Uk

Автобус Київ - Харків: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Харків - Київ від 252 грн.
06:30
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
7 г. 40 хв.
14:10
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: Бринцов С.В. ФОП (Ukrpas.com.ua)
Модель автобусу:
Автобус
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 40 хв.
  • 06:30
    Київ Автовокзал
  • 14:10
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 9274Ц
  • Перевізник: Бринцов С.В. ФОП (Ukrpas.com.ua)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
23:35
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
8 г. 35 хв.
08:10
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: Денисiвка ТзДВ (Ukrpas.com.ua)
Модель автобусу:
Автобус
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 35 хв.
  • 23:35
    Київ Автовокзал
  • 08:10
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 2784
  • Перевізник: Денисiвка ТзДВ (Ukrpas.com.ua)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 45 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
10:05
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
7 г. 55 хв.
18:00
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: Ікарус ТОВ Фірма (Ukrpas.com.ua)
Модель автобусу:
Автобус
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 55 хв.
  • 10:05
    Київ Автовокзал
  • 18:00
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 1180Х
  • Перевізник: Ікарус ТОВ Фірма (Ukrpas.com.ua)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 19 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:30
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
8 г. 45 хв.
22:15
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: Ікарус ТОВ Фірма (Ukrpas.com.ua)
Модель автобусу:
Автобус
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 45 хв.
  • 13:30
    Київ Автовокзал
  • 22:15
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 0456Х
  • Перевізник: Ікарус ТОВ Фірма (Ukrpas.com.ua)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
22:30
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
8 г. 30 хв.
07:00
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: "Люкс-Рейзен Біс" ТОВ (Ukrpas.com.ua)
Модель автобусу:
Автобус
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 30 хв.
  • 22:30
    Київ Автовокзал
  • 07:00
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 9737
  • Перевізник: "Люкс-Рейзен Біс" ТОВ (Ukrpas.com.ua)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
06:30
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
7 г. 25 хв.
13:55
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: Бринцов С.В. ФОП (Ukrpas.com.ua)
Модель автобусу:
Автобус
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 25 хв.
  • 06:30
    Київ Автовокзал
  • 13:55
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 9274Ц
  • Перевізник: Бринцов С.В. ФОП (Ukrpas.com.ua)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
17:35
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
7 г. 40 хв.
01:15
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: "Тернвояж" ПП (Ukrpas.com.ua)
Модель автобусу:
Автобус
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 40 хв.
  • 17:35
    Київ Автовокзал
  • 01:15
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 9729
  • Перевізник: "Тернвояж" ПП (Ukrpas.com.ua)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
22:45
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
8 г.
06:45
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник:
Модель автобусу:
MAN Fortuna (46 мест)
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г.
  • 22:45
    Київ Автовокзал
  • 23:15
    Бориспіль Аеропорт
  • 01:00
    Пирятин АС
  • 01:45
    Лубни
  • 02:35
    Хорол АС-2
  • 04:15
    Полтава Автовокзал
  • 06:45
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 774
  • Перевізник: ТОВ "Гюнсел"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 39 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:00
Київ АС Київ
вул. Симона Петлюри, 32
10 г. 5 хв.
22:05
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: ServisBus
Модель автобусу:
SETRA
Маршрут рейсу
У дорозі: 10 г. 5 хв.
  • 12:00
    Київ АС Київ
  • 12:30
    Київ Автовокзал
  • 13:00
    Київ Видубичі
  • 13:35
    Бориспіль Аеропорт
  • 13:45
    Бориспіль
  • 15:15
    Пирятин АС
  • 16:10
    Лубни
  • 16:55
    Хорол АС-2
  • 18:35
    Полтава Автовокзал
  • 19:35
    Чутове
  • 20:15
    Валки
  • 21:25
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • 21:45
    Харків Автовокзал
  • 22:05
    Харків АС-6
  • 22:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 23:55
    Ізюм
  • 00:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 01:20
    Краматорськ
  • 01:45
    Дружківка
  • 02:10
    Костянтинівка АС
  • 02:45
    Бахмут
  • 04:15
    Лисичанськ АС-2
  • 04:35
    Сєвєродонецьк АВ
  • 05:10
    Новоайдар
  • 05:45
    Щастя
  • 06:20
    Станиця Луганська
  • 06:30
    Станиця Луганська КПВВ
  • Рейс: № 28-151
  • Перевізник: ServisBus
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 30 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:00
Київ АС Київ
вул. Симона Петлюри, 32
9 г. 45 хв.
