Uk

Автобус Київ - Одеса: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Одеса - Київ від 329 грн.
06:10
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
7 г. 55 хв.
14:05
Одеса Автовокзал
вул. Колонтаївська, 58
Перевізник: АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 15107 ТОВ
Модель автобусу:
СЕТРА
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 55 хв.
  • 06:10
    Київ Автовокзал
  • 08:30
    Жашків Автостанція
  • 09:45
    Умань
  • 11:40
    Любашівка
  • 14:05
    Одеса Автовокзал
  • 15:05
    Овідіополь
  • 15:45
    Затока
  • 16:10
    Білгород-Дністровський
  • Рейс: № 0211
  • Перевізник: АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 15107 ТОВ
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 40 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
18:30
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
6 г. 20 хв.
00:50
Одеса Автовокзал
вул. Колонтаївська, 58
Перевізник: "ЮНАС" ТОВ
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС-303
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г. 20 хв.
  • 18:30
    Київ Автовокзал
  • 21:25
    Умань
  • 22:55
    Любашівка
  • 00:50
    Одеса Автовокзал
  • 04:15
    Татарбунари
  • 06:20
    Ізмаїл
  • 07:35
    Рені АС
  • Рейс: № 9444
  • Перевізник: "ЮНАС" ТОВ
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 4 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
19:10
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
6 г. 50 хв.
02:00
Одеса Автовокзал
вул. Колонтаївська, 58
Перевізник: "ТУРИСТ" ТОВ
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г. 50 хв.
  • 19:10
    Київ Автовокзал
  • 21:50
    Умань
  • 23:35
    Любашівка
  • 02:00
    Одеса Автовокзал
  • 03:15
    Затока
  • 03:45
    Білгород-Дністровський
  • 04:45
    Сарата
  • 05:45
    Татарбунари
  • 07:09
    Вилково
  • 07:45
    Кілія
  • Рейс: № 1703
  • Перевізник: "ТУРИСТ" ТОВ
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 19 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:05
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
6 г. 25 хв.
14:30
Одеса АС Старосена
вул. Старосіна, 1а
Перевізник:
Модель автобусу:
MAN Fortuna (32 seats)
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г. 25 хв.
  • 08:05
    Київ Автовокзал
  • 09:19
    Біла Церква Автовокзал
  • 10:54
    Умань АЗК Motto
  • 11:25
    Благовіщенське Автостанція
  • 12:14
    Криве Озеро
  • 12:34
    Любашівка
  • 14:30
    Одеса АС Старосена
  • Рейс: № 1157
  • Перевізник: ТОВ "Гюнсел"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 11 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
10:15
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
6 г. 30 хв.
16:45
Одеса АС Старосена
вул. Старосіна, 1а
Перевізник:
Модель автобусу:
Neoplan Tourliner (46 seats)
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г. 30 хв.
  • 10:15
    Київ Автовокзал
  • 11:34
    Біла Церква Автовокзал
  • 12:59
    Умань
  • 13:50
    Благовіщенське Автостанція
  • 14:29
    Криве Озеро
  • 14:39
    Любашівка
  • 16:45
    Одеса АС Старосена
  • Рейс: № 639
  • Перевізник: ТОВ "Гюнсел"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:40
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
6 г. 10 хв.
19:50
Одеса АС Старосена
вул. Старосіна, 1а
Перевізник:
Модель автобусу:
Neoplan Tourliner (46 seats)
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г. 10 хв.
  • 13:40
    Київ Автовокзал
  • 15:04
    Біла Церква Автовокзал
  • 16:39
    Умань АЗК Motto
  • 17:10
    Благовіщенське Автостанція
  • 17:59
    Криве Озеро
  • 18:19
    Любашівка
  • 19:50
    Одеса АС Старосена
  • Рейс: № 435
  • Перевізник: ТОВ "Гюнсел"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 38 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
18:30
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
6 г. 40 хв.
01:10
Одеса АС Старосена
вул. Старосіна, 1а
Перевізник:
Модель автобусу:
MAN Fortuna (32 seats)
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г. 40 хв.
