Компанія року!

805
13.01.21
Компанія року!

У відгуках щодо діяльності нашого сервісу дуже часто пишуть, що у нас жахливі автобуси, водії, тощо. Ми вже звикли, що мало хто відділяє окремі суб'єкти надання послуг, і що після покупки квитків на сучасному сайті користувачі розраховують на сучасний автобус та високий рівень обслуговування на рейсах. Та ми були і поки залишаємося тільки розробниками програмного забезпечення для автостанцій, а також для пошуку та покупки автобусних квитків онлайн, питання стосовно самих перевезень, нажаль, не у нашій компетенціі. У майбутньому ми плануємо працювати над покращенням усієї сфери пасажирських послуг, але зараз економічна ситуація обмежує нас тільки покращенням програмного забезпечення.  

 

І за результатами нашої роботи у 2020 році Всеукраїнський галузево-аналітичний центр відзначив КоДрайв як Компанію Року за вагомий внесок у розвиток економіки, здобуття права першості у галузі та відмінну динаміку розвитку підприємства, згідно КВЕД 62.01 «Комп'ютерне програмування» та 62.09 «Діяльність у сфері інформаційних технологій і комп'ютерних систем».

Ми вдячні всім користувачам наших продуктів, вдячні за довіру та наснагу! Дякуємо за відгуки стосовно сервісу, які допомогають удосконалювати нашу роботу.

У цьому році плануємо реліз мобільного додатку та приємний сюрприз для користувачів inbus.ua в Київській області! Залишайтесь з нами та слідкуйте за новинами

+190 нових автобусних рейсів від LikeBus за спеціальними цінами | InBus
+190 нових автобусних рейсів від LikeBus за спеціальними цінами
Шукай на inbus.ua квитки з поміткою «Кращі ціни від LikeBus» та подорожуй вигідно та з максимальним комфортом!
Новий рейс Чернігів-Київ-Чернігів | InBus
Новий рейс Чернігів-Київ-Чернігів
З радістю повідомляємо про те, що з 1.09.2020 на сайті inbus.ua стартував онлайн продаж квитків на автобус від чернігівського перевізника ПП "ТОРНАДО-ПЛЮС"
Підземна таємниця Львова | InBus
Підземна таємниця Львова
Велика частина туристів не здогадується про той факт, що для того, що побудувати знаменитий оперний театр, довелося закопати повноводну річку
InBus
Добро пожаловать на InBus.ua
Служба підтримки
Час роботи служби підтримки: щоденно з 7:00 до 23:00
Зворотній звязок