Uk

Автобус Маріуполь - Харків: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Харків - Маріуполь від 547 грн.
07:30
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
10 г. 30 хв.
18:00
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
Модель автобусу:
Неоплан-47
Маршрут рейсу
У дорозі: 10 г. 30 хв.
  • 07:10
    Маріуполь АС-2
  • 07:25
    Маріуполь Автовокзал
  • 08:35
    Волноваха
  • 08:41
    Волноваха АС 2
  • 09:30
    Вугледар Автостанція
  • 10:25
    Курахове
  • 10:58
    Селидове
  • 11:30
    Покровськ Автовокзал
  • 11:49
    Мирноград АС
  • 13:00
    Костянтинівка АС
  • 13:35
    Дружківка
  • 13:50
    Краматорськ
  • 14:20
    Слов'янськ Автостанція
  • 15:35
    Ізюм
  • 17:15
    Чугуїв Автовокзал
  • 18:00
    Харків АС-6
  • Рейс: № 734
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 23 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:30
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
10 г. 25 хв.
20:55
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 10 г. 25 хв.
  • 10:10
    Маріуполь АС-2
  • 10:25
    Маріуполь Автовокзал
  • 11:40
    Волноваха
  • 11:46
    Волноваха АС 2
  • 12:39
    Вугледар Автостанція
  • 13:25
    Курахове
  • 14:00
    Селидове
  • 14:20
    Покровськ Автовокзал
  • 14:40
    Мирноград АС
  • 15:40
    Костянтинівка Залізничний вокзал
  • 16:25
    Бахмут
  • 17:35
    Слов'янськ Автостанція
  • 18:50
    Ізюм
  • 20:35
    Чугуїв Автовокзал
  • 20:55
    Харків АС-6
  • 11:40
    Рівне Автовокзал
  • 15:00
    Володимир-Волинський
  • 18:30
    Замосць
  • Рейс: № 299
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:30
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
10 г. 30 хв.
22:00
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: Курінна Маргарита Миколаївна
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС -18
Маршрут рейсу
У дорозі: 10 г. 30 хв.
  • 11:10
    Маріуполь АС-2
  • 11:25
    Маріуполь Автовокзал
  • 12:30
    Волноваха
  • 12:39
    Волноваха АС 2
  • 12:51
    Трудове
  • 12:57
    Іванівка
  • 13:04
    Рівнопіль
  • 13:16
    Зачатівка
  • 13:27
    Красна Поляна
  • 13:36
    Новопетриківка
  • 13:50
    Старомлинівка
  • 13:57
    Урожайне
  • 14:05
    Велика Новосілка
  • 14:23
    Роздольне
  • 14:31
    Богатир
  • 14:40
    КонстантинопІль
  • 14:44
    Улакли
  • 14:51
    Дачне
  • 15:00
    Курахове
  • 15:44
    Селидове
  • 16:05
    Покровськ Автовокзал
  • 16:50
    Добропілля
  • 18:00
    Краматорськ
  • 18:25
    Слов'янськ Автостанція
  • 19:04
    Богородичне
  • 19:10
    Святогірськ Автовокзал
  • 20:05
    Ізюм
  • 21:39
    Чугуїв Автовокзал
  • 22:00
    Харків АС-6
  • Рейс: № 2004
  • Перевізник: Курінна Маргарита Миколаївна
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 1 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
20:00
Маріуполь Автовокзал
вул. Куїнджі, 115
9 г. 15 хв.
05:15
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: Зорін Юрій Євгенович
Модель автобусу:
Сетра-50
Маршрут рейсу
У дорозі: 9 г. 15 хв.
  • 19:30
    Маріуполь АС-2
  • 19:50
    Маріуполь Автовокзал
  • 21:00
    Волноваха
  • 21:55
    Вугледар Автостанція
  • 22:45
    Курахове
  • 23:15
    Селидове
  • 23:40
    Покровськ Автовокзал
  • 00:25
    Добропілля
  • 01:40
    Краматорськ
  • 02:05
    Слов'янськ Автостанція
  • 03:20
    Ізюм
  • 04:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 05:15
    Харків АС-6
  • 05:00
    Ростов-на-Дону
  • Рейс: № 1613
  • Перевізник: Зорін Юрій Євгенович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 27 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:10
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
10 г. 50 хв.
18:00
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
Модель автобусу:
Неоплан-47
Маршрут рейсу
У дорозі: 10 г. 50 хв.
  • 07:10
    Маріуполь АС-2
  • 07:25
    Маріуполь Автовокзал
  • 08:35
    Волноваха
  • 08:41
    Волноваха АС 2
  • 09:30
    Вугледар Автостанція
  • 10:25
    Курахове
  • 10:58
    Селидове
  • 11:30
    Покровськ Автовокзал
  • 11:49
    Мирноград АС
  • 13:00
    Костянтинівка АС
  • 13:35
    Дружківка
  • 13:50
    Краматорськ
  • 14:20
    Слов'янськ Автостанція
  • 15:35
    Ізюм
  • 17:15
    Чугуїв Автовокзал
  • 18:00
    Харків АС-6
  • Рейс: № 734
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 23 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
10:10
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
10 г. 45 хв.
