Uk

Автобус Покровськ - Краматорськ: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
05:00
Покровськ Автовокзал
вул. Захистників України, 1
2 г. 30 хв.
07:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
Модель автобусу:
БАЗ-30
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 30 хв.
  • 05:00
    Покровськ Автовокзал
  • 05:25
    Білицьке
  • 05:45
    Добропілля
  • 06:05
    Святогорівка
  • 06:10
    Білозерське
  • 07:30
    Краматорськ
  • 08:05
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 1211
  • Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 29 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
05:25
Покровськ Автовокзал
вул. Захистників України, 1
2 г. 7 хв.
07:32
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
БАЗ-26
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 7 хв.
  • 04:55
    Селидове
  • 05:20
    Покровськ Автовокзал
  • 05:49
    Білицьке
  • 06:05
    Добропілля
  • 06:58
    Андріївка
  • 07:32
    Краматорськ
  • 08:05
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 5929
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:40
Покровськ Автовокзал
вул. Захистників України, 1
1 г. 50 хв.
08:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
Модель автобусу:
Богдан 28
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 50 хв.
  • 06:20
    Покровськ Залізничний вокзал
  • 06:35
    Покровськ Автовокзал
  • 06:59
    Білицьке
  • 07:15
    Добропілля
  • 08:30
    Краматорськ
  • 08:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 10:15
    Ізюм
  • 11:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 12:30
    Харків АС-6
  • 12:50
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 761
  • Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:15
Покровськ Автовокзал
вул. Захистників України, 1
2 г. 5 хв.
09:20
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Ореханов Богдан Олександрович
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 5 хв.
  • 07:15
    Покровськ Автовокзал
  • 07:34
    Білицьке
  • 07:55
    Добропілля
  • 09:20
    Краматорськ
  • 09:50
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 6209А
  • Перевізник: Ореханов Богдан Олександрович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 22 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:50
Покровськ Автовокзал
вул. Захистників України, 1
2 г. 22 хв.
10:12
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Масло Сергій Іванович 20
Модель автобусу:
БАЗ-30
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 22 хв.
  • 06:20
    Курахове
  • 06:30
    Гостре
  • 06:38
    Курахівка
  • 06:45
    Гірник
  • 07:15
    Селидове
  • 07:45
    Покровськ Автовокзал
  • 08:05
    Мирноград АС
  • 09:10
    Костянтинівка АС
  • 09:40
    Дружківка
  • 10:12
    Краматорськ
  • 10:45
    Слов'янськ Автостанція
  • 11:24
    Богородичне
  • 11:30
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 3В
  • Перевізник: Масло Сергій Іванович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 30 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:05
Покровськ Автовокзал
вул. Захистників України, 1
2 г.
11:05
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
Рута-22
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г.
  • 09:05
    Покровськ Автовокзал
  • 09:24
    Білицьке
  • 09:50
    Добропілля
  • 10:38
    Андріївка
  • 11:05
    Краматорськ
  • 11:30
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 5474
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
09:20
Покровськ Автовокзал
вул. Захистників України, 1
2 г.
11:20
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г.
  • 05:45
    Волноваха
  • 05:46
    Волноваха АС 2
  • 06:05
    Благодатне
  • 06:13
    Володимирівка
  • 06:27
    Павлівка
  • 06:40
    Вугледар Автостанція
  • 07:21
    Успенівка
  • 08:00
    Курахове
  • 08:23
    Цукурине
  • 08:54
    Селидове
  • 09:10
    Покровськ Автовокзал
  • 09:39
    Мирноград АС
  • 10:30
    Костянтинівка АС
  • 10:55
    Дружківка
  • 11:20
    Краматорськ
  • 12:03
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:39
    Богородичне
  • 12:50
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 252534
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 27 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:00
Покровськ Автовокзал
вул. Захистників України, 1
2 г. 25 хв.
12:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 25 хв.
  • 10:00
    Покровськ Автовокзал
  • 10:27
    Білицьке
  • 10:47
    Добропілля
  • 12:15
    Краматорськ ЗЛ
  • 12:25
    Краматорськ
  • Рейс: № 1156
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 24 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
10:05
Покровськ Автовокзал
вул. Захистників України, 1
2 г. 5 хв.
12:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 5 хв.
  • 05:35
    Маріуполь АС-2
  • 05:50
    Маріуполь Автовокзал
  • 06:33
    Анадоль
  • 06:46
    Дмитрівка
  • 06:55
    Волноваха
  • 07:06
    Волноваха АС 2
  • 07:30
    Благодатне
  • 07:34
    Володимирівка
  • 07:41
    Павлівка
  • 07:50
    Вугледар Автостанція
  • 08:39
    Успенівка
  • 08:50
    Курахове
  • 09:18
    Цукурине
  • 09:27
    Селидове
  • 09:45
    Покровськ Автовокзал
  • 10:20
    Мирноград АС
  • 11:05
    Костянтинівка АС
  • 11:35
    Дружківка
  • 12:10
    Краматорськ
  • 12:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 13:29
    Богородичне
  • 13:35
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 1254
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 13 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:35
Покровськ Автовокзал
вул. Захистників України, 1
2 г. 15 хв.
13:50
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
Модель автобусу:
Сетра-47
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 15 хв.
  • 07:10
    Маріуполь АС-2
  • 07:25
    Маріуполь Автовокзал
  • 08:35
    Волноваха
  • 08:41
    Волноваха АС 2
  • 09:30
    Вугледар Автостанція
  • 10:13
    Успенівка
  • 10:25
    Курахове
  • 10:58
    Селидове
  • 11:30
    Покровськ Автовокзал
  • 11:49
    Мирноград АС
  • 13:00
    Костянтинівка АС
  • 13:35
    Дружківка
  • 13:50
    Краматорськ
  • 14:20
    Слов'янськ Автостанція
  • 15:35
    Ізюм
  • 17:15
    Чугуїв Автовокзал
  • 18:00
    Харків АС-6
  • Рейс: № 734
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 13 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:00
Покровськ Автовокзал
вул. Захистників України, 1
2 г. 10 хв.
15:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 10 хв.
  • 06:35
    Урзуф
  • 07:05
    Білосарайська Коса Автостанція Ринок
  • 08:00
    Маріуполь АС-2
  • 08:20
    Маріуполь Автовокзал
  • 09:03
    Анадоль
  • 09:16
    Дмитрівка
  • 09:30
    Волноваха
  • 09:36
    Волноваха АС 2
  • 09:46
    Валер'янівка
  • 10:00
    Благодатне
  • 10:08
    Володимирівка
  • 10:22
    Павлівка
  • 10:45
    Вугледар Автостанція
  • 11:28
    Успенівка
  • 11:40
    Курахове
  • 11:58
    Цукурине
  • 12:27
    Селидове
  • 12:45
    Покровськ Автовокзал
  • 13:24
    Білицьке
  • 13:40
    Добропілля
  • 14:34
    Новотроїцьке
  • 14:42
    Андріївка
  • 15:10
    Краматорськ
  • 15:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 16:34
    Богородичне
  • 16:40
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 1387А
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 9 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:20
Покровськ Автовокзал
вул. Захистників України, 1
2 г. 5 хв.
15:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
БАЗ-27
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 5 хв.
  • 08:00
    Запоріжжя Автовокзал
  • 08:45
    Вільнянськ
  • 09:35
    Новомиколаївка
  • 10:40
    Покровське
  • 12:15
    Курахове
  • 12:34
    Цукурине
  • 12:50
    Селидове
  • 13:05
    Покровськ Автовокзал
  • 14:00
    Мирноград АС
  • 14:22
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 14:28
    Костянтинівка АС
  • 15:00
    Дружківка
  • 15:25
    Краматорськ
  • 15:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 16:29
    Богородичне
  • 16:35
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 148
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 27 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:00
Покровськ Автовокзал
вул. Захистників України, 1
2 г. 20 хв.
16:20
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
Рута-22
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 13:30
    Селидове
  • 13:50
    Покровськ Автовокзал
  • 14:24
    Білицьке
  • 14:40
    Добропілля
  • 15:13
    Андріївка
  • 16:20
    Краматорськ
  • 16:50
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 5931
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 6 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:20
Покровськ Автовокзал
вул. Захистників України, 1
2 г. 15 хв.
