Uk

Автобус Краматорськ - Бахмут: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Бахмут - Краматорськ від 82 грн.
01:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 20 хв.
02:45
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
Перевізник: ПП "БІРАНД"
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 21:40
    Харків Автовокзал
  • 22:17
    Харків АС-6
  • 22:53
    Чугуїв Автовокзал
  • 23:55
    Ізюм
  • 00:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 01:20
    Краматорськ
  • 01:45
    Дружківка
  • 02:10
    Костянтинівка
  • 02:45
    Бахмут
  • 03:40
    Лисичанськ
  • 04:00
    Сєвєродонецьк Автовокзал
  • 04:40
    Новоайдар
  • 05:15
    Щастя
  • 06:00
    Станиця Луганська
  • Рейс: № 7259
  • Перевізник: ПП "БІРАНД"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 8 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
05:50
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
2 г. 5 хв.
07:55
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 5 хв.
  • 05:50
    Краматорськ
  • 06:15
    Дружківка
  • 06:50
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 07:20
    Часів Яр
  • 07:55
    Бахмут
  • 08:25
    Соледар
  • Рейс: № 251141
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
06:05
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 10 хв.
07:15
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 10 хв.
  • 06:05
    Краматорськ
  • 06:20
    Слов'янськ Автостанція
  • 07:15
    Бахмут
  • Рейс: № 9969
  • Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
06:50
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 20 хв.
08:10
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
Рута-17
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 06:50
    Краматорськ
  • 07:15
    Слов'янськ Автостанція
  • 08:10
    Бахмут
  • Рейс: № 4200
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:15
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 15 хв.
08:30
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 15 хв.
  • 07:15
    Краматорськ
  • 07:30
    Дружківка
  • 07:55
    Костянтинівка
  • 08:30
    Бахмут
  • Рейс: № 5420
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 23 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:15
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 20 хв.
09:35
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 08:15
    Краматорськ
  • 08:45
    Слов'янськ Автостанція
  • 09:35
    Бахмут
  • 10:55
    Лисичанськ
  • 11:25
    Сєвєродонецьк Автовокзал
  • 12:25
    Щастя
  • 14:30
    Станиця Луганська
  • Рейс: № 515А
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 26 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 20 хв.
10:05
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
Рута-19
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 08:45
    Краматорськ
  • 09:00
    Дружківка
  • 09:20
    Костянтинівка
  • 10:05
    Бахмут
  • Рейс: № 252518
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 19 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
09:37
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 18 хв.
10:55
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 18 хв.
  • 09:37
    Краматорськ
  • 10:00
    Слов'янськ Автостанція
  • 10:55
    Бахмут
  • Рейс: № 9971
  • Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
10:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 25 хв.
11:50
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
Рута-19
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 25 хв.
  • 10:25
    Краматорськ
  • 10:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 11:50
    Бахмут
  • Рейс: № 6213
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 19 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:20
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 15 хв.
12:35
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 15 хв.
  • 11:20
    Краматорськ
  • 11:39
    Дружківка
  • 12:00
    Костянтинівка
  • 12:35
    Бахмут
  • Рейс: № 5422
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 20 хв.
13:20
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 12:00
    Краматорськ
  • 12:15
    Дружківка
  • 12:35
    Костянтинівка
  • 13:20
    Бахмут
  • Рейс: № 252520
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:05
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 30 хв.
14:35
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 30 хв.
  • 13:05
    Краматорськ
  • 13:15
    Дружківка
  • 13:35
    Костянтинівка
  • 13:50
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 14:35
    Бахмут
  • Рейс: № 9973
  • Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 55 хв.
15:40
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 13:45
    Краматорськ
  • 14:05
    Дружківка
  • 14:40
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 15:10
    Часів Яр
  • 15:40
    Бахмут
  • 16:10
    Соледар
  • Рейс: № 251143
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 20 хв.
16:05
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
Эталон-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 14:45
    Краматорськ
  • 15:05
    Слов'янськ Автостанція
  • 16:05
    Бахмут
  • Рейс: № 4223
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:15
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 20 хв.
16:35
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 15:15
    Краматорськ
  • 15:30
    Дружківка
  • 15:50
    Костянтинівка
  • 16:35
    Бахмут
  • Рейс: № 252522
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 15 хв.
17:15
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 15 хв.
  • 16:00
    Краматорськ
  • 16:15
    Дружківка
  • 16:40
    Костянтинівка
  • 16:53
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 17:15
    Бахмут
  • Рейс: № 5424
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
17:57
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 13 хв.
19:10
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
Перевізник: Гончар Сергій Олександрович
Модель автобусу:
БАЗ-А079
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 13 хв.
  • 07:40
    Кривий Ріг
  • 08:25
    Софіївка
  • 10:40
    Дніпро Автовокзал
  • 11:45
    Новомосковськ Автостанція
  • 12:45
    Павлоград
  • 14:15
    Петропавлівка
  • 15:35
    Покровськ Автовокзал
  • 15:49
    Мирноград АС
  • 17:00
    Костянтинівка
  • 17:30
    Дружківка
  • 17:52
    Краматорськ
  • 18:20
    Слов'янськ Автостанція
  • 19:10
    Бахмут
  • Рейс: № 58
  • Перевізник: Гончар Сергій Олександрович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
21:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
1 г. 15 хв.
22:25
Бахмут
вул. Космонавтів, 5
Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
Модель автобусу:
БАЗ-26
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 15 хв.
  • 16:30
    Харків Автовокзал
  • 17:00
    Харків АС-6
  • 18:00
    Чугуїв Автовокзал
  • 19:35
    Ізюм
  • 20:35
    Слов'янськ Автостанція
  • 21:05
    Краматорськ
  • 21:30
    Дружківка
  • 21:45
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 22:25
    Бахмут
  • Рейс: № 222
  • Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 4 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Краматорськ - Бахмут доступно 18 автобусних маршрутів, та 5 перевізників.
  • З них 15 прямих рейсів, а 3 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Краматорськ - Бахмут від 84.4 ₴ до 110.1 ₴.
  • Середній час в дорозі: 1 г. 23 хв., а найшвидший рейс 1 г. 10 хв.
  • Найшвидше прибуття до Бахмут: 02:45, автостанція Бахмут.
  • Найпізніше прибуття до Бахмут: 22:25, автостанція Бахмут.
  • Середня вартість квитків: 95 ₴.
  • Маршрут автобуса Краматорськ - Бахмут можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 21:10
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
  • 22:25
    Бахмут
    вул. Космонавтів, 5
Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
Самий швидкий
  • 06:05
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
  • 07:15
    Бахмут
    вул. Космонавтів, 5
Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
Раннє прибуття
  • 01:25
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
  • 02:45
    Бахмут
    вул. Космонавтів, 5
Перевізник: ПП "БІРАНД"
Пізне прибуття
  • 21:10
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
  • 22:25
    Бахмут
    вул. Космонавтів, 5
Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
Бахмут, станції на мапі