Uk

Автобус Ніжин - Чернігів: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Чернігів - Ніжин від 93 грн.
07:00
Ніжин Автовокзал
пров. Урожайний, 24
1 г. 45 хв.
08:45
Чернігів Автовокзал
проспект Перемоги, 3
Перевізник: ФОП Бондаревський О.С.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 45 хв.
  • 07:00
    Ніжин Автовокзал
  • 07:20
    Вертіївка
  • 07:22
    Титівка
  • 07:33
    Дрімайлівка
  • 07:41
    Вересоч
  • 07:47
    Жуківка
  • 08:29
    Количівка
  • 08:45
    Чернігів Автовокзал
  • Рейс: № 2657к
  • Перевізник: ФОП Бондаревський О.С.
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:53
Ніжин Автовокзал
пров. Урожайний, 24
1 г. 45 хв.
14:38
Чернігів Автовокзал
проспект Перемоги, 3
Перевізник: ФОП Умін О.Г.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС 18
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 45 хв.
  • 11:20
    Прилуки
  • 11:36
    Товкачівка
  • 11:42
    Мала Дівиця
  • 12:12
    Велика Дорога
  • 12:30
    Талалаївка
  • 12:38
    Ніжин Автовокзал
  • 13:11
    Вертіївка
  • 13:15
    Титівка
  • 13:25
    Дрімайлівка
  • 13:30
    Вересоч
  • 13:50
    Жуківка
  • 14:10
    Количівка
  • 14:38
    Чернігів Автовокзал
  • Рейс: № 2043к
  • Перевізник: ФОП Умін О.Г.
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
18:27
Ніжин Автовокзал
пров. Урожайний, 24
1 г. 53 хв.
20:20
Чернігів Автовокзал
проспект Перемоги, 3
Перевізник: ФОП Панфілов Є.О.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 53 хв.
  • 16:00
    Тростянець
  • 16:11
    Верескуни
  • 16:23
    Южне
  • 16:33
    Парафіївка
  • 16:43
    Іржавець
  • 16:52
    Гужівка
  • 17:02
    Ічня
  • 17:28
    Томашівка
  • 17:35
    Дорогинка
  • 17:56
    Безуглівка
  • 18:22
    Ніжин Автовокзал
  • 18:47
    Вертіївка
  • 18:57
    Титівка
  • 19:06
    Дрімайлівка
  • 19:15
    Вересоч
  • 19:25
    Жуківка
  • 19:38
    Українське
  • 20:06
    Количівка
  • 20:20
    Чернігів Автовокзал
  • Рейс: № 1472К
  • Перевізник: ФОП Панфілов Є.О.
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Ніжин - Чернігів доступно 3 автобусних маршрутів, та 3 перевізників.
  • З них 1 прямих рейсів, а 2 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Ніжин - Чернігів від 93.5 ₴ до 93.5 ₴.
  • Середній час в дорозі: 1 г. 47 хв., а найшвидший рейс 1 г. 45 хв.
  • Найшвидше прибуття до Чернігів: 08:45, автостанція Чернігів Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Чернігів: 20:20, автостанція Чернігів Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 94 ₴.
  • Маршрут автобуса Ніжин - Чернігів можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 07:00
    Ніжин Автовокзал
    пров. Урожайний, 24
  • 08:45
    Чернігів Автовокзал
    проспект Перемоги, 3
Перевізник: ФОП Бондаревський О.С.
Самий швидкий
  • 07:00
    Ніжин Автовокзал
    пров. Урожайний, 24
  • 08:45
    Чернігів Автовокзал
    проспект Перемоги, 3
Перевізник: ФОП Бондаревський О.С.
Раннє прибуття
  • 07:00
    Ніжин Автовокзал
    пров. Урожайний, 24
  • 08:45
    Чернігів Автовокзал
    проспект Перемоги, 3
Перевізник: ФОП Бондаревський О.С.
Пізне прибуття
  • 18:27
    Ніжин Автовокзал
    пров. Урожайний, 24
  • 20:20
    Чернігів Автовокзал
    проспект Перемоги, 3
Перевізник: ФОП Панфілов Є.О.