Uk

Автобус Миколаїв - Дніпро: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
07:40
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
7 г.
14:40
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник:
Модель автобусу:
КИНГ_ЛОНГ
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г.
  • 06:25
    Нова Одеса
  • 07:20
    Миколаїв Автовокзал
  • 09:00
    Баштанка
  • 09:40
    Новий Буг Автостанція
  • 10:20
    Казанка
  • 11:25
    Кривий Ріг
  • 12:25
    Софіївка Автостанція
  • 14:40
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 0365
  • Перевізник: Оріон-Авто ТДВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:30
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
6 г.
15:30
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: Макс Транс ЛТД ТОВ
Модель автобусу:
МЕРС_СПРИНТЕР
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г.
  • 04:10
    Тирасполь
  • 06:50
    Одеса Автовокзал
  • 07:55
    Коблеве Автостанція
  • 09:20
    Миколаїв Автовокзал
  • 10:45
    Баштанка
  • 11:20
    Новий Буг Автостанція
  • 11:55
    Казанка
  • 13:00
    Кривий Ріг
  • 14:00
    Софіївка Автостанція
  • 15:30
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 0120-1
  • Перевізник: Макс Транс ЛТД ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 6 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:50
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
5 г. 55 хв.
16:45
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: Малохатько В.В. ФОП
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 5 г. 55 хв.
  • 09:05
    Очаків
  • 10:40
    Миколаїв Автовокзал
  • 12:15
    Баштанка
  • 12:40
    Новий Буг Автостанція
  • 13:10
    Казанка
  • 14:20
    Кривий Ріг
  • 16:05
    Софіївка Автостанція
  • 16:45
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 0190-1
  • Перевізник: Малохатько В.В. ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 14 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
6 г. 30 хв.
18:50
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: СТАРС ТРАНС ПП
Модель автобусу:
МЕРС_СПРИНТЕР
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г. 30 хв.
  • 09:15
    Одеса АС Старосена
  • 10:25
    Коблеве Автостанція
  • 12:05
    Миколаїв Автовокзал
  • 13:45
    Баштанка
  • 14:30
    Новий Буг Автостанція
  • 15:10
    Казанка
  • 16:10
    Кривий Ріг
  • 16:59
    Софіївка Автостанція
  • 18:50
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 0374-5
  • Перевізник: СТАРС ТРАНС ПП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 6 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:30
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
7 г. 45 хв.
20:15
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: Автопоромінь ТДВ
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 45 хв.
  • 09:35
    Одеса АС Привоз
  • 09:45
    Одеса Автовокзал
  • 10:45
    Коблеве Автостанція
  • 12:15
    Миколаїв Автовокзал
  • 13:40
    Херсон Автовокзал
  • 17:55
    Нікополь Автовокзал
  • 20:15
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 0870
  • Перевізник: Автопоромінь ТДВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:25
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
6 г. 20 хв.
19:45
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник:
Модель автобусу:
МАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г. 20 хв.
  • 10:55
    Одеса Автовокзал
  • 12:05
    Коблеве Автостанція
  • 13:15
    Миколаїв Автовокзал
  • 14:50
    Баштанка
  • 15:30
    Новий Буг Автостанція
  • 16:05
    Казанка
  • 17:15
    Кривий Ріг
  • 18:00
    Софіївка Автостанція
  • 19:45
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 0782
  • Перевізник: Турист ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
20:25
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
7 г. 7 хв.
03:32
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: Фірма "Ікарус" ТОВ
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС-50
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 7 хв.
  • 16:30
    Одеса АС Привоз
  • 16:40
    Одеса Автовокзал
  • 18:20
    Коблеве Автостанція
  • 20:05
    Миколаїв Автовокзал
  • 21:35
    Херсон Автовокзал
  • 22:55
    Берислав Автовокзал
  • 00:16
    Нововоронцовка
  • 01:12
    Нікополь Автовокзал
  • 03:32
    Дніпро Автовокзал
  • 05:45
    Красноград
  • 07:35
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 0789-1
  • Перевізник: Фірма "Ікарус" ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 8 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
21:00
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
9 г. 10 хв.
06:10
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: Тунч Мурат ФОП
Модель автобусу:
МЕРС_СПРИНТЕР
Маршрут рейсу
У дорозі: 9 г. 10 хв.
  • 17:00
    Одеса Автовокзал
  • 20:50
    Миколаїв Автовокзал
  • 22:00
    Херсон Автовокзал
  • 23:25
    Нова Каховка
  • 00:55
    Велика Лепетиха
  • 02:35
    Енергодар
  • 03:15
    Дніпрорудне
  • 04:55
    Запоріжжя Автовокзал
  • 06:10
    Дніпро Автовокзал
  • 08:15
    Красноград
  • 09:30
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № ДОП9
  • Перевізник: Тунч Мурат ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
21:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
5 г. 25 хв.
02:45
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
Модель автобусу:
СЕТРА
Маршрут рейсу
У дорозі: 5 г. 25 хв.
  • 14:00
    Варна
  • 16:38
    Затока
  • 19:40
    Коблеве Автостанція
  • 21:10
    Миколаїв Автовокзал
  • 23:00
    Новий Буг Автостанція
  • 00:25
    Кривий Ріг
  • 02:45
    Дніпро Автовокзал
  • 06:00
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 0789Д
  • Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 6 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
23:50
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
6 г. 10 хв.
06:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник:
Модель автобусу:
ВАНХУЛ
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г. 10 хв.
  • 21:00
    Одеса Автовокзал
  • 22:15
    Коблеве Автостанція
  • 23:40
    Миколаїв Автовокзал
  • 01:25
    Баштанка
  • 02:00
    Новий Буг Автостанція
  • 02:40
    Казанка
  • 03:35
    Кривий Ріг
  • 06:00
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 0730
  • Перевізник: Турист ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 11 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Миколаїв - Дніпро доступно 10 автобусних маршрутів, та 9 перевізників.
  • З них 0 прямих рейсів, а 10 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Миколаїв - Дніпро від 292.04 ₴ до 402.26 ₴.
  • Середній час в дорозі: 6 г. 44 хв., а найшвидший рейс 5 г. 25 хв.
  • Найшвидше прибуття до Дніпро: 14:40, автостанція Дніпро Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Дніпро: 06:10, автостанція Дніпро Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 338 ₴.
  • Маршрут автобуса Миколаїв - Дніпро можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 21:20
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 02:45
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
Самий швидкий
  • 21:20
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 02:45
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
Раннє прибуття
  • 07:40
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 14:40
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
Перевізник: Оріон-Авто ТДВ
Пізне прибуття
  • 21:00
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 06:10
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
Перевізник: Тунч Мурат ФОП