Uk

Автобус Покровськ - Херсон: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
12:00
Покровськ Автовокзал
вул. Захистників України, 1
14 г. 15 хв.
02:15
Херсон Автовокзал
вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: ТОВ "ЮНАС"
Модель автобусу:
Неоплан-47
Маршрут рейсу
У дорозі: 14 г. 15 хв.
  • 12:00
    Покровськ Автовокзал
  • 12:50
    Курахове
  • 13:40
    Вугледар Автостанція
  • 14:20
    Волноваха
  • 16:30
    Маріуполь Автовокзал
  • 18:35
    Бердянськ
  • 20:50
    Мелітополь Автостанція
  • 00:15
    Каховка Автовокзал
  • 00:40
    Нова Каховка
  • 02:15
    Херсон Автовокзал
  • 03:55
    Миколаїв Автовокзал
  • 06:20
    Одеса Автовокзал
  • 09:30
    Карагасани
  • Рейс: № 17
  • Перевізник: ТОВ "ЮНАС"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 22 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
  • На маршруті Покровськ - Херсон доступно 1 автобусних маршрутів, та 1 перевізників.
  • З них 1 прямих рейсів, а 0 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Покровськ - Херсон від 445.5 ₴ до 445.5 ₴.
  • Середній час в дорозі: 14 г. 15 хв., а найшвидший рейс 14 г. 15 хв.
  • Найшвидше прибуття до Херсон: 02:15, автостанція Херсон Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Херсон: 02:15, автостанція Херсон Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 446 ₴.
  • Маршрут автобуса Покровськ - Херсон можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 12:00
    Покровськ Автовокзал
    вул. Захистників України, 1
  • 02:15
    Херсон Автовокзал
    вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: ТОВ "ЮНАС"
Самий швидкий
  • 12:00
    Покровськ Автовокзал
    вул. Захистників України, 1
  • 02:15
    Херсон Автовокзал
    вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: ТОВ "ЮНАС"
Раннє прибуття
  • 12:00
    Покровськ Автовокзал
    вул. Захистників України, 1
  • 02:15
    Херсон Автовокзал
    вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: ТОВ "ЮНАС"
Пізне прибуття
  • 12:00
    Покровськ Автовокзал
    вул. Захистників України, 1
  • 02:15
    Херсон Автовокзал
    вул Полковника Кедровського, 1
Перевізник: ТОВ "ЮНАС"