16:35
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 15 хв.
  • 08:10
    Урзуф
  • 08:49
    Білосарайська Коса Автостанція Ринок
  • 09:45
    Маріуполь АС-2
  • 10:00
    Маріуполь Автовокзал
  • 10:36
    Привільне
  • 10:57
    Дмитрівка
  • 11:20
    Волноваха
  • 11:26
    Волноваха АС 2
  • 11:46
    Благодатне
  • 11:54
    Володимирівка
  • 12:11
    Павлівка
  • 12:14
    Вугледар Автостанція
  • 13:10
    Курахове
  • 13:35
    Селидове
  • 14:15
    Покровськ Автовокзал
  • 14:32
    Мирноград АС
  • 15:30
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 15:40
    Костянтинівка АС
  • 16:10
    Дружківка
  • 16:35
    Краматорськ
  • 17:05
    Слов'янськ Автостанція
  • 17:50
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 252918А
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 9 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:55
Покровськ Автовокзал
вул. Захистників України, 1
1 г. 50 хв.
16:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПП "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ КОМФОРТ-АВТО"
Модель автобусу:
Мерседес-21
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 50 хв.
  • 08:40
    Бердянськ
  • 09:10
    Осипенко
  • 09:50
    Мангуш
  • 10:40
    Маріуполь Автовокзал
  • 11:55
    Волноваха
  • 12:06
    Волноваха АС 2
  • 12:50
    Вугледар Автостанція
  • 13:14
    Побєда
  • 13:45
    Курахове
  • 14:10
    Селидове
  • 14:50
    Покровськ Автовокзал
  • 15:35
    Добропілля
  • 16:45
    Краматорськ
  • 17:15
    Слов'янськ Автостанція
  • 18:00
    Лиман
  • 19:15
    Рубіжне
  • 19:45
    Сєвєродонецьк АВ
  • Рейс: № 264А
  • Перевізник: ПП "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ КОМФОРТ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:40
Покровськ Автовокзал
вул. Захистників України, 1
2 г. 12 хв.
17:52
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Гончар Сергій Олександрович
Модель автобусу:
БАЗ-А079
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 12 хв.
  • 07:40
    Кривий Ріг
  • 08:25
    Софіївка
  • 10:40
    Дніпро Автовокзал
  • 11:45
    Новомосковськ АС
  • 12:45
    Павлоград
  • 14:15
    Петропавлівка
  • 15:35
    Покровськ Автовокзал
  • 15:49
    Мирноград АС
  • 17:00
    Костянтинівка АС
  • 17:30
    Дружківка
  • 17:52
    Краматорськ
  • 18:20
    Слов'янськ Автостанція
  • 19:10
    Бахмут
  • Рейс: № 58
  • Перевізник: Гончар Сергій Олександрович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:00
Покровськ Автовокзал
вул. Захистників України, 1
1 г. 45 хв.
17:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
Рута-22
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 45 хв.
  • 16:00
    Покровськ Автовокзал
  • 16:19
    Білицьке
  • 16:25
    Добропілля
  • 17:12
    Андріївка
  • 17:45
    Краматорськ
  • 18:10
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 5476
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 22 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:15
Покровськ Автовокзал
вул. Захистників України, 1
1 г. 45 хв.
18:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Курінна Маргарита Миколаївна
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 45 хв.
