Uk

Автобус Миколаїв - Коблеве: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Коблеве - Миколаїв від 74 грн.
03:35
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 40 хв.
05:15
Коблеве Автостанція
Одеське шосе, 2
Перевізник:
Модель автобусу:
М3(ІІІ) починаючи з 2003 року
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 40 хв.
  • 03:35
    Миколаїв Автовокзал
  • 05:15
    Коблеве Автостанція
  • Рейс: № 0549-1
  • Перевізник: Турист ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
03:45
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 40 хв.
05:25
Коблеве Автостанція
Одеське шосе, 2
Перевізник: Фірма "Ікарус" ТОВ
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС-50
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 40 хв.
  • 03:45
    Миколаїв Автовокзал
  • 05:25
    Коблеве Автостанція
  • Рейс: № 0790-1
  • Перевізник: Фірма "Ікарус" ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
04:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 20 хв.
05:40
Коблеве Автостанція
Одеське шосе, 2
Перевізник:
Модель автобусу:
ВАНХУЛ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 04:20
    Миколаїв Автовокзал
  • 05:40
    Коблеве Автостанція
  • Рейс: № 0729
  • Перевізник: Турист ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 6 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
05:15
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 30 хв.
06:45
Коблеве Автостанція
Одеське шосе, 2
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
Модель автобусу:
МАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 30 хв.
  • 20:30
    Харків Автовокзал
  • 23:30
    Дніпро Автовокзал
  • 02:00
    Кривий Ріг
  • 03:25
    Новий Буг Автостанція
  • 05:05
    Миколаїв Автовокзал
  • 06:45
    Коблеве Автостанція
  • 12:00
    Варна
  • Рейс: № 0790Д
  • Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:10
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 20 хв.
07:30
Коблеве Автостанція
Одеське шосе, 2
Перевізник: Тунч Мурат ФОП
Модель автобусу:
МЕРС_СПРИНТЕР
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 05:00
    Харків Автовокзал
  • 06:05
    Миколаїв Автовокзал
  • 07:30
    Коблеве Автостанція
  • Рейс: № ДОП8
  • Перевізник: Тунч Мурат ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:10
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 20 хв.
07:30
Коблеве Автостанція
Одеське шосе, 2
Перевізник: Маріуполь-Авто ПрАТ
Модель автобусу:
ЮТОНГ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 06:10
    Миколаїв Автовокзал
  • 07:30
    Коблеве Автостанція
  • Рейс: № 0234-1
  • Перевізник: Маріуполь-Авто ПрАТ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 4 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
0 г. 50 хв.
08:10
Коблеве Автостанція
Одеське шосе, 2
Перевізник: АТП Поділля-Тур ПП
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 50 хв.
  • 06:00
    Херсон Автовокзал
  • 07:00
    Миколаїв Автовокзал
  • 08:10
    Коблеве Автостанція
  • 09:45
    Одеса Автовокзал
  • 13:45
    Умань
  • 14:45
    Гайсин
  • 15:35
    Немирів
  • 16:20
    Вінниця Автовокзал
  • 17:25
    Летичів
  • 18:40
    Хмельницький Автовокзал
  • 20:50
    Тернопіль
  • 21:55
    Золочів
  • 23:00
    Львів Автовокзал
  • 16:20
    Гдиня
  • Рейс: № 092-1
  • Перевізник: АТП Поділля-Тур ПП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
0 г. 50 хв.
08:10
Коблеве Автостанція
Одеське шосе, 2
Перевізник: Харкавий В.І. ФОП
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 50 хв.
  • 06:00
    Херсон Автовокзал
  • 07:10
    Миколаїв Автовокзал
  • 08:10
    Коблеве Автостанція
  • 00:20
    Стрий
  • 02:25
    Свалява
  • 03:00
    Мукачеве
  • 03:50
    Ужгород
  • 19:35
    Плзень
  • Рейс: № 051-1
  • Перевізник: Харкавий В.І. ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:45
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 25 хв.
09:10
Коблеве Автостанція
Одеське шосе, 2
Перевізник: Савченко Г.І. ФОП
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 25 хв.
  • 07:45
    Миколаїв Автовокзал
  • 09:10
    Коблеве Автостанція
  • 10:40
    Одеса Автовокзал
  • 14:55
    Умань
  • 18:20
    Київ Автовокзал
  • 20:30
    Житомир Автовокзал
  • 23:35
    Рівне Автовокзал
  • 01:00
    Луцьк
  • 02:30
    Володимир-Волинський
  • 10:30
    Лодзь
  • Рейс: № 073-1
  • Перевізник: Савченко Г.І. ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 7 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:55
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 40 хв.
