Uk

Автобус Чернігів - Ніжин: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Ніжин - Чернігів від 94 грн.
06:01
Чернігів Автовокзал
проспект Перемоги, 3
1 г. 39 хв.
07:40
Ніжин Автовокзал
пров. Урожайний, 24
Перевізник: ФОП Мушкетик Ю.В.
Модель автобусу:
ФОЛЬКСВАГЕН 18
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 39 хв.
  • 06:01
    Чернігів Автовокзал
  • 07:18
    Вертіївка
  • 07:40
    Ніжин Автовокзал
  • 07:55
    Велика Дорога
  • 08:36
    Мала Дівиця
  • 08:45
    Товкачівка
  • 09:00
    Прилуки
  • 09:17
    Івківці
  • 09:29
    Ладан
  • 09:40
    Журавка
  • 09:57
    Варва
  • 10:12
    Гнідинці
  • 10:28
    Остапівка
  • Рейс: № 1815к
  • Перевізник: ФОП Мушкетик Ю.В.
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 16 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:05
Чернігів Автовокзал
проспект Перемоги, 3
1 г. 43 хв.
08:48
Ніжин Автовокзал
пров. Урожайний, 24
Перевізник: ПрАТ "Таксосервіс"
Модель автобусу:
ФОЛЬКСВАГЕН 18
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 43 хв.
  • 07:05
    Чернігів Автовокзал
  • 08:30
    Вертіївка
  • 08:48
    Ніжин Автовокзал
  • 09:03
    Талалаївка
  • 09:13
    Велика Дорога
  • 09:38
    Мала Дівиця
  • 09:42
    Товкачівка
  • 09:58
    Прилуки
  • 10:21
    Боршна
  • 10:37
    Переволочна
  • 10:44
    Охиньки
  • 11:08
    Срібне Автовокзал
  • Рейс: № 1689к
  • Перевізник: ПрАТ "Таксосервіс"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:37
Чернігів Автовокзал
проспект Перемоги, 3
2 г. 13 хв.
10:50
Ніжин Автовокзал
пров. Урожайний, 24
Перевізник: ФОП Панфілов Є.О.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС 18
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 13 хв.
  • 08:37
    Чернігів Автовокзал
  • 09:29
    Українське
  • 09:45
    Жуківка
  • 09:57
    Вересоч
  • 10:07
    Дрімайлівка
  • 10:17
    Титівка
  • 10:27
    Вертіївка
  • 10:50
    Ніжин Автовокзал
  • 11:06
    Хвилівка
  • 11:08
    Талалаївка
  • 11:19
    Безуглівка
  • 11:32
    Дорогинка
  • 11:36
    Томашівка
  • 11:55
    Ічня
  • 12:05
    Гужівка
  • 12:12
    Іржавець
  • 12:19
    Парафіївка
  • 12:27
    Южне
  • 12:37
    Верескуни
  • 12:47
    Тростянець
  • Рейс: № 1471к
  • Перевізник: ФОП Панфілов Є.О.
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
10:31
Чернігів Автовокзал
проспект Перемоги, 3
1 г. 45 хв.
12:16
Ніжин Автовокзал
пров. Урожайний, 24
Перевізник: ПрАТ "Таксосервіс"
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС 18
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 45 хв.
  • 10:31
    Чернігів Автовокзал
  • 11:55
    Вертіївка
  • 12:16
    Ніжин Автовокзал
  • 12:30
    Талалаївка
  • 12:43
    Велика Дорога
  • 13:11
    Мала Дівиця
  • 13:17
    Товкачівка
  • 13:32
    Прилуки
  • 13:46
    Боршна
  • 14:02
    Переволочна
  • 14:09
    Охиньки
  • 14:34
    Срібне Автовокзал
  • Рейс: № 0575к
  • Перевізник: ПрАТ "Таксосервіс"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 14 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
10:50
Чернігів Автовокзал
проспект Перемоги, 3
1 г. 45 хв.
12:35
Ніжин Автовокзал
пров. Урожайний, 24
Перевізник: ФОП Бондаревський О.С.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 45 хв.
  • 10:50
    Чернігів Автовокзал
  • 11:36
    Жуківка
  • 11:45
    Вересоч
  • 11:54
    Дрімайлівка
  • 12:03
    Титівка
  • 12:13
    Вертіївка
  • 12:35
    Ніжин Автовокзал
  • Рейс: № 2658к
  • Перевізник: ФОП Бондаревський О.С.
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:14
Чернігів Автовокзал
проспект Перемоги, 3
1 г. 45 хв.
15:59
Ніжин Автовокзал
пров. Урожайний, 24
Перевізник: ФОП Марченко Ю.В.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 45 хв.
