Uk

Автобус Харків - Краматорськ: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
08:35
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
4 г. 5 хв.
12:40
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Костянтинівське АТП 11409 ПАТ
Модель автобусу:
БАЗ-26
Маршрут рейсу
У дорозі: 4 г. 5 хв.
  • 07:50
    Харків Автовокзал
  • 08:30
    Харків АС-6
  • 09:00
    Чугуїв Автовокзал
  • 10:55
    Ізюм
  • 11:18
    Довгеньке
  • 12:03
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:40
    Краматорськ
  • 13:05
    Дружківка
  • 13:50
    Костянтинівка АС
  • 14:30
    Торецьк
  • Рейс: № 250К
  • Перевізник: Костянтинівське АТП 11409 ПАТ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 19 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:45
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
3 г. 50 хв.
15:35
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Желевська Ганна Володимирівна ФОП
Модель автобусу:
СЕТРА-45
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 50 хв.
  • 11:45
    Харків АС-6
  • 12:59
    Волохів Яр
  • 13:19
    Вишнева
  • 13:50
    Ізюм
  • 15:04
    Слов'янськ Автостанція
  • 15:35
    Краматорськ
  • Рейс: № 495С
  • Перевізник: Желевська Ганна Володимирівна ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 42 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:20
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
3 г. 37 хв.
16:57
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Север Авто ТОВ
Модель автобусу:
БАЗ А079
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 37 хв.
  • 12:10
    Харків Автовокзал
  • 13:10
    Харків АС-6
  • 13:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 15:15
    Ізюм
  • 16:30
    Слов'янськ Автостанція
  • 16:57
    Краматорськ
  • Рейс: № 228
  • Перевізник: Север Авто ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 26 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:25
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
4 г. 5 хв.
18:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Краматорське АТП 11410
Модель автобусу:
БАЗ 079
Маршрут рейсу
У дорозі: 4 г. 5 хв.
  • 14:25
    Харків АС-6
  • 15:00
    Чугуїв Автовокзал
  • 16:50
    Ізюм
  • 17:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 18:30
    Краматорськ
  • Рейс: № 166
  • Перевізник: Краматорське АТП 11410
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 29 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:35
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
3 г. 15 хв.
17:50
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Зорін Юрій Євгеневич ФОП
Модель автобусу:
МАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 15 хв.
  • 00:00
    Ростов-на-Дону
  • 13:45
    Харків Автовокзал
  • 14:25
    Харків АС-6
  • 15:00
    Чугуїв Автовокзал
  • 16:25
    Ізюм
  • 17:20
    Слов'янськ Автостанція
  • 17:50
    Краматорськ
  • 19:05
    Добропілля
  • 19:50
    Покровськ Автовокзал
  • 20:50
    Курахове
  • 21:35
    Вугледар Автостанція
  • 22:25
    Волноваха
  • 23:30
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 513
  • Перевізник: Зорін Юрій Євгеневич ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 33 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:35
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
3 г. 40 хв.
19:15
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Добропільське АТП ТОВ
Модель автобусу:
БАЗ А079
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 40 хв.
  • 15:05
    Харків Автовокзал
  • 15:25
    Харків АС-6
  • 16:05
    Чугуїв Автовокзал
  • 17:50
    Ізюм
  • 18:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 19:15
    Краматорськ
  • 20:35
    Добропілля
  • 21:25
    Покровськ Автовокзал
  • Рейс: № 762
  • Перевізник: Добропільське АТП ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 27 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:25
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
3 г. 40 хв.
20:05
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович ФОП
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС-20
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 40 хв.
  • 10:50
    Суми Автовокзал
  • 12:29
    Тростянець
  • 12:59
    Охтирка Автостанція
  • 15:35
    Харків Автовокзал
  • 16:20
    Харків АС-6
  • 18:05
    Ізюм
  • 19:12
    Слов'янськ Автостанція
  • 20:05
    Краматорськ
  • Рейс: № 190
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
17:10
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
3 г. 55 хв.