21:45
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: ServisBus
Модель автобусу:
SETRA
Маршрут рейсу
У дорозі: 9 г. 45 хв.
  • 12:00
    Київ АС Київ
  • 12:30
    Київ Автовокзал
  • 13:00
    Київ Видубичі
  • 13:35
    Бориспіль Аеропорт
  • 13:45
    Бориспіль
  • 15:15
    Пирятин АС
  • 16:10
    Лубни
  • 16:55
    Хорол АС-2
  • 18:35
    Полтава Автовокзал
  • 19:35
    Чутове
  • 20:15
    Валки
  • 21:25
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • 21:45
    Харків Автовокзал
  • 22:05
    Харків АС-6
  • 22:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 23:55
    Ізюм
  • 00:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 01:20
    Краматорськ
  • 01:45
    Дружківка
  • 02:10
    Костянтинівка АС
  • 02:45
    Бахмут
  • 04:15
    Лисичанськ АС-2
  • 04:35
    Сєвєродонецьк АВ
  • 05:10
    Новоайдар
  • 05:45
    Щастя
  • 06:20
    Станиця Луганська
  • 06:30
    Станиця Луганська КПВВ
  • Рейс: № 28-151
  • Перевізник: ServisBus
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 30 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
01:00
Київ АС Київ
вул. Симона Петлюри, 32
7 г. 20 хв.
08:20
Харків ст.м. Південний вокзал
вул Євгенія Котляра, 11
Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
Модель автобусу:
IVEKO
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 20 хв.
  • 01:00
    Київ АС Київ
  • 01:40
    Бориспіль Аеропорт терминал Д 1 поверх
  • 03:30
    Пирятин
  • 08:20
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • Рейс: № 7-2101
  • Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
03:00
Київ АС Київ
вул. Симона Петлюри, 32
7 г. 30 хв.
10:30
Харків ст.м. Південний вокзал
вул Євгенія Котляра, 11
Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
Модель автобусу:
IVEKO
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 30 хв.
  • 03:00
    Київ АС Київ
  • 03:40
    Бориспіль Аеропорт терминал Д 1 поверх
  • 05:30
    Пирятин
  • 10:30
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • Рейс: № 7-202
  • Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
05:00
Київ АС Київ
вул. Симона Петлюри, 32
7 г. 30 хв.
12:30
Харків ст.м. Південний вокзал
вул Євгенія Котляра, 11
Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
Модель автобусу:
IVEKO
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 30 хв.
  • 05:00
    Київ АС Київ
  • 05:40
    Бориспіль Аеропорт терминал Д 1 поверх
  • 07:30
    Пирятин
  • 12:30
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • Рейс: № 7-207
  • Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:00
Київ АС Київ
вул. Симона Петлюри, 32
7 г. 20 хв.
14:20
Харків ст.м. Південний вокзал
вул Євгенія Котляра, 11
Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
Модель автобусу:
IVEKO
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 20 хв.
  • 07:00
    Київ АС Київ
  • 07:40
    Бориспіль Аеропорт терминал Д 1 поверх
  • 09:30
    Пирятин
  • 14:20
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • Рейс: № 7-203
  • Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
09:00
Київ АС Київ
вул. Симона Петлюри, 32
7 г. 20 хв.
16:20
Харків ст.м. Південний вокзал
вул Євгенія Котляра, 11
Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
Модель автобусу:
IVEKO
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 20 хв.
  • 09:00
    Київ АС Київ
  • 09:40
    Бориспіль Аеропорт терминал Д 1 поверх
  • 11:25
    Пирятин
  • 16:20
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • Рейс: № 7-204
  • Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
10:00
Київ АС Київ
вул. Симона Петлюри, 32
7 г. 10 хв.
