Компанія року!

11810
13.01.21
Компанія року!

У відгуках щодо діяльності нашого сервісу дуже часто пишуть, що у нас жахливі автобуси, водії, тощо. Ми вже звикли, що мало хто відділяє окремі суб'єкти надання послуг, і що після покупки квитків на сучасному сайті користувачі розраховують на сучасний автобус та високий рівень обслуговування на рейсах. Та ми були і поки залишаємося тільки розробниками програмного забезпечення для автостанцій, а також для пошуку та покупки автобусних квитків онлайн, питання стосовно самих перевезень, нажаль, не у нашій компетенціі. У майбутньому ми плануємо працювати над покращенням усієї сфери пасажирських послуг, але зараз економічна ситуація обмежує нас тільки покращенням програмного забезпечення.  

 

І за результатами нашої роботи у 2020 році Всеукраїнський галузево-аналітичний центр відзначив КоДрайв як Компанію Року за вагомий внесок у розвиток економіки, здобуття права першості у галузі та відмінну динаміку розвитку підприємства, згідно КВЕД 62.01 «Комп'ютерне програмування» та 62.09 «Діяльність у сфері інформаційних технологій і комп'ютерних систем».

Ми вдячні всім користувачам наших продуктів, вдячні за довіру та наснагу! Дякуємо за відгуки стосовно сервісу, які допомогають удосконалювати нашу роботу.

У цьому році плануємо реліз мобільного додатку та приємний сюрприз для користувачів inbus.ua в Київській області! Залишайтесь з нами та слідкуйте за новинами

Веземо до Перемоги! | InBus
Веземо до Перемоги!
Від сьогодні, кожна ваша подорож з inBus.ua стає ще важливішою. Адже з кожного квитка, купленого на сайті або в додатку, частина коштів перераховується на підтримку наших захисників через фонд "Кіт Муран". Так, кожна ваша подорож стає кроком до Перемоги,
Онлайн-продаж квитків станом на березень 2022 року | InBus
Онлайн-продаж квитків станом на березень 2022 року
З яких областей на даний момент працює продаж автобусних квитків на сайті inBus.ua
InBus
Добро пожаловать на InBus.ua
Служба підтримки
Час роботи служби підтримки: щоденно з 9:00 до 20:00
Зворотній звязок