21:05
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Костянтинівське АТП 11409 ПАТ
Модель автобусу:
БАЗ-26
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 55 хв.
  • 16:30
    Харків Автовокзал
  • 17:00
    Харків АС-6
  • 17:45
    Чугуїв Автовокзал
  • 18:14
    Волохів Яр
  • 19:35
    Ізюм
  • 20:35
    Слов'янськ Автостанція
  • 21:05
    Краматорськ
  • 21:30
    Дружківка
  • 21:45
    Костянтинівка АС
  • 22:25
    Бахмут
  • Рейс: № 222С
  • Перевізник: Костянтинівське АТП 11409 ПАТ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
21:40
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
3 г. 10 хв.
00:50
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Авто-Експрес ТОВ
Модель автобусу:
СЕТРА-50
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 10 хв.
  • 21:40
    Харків АС-6
  • 22:15
    Чугуїв Автовокзал
  • 23:25
    Ізюм
  • 00:25
    Слов'янськ Автостанція
  • 00:50
    Краматорськ
  • 02:05
    Покровськ Автовокзал
  • 02:23
    Селидове
  • 02:55
    Курахове
  • 03:35
    Вугледар Автостанція
  • 04:35
    Волноваха
  • 06:00
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 733Н
  • Перевізник: Авто-Експрес ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 45 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
22:20
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
3 г.
01:20
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: БІРАНД ПП
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г.
  • 22:00
    Харків Автовокзал
  • 22:15
    Харків АС-6
  • 22:50
    Чугуїв Автовокзал
  • 00:05
    Ізюм
  • 00:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 01:20
    Краматорськ
  • 01:45
    Дружківка
  • 02:10
    Костянтинівка АС
  • 02:45
    Бахмут
  • 03:40
    Лисичанськ
  • 04:00
    Сєвєродонецьк АВ
  • 04:40
    Новоайдар
  • 05:15
    Щастя
  • 06:00
    Станиця Луганська
  • Рейс: № 016
  • Перевізник: БІРАНД ПП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 17 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:50
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
4 г. 50 хв.
12:40
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Костянтинівське АТП 11409 ПАТ
Модель автобусу:
БАЗ-26
Маршрут рейсу
У дорозі: 4 г. 50 хв.
  • 07:50
    Харків Автовокзал
  • 08:30
    Харків АС-6
  • 09:00
    Чугуїв Автовокзал
  • 10:55
    Ізюм
  • 11:18
    Довгеньке
  • 12:03
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:40
    Краматорськ
  • 13:05
    Дружківка
  • 13:50
    Костянтинівка АС
  • 14:30
    Торецьк
  • Рейс: № 250К
  • Перевізник: Костянтинівське АТП 11409 ПАТ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 19 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:10
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
4 г. 47 хв.
16:57
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Север Авто ТОВ
Модель автобусу:
БАЗ А079
Маршрут рейсу
У дорозі: 4 г. 47 хв.
  • 12:10
    Харків Автовокзал
  • 13:10
    Харків АС-6
  • 13:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 15:15
    Ізюм
  • 16:30
    Слов'янськ Автостанція
  • 16:57
    Краматорськ
  • Рейс: № 228
  • Перевізник: Север Авто ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 26 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:55
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
3 г. 55 хв.
17:50
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Зорін Юрій Євгеневич ФОП
Модель автобусу:
МАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 55 хв.
  • 00:00
    Ростов-на-Дону
  • 13:45
    Харків Автовокзал
  • 14:25
    Харків АС-6
  • 15:00
    Чугуїв Автовокзал
  • 16:25
    Ізюм
  • 17:20
    Слов'янськ Автостанція
  • 17:50
    Краматорськ
  • 19:05
    Добропілля
  • 19:50
    Покровськ Автовокзал
  • 20:50
    Курахове
  • 21:35
    Вугледар Автостанція
  • 22:25
    Волноваха
  • 23:30
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 513
  • Перевізник: Зорін Юрій Євгеневич ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 33 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:05
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
4 г. 10 хв.