17:10
Харків ст.м. Південний вокзал
вул Євгенія Котляра, 11
Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
Модель автобусу:
IVEKO
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 10 хв.
  • 10:00
    Київ АС Київ
  • 10:40
    Бориспіль Аеропорт терминал Д 1 поверх
  • 12:25
    Пирятин
  • 17:10
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • Рейс: № 7-2111
  • Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:00
Київ АС Київ
вул. Симона Петлюри, 32
7 г. 30 хв.
18:30
Харків ст.м. Південний вокзал
вул Євгенія Котляра, 11
Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
Модель автобусу:
IVEKO
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 30 хв.
  • 11:00
    Київ АС Київ
  • 11:40
    Бориспіль Аеропорт терминал Д 1 поверх
  • 13:25
    Пирятин
  • 18:30
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • Рейс: № 7-206
  • Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:00
Київ АС Київ
вул. Симона Петлюри, 32
9 г. 25 хв.
21:25
Харків ст.м. Південний вокзал
вул Євгенія Котляра, 11
Перевізник: ServisBus
Модель автобусу:
SETRA
Маршрут рейсу
У дорозі: 9 г. 25 хв.
  • 12:00
    Київ АС Київ
  • 12:30
    Київ Автовокзал
  • 13:00
    Київ Видубичі
  • 13:35
    Бориспіль Аеропорт
  • 13:45
    Бориспіль
  • 15:15
    Пирятин АС
  • 16:10
    Лубни
  • 16:55
    Хорол АС-2
  • 18:35
    Полтава Автовокзал
  • 19:35
    Чутове
  • 20:15
    Валки
  • 21:25
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • 21:45
    Харків Автовокзал
  • 22:05
    Харків АС-6
  • 22:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 23:55
    Ізюм
  • 00:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 01:20
    Краматорськ
  • 01:45
    Дружківка
  • 02:10
    Костянтинівка АС
  • 02:45
    Бахмут
  • 04:15
    Лисичанськ АС-2
  • 04:35
    Сєвєродонецьк АВ
  • 05:10
    Новоайдар
  • 05:45
    Щастя
  • 06:20
    Станиця Луганська
  • 06:30
    Станиця Луганська КПВВ
  • Рейс: № 28-151
  • Перевізник: ServisBus
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 30 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:00
Київ АС Київ
вул. Симона Петлюри, 32
7 г. 30 хв.
20:30
Харків ст.м. Південний вокзал
вул Євгенія Котляра, 11
Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
Модель автобусу:
IVEKO
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 30 хв.
  • 13:00
    Київ АС Київ
  • 13:40
    Бориспіль Аеропорт терминал Д 1 поверх
  • 15:25
    Пирятин
  • 20:30
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • Рейс: № 7-205
  • Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:00
Київ АС Київ
вул. Симона Петлюри, 32
7 г. 30 хв.
22:30
Харків ст.м. Південний вокзал
вул Євгенія Котляра, 11
Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
Модель автобусу:
IVEKO
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 30 хв.
  • 15:00
    Київ АС Київ
  • 22:30
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • Рейс: № 7-201
  • Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
17:00
Київ АС Київ
вул. Симона Петлюри, 32
7 г. 20 хв.
00:20
Харків ст.м. Південний вокзал
вул Євгенія Котляра, 11
Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
Модель автобусу:
IVEKO
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 20 хв.
  • 17:00
    Київ АС Київ
  • 17:40
    Бориспіль Аеропорт терминал Д 1 поверх
  • 19:30
    Пирятин
  • 00:20
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • Рейс: № 7-208
  • Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
19:00
Київ АС Київ
вул. Симона Петлюри, 32
7 г. 20 хв.
02:20
Харків ст.м. Південний вокзал
вул Євгенія Котляра, 11
Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
Модель автобусу:
IVEKO
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 20 хв.
  • 19:00
    Київ АС Київ
  • 19:40
    Бориспіль Аеропорт терминал Д 1 поверх
  • 21:25
    Пирятин
  • 02:20
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • Рейс: № 7-209
  • Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
21:00
Київ АС Київ
вул. Симона Петлюри, 32
7 г. 20 хв.
