Uk

Автобус Дніпро - Миколаїв: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Миколаїв - Дніпро від 307 грн.
07:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
4 г. 50 хв.
11:50
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ФОП `МИШКО С.О.`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 4 г. 50 хв.
  • 06:40
    Дніпро Автовокзал
  • 09:10
    Кривий Ріг
  • 11:50
    Миколаїв Автовокзал
  • 13:20
    Коблеве Автостанція
  • Рейс: № 8172
  • Перевізник: ФОП `МИШКО С.О.`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 12 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:30
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
6 г. 25 хв.
15:55
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ФОП МАЛОХАТЬКО В.В.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г. 25 хв.
  • 17:45
    Дніпро Автовокзал
  • 10:50
    Малософіївка
  • 11:00
    Любимівка
  • 11:05
    Софіївка Автостанція
  • 11:30
    Новоюлівка
  • 11:40
    Авдотівка
  • 12:25
    Кривий Ріг
  • 14:00
    Казанка
  • 14:40
    Новий Буг Автостанція
  • 15:25
    Баштанка
  • 15:55
    Миколаїв Автовокзал
  • 17:20
    Очаків
  • Рейс: № 189
  • Перевізник: ФОП МАЛОХАТЬКО В.В.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 10 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
09:55
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
7 г. 20 хв.
17:15
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ПП`Автоекспрес-Днiпро`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 20 хв.
  • 20:15
    Дніпро Автовокзал
  • 12:00
    Нікополь Автовокзал
  • 13:01
    Мар'янське
  • 13:08
    Нововоронцовка
  • 13:54
    Дудчани
  • 14:09
    Милове
  • 15:25
    Берислав Автовокзал
  • 16:00
    Херсон Автовокзал
  • 17:15
    Миколаїв Автовокзал
  • 18:40
    Коблеве Автостанція
  • 20:00
    Одеса АС Привоз
  • Рейс: № 869
  • Перевізник: ПП`Автоекспрес-Днiпро`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 14 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
17:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
6 г. 15 хв.
23:15
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ТДВ`Орiон-Авто`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г. 15 хв.
  • 14:40
    Дніпро Автовокзал
  • 19:50
    Кривий Ріг
  • 20:55
    Казанка
  • 21:30
    Новий Буг Автостанція
  • 22:05
    Баштанка
  • 23:15
    Миколаїв Автовокзал
  • Рейс: № 365
  • Перевізник: ТДВ`Орiон-Авто`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 7 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
19:30
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
7 г. 55 хв.
03:25
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ТОВ `ФIРМА `IКАРУС`
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 55 хв.
  • 19:20
    Дніпро Автовокзал
  • 21:27
    Нікополь Автовокзал
  • 22:47
    Нововоронцовка
  • 00:20
    Берислав Автовокзал
  • 01:45
    Херсон Автовокзал
  • 03:25
    Миколаїв Автовокзал
  • 05:20
    Коблеве Автостанція
  • 07:00
    Одеса АС Привоз
  • Рейс: № 790
  • Перевізник: ТОВ `ФIРМА `IКАРУС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 2 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
20:45
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
7 г. 55 хв.
04:40
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ПП`Автоекспрес-Днiпро`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 55 хв.
  • 07:40
    Дніпро Автовокзал
  • 22:50
    Нікополь Автовокзал
  • 01:15
    Берислав Автовокзал
  • 01:50
    Нова Каховка
  • 04:40
    Миколаїв Автовокзал
  • 07:30
    Одеса ЗВ
  • 07:40
    Одеса АС Привоз
  • Рейс: № 8021
  • Перевізник: ПП`Автоекспрес-Днiпро`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 26 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
21:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
6 г.
03:00
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ФОП ШАПРАН С.М.
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г.
  • 20:40
    Дніпро Автовокзал
  • 23:30
    Кривий Ріг
  • 00:10
    Казанка
  • 01:20
    Новий Буг Автостанція
  • 02:00
    Баштанка
  • 03:00
    Миколаїв Автовокзал
  • Рейс: № 9873
  • Перевізник: ФОП ШАПРАН С.М.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
22:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
6 г. 5 хв.
04:05
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ТОВ `ТУРИСТ`
Модель автобусу:
ВОЛЬВО
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г. 5 хв.
  • 06:00
    Дніпро Автовокзал
  • 00:25
    Кривий Ріг
  • 01:35
    Казанка
  • 02:10
    Новий Буг Автостанція
  • 02:45
    Баштанка
  • 04:05
    Миколаїв Автовокзал
  • 06:05
    Коблеве Автостанція
  • Рейс: № 729
  • Перевізник: ТОВ `ТУРИСТ`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 40 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
23:40
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
5 г. 25 хв.
05:05
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ПП`-IНТЕРТРАНС-`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 5 г. 25 хв.
  • 23:30
    Дніпро Автовокзал
  • 02:00
    Кривий Ріг
  • 03:30
    Новий Буг Автостанція
  • 05:05
    Миколаїв Автовокзал
  • 06:45
    Коблеве Автостанція
  • 07:45
    Одеса АС Старосена
  • Рейс: № 9409
  • Перевізник: ПП`-IНТЕРТРАНС-`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 9 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:30
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
6 г. 15 хв.
15:45
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ФОП МАЛОХАТЬКО В.В.
Модель автобусу:
Mercedes Benz Sprinter
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г. 15 хв.
  • 09:30
    Дніпро Автовокзал
  • 11:10
    Софіївка Автостанція
  • 12:00
    Кривий Ріг
  • 13:35
    Казанка
  • 14:05
    Новий Буг Автостанція
  • 14:40
    Баштанка
  • 15:45
    Миколаїв Автовокзал
  • 17:20
    Очаків
  • Рейс: № 31-001
  • Перевізник: ФОП МАЛОХАТЬКО В.В.
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 6 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
  • На маршруті Дніпро - Миколаїв доступно 10 автобусних маршрутів, та 8 перевізників.
  • З них 6 прямих рейсів, а 4 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Дніпро - Миколаїв від 314.6 ₴ до 390.5 ₴.
  • Середній час в дорозі: 6 г. 26 хв., а найшвидший рейс 4 г. 50 хв.
  • Найшвидше прибуття до Миколаїв: 11:50, автостанція Миколаїв Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Миколаїв: 05:05, автостанція Миколаїв Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 359 ₴.
  • Маршрут автобуса Дніпро - Миколаїв можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 22:00
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
  • 04:05
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ТОВ `ТУРИСТ`
Самий швидкий
  • 07:00
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
  • 11:50
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ФОП `МИШКО С.О.`
Раннє прибуття
  • 07:00
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
  • 11:50
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ФОП `МИШКО С.О.`
Пізне прибуття
  • 23:40
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
  • 05:05
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ПП`-IНТЕРТРАНС-`