  • 14:14
    Чернігів Автовокзал
  • 15:03
    Жуківка
  • 15:12
    Вересоч
  • 15:21
    Дрімайлівка
  • 15:38
    Вертіївка
  • 15:59
    Ніжин Автовокзал
  • 16:10
    Талалаївка
  • 16:28
    Велика Дорога
  • 16:56
    Мала Дівиця
  • 17:02
    Товкачівка
  • 17:19
    Прилуки
  • 17:59
    Переволочна
  • 18:03
    Охиньки
  • 18:24
    Срібне Автовокзал
  • Рейс: № 2782к
  • Перевізник: ФОП Марченко Ю.В.
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 16 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:50
Чернігів Автовокзал
проспект Перемоги, 3
1 г. 36 хв.
16:26
Ніжин Автовокзал
пров. Урожайний, 24
Перевізник: ТОВ "Талалаївське АТП 17450"
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 36 хв.
  • 14:50
    Чернігів Автовокзал
  • 15:35
    Жуківка
  • 15:44
    Вересоч
  • 15:52
    Дрімайлівка
  • 16:07
    Вертіївка
  • 16:26
    Ніжин Автовокзал
  • 16:42
    Талалаївка
  • 16:59
    Велика Дорога
  • 17:25
    Мала Дівиця
  • 17:31
    Товкачівка
  • 17:46
    Прилуки
  • 18:02
    Боршна
  • 18:16
    Переволочна
  • 18:19
    Охиньки
  • 18:40
    Срібне Автовокзал
  • 18:50
    Олексинці
  • 18:53
    Березівка
  • 18:58
    Мирне
  • 19:05
    Харкове
  • 19:22
    Талалаївка
  • Рейс: № 0636к
  • Перевізник: ТОВ "Талалаївське АТП 17450"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:22
Чернігів Автовокзал
проспект Перемоги, 3
1 г. 42 хв.
17:04
Ніжин Автовокзал
пров. Урожайний, 24
Перевізник: ФОП Бабіч Г.Г.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 42 хв.
  • 15:22
    Чернігів Автовокзал
  • 16:19
    Жуківка
  • 16:29
    Вересоч
  • 16:39
    Дрімайлівка
  • 16:44
    Титівка
  • 16:52
    Вертіївка
  • 17:04
    Ніжин Автовокзал
  • 17:09
    Хвилівка
  • 17:14
    Талалаївка
  • 17:19
    Безуглівка
  • 17:24
    Синдаревське
  • 17:32
    Дорогинка
  • 17:39
    Томашівка
  • 17:55
    Ічня
  • Рейс: № 1886к
  • Перевізник: ФОП Бабіч Г.Г.
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 19 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
18:10
Чернігів Автовокзал
проспект Перемоги, 3
1 г. 45 хв.
19:55
Ніжин Автовокзал
пров. Урожайний, 24
Перевізник: ФОП Умін О.Г.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 45 хв.
  • 18:10
    Чернігів Автовокзал
  • 19:33
    Вертіївка
  • 19:55
    Ніжин Автовокзал
  • 20:17
    Талалаївка
  • 20:35
    Велика Дорога
  • 21:04
    Мала Дівиця
  • 21:11
    Товкачівка
  • 21:28
    Прилуки
  • Рейс: № 2044к
  • Перевізник: ФОП Умін О.Г.
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 11 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
  • На маршруті Чернігів - Ніжин доступно 9 автобусних маршрутів, та 8 перевізників.
  • З них 9 прямих рейсів, а 0 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Чернігів - Ніжин від 94.35 ₴ до 102.3 ₴.
  • Середній час в дорозі: 1 г. 45 хв., а найшвидший рейс 1 г. 36 хв.
  • Найшвидше прибуття до Ніжин: 07:40, автостанція Ніжин Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Ніжин: 19:55, автостанція Ніжин Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 100 ₴.
  • Маршрут автобуса Чернігів - Ніжин можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 06:01
    Чернігів Автовокзал
    проспект Перемоги, 3
  • 07:40
    Ніжин Автовокзал
    пров. Урожайний, 24
Перевізник: ФОП Мушкетик Ю.В.
Самий швидкий
  • 14:50
    Чернігів Автовокзал
    проспект Перемоги, 3
  • 16:26
    Ніжин Автовокзал
    пров. Урожайний, 24
Перевізник: ТОВ "Талалаївське АТП 17450"
Раннє прибуття
  • 06:01
    Чернігів Автовокзал
    проспект Перемоги, 3
  • 07:40
    Ніжин Автовокзал
    пров. Урожайний, 24
Перевізник: ФОП Мушкетик Ю.В.
Пізне прибуття
  • 18:10
    Чернігів Автовокзал
    проспект Перемоги, 3
  • 19:55
    Ніжин Автовокзал
    пров. Урожайний, 24
Перевізник: ФОП Умін О.Г.