Uk

Автобус Запоріжжя - Дніпро: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Дніпро - Запоріжжя від 70 грн.
04:40
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
1 г. 30 хв.
06:10
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 30 хв.
  • 04:40
    Запоріжжя Автовокзал
  • 06:10
    Дніпро Автовокзал
  • 07:00
    Кам'янське Автостанція
  • 09:20
    Кременчук
  • 14:20
    Київ Автовокзал
  • 16:20
    Житомир Автовокзал
  • 17:50
    Новоград-Волинський
  • 19:00
    Рівне Автовокзал
  • 20:10
    Луцьк
  • 21:20
    Володимир-Волинський
  • 01:20
    Замосць
  • 05:20
    Жешув
  • 07:50
    Краків Головний
  • 09:30
    Катовіце
  • 10:30
    Глівіце
  • Рейс: № 33
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 4 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:05
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
1 г. 55 хв.
09:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 07:00
    Запоріжжя Автовокзал
  • 09:00
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 810
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 8 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:30
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
1 г. 40 хв.
09:10
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
БОВА
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 40 хв.
  • 07:30
    Запоріжжя Автовокзал
  • 09:10
    Дніпро Автовокзал
  • 12:00
    Кривий Ріг
  • 15:00
    Кропивницький
  • 18:20
    Умань
  • 20:20
    Гайсин
  • 22:10
    Вінниця Автовокзал
  • 00:55
    Хмельницький Автовокзал
  • 03:15
    Кам'янець-Подільський Автовокзал
  • 05:00
    Чернівці Автовокзал
  • 08:00
    Сучава
  • Рейс: № 1715
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 8 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:00
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
2 г.
10:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г.
  • 08:00
    Запоріжжя Автовокзал
  • 10:00
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 2286
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 15 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:10
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
1 г. 50 хв.
10:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 50 хв.
  • 08:00
    Запоріжжя Автовокзал
  • 10:00
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 394
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 11 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:35
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
1 г. 55 хв.
10:30
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 08:30
    Запоріжжя Автовокзал
  • 10:30
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 4677
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 14 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:15
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
2 г.
11:15
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г.
  • 09:15
    Запоріжжя Автовокзал
  • 11:15
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 2290
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 5 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
10:15
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
1 г. 55 хв.
12:10
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 10:15
    Запоріжжя Автовокзал
  • 12:10
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 816
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
10:20
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
1 г. 50 хв.
12:10
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 50 хв.
  • 10:10
    Запоріжжя Автовокзал
  • 12:10
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 503
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 16 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:40
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
2 г. 10 хв.
12:50
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 10 хв.
  • 10:30
    Запоріжжя Автовокзал
  • 12:50
    Дніпро Автовокзал
  • 13:40
    Новомосковськ АС
  • 16:30
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 305
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 6 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:45
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
1 г. 25 хв.
12:10
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 25 хв.
  • 10:30
    Запоріжжя Автовокзал
  • 12:10
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 151
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 14 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:00
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
1 г. 30 хв.
12:30
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 30 хв.
  • 11:00
    Запоріжжя Автовокзал
  • 12:30
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 4818
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:20
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
2 г.
14:20
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г.
  • 12:20
    Запоріжжя Автовокзал
  • 14:20
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 852
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 4 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:30
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
1 г. 45 хв.
14:15
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
ТУРА4079
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 45 хв.
  • 12:05
    Запоріжжя Автовокзал
  • 14:15
    Дніпро Автовокзал
  • 15:15
    Новомосковськ АС
  • 16:05
    Перещепине
  • 19:10
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 4168
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 20 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:40
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
1 г. 40 хв.
14:20
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 40 хв.
  • 12:35
    Запоріжжя Автовокзал
  • 14:20
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 895
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 6 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:30
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
2 г.
15:30
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г.
  • 13:30
    Запоріжжя Автовокзал
  • 15:30
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 80
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 16 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:45
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
2 г.
15:45
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г.
  • 13:40
    Запоріжжя Автовокзал
  • 15:45
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 455
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 9 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:35
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
2 г.
16:35
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г.
  • 14:35
    Запоріжжя Автовокзал
  • 16:35
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 2312
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:45
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
2 г. 10 хв.
16:55
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 10 хв.
  • 14:25
    Запоріжжя Автовокзал
  • 16:55
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 18
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 13 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:25
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
1 г. 55 хв.
17:20
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 15:25
    Запоріжжя Автовокзал
  • 17:20
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 92
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 14 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
1 г. 50 хв.
17:40
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
СЕТРА
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 50 хв.
  • 15:30
    Запоріжжя Автовокзал
  • 17:40
    Дніпро Автовокзал
  • 18:40
    Новомосковськ АС
  • 19:30
    Перещепине
  • 22:10
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 350
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 30 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:00
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
2 г.
18:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г.
  • 16:00
    Запоріжжя Автовокзал
  • 18:00
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 124
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:45
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
1 г. 55 хв.
18:40
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 16:40
    Запоріжжя Автовокзал
  • 18:40
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 830
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 8 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
17:55
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
2 г. 10 хв.
20:05
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 10 хв.
  • 17:55
    Запоріжжя Автовокзал
  • 20:05
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 3052
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 14 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
19:00
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
2 г. 5 хв.
21:05
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
ИСУЗУ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 5 хв.
