Uk

Автобус Миколаїв - Новий Буг: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Новий Буг - Миколаїв від 110 грн.
07:05
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 30 хв.
08:35
Новий Буг Автостанція
вул. Урицького, 2
Перевізник: Гаджиев ТОВ
Модель автобусу:
БАЗ-А079
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 30 хв.
  • 07:05
    Миколаїв Автовокзал
  • 08:05
    Баштанка
  • 08:35
    Новий Буг Автостанція
  • 11:05
    Компаніївка
  • 11:50
    Кропивницький
  • Рейс: № 0178
  • Перевізник: Гаджиев ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 24 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:40
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
2 г.
09:40
Новий Буг Автостанція
вул. Урицького, 2
Перевізник:
Модель автобусу:
КИНГ_ЛОНГ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г.
  • 06:25
    Нова Одеса
  • 07:20
    Миколаїв Автовокзал
  • 09:00
    Баштанка
  • 09:40
    Новий Буг Автостанція
  • 10:20
    Казанка
  • 11:25
    Кривий Ріг
  • 12:25
    Софіївка Автостанція
  • 14:40
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 0365
  • Перевізник: Оріон-Авто ТДВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:30
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 50 хв.
10:20
Новий Буг Автостанція
вул. Урицького, 2
Перевізник: Макс Транс ЛТД ТОВ
Модель автобусу:
МЕРС_СПРИНТЕР
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 50 хв.
  • 03:00
    Бендери
  • 05:50
    Одеса Автовокзал
  • 06:55
    Коблеве Автостанція
  • 08:20
    Миколаїв Автовокзал
  • 09:40
    Баштанка
  • 10:20
    Новий Буг Автостанція
  • 10:55
    Казанка
  • 12:00
    Кривий Ріг
  • Рейс: № 0119-1
  • Перевізник: Макс Транс ЛТД ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 7 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:30
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 50 хв.
11:20
Новий Буг Автостанція
вул. Урицького, 2
Перевізник: Макс Транс ЛТД ТОВ
Модель автобусу:
МЕРС_СПРИНТЕР
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 50 хв.
  • 04:10
    Тирасполь
  • 06:50
    Одеса Автовокзал
  • 07:55
    Коблеве Автостанція
  • 09:20
    Миколаїв Автовокзал
  • 10:45
    Баштанка
  • 11:20
    Новий Буг Автостанція
  • 11:55
    Казанка
  • 13:00
    Кривий Ріг
  • 14:00
    Софіївка Автостанція
  • 15:30
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 0120-1
  • Перевізник: Макс Транс ЛТД ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 6 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:00
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 40 хв.
11:40
Новий Буг Автостанція
вул. Урицького, 2
Перевізник: ПІВНІЧ ТРАНС ТОВ
Модель автобусу:
МЕРС_СПРИНТЕР
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 40 хв.
  • 07:00
    Одеса Автовокзал
  • 07:55
    Коблеве Автостанція
  • 09:40
    Миколаїв Автовокзал
  • 11:00
    Баштанка
  • 11:40
    Новий Буг Автостанція
  • 12:15
    Казанка
  • 13:50
    Кривий Ріг
  • Рейс: № 0272-2
  • Перевізник: ПІВНІЧ ТРАНС ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 8 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:50
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 50 хв.
12:40
Новий Буг Автостанція
вул. Урицького, 2
Перевізник: Малохатько В.В. ФОП
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 50 хв.
  • 09:05
    Очаків
  • 10:40
    Миколаїв Автовокзал
  • 12:15
    Баштанка
  • 12:40
    Новий Буг Автостанція
  • 13:10
    Казанка
  • 14:20
    Кривий Ріг
  • 16:05
    Софіївка Автостанція
  • 16:45
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 0190-1
  • Перевізник: Малохатько В.В. ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
2 г. 10 хв.
14:30
Новий Буг Автостанція
вул. Урицького, 2
Перевізник: СТАРС ТРАНС ПП
Модель автобусу:
МЕРС_СПРИНТЕР
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 10 хв.
  • 09:15
    Одеса АС Старосена
  • 10:25
    Коблеве Автостанція
  • 12:05
    Миколаїв Автовокзал
  • 13:45
    Баштанка
  • 14:30
    Новий Буг Автостанція
  • 15:10
    Казанка
  • 16:10
    Кривий Ріг
  • 16:59
    Софіївка Автостанція
  • 18:50
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 0374-5
  • Перевізник: СТАРС ТРАНС ПП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 6 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:25
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
2 г. 5 хв.
15:30
Новий Буг Автостанція
вул. Урицького, 2
Перевізник:
Модель автобусу:
МАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 5 хв.
  • 10:55
    Одеса Автовокзал
  • 12:05
    Коблеве Автостанція
  • 13:15
    Миколаїв Автовокзал
  • 14:50
    Баштанка
  • 15:30
    Новий Буг Автостанція
  • 16:05
    Казанка
  • 17:15
    Кривий Ріг
  • 18:00
    Софіївка Автостанція
  • 19:45
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 0782
  • Перевізник: Турист ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 45 хв.
17:05
Новий Буг Автостанція
вул. Урицького, 2
Перевізник: Гаджиев ТОВ
Модель автобусу:
ЕТАЛОН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 45 хв.
  • 15:20
    Миколаїв Автовокзал
  • 17:05
    Новий Буг Автостанція
  • 17:50
    Казанка
  • 18:55
    Кривий Ріг
  • Рейс: № 0822
  • Перевізник: Гаджиев ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 16 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
21:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 40 хв.
23:00
Новий Буг Автостанція
вул. Урицького, 2
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
Модель автобусу:
СЕТРА
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 40 хв.
  • 14:00
    Варна
  • 16:38
    Затока
  • 19:40
    Коблеве Автостанція
  • 21:10
    Миколаїв Автовокзал
  • 23:00
    Новий Буг Автостанція
  • 00:25
    Кривий Ріг
  • 02:45
    Дніпро Автовокзал
  • 06:00
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 0789Д
  • Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 6 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
23:50
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
2 г. 10 хв.
02:00
Новий Буг Автостанція
вул. Урицького, 2
Перевізник:
Модель автобусу:
ВАНХУЛ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 10 хв.
  • 21:00
    Одеса Автовокзал
  • 22:15
    Коблеве Автостанція
  • 23:40
    Миколаїв Автовокзал
  • 01:25
    Баштанка
  • 02:00
    Новий Буг Автостанція
  • 02:40
    Казанка
  • 03:35
    Кривий Ріг
  • 06:00
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 0730
  • Перевізник: Турист ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 11 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Миколаїв - Новий Буг доступно 11 автобусних маршрутів, та 8 перевізників.
  • З них 2 прямих рейсів, а 9 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Миколаїв - Новий Буг від 103.97 ₴ до 130 ₴.
  • Середній час в дорозі: 1 г. 51 хв., а найшвидший рейс 1 г. 30 хв.
  • Найшвидше прибуття до Новий Буг: 08:35, автостанція Новий Буг Автостанція.
  • Найпізніше прибуття до Новий Буг: 02:00, автостанція Новий Буг Автостанція.
  • Середня вартість квитків: 121 ₴.
  • Маршрут автобуса Миколаїв - Новий Буг можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 23:50
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 02:00
    Новий Буг Автостанція
    вул. Урицького, 2
Перевізник: Турист ТОВ
Самий швидкий
  • 07:05
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 08:35
    Новий Буг Автостанція
    вул. Урицького, 2
Перевізник: Гаджиев ТОВ
Раннє прибуття
  • 07:05
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 08:35
    Новий Буг Автостанція
    вул. Урицького, 2
Перевізник: Гаджиев ТОВ
Пізне прибуття
  • 23:50
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 02:00
    Новий Буг Автостанція
    вул. Урицького, 2
Перевізник: Турист ТОВ