04:20
Харків ст.м. Південний вокзал
вул Євгенія Котляра, 11
Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
Модель автобусу:
IVEKO
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 20 хв.
  • 21:00
    Київ АС Київ
  • 21:40
    Бориспіль Аеропорт терминал Д 1 поверх
  • 23:25
    Пирятин
  • 04:20
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • Рейс: № 7-210
  • Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
23:00
Київ АС Київ
вул. Симона Петлюри, 32
7 г. 20 хв.
06:20
Харків ст.м. Південний вокзал
вул Євгенія Котляра, 11
Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
Модель автобусу:
IVEKO
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 20 хв.
  • 23:00
    Київ АС Київ
  • 23:40
    Бориспіль Аеропорт терминал Д 1 поверх
  • 01:25
    Пирятин
  • 06:20
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • Рейс: № 7-211
  • Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
23:59
Київ АС Київ
вул. Симона Петлюри, 32
7 г. 21 хв.
07:20
Харків ст.м. Південний вокзал
вул Євгенія Котляра, 11
Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
Модель автобусу:
IVEKO
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 21 хв.
  • 23:59
    Київ АС Київ
  • 07:20
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • Рейс: № 7-1201
  • Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:50
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
9 г. 15 хв.
22:05
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: ServisBus
Модель автобусу:
SETRA
Маршрут рейсу
У дорозі: 9 г. 15 хв.
  • 12:00
    Київ АС Київ
  • 12:30
    Київ Автовокзал
  • 13:00
    Київ Видубичі
  • 13:35
    Бориспіль Аеропорт
  • 13:45
    Бориспіль
  • 15:15
    Пирятин АС
  • 16:10
    Лубни
  • 16:55
    Хорол АС-2
  • 18:35
    Полтава Автовокзал
  • 19:35
    Чутове
  • 20:15
    Валки
  • 21:25
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • 21:45
    Харків Автовокзал
  • 22:05
    Харків АС-6
  • 22:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 23:55
    Ізюм
  • 00:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 01:20
    Краматорськ
  • 01:45
    Дружківка
  • 02:10
    Костянтинівка АС
  • 02:45
    Бахмут
  • 04:15
    Лисичанськ АС-2
  • 04:35
    Сєвєродонецьк АВ
  • 05:10
    Новоайдар
  • 05:45
    Щастя
  • 06:20
    Станиця Луганська
  • 06:30
    Станиця Луганська КПВВ
  • Рейс: № 28-151
  • Перевізник: ServisBus
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 30 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:50
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
8 г. 55 хв.
21:45
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: ServisBus
Модель автобусу:
SETRA
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 55 хв.
  • 12:00
    Київ АС Київ
  • 12:30
    Київ Автовокзал
  • 13:00
    Київ Видубичі
  • 13:35
    Бориспіль Аеропорт
  • 13:45
    Бориспіль
  • 15:15
    Пирятин АС
  • 16:10
    Лубни
  • 16:55
    Хорол АС-2
  • 18:35
    Полтава Автовокзал
  • 19:35
    Чутове
  • 20:15
    Валки
  • 21:25
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • 21:45
    Харків Автовокзал
  • 22:05
    Харків АС-6
  • 22:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 23:55
    Ізюм
  • 00:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 01:20
    Краматорськ
  • 01:45
    Дружківка
  • 02:10
    Костянтинівка АС
  • 02:45
    Бахмут
  • 04:15
    Лисичанськ АС-2
  • 04:35
    Сєвєродонецьк АВ
  • 05:10
    Новоайдар
  • 05:45
    Щастя
  • 06:20
    Станиця Луганська
  • 06:30
    Станиця Луганська КПВВ
  • Рейс: № 28-151
  • Перевізник: ServisBus
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 30 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:50
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
8 г. 35 хв.
21:25
Харків ст.м. Південний вокзал
вул Євгенія Котляра, 11
Перевізник: ServisBus
Модель автобусу:
SETRA
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 35 хв.
