Uk

Автобус Дніпро Київ: купити квитки Дніпро Київ ціна від компанії - inBus

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Київ - Дніпро від 300 грн.
07:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
7 г. 40 хв.
14:40
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
Перевізник: ПП `АВТОТРАНЗИТ`
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 40 хв.
  • 06:40
    Дніпро Автовокзал
  • 09:40
    Кременчук
  • 14:40
    Київ Автовокзал
  • 17:05
    Коростень
  • 19:10
    Сарни
  • Рейс: № 9831
  • Перевізник: ПП `АВТОТРАНЗИТ`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:09
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
7 г. 40 хв.
16:49
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
Перевізник: ФОП ГАБ М.М.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 40 хв.
  • 09:09
    Дніпро Автовокзал
  • 16:49
    Київ Автовокзал
  • Рейс: № 9575-1
  • Перевізник: ФОП ГАБ М.М.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 19 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:40
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
7 г. 40 хв.
20:20
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
Перевізник: ФОП ГАБ М.М.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 40 хв.
  • 12:40
    Дніпро Автовокзал
  • 20:20
    Київ Автовокзал
  • Рейс: № 9575-2
  • Перевізник: ФОП ГАБ М.М.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 20 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:10
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
7 г. 40 хв.
20:50
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
Перевізник: ФОП ГАБ М.М.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 40 хв.
  • 13:10
    Дніпро Автовокзал
  • 20:50
    Київ Автовокзал
  • Рейс: № 9575-3
  • Перевізник: ФОП ГАБ М.М.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 20 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
21:41
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
7 г.
04:41
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
Перевізник: ФОП ГАБ М.М.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г.
  • 21:41
    Дніпро Автовокзал
  • 04:29
    Бориспіль Аеропорт
  • 04:41
    Київ Автовокзал
  • Рейс: № 9575-4
  • Перевізник: ФОП ГАБ М.М.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 20 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
22:11
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
7 г.
05:11
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
Перевізник: ФОП ГАБ М.М.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г.
  • 22:11
    Дніпро Автовокзал
  • 04:59
    Бориспіль Аеропорт
  • 05:11
    Київ Автовокзал
  • Рейс: № 9575-5
  • Перевізник: ФОП ГАБ М.М.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 20 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
23:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
8 г. 30 хв.
07:30
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
Перевізник:
Модель автобусу:
MAN Fortuna (46 мест)
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 30 хв.
  • 23:00
    Дніпро Автовокзал
  • 23:40
    Кам'янське Автостанція
  • 00:30
    Верхньодніпровськ Автостанція
  • 02:20
    Кременчук
  • 06:55
    Бориспіль Аеропорт
  • 07:30
    Київ Автовокзал
  • Рейс: № 613
  • Перевізник: ТОВ "Гюнсел"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 39 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
23:35
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
8 г. 35 хв.
08:10
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
Перевізник: ПрАТ «Маріуполь – Авто»
Модель автобусу:
Yutong, Setra, Man
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 35 хв.
  • 15:45
    Маріуполь АС-2
  • 16:05
    Маріуполь Автовокзал
  • 17:20
    Волноваха
  • 18:15
    Вугледар Автостанція
  • 19:10
    Курахове
  • 19:39
    Селидове
  • 20:00
    Покровськ Автовокзал
  • 21:50
    Павлоград
  • 23:25
    Дніпро Автовокзал
  • 01:35
    Красноград
  • 03:15
    Полтава Автовокзал
  • 04:39
    Лубни
  • 05:30
    Пирятин АС
  • 07:05
    Бориспіль
  • 07:30
    Бориспіль Аеропорт терминал Д 3 поверх
  • 07:45
    Київ Видубичі
  • 08:10
    Київ Автовокзал
  • 22:05
    Люблін АС
  • Рейс: № 10-757
  • Перевізник: ПрАТ «Маріуполь – Авто»
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:45
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
8 г. 55 хв.
18:40
Київ Видубичі
Набережно-Печерська дор., 10А
Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
Модель автобусу:
BOVA VDL
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 55 хв.
  • 09:45
    Дніпро Автовокзал
  • 18:40
    Київ Видубичі
  • Рейс: № ZT-2948527
  • Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 9 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:45
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
9 г. 20 хв.
19:05
Київ АС Київ
вул. Симона Петлюри, 32
Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
Модель автобусу:
BOVA VDL
Маршрут рейсу
У дорозі: 9 г. 20 хв.
  • 09:45
    Дніпро Автовокзал
  • 19:05
    Київ АС Київ
  • Рейс: № ZT-2948526
  • Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 9 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:45
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
9 г. 10 хв.
18:55
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
Модель автобусу:
BOVA VDL
Маршрут рейсу
У дорозі: 9 г. 10 хв.
  • 09:45
    Дніпро Автовокзал
  • 18:55
    Київ Автовокзал
  • Рейс: № ZT-2948528
  • Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 9 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Дніпро - Київ доступно 11 автобусних маршрутів, та 5 перевізників.
  • З них 1 прямих рейсів, а 10 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Дніпро - Київ від 315.7 ₴ до 459.8 ₴.
  • Середній час в дорозі: 8 г. 6 хв., а найшвидший рейс 7 г.
  • Найшвидше прибуття до Київ: 14:40, автостанція Київ Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Київ: 08:10, автостанція Київ Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 403 ₴.
  • Маршрут автобуса Дніпро - Київ можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 23:00
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
  • 07:30
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
Перевізник: ТОВ "Гюнсел"
Самий швидкий
  • 21:41
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
  • 04:41
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
Перевізник: ФОП ГАБ М.М.
Раннє прибуття
  • 07:00
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
  • 14:40
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
Перевізник: ПП `АВТОТРАНЗИТ`
Пізне прибуття
  • 23:35
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
  • 08:10
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
Перевізник: ПрАТ «Маріуполь – Авто»