Uk

Автобус Запоріжжя - Харків: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Харків - Запоріжжя від 279 грн.
00:10
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
5 г. 35 хв.
05:45
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник:
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 5 г. 35 хв.
  • Рейс: № 128
  • Перевізник:
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:40
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
5 г. 50 хв.
16:30
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник:
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 5 г. 50 хв.
  • 10:30
    Запоріжжя Автовокзал
  • 12:50
    Дніпро Автовокзал
  • 13:40
    Новомосковськ АС
  • 16:30
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 305
  • Перевізник:
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 8 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:30
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
6 г. 40 хв.
19:10
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник:
Модель автобусу:
ТУРА4079
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г. 40 хв.
  • 12:05
    Запоріжжя Автовокзал
  • 14:15
    Дніпро Автовокзал
  • 15:15
    Новомосковськ АС
  • 16:05
    Перещепине
  • 19:10
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 4168
  • Перевізник:
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 22 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:30
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
5 г. 10 хв.
16:40
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: Афанасьєв Олександр Анатольєвич ФОП
Модель автобусу:
СПРІНТЕР-15
Маршрут рейсу
У дорозі: 5 г. 10 хв.
  • 11:30
    Запоріжжя Автовокзал
  • 15:10
    Красноград
  • 16:40
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 792-БО
  • Перевізник: Афанасьєв Олександр Анатольєвич ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:30
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
4 г. 30 хв.
20:00
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: Афанасьєв Олександр Анатольєвич ФОП
Модель автобусу:
СПРІНТЕР-15
Маршрут рейсу
У дорозі: 4 г. 30 хв.
  • 15:30
    Запоріжжя Автовокзал
  • 18:55
    Красноград
  • 20:00
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 794-БО
  • Перевізник: Афанасьєв Олександр Анатольєвич ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:30
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
5 г.
19:30
Харків АС Центральний ринок
пер. Пискунівський, 4
Перевізник: Полях І.А. ФОП
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 5 г.
  • 14:30
    Запоріжжя Автовокзал
  • 19:30
    Харків АС Центральний ринок
  • Рейс: № 1012
  • Перевізник: Полях І.А. ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
18:00
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
5 г.
23:00
Харків АС Центральний ринок
пер. Пискунівський, 4
Перевізник: Полях І.А. ФОП
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 5 г.
  • 18:00
    Запоріжжя Автовокзал
  • 23:00
    Харків АС Центральний ринок
  • Рейс: № 1013
  • Перевізник: Полях І.А. ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
04:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
4 г. 40 хв.
09:30
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: ТОВ "АВТО-ТРАНС УКРАЇНА"
Модель автобусу:
Mercedes-Benz Sprinter
Маршрут рейсу
У дорозі: 4 г. 40 хв.
  • 02:40
    Енергодар
  • 03:15
    Дніпрорудне
  • 03:55
    Василівка
  • 04:45
    Запоріжжя Автовокзал
  • 06:25
    Дніпро
  • 08:15
    Красноград
  • 09:30
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 23-0240
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ТРАНС УКРАЇНА"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:30
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
4 г. 40 хв.
16:10
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: ТОВ "АВТО-ТРАНС УКРАЇНА"
Модель автобусу:
Mercedes-Benz Sprinter
Маршрут рейсу
У дорозі: 4 г. 40 хв.
  • 11:30
    Запоріжжя Автовокзал
  • 13:05
    Дніпро
  • 15:10
    Красноград
  • 16:10
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 23-1130
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ТРАНС УКРАЇНА"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:30
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
4 г. 40 хв.
20:10
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: ТОВ "АВТО-ТРАНС УКРАЇНА"
Модель автобусу:
Mercedes-Benz Sprinter
Маршрут рейсу
У дорозі: 4 г. 40 хв.
  • 15:30
    Запоріжжя Автовокзал
  • 16:50
    Дніпро
  • 18:55
    Красноград
  • 20:10
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 23-1530
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ТРАНС УКРАЇНА"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
  • На маршруті Запоріжжя - Харків доступно 10 автобусних маршрутів, та 4 перевізників.
  • З них 6 прямих рейсів, а 4 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Запоріжжя - Харків від 298.99 ₴ до 373.56 ₴.
  • Середній час в дорозі: 5 г. 10 хв., а найшвидший рейс 4 г. 30 хв.
  • Найшвидше прибуття до Харків: 05:45, автостанція Харків Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Харків: 23:00, автостанція Харків АС Центральний ринок.
  • Середня вартість квитків: 316 ₴.
  • Маршрут автобуса Запоріжжя - Харків можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 04:50
    Запоріжжя Автовокзал
    проспект Соборний, 20
  • 09:30
    Харків Автовокзал
    пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: ТОВ "АВТО-ТРАНС УКРАЇНА"
Самий швидкий
  • 15:30
    Запоріжжя Автовокзал
    проспект Соборний, 20
  • 20:00
    Харків Автовокзал
    пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: Афанасьєв Олександр Анатольєвич ФОП
Раннє прибуття
  • 00:10
    Запоріжжя Автовокзал
    проспект Соборний, 20
  • 05:45
    Харків Автовокзал
    пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник:
Пізне прибуття
  • 18:00
    Запоріжжя Автовокзал
    проспект Соборний, 20
  • 23:00
    Харків АС Центральний ринок
    пер. Пискунівський, 4
Перевізник: Полях І.А. ФОП