  • 18:30
    Київ Автовокзал
  • 19:59
    Біла Церква Автовокзал
  • 21:29
    Умань АЗК Motto
  • 22:00
    Благовіщенське Автостанція
  • 22:49
    Криве Озеро
  • 23:09
    Любашівка
  • 01:10
    Одеса АС Старосена
  • Рейс: № 1159
  • Перевізник: ТОВ "Гюнсел"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
23:00
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
6 г. 30 хв.
05:30
Одеса АС Старосена
вул. Старосіна, 1а
Перевізник:
Модель автобусу:
Neoplan Tourliner (46 seats)
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г. 30 хв.
  • 23:00
    Київ Автовокзал
  • 00:18
    Біла Церква Автовокзал
  • 01:44
    Умань АЗК Motto
  • 02:27
    Благовіщенське Автостанція
  • 03:09
    Криве Озеро
  • 03:19
    Любашівка
  • 05:30
    Одеса АС Старосена
  • Рейс: № 217
  • Перевізник: ТОВ "Гюнсел"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 11 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
22:20
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
6 г. 15 хв.
04:35
Одеса АС Старосена
вул. Старосіна, 1а
Перевізник:
Модель автобусу:
Neoplan Tourliner (46 seats)
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г. 15 хв.
  • 22:20
    Київ Автовокзал
  • 23:19
    Біла Церква Автовокзал
  • 00:44
    Умань
  • 01:35
    Благовіщенське Автостанція
  • 02:14
    Криве Озеро
  • 02:24
    Любашівка
  • 04:35
    Одеса АС Старосена
  • Рейс: № 1035
  • Перевізник: ТОВ "Гюнсел"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 32 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:00
Київ АС Київ
вул. Симона Петлюри, 32
6 г.
20:00
Одеса ЗВ
Привокзальна пл., 2
Перевізник: ФОП "ОВСЯНКІН Р.В."
Модель автобусу:
Renault Master
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г.
  • 14:00
    Київ АС Київ
  • 20:00
    Одеса ЗВ
  • Рейс: № 6-521
  • Перевізник: ФОП "ОВСЯНКІН Р.В."
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 7 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
06:30
Київ Лісна
Броварський проспект, 18
6 г. 15 хв.
12:45
Одеса ЗВ
Привокзальна пл., 2
Перевізник: ФОП "ОВСЯНКІН Р.В."
Модель автобусу:
Renault Master
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г. 15 хв.
  • 05:00
    Чернігів АС McBus
  • 06:25
    Київ Лісна
  • 12:45
    Одеса ЗВ
  • Рейс: № 6-511
  • Перевізник: ФОП "ОВСЯНКІН Р.В."
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 7 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Київ - Одеса доступно 11 автобусних маршрутів, та 5 перевізників.
  • З них 10 прямих рейсів, а 1 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Київ - Одеса від 319 ₴ до 480.48 ₴.
  • Середній час в дорозі: 6 г. 31 хв., а найшвидший рейс 6 г.
  • Найшвидше прибуття до Одеса: 12:45, автостанція Одеса ЗВ.
  • Найпізніше прибуття до Одеса: 05:30, автостанція Одеса АС Старосена.
  • Середня вартість квитків: 395 ₴.
  • Маршрут автобуса Київ - Одеса можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 19:10
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
  • 02:00
    Одеса Автовокзал
    вул. Колонтаївська, 58
Перевізник: "ТУРИСТ" ТОВ
Самий швидкий
  • 14:00
    Київ АС Київ
    вул. Симона Петлюри, 32
  • 20:00
    Одеса ЗВ
    Привокзальна пл., 2
Перевізник: ФОП "ОВСЯНКІН Р.В."
Раннє прибуття
  • 06:30
    Київ Лісна
    Броварський проспект, 18
  • 12:45
    Одеса ЗВ
    Привокзальна пл., 2
Перевізник: ФОП "ОВСЯНКІН Р.В."
Пізне прибуття
  • 23:00
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
  • 05:30
    Одеса АС Старосена
    вул. Старосіна, 1а
Перевізник: ТОВ "Гюнсел"