  • 19:05
    Запоріжжя Автовокзал
  • 21:05
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 836
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
20:00
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
1 г. 40 хв.
21:40
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 40 хв.
  • 20:00
    Запоріжжя Автовокзал
  • 21:40
    Дніпро Автовокзал
  • 05:00
    Бориспіль Аеропорт
  • 05:40
    Київ Видубичі
  • Рейс: № 4028
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 14 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
20:25
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
1 г. 40 хв.
22:05
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
ВОЛЬВО
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 40 хв.
  • 20:20
    Запоріжжя Автовокзал
  • 22:05
    Дніпро Автовокзал
  • 01:45
    Полтава Автовокзал
  • 04:10
    Лубни
  • 05:00
    Пирятин АС
  • 07:00
    Бориспіль
  • 07:20
    Бориспіль Аеропорт
  • 07:45
    Київ Автовокзал
  • Рейс: № 4714
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 19 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
20:30
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
1 г. 40 хв.
22:10
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
МАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 40 хв.
  • 20:20
    Запоріжжя Автовокзал
  • 22:10
    Дніпро Автовокзал
  • 01:35
    Полтава Автовокзал
  • 06:50
    Бориспіль Аеропорт
  • 07:20
    Київ Автовокзал
  • 18:15
    Мінськ
  • Рейс: № 162
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:15
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
1 г. 55 хв.
13:10
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ПрАТ «Маріуполь – Авто»
Модель автобусу:
Yutong
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 06:00
    Маріуполь Автовокзал
  • 06:15
    Маріуполь АС-2
  • 06:49
    Нікольське
  • 07:10
    Розівка Автостанція
  • 08:00
    Більмак
  • 08:50
    Пологи
  • 09:45
    Оріхів Автовокзал
  • 11:05
    Запоріжжя Автовокзал
  • 13:10
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 10-108
  • Перевізник: ПрАТ «Маріуполь – Авто»
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:30
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
1 г. 45 хв.
14:15
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ServisBus
Модель автобусу:
SETRA
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 45 хв.
  • 08:40
    Бердянськ
  • 10:25
    Токмак Автовокзал
  • 11:05
    Василівка
  • 12:05
    Запоріжжя Автовокзал
  • 14:15
    Дніпро Автовокзал
  • 15:15
    Новомосковськ АС
  • 16:05
    Перещепине
  • 17:00
    Красноград
  • 18:55
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • 19:10
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 28-168
  • Перевізник: ServisBus
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 30 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
1 г. 50 хв.
18:40
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ПрАТ «Маріуполь – Авто»
Модель автобусу:
Богдан
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 50 хв.
  • 12:00
    Маріуполь Автовокзал
  • 12:10
    Маріуполь АС-2
  • 12:39
    Нікольське
  • 13:04
    Розівка Автостанція
  • 13:45
    Більмак
  • 14:25
    Кінські Роздори
  • 14:45
    Пологи
  • 15:24
    Мала Токмачка
  • 15:45
    Оріхів Автовокзал
  • 16:45
    Запоріжжя Автовокзал
  • 18:40
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 10-94
  • Перевізник: ПрАТ «Маріуполь – Авто»
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 1 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:30
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
1 г. 35 хв.
13:05
Дніпро зупинка
Перевізник: ТОВ "АВТО-ТРАНС УКРАЇНА"
Модель автобусу:
Mercedes-Benz Sprinter
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 35 хв.
  • Рейс: № 23-1130
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ТРАНС УКРАЇНА"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
20:30
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
1 г. 40 хв.
22:10
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
Neoplan
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 40 хв.
  • 20:20
    Запоріжжя Автовокзал
  • 22:10
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 14193
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 14 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:30
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
2 г.
09:30
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
Модель автобусу:
BOVA VDL
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г.
  • 07:30
    Запоріжжя Автовокзал
  • 09:30
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № ZT-1542789
  • Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 14 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
04:20
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
1 г. 30 хв.
05:50
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: KLR Bus
Модель автобусу:
Автобус
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 30 хв.
  • 04:20
    Запоріжжя Автовокзал
  • 05:50
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 262
  • Перевізник: KLR Bus
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
  • На маршруті Запоріжжя - Дніпро доступно 35 автобусних маршрутів, та 6 перевізників.
  • З них 18 прямих рейсів, а 17 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Запоріжжя - Дніпро від 69 ₴ до 229.9 ₴.
  • Середній час в дорозі: 1 г. 50 хв., а найшвидший рейс 1 г. 25 хв.
  • Найшвидше прибуття до Дніпро: 05:50, автостанція Дніпро Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Дніпро: 22:10, автостанція Дніпро Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 99 ₴.
  • Маршрут автобуса Запоріжжя - Дніпро можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 11:30
    Запоріжжя Автовокзал
    проспект Соборний, 20
  • 13:05
    Дніпро зупинка
Перевізник: ТОВ "АВТО-ТРАНС УКРАЇНА"
Самий швидкий
  • 10:45
    Запоріжжя Автовокзал
    проспект Соборний, 20
  • 12:10
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Раннє прибуття
  • 04:20
    Запоріжжя Автовокзал
    проспект Соборний, 20
  • 05:50
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
Перевізник: KLR Bus
Пізне прибуття
  • 20:30
    Запоріжжя Автовокзал
    проспект Соборний, 20
  • 22:10
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
Перевізник: -