • 15:17
    Ківшарівка
  • 15:37
    Кругляківка
  • 15:41
    Загризове
  • 15:50
    Богуславка
  • 16:05
    Борова Автостанція
  • 16:19
    Нижче Солоне
  • 16:30
    Піски-Радьківські
  • 16:45
    Лозове
  • 17:01
    Коровій Яр
  • 17:12
    Шандриголове
  • 17:19
    Дробишеве
  • 17:35
    Лиман
  • 18:15
    Слов'янськ Автостанція
  • 18:45
    Краматорськ
  • 19:05
    Дружківка
  • 19:35
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 20:15
    Торецьк
  • Рейс: № 790
  • Перевізник: Панін Олексій Леонідович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 17 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
19:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
19:45
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
Модель автобусу:
БАЗ-20
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 18:00
    Святогірськ Автовокзал
  • 18:45
    Слов'янськ Автостанція
  • 19:20
    Краматорськ
  • 19:45
    Дружківка
  • 20:15
    Костянтинівка
  • 20:27
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • Рейс: № 252283
  • Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
21:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
21:30
Дружківка
вул. Московська, 231
Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
Модель автобусу:
БАЗ-26
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 16:30
    Харків Автовокзал
  • 17:00
    Харків АС-6
  • 18:00
    Чугуїв Автовокзал
  • 19:35
    Ізюм
  • 20:35
    Слов'янськ Автостанція
  • 21:05
    Краматорськ
  • 21:30
    Дружківка
  • 21:45
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 22:25
    Бахмут
  • Рейс: № 222
  • Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 4 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Краматорськ - Дружківка доступно 35 автобусних маршрутів, та 16 перевізників.
  • З них 10 прямих рейсів, а 25 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Краматорськ - Дружківка від 18.59 ₴ до 33 ₴.
  • Середній час в дорозі: 0 г. 21 хв., а найшвидший рейс 0 г. 10 хв.
  • Найшвидше прибуття до Дружківка: 01:45, автостанція Дружківка.
  • Найпізніше прибуття до Дружківка: 21:30, автостанція Дружківка.
  • Середня вартість квитків: 25 ₴.
  • Маршрут автобуса Краматорськ - Дружківка можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 07:35
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
  • 07:55
    Дружківка
    вул. Московська, 231
Перевізник: Гончар Сергій Олександрович
Самий швидкий
  • 12:05
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
  • 12:15
    Дружківка
    вул. Московська, 231
Перевізник: Макаров Олександр Володимирович 10
Раннє прибуття
  • 01:25
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
  • 01:45
    Дружківка
    вул. Московська, 231
Перевізник: ПП "БІРАНД"
Пізне прибуття
  • 21:10
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
  • 21:30
    Дружківка
    вул. Московська, 231
Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
Дружківка, станції на мапі