10:35
Коблеве Автостанція
Одеське шосе, 2
Перевізник: Херсонське АТП 16527 ТОВ
Модель автобусу:
ЕТАЛОН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 40 хв.
  • 07:35
    Херсон Автовокзал
  • 08:46
    Миколаїв Автовокзал
  • 10:35
    Коблеве Автостанція
  • 11:50
    Одеса АС Привоз
  • 14:40
    Сарата
  • 15:20
    Татарбунари
  • 17:20
    Ізмаїл
  • Рейс: № 0137-1
  • Перевізник: Херсонське АТП 16527 ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 4 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 37 хв.
10:57
Коблеве Автостанція
Одеське шосе, 2
Перевізник: Каховське АТП-16506 ВАТ
Модель автобусу:
ЕТАЛОН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 37 хв.
  • 06:00
    Нова Каховка
  • 07:40
    Херсон Автовокзал
  • 09:10
    Миколаїв Автовокзал
  • 10:57
    Коблеве Автостанція
  • 12:40
    Одеса Автовокзал
  • Рейс: № 0209
  • Перевізник: Каховське АТП-16506 ВАТ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 20 хв.
11:40
Коблеве Автостанція
Одеське шосе, 2
Перевізник: Каховське АТП-16506 ВАТ
Модель автобусу:
МАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 06:20
    Каховка Автовокзал
  • 06:40
    Нова Каховка
  • 08:30
    Херсон Автовокзал
  • 10:10
    Миколаїв Автовокзал
  • 11:40
    Коблеве Автостанція
  • 13:30
    Одеса Автовокзал
  • Рейс: № 0199
  • Перевізник: Каховське АТП-16506 ВАТ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:25
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 40 хв.
13:05
Коблеве Автостанція
Одеське шосе, 2
Перевізник: ПІВНІЧ ТРАНС ТОВ
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 40 хв.
  • 07:15
    Кривий Ріг
  • 08:45
    Казанка
  • 09:20
    Новий Буг Автостанція
  • 10:00
    Баштанка
  • 11:05
    Миколаїв Автовокзал
  • 13:05
    Коблеве Автостанція
  • 14:05
    Одеса Автовокзал
  • Рейс: № 0271-2
  • Перевізник: ПІВНІЧ ТРАНС ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:30
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 20 хв.
13:50
Коблеве Автостанція
Одеське шосе, 2
Перевізник: Макс Транс ЛТД ТОВ
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 08:40
    Кривий Ріг
  • 09:50
    Казанка
  • 10:25
    Новий Буг Автостанція
  • 11:00
    Баштанка
  • 12:20
    Миколаїв Автовокзал
  • 13:50
    Коблеве Автостанція
  • 15:10
    Одеса АС Старосена
  • 18:10
    Бендери
  • Рейс: № 0119-2
  • Перевізник: Макс Транс ЛТД ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:45
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 40 хв.
15:25
Коблеве Автостанція
Одеське шосе, 2
Перевізник: Автотранссервіс ТОВ
Модель автобусу:
МЕРС_СПРИНТЕР
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 40 хв.
  • 06:05
    Нікополь Автовокзал
  • 06:45
    Покров
  • 07:50
    Нововоронцовка
  • 09:59
    Берислав Автовокзал
  • 11:50
    Херсон Автовокзал
  • 13:35
    Миколаїв Автовокзал
  • 15:25
    Коблеве Автостанція
  • 16:45
    Одеса Автовокзал
  • Рейс: № 0143-2
  • Перевізник: Автотранссервіс ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 5 хв.
15:25
Коблеве Автостанція
Одеське шосе, 2
Перевізник: СТАРС ТРАНС ПП
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 5 хв.
  • 08:00
    Дніпро Автовокзал
  • 09:45
    Софіївка Автостанція
  • 10:30
    Кривий Ріг
  • 11:30
    Казанка
  • 12:00
    Новий Буг Автостанція
  • 13:15
    Баштанка
  • 14:15
    Миколаїв Автовокзал
  • 15:25
    Коблеве Автостанція
  • 16:30
    Одеса АС Старосена
  • Рейс: № 0373-5
  • Перевізник: СТАРС ТРАНС ПП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:15
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 40 хв.
17:55
Коблеве Автостанція
Одеське шосе, 2
Перевізник:
Модель автобусу:
БОГДАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 40 хв.
  • 08:30
    Мелітополь Автостанція
  • 12:05
    Каховка Автовокзал
  • 12:35
    Нова Каховка
  • 14:20
    Херсон Автовокзал
  • 16:10
    Миколаїв Автовокзал
  • 17:55
    Коблеве Автостанція
  • 19:10
    Одеса Автовокзал
  • Рейс: № 0145-2
  • Перевізник: Турист ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
17:05
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 20 хв.
