А чи буде автобус?

3323
14.06.20
А чи буде автобус?

Минулого тижня одна пасажирка написала негативний відгук на гугл про те, що вона купила на inbus.ua квиток, а рейсу не було. У відгуку йшлося про рейс з Києва. І ось що ми на цей рахунок можемо сказати: автостанції столиці не знімали рейси навіть на період карантину, продавали квитки на рейси, яких, звичайно ж, не було. Чому працівники окремих автостанцій не коригують інформацію на сайті? - окреме питання. Тому перестрахуватися і уточнити чи буде автобус зараз "маст хев" перед покупкою.

Нагадуємо, що на inbus.ua - це інформаційна система з послугою оформлення квитків, а вся інформація надається виключно автостанціями, і саме автостанції несуть відповідальність за достовірність та модерацію інформації стосовно рейсів. 

Гарантії 100% відправлення кожного окремого рейсу ніколи немає. Рейс може буде зірваний за різних обставин: від недостатньої кількості проданих квитків до поломки автобуса. І якщо рейс зірвано, то гроші за квиток гарантовано повертаються пасажиру в повному обсязі. На автостанціях працюють живі люди, а зриви рейсів зараз відбуваються частіше, ніж зазвичай через ситуацію з COVID-19, то, звичайно ж, уточнити актуальність рейсів ніколи не буде зайвим. Будь ласка, уточнюйте інформацію у нашої служби підтримки за телефонами: 

+38 (095) 508 55 77, 
+38 (096) 508 55 77,
+38 (093) 508 55 77.

Важливо! Система сповіщення пасажирів про стан рейсу знаходиться на стадії розробки, тому пропонуємо користуватися опцією «Табло автостанції», щоб слідкувати за станом окремих рейсів.

Також можна напряму подзвонити на автостанцію, з якої плануєте поїздку. Скоро у нас на сайті з'являться сторінки кожної автостанції з описом і контактами, а поки цю інформацію можна знайти в пошукових системах. Дякуємо за увагу та сподіваємося на розуміння. 

 

Нові правила пасажирських перевезень  | InBus
Нові правила пасажирських перевезень
З 21 жовтня міжрегіональні пасажирські перевезення в регіонах з "жовтим", "помаранчевим" чи "червоним" рівнем епіднебезопасності будуть дозволені за нових умов
Відкриття inBus Point. Перша кавова заправка на автостанції | InBus
Відкриття inBus Point. Перша кавова заправка на автостанції
Минулого тижня почала працювати перша кав’‎ярня InBus Point на Центральній автостанції Харкова. Для покращення пасажирського сервісу планується відкриття таких поінтів на кожній автостанції.
+190 нових автобусних рейсів від LikeBus за спеціальними цінами | InBus
+190 нових автобусних рейсів від LikeBus за спеціальними цінами
Шукай на inbus.ua квитки з поміткою «Кращі ціни від LikeBus» та подорожуй вигідно та з максимальним комфортом!
InBus
Добро пожаловать на InBus.ua
Служба підтримки
Час роботи служби підтримки: щоденно з 7:00 до 23:00
Зворотній звязок