  • 12:00
    Київ АС Київ
  • 12:30
    Київ Автовокзал
  • 13:00
    Київ Видубичі
  • 13:35
    Бориспіль Аеропорт
  • 13:45
    Бориспіль
  • 15:15
    Пирятин АС
  • 16:10
    Лубни
  • 16:55
    Хорол АС-2
  • 18:35
    Полтава Автовокзал
  • 19:35
    Чутове
  • 20:15
    Валки
  • 21:25
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • 21:45
    Харків Автовокзал
  • 22:05
    Харків АС-6
  • 22:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 23:55
    Ізюм
  • 00:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 01:20
    Краматорськ
  • 01:45
    Дружківка
  • 02:10
    Костянтинівка АС
  • 02:45
    Бахмут
  • 04:15
    Лисичанськ АС-2
  • 04:35
    Сєвєродонецьк АВ
  • 05:10
    Новоайдар
  • 05:45
    Щастя
  • 06:20
    Станиця Луганська
  • 06:30
    Станиця Луганська КПВВ
  • Рейс: № 28-151
  • Перевізник: ServisBus
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 30 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:35
Київ Видубичі
Набережно-Печерська дор., 10А
8 г.
20:35
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
Модель автобусу:
BOVA VDL
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г.
  • 12:35
    Київ Видубичі
  • 20:35
    Харків АС-6
  • Рейс: № ZT-2917513
  • Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 14 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:35
Київ Видубичі
Набережно-Печерська дор., 10А
7 г. 45 хв.
20:20
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
Модель автобусу:
BOVA VDL
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 45 хв.
  • 12:35
    Київ Видубичі
  • 20:20
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № ZT-2826031
  • Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 14 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:50
Київ АС Київ
вул. Симона Петлюри, 32
8 г. 45 хв.
20:35
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
Модель автобусу:
BOVA VDL
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 45 хв.
  • 11:50
    Київ АС Київ
  • 20:35
    Харків АС-6
  • Рейс: № ZT-2917515
  • Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 14 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:50
Київ АС Київ
вул. Симона Петлюри, 32
8 г. 30 хв.
20:20
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
Модель автобусу:
BOVA VDL
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 30 хв.
  • 11:50
    Київ АС Київ
  • 20:20
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № ZT-2826028
  • Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 14 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
21:55
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
8 г. 55 хв.
06:50
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: KLR Bus
Модель автобусу:
Автобус
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 55 хв.
  • 21:55
    Київ Автовокзал
  • 06:50
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 061
  • Перевізник: KLR Bus
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 6 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:10
Київ Видубичі
Набережно-Печерська дор., 10А
8 г. 55 хв.
22:05
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: ServisBus
Модель автобусу:
SETRA
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 55 хв.
  • 12:00
    Київ АС Київ
  • 12:30
    Київ Автовокзал
  • 13:00
    Київ Видубичі
  • 13:35
    Бориспіль Аеропорт
  • 13:45
    Бориспіль
  • 15:15
    Пирятин АС
  • 16:10
    Лубни
  • 16:55
    Хорол АС-2
  • 18:35
    Полтава Автовокзал
  • 19:35
    Чутове
  • 20:15
    Валки
  • 21:25
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • 21:45
    Харків Автовокзал
  • 22:05
    Харків АС-6
  • 22:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 23:55
    Ізюм
  • 00:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 01:20
    Краматорськ
  • 01:45
    Дружківка
  • 02:10
    Костянтинівка АС
  • 02:45
    Бахмут
  • 04:15
    Лисичанськ АС-2
  • 04:35
    Сєвєродонецьк АВ
  • 05:10
    Новоайдар
  • 05:45
    Щастя
  • 06:20
    Станиця Луганська
  • 06:30
    Станиця Луганська КПВВ
  • Рейс: № 28-151
  • Перевізник: ServisBus
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 30 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:10
Київ Видубичі
Набережно-Печерська дор., 10А
8 г. 35 хв.
21:45
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: ServisBus
Модель автобусу:
SETRA
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 35 хв.