18:25
Коблеве Автостанція
Одеське шосе, 2
Перевізник:
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 10:55
    Дніпро Автовокзал
  • 12:39
    Софіївка Автостанція
  • 13:20
    Кривий Ріг
  • 14:35
    Казанка
  • 15:10
    Новий Буг Автостанція
  • 15:50
    Баштанка
  • 17:00
    Миколаїв Автовокзал
  • 18:25
    Коблеве Автостанція
  • 19:19
    Одеса Автовокзал
  • Рейс: № 0781
  • Перевізник: Турист ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
17:15
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 10 хв.
18:25
Коблеве Автостанція
Одеське шосе, 2
Перевізник: Сармат АТПП ТОВ
Модель автобусу:
ЕТАЛОН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 10 хв.
  • 11:00
    Геничеськ
  • 13:40
    Каховка Автовокзал
  • 14:15
    Нова Каховка
  • 15:50
    Херсон Автовокзал
  • 17:05
    Миколаїв Автовокзал
  • 18:25
    Коблеве Автостанція
  • 19:40
    Одеса Автовокзал
  • 23:00
    Штефан-Воде
  • Рейс: № 00065-7
  • Перевізник: Сармат АТПП ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
18:10
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 45 хв.
19:55
Коблеве Автостанція
Одеське шосе, 2
Перевізник: Б.-Дністровське АТП-15107 ТОВ
Модель автобусу:
МЕРС_СПРИНТЕР
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 45 хв.
  • 16:40
    Херсон Автовокзал
  • 18:01
    Миколаїв Автовокзал
  • 19:55
    Коблеве Автостанція
  • 21:05
    Одеса Автовокзал
  • 22:27
    Овідіополь
  • 22:58
    Затока
  • 23:25
    Білгород-Дністровський
  • Рейс: № 0061
  • Перевізник: Б.-Дністровське АТП-15107 ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
18:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 25 хв.
19:45
Коблеве Автостанція
Одеське шосе, 2
Перевізник: Автопоромінь ТДВ
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 25 хв.
  • 09:55
    Дніпро Автовокзал
  • 12:00
    Нікополь Автовокзал
  • 16:15
    Херсон Автовокзал
  • 18:10
    Миколаїв Автовокзал
  • 19:45
    Коблеве Автостанція
  • 20:40
    Одеса Автовокзал
  • 21:00
    Одеса АС Привоз
  • Рейс: № 0869
  • Перевізник: Автопоромінь ТДВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
19:40
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
1 г. 20 хв.
21:00
Коблеве Автостанція
Одеське шосе, 2
Перевізник: Макс Транс ЛТД ТОВ
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 13:15
    Дніпро Автовокзал
  • 14:50
    Софіївка Автостанція
  • 15:50
    Кривий Ріг
  • 17:20
    Казанка
  • 17:55
    Новий Буг Автостанція
  • 18:25
    Баштанка
  • 19:20
    Миколаїв Автовокзал
  • 21:00
    Коблеве Автостанція
  • 22:00
    Одеса АС Старосена
  • 00:50
    Тирасполь
  • Рейс: № 0120-2
  • Перевізник: Макс Транс ЛТД ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Миколаїв - Коблеве доступно 22 автобусних маршрутів, та 17 перевізників.
  • З них 1 прямих рейсів, а 21 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Миколаїв - Коблеве від 78.28 ₴ до 119.69 ₴.
  • Середній час в дорозі: 1 г. 24 хв., а найшвидший рейс 0 г. 50 хв.
  • Найшвидше прибуття до Коблеве: 05:15, автостанція Коблеве Автостанція.
  • Найпізніше прибуття до Коблеве: 21:00, автостанція Коблеве Автостанція.
  • Середня вартість квитків: 95 ₴.
  • Маршрут автобуса Миколаїв - Коблеве можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 03:35
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 05:15
    Коблеве Автостанція
    Одеське шосе, 2
Перевізник: Турист ТОВ
Самий швидкий
  • 07:20
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 08:10
    Коблеве Автостанція
    Одеське шосе, 2
Перевізник: АТП Поділля-Тур ПП
Раннє прибуття
  • 03:35
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 05:15
    Коблеве Автостанція
    Одеське шосе, 2
Перевізник: Турист ТОВ
Пізне прибуття
  • 19:40
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 21:00
    Коблеве Автостанція
    Одеське шосе, 2
Перевізник: Макс Транс ЛТД ТОВ