Uk

Автобус Дніпро - Миколаїв: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Миколаїв - Дніпро від 300 грн.
08:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
6 г. 55 хв.
14:55
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ПП `СТАРС ТРАНС`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г. 55 хв.
  • 20:30
    Дніпро Автовокзал
  • 09:44
    Софіївка Автостанція
  • 10:30
    Кривий Ріг
  • 11:55
    Казанка
  • 12:30
    Новий Буг Автостанція
  • 13:15
    Баштанка
  • 14:55
    Миколаїв Автовокзал
  • 17:00
    Коблеве Автостанція
  • 18:00
    Одеса ЗВ
  • Рейс: № 9596
  • Перевізник: ПП `СТАРС ТРАНС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 12 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
10:55
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
6 г. 15 хв.
17:10
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ФОП МЯГКОВ О.С.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г. 15 хв.
  • 19:45
    Дніпро Автовокзал
  • 12:39
    Софіївка Автостанція
  • 13:20
    Кривий Ріг
  • 14:35
    Казанка
  • 15:10
    Новий Буг Автостанція
  • 15:50
    Баштанка
  • 17:10
    Миколаїв Автовокзал
  • Рейс: № 781
  • Перевізник: ФОП МЯГКОВ О.С.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 7 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:15
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
6 г. 20 хв.
19:35
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ТОВ`МАКС ТРАНС ЛТД`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г. 20 хв.
  • 16:35
    Дніпро Автовокзал
  • 14:55
    Софіївка Автостанція
  • 15:40
    Кривий Ріг
  • 17:55
    Казанка
  • 18:30
    Новий Буг Автостанція
  • 19:05
    Баштанка
  • 19:35
    Миколаїв Автовокзал
  • 20:55
    Коблеве Автостанція
  • Рейс: № 9782
  • Перевізник: ТОВ`МАКС ТРАНС ЛТД`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 9 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
17:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
6 г. 15 хв.
23:15
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ТДВ`Орiон-Авто`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г. 15 хв.
  • 14:40
    Дніпро Автовокзал
  • 19:50
    Кривий Ріг
  • 20:55
    Казанка
  • 21:30
    Новий Буг Автостанція
  • 22:05
    Баштанка
  • 23:15
    Миколаїв Автовокзал
  • Рейс: № 365
  • Перевізник: ТДВ`Орiон-Авто`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 16 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
19:30
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
7 г. 55 хв.
03:25
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ТОВ `ТУРИСТ`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 55 хв.
  • 19:20
    Дніпро Автовокзал
  • 21:27
    Нікополь Автовокзал
  • 22:47
    Нововоронцовка
  • 00:20
    Берислав Автовокзал
  • 01:45
    Херсон Автовокзал
  • 03:25
    Миколаїв Автовокзал
  • 05:20
    Коблеве Автостанція
  • 07:00
    Одеса АС Привоз
  • Рейс: № 790
  • Перевізник: ТОВ `ТУРИСТ`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Дніпро - Миколаїв доступно 5 автобусних маршрутів, та 5 перевізників.
  • З них 4 прямих рейсів, а 1 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Дніпро - Миколаїв від 314.6 ₴ до 457.6 ₴.
  • Середній час в дорозі: 6 г. 44 хв., а найшвидший рейс 6 г. 15 хв.
  • Найшвидше прибуття до Миколаїв: 14:55, автостанція Миколаїв Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Миколаїв: 03:25, автостанція Миколаїв Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 383 ₴.
  • Маршрут автобуса Дніпро - Миколаїв можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 10:55
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
  • 17:10
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ФОП МЯГКОВ О.С.
Самий швидкий
  • 10:55
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
  • 17:10
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ФОП МЯГКОВ О.С.
Раннє прибуття
  • 08:00
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
  • 14:55
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ПП `СТАРС ТРАНС`
Пізне прибуття
  • 19:30
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
  • 03:25
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ТОВ `ТУРИСТ`