19:15
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Добропільське АТП ТОВ
Модель автобусу:
БАЗ А079
Маршрут рейсу
У дорозі: 4 г. 10 хв.
  • 15:05
    Харків Автовокзал
  • 15:25
    Харків АС-6
  • 16:05
    Чугуїв Автовокзал
  • 17:50
    Ізюм
  • 18:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 19:15
    Краматорськ
  • 20:35
    Добропілля
  • 21:25
    Покровськ Автовокзал
  • Рейс: № 762
  • Перевізник: Добропільське АТП ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 27 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:40
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
4 г. 25 хв.
20:05
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович ФОП
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС-20
Маршрут рейсу
У дорозі: 4 г. 25 хв.
  • 10:50
    Суми Автовокзал
  • 12:29
    Тростянець
  • 12:59
    Охтирка Автостанція
  • 15:35
    Харків Автовокзал
  • 16:20
    Харків АС-6
  • 18:05
    Ізюм
  • 19:12
    Слов'янськ Автостанція
  • 20:05
    Краматорськ
  • Рейс: № 190
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:30
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
4 г. 35 хв.
21:05
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Костянтинівське АТП 11409 ПАТ
Модель автобусу:
БАЗ-26
Маршрут рейсу
У дорозі: 4 г. 35 хв.
  • 16:30
    Харків Автовокзал
  • 17:00
    Харків АС-6
  • 17:45
    Чугуїв Автовокзал
  • 18:14
    Волохів Яр
  • 19:35
    Ізюм
  • 20:35
    Слов'янськ Автостанція
  • 21:05
    Краматорськ
  • 21:30
    Дружківка
  • 21:45
    Костянтинівка АС
  • 22:25
    Бахмут
  • Рейс: № 222С
  • Перевізник: Костянтинівське АТП 11409 ПАТ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
22:00
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
3 г. 20 хв.
01:20
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: БІРАНД ПП
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 20 хв.
  • 22:00
    Харків Автовокзал
  • 22:15
    Харків АС-6
  • 22:50
    Чугуїв Автовокзал
  • 00:05
    Ізюм
  • 00:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 01:20
    Краматорськ
  • 01:45
    Дружківка
  • 02:10
    Костянтинівка АС
  • 02:45
    Бахмут
  • 03:40
    Лисичанськ
  • 04:00
    Сєвєродонецьк АВ
  • 04:40
    Новоайдар
  • 05:15
    Щастя
  • 06:00
    Станиця Луганська
  • Рейс: № 016
  • Перевізник: БІРАНД ПП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
  • На маршруті Харків - Краматорськ доступно 17 автобусних маршрутів, та 9 перевізників.
  • З них 8 прямих рейсів, а 9 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Харків - Краматорськ від 170.29 ₴ до 222.75 ₴.
  • Середній час в дорозі: 3 г. 54 хв., а найшвидший рейс 3 г.
  • Найшвидше прибуття до Краматорськ: 12:40, автостанція Краматорськ.
  • Найпізніше прибуття до Краматорськ: 01:20, автостанція Краматорськ.
  • Середня вартість квитків: 195 ₴.
  • Маршрут автобуса Харків - Краматорськ можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 14:25
    Харків АС-6
    пр-кт Московський, 299 а
  • 18:30
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Краматорське АТП 11410
Самий швидкий
  • 22:20
    Харків АС-6
    пр-кт Московський, 299 а
  • 01:20
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: БІРАНД ПП
Раннє прибуття
  • 08:35
    Харків АС-6
    пр-кт Московський, 299 а
  • 12:40
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Костянтинівське АТП 11409 ПАТ
Пізне прибуття
  • 22:20
    Харків АС-6
    пр-кт Московський, 299 а
  • 01:20
    Краматорськ
    бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: БІРАНД ПП