20:55
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 10 г. 45 хв.
  • 10:10
    Маріуполь АС-2
  • 10:25
    Маріуполь Автовокзал
  • 11:40
    Волноваха
  • 11:46
    Волноваха АС 2
  • 12:39
    Вугледар Автостанція
  • 13:25
    Курахове
  • 14:00
    Селидове
  • 14:20
    Покровськ Автовокзал
  • 14:40
    Мирноград АС
  • 15:40
    Костянтинівка Залізничний вокзал
  • 16:25
    Бахмут
  • 17:35
    Слов'янськ Автостанція
  • 18:50
    Ізюм
  • 20:35
    Чугуїв Автовокзал
  • 20:55
    Харків АС-6
  • 11:40
    Рівне Автовокзал
  • 15:00
    Володимир-Волинський
  • 18:30
    Замосць
  • Рейс: № 299
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:10
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
10 г. 50 хв.
22:00
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: Курінна Маргарита Миколаївна
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС -18
Маршрут рейсу
У дорозі: 10 г. 50 хв.
  • 11:10
    Маріуполь АС-2
  • 11:25
    Маріуполь Автовокзал
  • 12:30
    Волноваха
  • 12:39
    Волноваха АС 2
  • 12:51
    Трудове
  • 12:57
    Іванівка
  • 13:04
    Рівнопіль
  • 13:16
    Зачатівка
  • 13:27
    Красна Поляна
  • 13:36
    Новопетриківка
  • 13:50
    Старомлинівка
  • 13:57
    Урожайне
  • 14:05
    Велика Новосілка
  • 14:23
    Роздольне
  • 14:31
    Богатир
  • 14:40
    КонстантинопІль
  • 14:44
    Улакли
  • 14:51
    Дачне
  • 15:00
    Курахове
  • 15:44
    Селидове
  • 16:05
    Покровськ Автовокзал
  • 16:50
    Добропілля
  • 18:00
    Краматорськ
  • 18:25
    Слов'янськ Автостанція
  • 19:04
    Богородичне
  • 19:10
    Святогірськ Автовокзал
  • 20:05
    Ізюм
  • 21:39
    Чугуїв Автовокзал
  • 22:00
    Харків АС-6
  • Рейс: № 2004
  • Перевізник: Курінна Маргарита Миколаївна
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 1 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
19:30
Маріуполь АС-2
проспект Миру, 118-б
9 г. 45 хв.
05:15
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: Зорін Юрій Євгенович
Модель автобусу:
Сетра-50
Маршрут рейсу
У дорозі: 9 г. 45 хв.
  • 19:30
    Маріуполь АС-2
  • 19:50
    Маріуполь Автовокзал
  • 21:00
    Волноваха
  • 21:55
    Вугледар Автостанція
  • 22:45
    Курахове
  • 23:15
    Селидове
  • 23:40
    Покровськ Автовокзал
  • 00:25
    Добропілля
  • 01:40
    Краматорськ
  • 02:05
    Слов'янськ Автостанція
  • 03:20
    Ізюм
  • 04:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 05:15
    Харків АС-6
  • 05:00
    Ростов-на-Дону
  • Рейс: № 1613
  • Перевізник: Зорін Юрій Євгенович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 27 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
  • На маршруті Маріуполь - Харків доступно 8 автобусних маршрутів, та 4 перевізників.
  • З них 4 прямих рейсів, а 4 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Маріуполь - Харків від 540.54 ₴ до 558.56 ₴.
  • Середній час в дорозі: 10 г. 21 хв., а найшвидший рейс 9 г. 15 хв.
  • Найшвидше прибуття до Харків: 18:00, автостанція Харків АС-6.
  • Найпізніше прибуття до Харків: 05:15, автостанція Харків АС-6.
  • Середня вартість квитків: 549 ₴.
  • Маршрут автобуса Маріуполь - Харків можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 07:30
    Маріуполь Автовокзал
    вул. Куїнджі, 115
  • 18:00
    Харків АС-6
    пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
Самий швидкий
  • 20:00
    Маріуполь Автовокзал
    вул. Куїнджі, 115
  • 05:15
    Харків АС-6
    пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: Зорін Юрій Євгенович
Раннє прибуття
  • 07:30
    Маріуполь Автовокзал
    вул. Куїнджі, 115
  • 18:00
    Харків АС-6
    пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
Пізне прибуття
  • 20:00
    Маріуполь Автовокзал
    вул. Куїнджі, 115
  • 05:15
    Харків АС-6
    пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: Зорін Юрій Євгенович