Uk

Автобус Київ - Дніпро: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Дніпро - Київ від 316 грн.
18:00
Київ Видубичі
Набережно-Печерська дор., 10А
10 г.
04:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: Автолюкс
Модель автобусу:
Автобус
Маршрут рейсу
У дорозі: 10 г.
  • 18:00
    Київ Видубичі
  • 18:30
    Бориспіль Аеропорт
  • 04:00
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 50643
  • Перевізник: Автолюкс
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 1 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
21:55
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
8 г. 35 хв.
06:30
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник:
Модель автобусу:
MAN Fortuna (46 мест)
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 35 хв.
  • 21:55
    Київ Автовокзал
  • 22:25
    Бориспіль Аеропорт
  • 02:55
    Кременчук
  • 04:50
    Верхньодніпровськ Автостанція
  • 05:30
    Кам'янське Автостанція
  • 06:30
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 036
  • Перевізник: ТОВ "Гюнсел"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 30 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
22:30
Київ АС Київ
вул. Симона Петлюри, 32
7 г. 30 хв.
06:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ФОП ГАБ М.М.
Модель автобусу:
Mercedes Benz Sprinter
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 30 хв.
  • 22:30
    Київ АС Київ
  • 23:10
    Бориспіль Аеропорт
  • 01:45
    Хорол АЗС
  • 04:30
    Кобеляки АЗС
  • 06:00
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 22-100
  • Перевізник: ФОП ГАБ М.М.
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 9 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:00
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
9 г. 20 хв.
01:20
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ПрАТ «Маріуполь – Авто»
Модель автобусу:
Yutong, Setra, Man
Маршрут рейсу
У дорозі: 9 г. 20 хв.
  • 01:15
    Люблін АС
  • 15:30
    Київ Автовокзал
  • 16:15
    Київ Видубичі
  • 16:35
    Бориспіль Аеропорт терминал Д 3 поверх
  • 17:00
    Бориспіль
  • 18:30
    Пирятин АС
  • 19:24
    Лубни
  • 21:15
    Полтава Автовокзал
  • 23:00
    Красноград
  • 01:20
    Дніпро Автовокзал
  • 02:45
    Павлоград
  • 05:00
    Покровськ Автовокзал
  • 05:24
    Селидове
  • 05:50
    Курахове
  • 06:45
    Вугледар Автостанція
  • 07:40
    Волноваха
  • 08:40
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 10-758
  • Перевізник: ПрАТ «Маріуполь – Авто»
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:35
Київ Видубичі
Набережно-Печерська дор., 10А
8 г. 35 хв.
21:10
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
Модель автобусу:
BOVA VDL
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 35 хв.
  • 12:35
    Київ Видубичі
  • 21:10
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № ZT-2822588
  • Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:50
Київ АС Київ
вул. Симона Петлюри, 32
9 г. 20 хв.
21:10
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
Модель автобусу:
BOVA VDL
Маршрут рейсу
У дорозі: 9 г. 20 хв.
  • 11:50
    Київ АС Київ
  • 21:10
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № ZT-2822590
  • Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:05
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
9 г. 5 хв.
21:10
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
Модель автобусу:
BOVA VDL
Маршрут рейсу
У дорозі: 9 г. 5 хв.
  • 12:05
    Київ Автовокзал
  • 21:10
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № ZT-2822589
  • Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Київ - Дніпро доступно 7 автобусних маршрутів, та 5 перевізників.
  • З них 3 прямих рейсів, а 4 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Київ - Дніпро від 315.7 ₴ до 363 ₴.
  • Середній час в дорозі: 8 г. 55 хв., а найшвидший рейс 7 г. 30 хв.
  • Найшвидше прибуття до Дніпро: 21:10, автостанція Дніпро Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Дніпро: 06:30, автостанція Дніпро Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 350 ₴.
  • Маршрут автобуса Київ - Дніпро можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 21:55
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
  • 06:30
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ "Гюнсел"
Самий швидкий
  • 22:30
    Київ АС Київ
    вул. Симона Петлюри, 32
  • 06:00
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
Перевізник: ФОП ГАБ М.М.
Раннє прибуття
  • 12:35
    Київ Видубичі
    Набережно-Печерська дор., 10А
  • 21:10
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
Пізне прибуття
  • 21:55
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
  • 06:30
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ "Гюнсел"