Uk

Автобус Київ - Дніпро: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Дніпро - Київ від 308 грн.
16:00
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
9 г. 35 хв.
01:35
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: МАРІУПОЛЬ АВТО ПрАТ
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 9 г. 35 хв.
  • 01:15
    Люблін
  • 15:30
    Київ Автовокзал
  • 16:10
    Київ Видубичі
  • 16:35
    Бориспіль Аеропорт
  • 18:30
    Пирятин АС
  • 21:15
    Полтава Автовокзал
  • 23:00
    Красноград
  • 01:35
    Дніпро Автовокзал
  • 03:15
    Павлоград
  • 05:25
    Покровськ Автовокзал
  • 06:15
    Курахове
  • 07:10
    Вугледар Автостанція
  • 08:05
    Волноваха
  • 09:15
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 9595
  • Перевізник: МАРІУПОЛЬ АВТО ПрАТ
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 7 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
21:25
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
7 г. 55 хв.
05:20
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: "ЮНАС" ТОВ
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 55 хв.
  • 17:50
    Вроцлав
  • 20:50
    Лодзь
  • 23:00
    Варшава
  • 02:00
    Люблін
  • 03:30
    Дорогуськ
  • 07:50
    Ковель
  • 09:20
    Луцьк
  • 10:50
    Рівне Автовокзал
  • 14:50
    Житомир Автовокзал
  • 19:25
    Київ Автовокзал
  • 02:40
    Полтава Автовокзал
  • 05:20
    Дніпро Автовокзал
  • 07:00
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 9441
  • Перевізник: "ЮНАС" ТОВ
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 7 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
22:35
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
8 г. 20 хв.
06:55
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
Модель автобусу:
МАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 20 хв.
  • 13:00
    Мінськ
  • 15:00
    Бобруйськ
  • 17:15
    Гомель
  • 21:05
    Чернігів Автовокзал
  • 22:25
    Київ Автовокзал
  • 03:05
    Полтава Автовокзал
  • 04:35
    Красноград
  • 06:55
    Дніпро Автовокзал
  • 08:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • 12:10
    Бердянськ
  • 13:40
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 9654
  • Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 19 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
21:55
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
8 г. 35 хв.
06:30
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник:
Модель автобусу:
MAN Fortuna (46 мест)
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 35 хв.
  • 21:55
    Київ Автовокзал
  • 22:25
    Бориспіль Аеропорт
  • 02:55
    Кременчук
  • 04:50
    Верхньодніпровськ Автостанція
  • 05:30
    Кам'янське Автостанція
  • 06:30
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 036
  • Перевізник: ТОВ "Гюнсел"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 23 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:00
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
8 г. 50 хв.
19:50
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник:
Модель автобусу:
MAN Fortuna (46 мест)
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 50 хв.
  • 11:00
    Київ Автовокзал
  • 11:30
    Бориспіль Аеропорт
  • 16:15
    Кременчук
  • 18:10
    Верхньодніпровськ Автостанція
  • 19:00
    Кам'янське Автостанція
  • 19:50
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 614
  • Перевізник: ТОВ "Гюнсел"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 31 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:30
Київ АС Київ
вул. Симона Петлюри, 32
6 г. 15 хв.
19:45
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ФОП ГАБ М.М.
Модель автобусу:
Mercedes Benz Sprinter
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г. 15 хв.
  • 13:30
    Київ АС Київ
  • 14:10
    Бориспіль Аеропорт
  • 16:45
    Хорол АЗС
  • 18:05
    Кобеляки АЗС
  • 19:45
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 22-200
  • Перевізник: ФОП ГАБ М.М.
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
22:30
Київ АС Київ
вул. Симона Петлюри, 32
7 г. 30 хв.
06:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ФОП ГАБ М.М.
Модель автобусу:
Mercedes Benz Sprinter
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 30 хв.
  • 22:30
    Київ АС Київ
  • 23:10
    Бориспіль Аеропорт
  • 01:45
    Хорол АЗС
  • 04:30
    Кобеляки АЗС
  • 06:00
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 22-100
  • Перевізник: ФОП ГАБ М.М.
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:00
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
9 г. 20 хв.
01:20
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ПрАТ «Маріуполь – Авто»
Модель автобусу:
Yutong, Setra, Man
Маршрут рейсу
У дорозі: 9 г. 20 хв.
  • 01:15
    Люблін
  • 15:30
    Київ Автовокзал
  • 16:10
    Київ Видубичі
  • 16:35
    Бориспіль Аеропорт
  • 17:00
    Бориспіль
  • 18:30
    Пирятин АС
  • 21:15
    Полтава Автовокзал
  • 23:00
    Красноград
  • 01:20
    Дніпро Автовокзал
  • 02:45
    Павлоград
  • 05:00
    Покровськ Автовокзал
  • 05:24
    Селидове
  • 05:50
    Курахове
  • 06:45
    Вугледар Автостанція
  • 07:40
    Волноваха
  • 08:40
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 10-758
  • Перевізник: ПрАТ «Маріуполь – Авто»
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
22:35
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
8 г. 20 хв.
06:55
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
Neoplan
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 20 хв.
  • 22:15
    Київ Автовокзал
  • 23:05
    Бориспіль Аеропорт терминал Д 3 поверх
  • 01:15
    Хорол
  • 03:05
    Полтава Автовокзал
  • 04:35
    Красноград
  • 06:55
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 14315
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
  • На маршруті Київ - Дніпро доступно 9 автобусних маршрутів, та 7 перевізників.
  • З них 5 прямих рейсів, а 4 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Київ - Дніпро від 275 ₴ до 396 ₴.
  • Середній час в дорозі: 8 г. 17 хв., а найшвидший рейс 6 г. 15 хв.
  • Найшвидше прибуття до Дніпро: 19:45, автостанція Дніпро Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Дніпро: 06:55, автостанція Дніпро Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 335 ₴.
  • Маршрут автобуса Київ - Дніпро можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 22:35
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
  • 06:55
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Самий швидкий
  • 13:30
    Київ АС Київ
    вул. Симона Петлюри, 32
  • 19:45
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
Перевізник: ФОП ГАБ М.М.
Раннє прибуття
  • 13:30
    Київ АС Київ
    вул. Симона Петлюри, 32
  • 19:45
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
Перевізник: ФОП ГАБ М.М.
Пізне прибуття
  • 22:35
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
  • 06:55
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП