Uk

Автобус Миколаїв - Дніпро: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Дніпро - Миколаїв від 315 грн.
00:40
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
7 г. 40 хв.
08:20
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: Автоекспрес-Дніпро ПП
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 40 хв.
  • 21:30
    Одеса АС Привоз
  • 21:35
    Одеса АС Старосена
  • 21:50
    Одеса Автовокзал
  • 23:00
    Коблеве Автостанція
  • 00:25
    Миколаїв Автовокзал
  • 01:40
    Херсон Автовокзал
  • 02:55
    Нова Каховка
  • 03:30
    Берислав Автовокзал
  • 06:20
    Нікополь Автовокзал
  • 08:20
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 0872
  • Перевізник: Автоекспрес-Дніпро ПП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 4 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:40
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
7 г.
14:40
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник:
Модель автобусу:
КИНГ_ЛОНГ
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г.
  • 06:25
    Нова Одеса
  • 07:20
    Миколаїв Автовокзал
  • 09:00
    Баштанка
  • 09:40
    Новий Буг Автостанція
  • 10:20
    Казанка
  • 11:25
    Кривий Ріг
  • 12:25
    Софіївка Автостанція
  • 14:40
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 0365
  • Перевізник: Оріон-Авто ТДВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 17 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:45
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
6 г. 15 хв.
16:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: Макс Транс ЛТД ТОВ
Модель автобусу:
МЕРС_СПРИНТЕР
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г. 15 хв.
  • 04:10
    Тирасполь
  • 06:50
    Одеса Автовокзал
  • 08:10
    Коблеве Автостанція
  • 09:35
    Миколаїв Автовокзал
  • 10:45
    Баштанка
  • 11:35
    Новий Буг Автостанція
  • 12:10
    Казанка
  • 13:00
    Кривий Ріг
  • 14:00
    Софіївка Автостанція
  • 16:00
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 0120-1
  • Перевізник: Макс Транс ЛТД ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 7 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:50
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
5 г. 55 хв.
16:45
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: Малохатько В.В. ФОП
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 5 г. 55 хв.
  • 09:05
    Очаків
  • 10:40
    Миколаїв Автовокзал
  • 12:15
    Баштанка
  • 12:40
    Новий Буг Автостанція
  • 13:10
    Казанка
  • 14:20
    Кривий Ріг
  • 16:05
    Софіївка Автостанція
  • 16:45
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 0190-1
  • Перевізник: Малохатько В.В. ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 6 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
5 г. 56 хв.
17:16
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: Мишко С.О. ФОП
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 5 г. 56 хв.
  • 08:00
    Одеса Автовокзал
  • 09:25
    Коблеве Автостанція
  • 11:10
    Миколаїв Автовокзал
  • 13:10
    Новий Буг Автостанція
  • 13:50
    Казанка
  • 14:55
    Кривий Ріг
  • 17:16
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 0718
  • Перевізник: Мишко С.О. ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
6 г. 30 хв.
18:50
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: СТАРС ТРАНС ПП
Модель автобусу:
МЕРС_СПРИНТЕР
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г. 30 хв.
  • 09:15
    Одеса АС Старосена
  • 10:25
    Коблеве Автостанція
  • 12:05
    Миколаїв Автовокзал
  • 13:45
    Баштанка
  • 14:15
    Новий Буг Автостанція
  • 15:10
    Казанка
  • 16:10
    Кривий Ріг
  • 16:59
    Софіївка Автостанція
  • 18:50
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 0374-5
  • Перевізник: СТАРС ТРАНС ПП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 4 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:30
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
7 г. 45 хв.
20:15
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: Автоекспрес-Дніпро ПП
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 45 хв.
  • 09:35
    Одеса АС Привоз
  • 09:45
    Одеса Автовокзал
  • 10:45
    Коблеве Автостанція
  • 12:15
    Миколаїв Автовокзал
  • 13:40
    Херсон Автовокзал
  • 17:55
    Нікополь Автовокзал
  • 20:15
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 0870-1
  • Перевізник: Автоекспрес-Дніпро ПП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:25
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
6 г. 20 хв.
19:45
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник:
Модель автобусу:
МАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г. 20 хв.
  • 10:55
    Одеса Автовокзал
  • 12:05
    Коблеве Автостанція
  • 13:15
    Миколаїв Автовокзал
  • 14:50
    Баштанка
  • 15:30
    Новий Буг Автостанція
  • 16:05
    Казанка
  • 17:15
    Кривий Ріг
  • 18:00
    Софіївка Автостанція
  • 19:45
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 0782
  • Перевізник: Турист ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
17:10
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
6 г.
23:10
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: Шапран С.М. ФОП
Модель автобусу:
ВАНХУЛ
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г.
  • 11:00
    Созопол
  • 11:40
    Затока
  • 13:40
    Одеса Автовокзал
  • 14:50
    Коблеве Автостанція
  • 16:50
    Миколаїв Автовокзал
  • 18:05
    Баштанка
  • 18:40
    Новий Буг Автостанція
  • 19:20
    Казанка
  • 20:30
    Кривий Ріг
  • 23:10
    Дніпро Автовокзал
  • 00:50
    Павлоград
  • 02:50
    Покровськ Автовокзал
  • 04:05
    Костянтинівка АС
  • 04:25
    Дружківка
  • 04:45
    Краматорськ ЗА
  • 05:15
    Слов'янськ Автостанція
  • 06:15
    Бахмут
  • Рейс: № 00104-3
  • Перевізник: Шапран С.М. ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 6 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
20:00
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
9 г. 25 хв.
05:25
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: Тунч Мурат ФОП
Модель автобусу:
МЕРС_СПРИНТЕР
Маршрут рейсу
У дорозі: 9 г. 25 хв.
  • 17:30
    Одеса Автовокзал
  • 19:50
    Миколаїв Автовокзал
  • 21:20
    Херсон Автовокзал
  • 22:45
    Нова Каховка
  • 00:15
    Велика Лепетиха
  • 01:55
    Енергодар
  • 02:30
    Дніпрорудне
  • 03:55
    Запоріжжя Автовокзал
  • 05:25
    Дніпро Автовокзал
  • 07:15
    Красноград
  • 08:20
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № ДОП9-1
  • Перевізник: Тунч Мурат ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
20:25
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
7 г. 7 хв.
03:32
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: Фірма "Ікарус" ТОВ
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС-50
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 7 хв.
  • 16:30
    Одеса АС Привоз
  • 16:40
    Одеса Автовокзал
  • 18:20
    Коблеве Автостанція
  • 20:05
    Миколаїв Автовокзал
  • 21:35
    Херсон Автовокзал
  • 22:55
    Берислав Автовокзал
  • 00:16
    Нововоронцовка
  • 01:12
    Нікополь Автовокзал
  • 03:32
    Дніпро Автовокзал
  • 05:45
    Красноград
  • 07:35
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 0789-1
  • Перевізник: Фірма "Ікарус" ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
21:00
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
9 г. 10 хв.
06:10
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: Тунч Мурат ФОП
Модель автобусу:
МЕРС_СПРИНТЕР
Маршрут рейсу
У дорозі: 9 г. 10 хв.
  • 17:00
    Одеса Автовокзал
  • 20:50
    Миколаїв Автовокзал
  • 22:00
    Херсон Автовокзал
  • 23:25
    Нова Каховка
  • 00:55
    Велика Лепетиха
  • 02:35
    Енергодар
  • 03:15
    Дніпрорудне
  • 04:55
    Запоріжжя Автовокзал
  • 06:10
    Дніпро Автовокзал
  • 08:15
    Красноград
  • 09:30
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № ДОП9
  • Перевізник: Тунч Мурат ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
21:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
5 г. 25 хв.
02:45
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
Модель автобусу:
СЕТРА
Маршрут рейсу
У дорозі: 5 г. 25 хв.
  • 14:00
    Варна
  • 18:10
    Одеса АС Привокзальна
  • 19:40
    Коблеве Автостанція
  • 21:10
    Миколаїв Автовокзал
  • 23:00
    Новий Буг Автостанція
  • 00:25
    Кривий Ріг
  • 02:45
    Дніпро Автовокзал
  • 06:00
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 0789Д
  • Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
23:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
6 г. 10 хв.
05:30
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: Біранд ПП
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г. 10 хв.
  • 01:30
    Бухарест
  • 18:10
    Затока
  • 18:30
    Кароліно Бугаз
  • 19:50
    Одеса АС Старосена
  • 20:20
    Одеса Автовокзал
  • 21:45
    Коблеве Автостанція
  • 23:10
    Миколаїв Автовокзал
  • 00:25
    Баштанка
  • 01:05
    Новий Буг Автостанція
  • 01:45
    Казанка
  • 03:00
    Кривий Ріг
  • 05:30
    Дніпро Автовокзал
  • 06:25
    Новомосковськ АС
  • 07:45
    Красноград
  • 09:10
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 0125-1
  • Перевізник: Біранд ПП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
23:50
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
6 г. 10 хв.
06:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник:
Модель автобусу:
ВАНХУЛ
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г. 10 хв.
  • 21:00
    Одеса Автовокзал
  • 22:15
    Коблеве Автостанція
  • 23:40
    Миколаїв Автовокзал
  • 01:25
    Баштанка
  • 02:00
    Новий Буг Автостанція
  • 02:40
    Казанка
  • 03:35
    Кривий Ріг
  • 06:00
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 0730
  • Перевізник: Турист ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 11 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Миколаїв - Дніпро доступно 15 автобусних маршрутів, та 12 перевізників.
  • З них 0 прямих рейсів, а 15 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Миколаїв - Дніпро від 306.9 ₴ до 386.47 ₴.
  • Середній час в дорозі: 6 г. 51 хв., а найшвидший рейс 5 г. 25 хв.
  • Найшвидше прибуття до Дніпро: 08:20, автостанція Дніпро Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Дніпро: 06:10, автостанція Дніпро Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 344 ₴.
  • Маршрут автобуса Миколаїв - Дніпро можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 23:20
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 05:30
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
Перевізник: Біранд ПП
Самий швидкий
  • 21:20
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 02:45
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
Раннє прибуття
  • 00:40
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 08:20
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
Перевізник: Автоекспрес-Дніпро ПП
Пізне прибуття
  • 21:00
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 06:10
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
Перевізник: Тунч Мурат ФОП