Автобус Монастирище - Христинівка: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції
04:05
Монастирище
вул. Ленина, 17
0 г. 20 хв.
04:25
Христинівка
вул. Першотравнева, 23/46
Перевізник:
Модель автобусу:
БАЗ 26
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
-
Рейс: № 707МОНАСТИРИЩЕ - ЧЕРКАСИ
-
Перевізник:
-
Модель автобусу:БАЗ 26
-
-
Перевізник надає обмінний бланк
-
26 квитків лишилось
-
Формується на станції
Детальніше -
06:05
Монастирище
вул. Ленина, 17
0 г. 25 хв.
06:30
Христинівка
вул. Першотравнева, 23/46
Перевізник:
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС 28
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
-
Рейс: № 1129МОНАСТИРИЩЕ - ЧЕРКАСИ
-
Перевізник:
-
Модель автобусу:МЕРСЕДЕС 28
-
-
Перевізник надає обмінний бланк
-
28 квитків лишилось
-
Формується на станції
Детальніше -
06:35
Монастирище
вул. Ленина, 17
0 г. 35 хв.
07:10
Христинівка
вул. Першотравнева, 23/46
Перевізник:
Модель автобусу:
БАЗ 26
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
-
Рейс: № 1462МОНАСТИРИЩЕ - УМАНЬ
-
Перевізник:
-
Модель автобусу:БАЗ 26
-
-
Перевізник надає обмінний бланк
-
26 квитків лишилось
-
Формується на станції
Детальніше -
08:00
Монастирище
вул. Ленина, 17
0 г. 25 хв.
08:25
Христинівка
вул. Першотравнева, 23/46
Перевізник:
Модель автобусу:
БАЗ 26
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
-
Рейс: № 1013МОНАСТИРИЩЕ - ЧЕРКАСИ
-
Перевізник:
-
Модель автобусу:БАЗ 26
-
-
Перевізник надає обмінний бланк
-
26 квитків лишилось
-
Формується на станції
Детальніше -
11:50
Монастирище
вул. Ленина, 17
0 г. 49 хв.
12:39
Христинівка
вул. Першотравнева, 23/46
Перевізник:
Модель автобусу:
БАЗ 26
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 49 хв.
-
Рейс: № 1464МОНАСТИРИЩЕ - УМАНЬ
-
Перевізник:
-
Модель автобусу:БАЗ 26
-
-
Перевізник надає обмінний бланк
-
26 квитків лишилось
-
Формується на станції
Детальніше -
13:45
Монастирище
вул. Ленина, 17
0 г. 34 хв.
14:19
Христинівка
вул. Першотравнева, 23/46
Перевізник:
Модель автобусу:
БАЗ 30
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 34 хв.
-
Рейс: № 1039МОНАСТИРИЩЕ - УМАНЬ
-
Перевізник:
-
Модель автобусу:БАЗ 30
-
-
Перевізник надає обмінний бланк
-
30 квитків лишилось
-
Формується на станції
Детальніше -
15:45
Монастирище
вул. Ленина, 17
0 г. 35 хв.
16:20
Христинівка
вул. Першотравнева, 23/46
Перевізник:
Модель автобусу:
БАЗ 26
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
-
Рейс: № 1466МОНАСТИРИЩЕ - УМАНЬ
-
Перевізник:
-
Модель автобусу:БАЗ 26
-
-
Перевізник надає обмінний бланк
-
26 квитків лишилось
-
Формується на станції
Детальніше -
Самий дешевий
-
04:05Монастирищевул. Ленина, 17
-
04:25Христинівкавул. Першотравнева, 23/46
Перевізник:
69 ₴
Самий швидкий
-
04:05Монастирищевул. Ленина, 17
-
04:25Христинівкавул. Першотравнева, 23/46
Перевізник:
69 ₴
Раннє прибуття
-
04:05Монастирищевул. Ленина, 17
-
04:25Христинівкавул. Першотравнева, 23/46
Перевізник:
69 ₴
Пізне прибуття
-
15:45Монастирищевул. Ленина, 17
-
16:20Христинівкавул. Першотравнева, 23/46
Перевізник:
82 ₴