  • 11:10
    Маріуполь АС-2
  • 11:25
    Маріуполь Автовокзал
  • 12:30
    Волноваха
  • 12:39
    Волноваха АС 2
  • 12:51
    Трудове
  • 12:57
    Іванівка
  • 13:04
    Рівнопіль
  • 13:27
    Красна Поляна
  • 13:36
    Новопетриківка
  • 13:50
    Старомлинівка
  • 13:57
    Урожайне
  • 14:05
    Велика Новосілка
  • 14:23
    Роздольне
  • 14:31
    Богатир
  • 14:40
    КонстантинопІль
  • 14:44
    Улакли
  • 14:51
    Дачне
  • 15:00
    Курахове
  • 15:44
    Селидове
  • 16:05
    Покровськ Автовокзал
  • 16:34
    Білицьке
  • 16:50
    Добропілля
  • 18:00
    Краматорськ
  • 18:25
    Слов'янськ Автостанція
  • 19:04
    Богородичне
  • 19:10
    Святогірськ Автовокзал
  • 20:05
    Ізюм
  • 21:39
    Чугуїв Автовокзал
  • 22:00
    Харків АС-6
  • Рейс: № 2004
  • Перевізник: Курінна Маргарита Миколаївна
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 11 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:55
Покровськ Автовокзал
вул. Захистників України, 1
1 г. 55 хв.
18:50
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Север Авто" К
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 11:00
    Бердянськ
  • 11:09
    Осипенко
  • 11:40
    Червоне Поле
  • 11:55
    Комишувате
  • 12:13
    Мангуш
  • 12:25
    Маріуполь АС-2
  • 12:35
    Маріуполь Автовокзал
  • 13:26
    Анадоль
  • 13:37
    Дмитрівка
  • 13:45
    Волноваха
  • 13:51
    Волноваха АС 2
  • 14:10
    Благодатне
  • 14:18
    Володимирівка
  • 14:32
    Павлівка
  • 14:49
    Вугледар Автостанція
  • 15:35
    Курахове
  • 16:04
    Цукурине
  • 16:12
    Гірник
  • 16:25
    Селидове
  • 16:50
    Покровськ Автовокзал
  • 17:10
    Мирноград АС
  • 18:00
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 18:25
    Дружківка
  • 18:50
    Краматорськ
  • 19:15
    Слов'янськ Автостанція
  • 19:49
    Богородичне
  • 19:55
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 564
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто" К
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
19:10
Покровськ Автовокзал
вул. Захистників України, 1
1 г. 49 хв.
20:59
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 49 хв.
  • 14:25
    Маріуполь АС-2
  • 14:35
    Маріуполь Автовокзал
  • 16:05
    Волноваха
  • 16:11
    Волноваха АС 2
  • 16:31
    Благодатне
  • 16:39
    Володимирівка
  • 16:57
    Павлівка
  • 17:00
    Вугледар Автостанція
  • 17:55
    Курахове
  • 18:25
    Селидове
  • 19:05
    Покровськ Автовокзал
  • 19:25
    Мирноград АС
  • 19:56
    Костянтинівка АС
  • 20:09
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 20:34
    Дружківка
  • 20:59
    Краматорськ
  • 21:24
    Слов'янськ Автостанція
  • 21:55
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 60661А
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 14 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
19:15
Покровськ Автовокзал
вул. Захистників України, 1
1 г. 30 хв.
20:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 30 хв.
  • 13:50
    Бердянськ
  • 15:00
    Мангуш
  • 15:25
    Маріуполь АС-2
  • 15:45
    Маріуполь Автовокзал
  • 16:50
    Волноваха
  • 16:56
    Волноваха АС 2
  • 17:40
    Вугледар Автостанція
  • 18:15
    Курахове
  • 18:49
    Селидове
  • 19:10
    Покровськ Автовокзал
  • 20:05
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 20:25
    Дружківка
  • 20:45
    Краматорськ
  • 21:15
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 30А
  • Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 4 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
22:20
Покровськ Автовокзал
вул. Захистників України, 1
1 г. 29 хв.
23:49
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Верцанов Олександр Олександрович 20
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 29 хв.
  • 17:00
    Бердянськ
  • 18:04
    Урзуф
  • 18:35
    Мангуш
  • 18:55
    Маріуполь АС-2
  • 19:15
    Маріуполь Автовокзал
  • 20:15
    Волноваха
  • 20:59
    Вугледар Автостанція
  • 21:39
    Курахове
  • 22:04
    Селидове
  • 22:19
    Покровськ Автовокзал
  • 23:19
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 23:34
    Дружківка
  • 23:49
    Краматорськ
  • 00:15
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 4038
  • Перевізник: Верцанов Олександр Олександрович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 13 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
23:45
Покровськ Автовокзал
вул. Захистників України, 1
1 г. 55 хв.