  • 12:00
    Київ АС Київ
  • 12:30
    Київ Автовокзал
  • 13:00
    Київ Видубичі
  • 13:35
    Бориспіль Аеропорт
  • 13:45
    Бориспіль
  • 15:15
    Пирятин АС
  • 16:10
    Лубни
  • 16:55
    Хорол АС-2
  • 18:35
    Полтава Автовокзал
  • 19:35
    Чутове
  • 20:15
    Валки
  • 21:25
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • 21:45
    Харків Автовокзал
  • 22:05
    Харків АС-6
  • 22:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 23:55
    Ізюм
  • 00:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 01:20
    Краматорськ
  • 01:45
    Дружківка
  • 02:10
    Костянтинівка АС
  • 02:45
    Бахмут
  • 04:15
    Лисичанськ АС-2
  • 04:35
    Сєвєродонецьк АВ
  • 05:10
    Новоайдар
  • 05:45
    Щастя
  • 06:20
    Станиця Луганська
  • 06:30
    Станиця Луганська КПВВ
  • Рейс: № 28-151
  • Перевізник: ServisBus
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 30 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:10
Київ Видубичі
Набережно-Печерська дор., 10А
8 г. 15 хв.
21:25
Харків ст.м. Південний вокзал
вул Євгенія Котляра, 11
Перевізник: ServisBus
Модель автобусу:
SETRA
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 15 хв.
  • 12:00
    Київ АС Київ
  • 12:30
    Київ Автовокзал
  • 13:00
    Київ Видубичі
  • 13:35
    Бориспіль Аеропорт
  • 13:45
    Бориспіль
  • 15:15
    Пирятин АС
  • 16:10
    Лубни
  • 16:55
    Хорол АС-2
  • 18:35
    Полтава Автовокзал
  • 19:35
    Чутове
  • 20:15
    Валки
  • 21:25
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • 21:45
    Харків Автовокзал
  • 22:05
    Харків АС-6
  • 22:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 23:55
    Ізюм
  • 00:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 01:20
    Краматорськ
  • 01:45
    Дружківка
  • 02:10
    Костянтинівка АС
  • 02:45
    Бахмут
  • 04:15
    Лисичанськ АС-2
  • 04:35
    Сєвєродонецьк АВ
  • 05:10
    Новоайдар
  • 05:45
    Щастя
  • 06:20
    Станиця Луганська
  • 06:30
    Станиця Луганська КПВВ
  • Рейс: № 28-151
  • Перевізник: ServisBus
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 30 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:05
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
8 г. 30 хв.
20:35
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
Модель автобусу:
BOVA VDL
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 30 хв.
  • 12:05
    Київ Автовокзал
  • 20:35
    Харків АС-6
  • Рейс: № ZT-2917514
  • Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 14 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:05
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
8 г. 15 хв.
20:20
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
Модель автобусу:
BOVA VDL
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 15 хв.
  • 12:05
    Київ Автовокзал
  • 20:20
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № ZT-2826026
  • Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 14 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Київ - Харків доступно 38 автобусних маршрутів, та 10 перевізників.
  • З них 25 прямих рейсів, а 13 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Київ - Харків від 275 ₴ до 603.9 ₴.
  • Середній час в дорозі: 8 г. 6 хв., а найшвидший рейс 7 г. 10 хв.
  • Найшвидше прибуття до Харків: 08:20, автостанція Харків ст.м. Південний вокзал.
  • Найпізніше прибуття до Харків: 08:10, автостанція Харків Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 400 ₴.
  • Маршрут автобуса Київ - Харків можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 21:55
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
  • 06:50
    Харків Автовокзал
    пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: KLR Bus
Самий швидкий
  • 10:00
    Київ АС Київ
    вул. Симона Петлюри, 32
  • 17:10
    Харків ст.м. Південний вокзал
    вул Євгенія Котляра, 11
Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
Раннє прибуття
  • 01:00
    Київ АС Київ
    вул. Симона Петлюри, 32
  • 08:20
    Харків ст.м. Південний вокзал
    вул Євгенія Котляра, 11
Перевізник: ТОВ "ЗЕЛЕНИЙ СЛОН 7"
Пізне прибуття
  • 23:35
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
  • 08:10
    Харків Автовокзал
    пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: Денисiвка ТзДВ (Ukrpas.com.ua)