01:40
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Зорін Юрій Євгенович
Модель автобусу:
Сетра-50
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 20:00
    Маріуполь Автовокзал
  • 21:00
    Волноваха
  • 21:55
    Вугледар Автостанція
  • 22:45
    Курахове
  • 23:40
    Покровськ Автовокзал
  • 00:25
    Добропілля
  • 01:40
    Краматорськ
  • 02:05
    Слов'янськ Автостанція
  • 03:20
    Ізюм
  • 04:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 05:15
    Харків АС-6
  • 05:40
    Харків Автовокзал
  • 05:00
    Ростов-на-Дону
  • Рейс: № 1613
  • Перевізник: Зорін Юрій Євгенович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 6 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:00
Покровськ Автовокзал
вул. Захистників України, 1
2 г. 15 хв.
12:15
Краматорськ ЗЛ
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 15 хв.
  • 10:00
    Покровськ Автовокзал
  • 10:27
    Білицьке
  • 10:47
    Добропілля
  • 12:15
    Краматорськ ЗЛ
  • 12:25
    Краматорськ
  • Рейс: № 1156
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 24 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
18:05
Покровськ Автовокзал
вул. Захистників України, 1
2 г.
20:05
Краматорськ ЗА
Перевізник: Курінний Сергій Анатолійович 22
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г.
  • 11:25
    Бердянськ
  • 11:54
    Осипенко
  • 12:39
    Червоне Поле
  • 12:55
    Мангуш
  • 13:35
    Маріуполь Автовокзал
  • 14:45
    Волноваха
  • 14:51
    Волноваха АС 2
  • 15:17
    Благодатне
  • 15:24
    Володимирівка
  • 15:33
    Павлівка
  • 15:40
    Вугледар Автостанція
  • 16:40
    Курахове
  • 17:15
    Гірник
  • 17:32
    Селидове
  • 18:00
    Покровськ Автовокзал
  • 18:24
    Білицьке
  • 18:45
    Добропілля
  • 20:05
    Краматорськ ЗА
  • 20:40
    Слов'янськ Автостанція
  • 21:25
    Лиман
  • 22:25
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 966
  • Перевізник: Курінний Сергій Анатолійович 22
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 4 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:20
Покровськ Залізничний вокзал
вул. Привокзальна, 1-а
2 г. 10 хв.
08:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
Модель автобусу:
Богдан 28
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 10 хв.
  • 06:20
    Покровськ Залізничний вокзал
  • 06:35
    Покровськ Автовокзал
  • 06:59
    Білицьке
  • 07:15
    Добропілля
  • 08:30
    Краматорськ
  • 08:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 10:15
    Ізюм
  • 11:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 12:30
    Харків АС-6
  • 12:50
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 761
  • Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
  • На маршруті Покровськ - Краматорськ доступно 26 автобусних маршрутів, та 17 перевізників.
  • З них 7 прямих рейсів, а 19 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Покровськ - Краматорськ від 103.88 ₴ до 170.28 ₴.
  • Середній час в дорозі: 2 г. 2 хв., а найшвидший рейс 1 г. 29 хв.
  • Найшвидше прибуття до Краматорськ: 07:30, автостанція Краматорськ.
  • Найпізніше прибуття до Краматорськ: 01:40, автостанція Краматорськ.
  • Середня вартість квитків: 140 ₴.
  • Маршрут автобуса Покровськ - Краматорськ можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 10:00
    Покровськ Автовокзал
    вул. Захистників України, 1
  • 12:15
    Краматорськ ЗЛ
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Самий швидкий
  • 22:20
    Покровськ Автовокзал
    вул. Захистників України, 1
  • 23:49
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Верцанов Олександр Олександрович 20
Раннє прибуття
  • 05:00
    Покровськ Автовокзал
    вул. Захистників України, 1
  • 07:30
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
Пізне прибуття
  • 23:45
    Покровськ Автовокзал
    вул. Захистників України, 1
  • 01:40
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Зорін Юрій Євгенович