Uk

Автобус Київ - Дніпро: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Дніпро - Київ від 308 грн.
16:00
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
10 г. 5 хв.
02:05
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: Марiуполь-Авто ПрАТ(нов)
Модель автобусу:
Автобус
Маршрут рейсу
У дорозі: 10 г. 5 хв.
  • 16:00
    Київ Автовокзал
  • 02:05
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 9595М
  • Перевізник: Марiуполь-Авто ПрАТ(нов)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 22 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
21:25
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
9 г. 55 хв.
07:20
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ЮНАС ТзОВ(нов)
Модель автобусу:
Автобус
Маршрут рейсу
У дорозі: 9 г. 55 хв.
  • 21:25
    Київ Автовокзал
  • 07:20
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 9444З
  • Перевізник: ЮНАС ТзОВ(нов)
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 7 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:00
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
8 г. 50 хв.
19:50
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник:
Модель автобусу:
MAN Fortuna (46 мест)
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 50 хв.
  • 11:00
    Київ Автовокзал
  • 11:30
    Бориспіль Аеропорт
  • 16:15
    Кременчук
  • 18:10
    Верхньодніпровськ Автостанція
  • 19:00
    Кам'янське Автостанція
  • 19:50
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 614
  • Перевізник: ТОВ "Гюнсел"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 26 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
21:55
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
8 г. 35 хв.
06:30
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник:
Модель автобусу:
MAN Fortuna (46 мест)
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 35 хв.
  • 21:55
    Київ Автовокзал
  • 22:25
    Бориспіль Аеропорт
  • 02:55
    Кременчук
  • 04:50
    Верхньодніпровськ Автостанція
  • 05:30
    Кам'янське Автостанція
  • 06:30
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 036
  • Перевізник: ТОВ "Гюнсел"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:30
Київ АС Київ
вул. Симона Петлюри, 32
6 г. 15 хв.
19:45
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ФОП ГАБ М.М.
Модель автобусу:
Mercedes Benz Sprinter
Маршрут рейсу
У дорозі: 6 г. 15 хв.
  • 13:30
    Київ АС Київ
  • 14:10
    Бориспіль Аеропорт
  • 16:45
    Хорол АЗС
  • 18:05
    Кобеляки АЗС
  • 19:45
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 22-200
  • Перевізник: ФОП ГАБ М.М.
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 6 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
22:30
Київ АС Київ
вул. Симона Петлюри, 32
7 г. 30 хв.
06:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ФОП ГАБ М.М.
Модель автобусу:
Mercedes Benz Sprinter
Маршрут рейсу
У дорозі: 7 г. 30 хв.
  • 22:30
    Київ АС Київ
  • 23:10
    Бориспіль Аеропорт
  • 01:45
    Хорол АЗС
  • 04:30
    Кобеляки АЗС
  • 06:00
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 22-100
  • Перевізник: ФОП ГАБ М.М.
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:00
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
9 г. 20 хв.
01:20
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ПрАТ «Маріуполь – Авто»
Модель автобусу:
Yutong, Setra, Man
Маршрут рейсу
У дорозі: 9 г. 20 хв.
  • 01:15
    Люблін АС
  • 15:30
    Київ Автовокзал
  • 16:10
    Київ Видубичі
  • 16:35
    Бориспіль Аеропорт
  • 17:00
    Бориспіль
  • 18:30
    Пирятин АС
  • 21:15
    Полтава Автовокзал
  • 23:00
    Красноград
  • 01:20
    Дніпро Автовокзал
  • 02:45
    Павлоград
  • 05:00
    Покровськ Автовокзал
  • 05:24
    Селидове
  • 05:50
    Курахове
  • 06:45
    Вугледар Автостанція
  • 07:40
    Волноваха
  • 08:40
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 10-758
  • Перевізник: ПрАТ «Маріуполь – Авто»
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
22:35
Київ Автовокзал
пр-т Науки, ½
8 г. 20 хв.
06:55
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник:
Модель автобусу:
Neoplan
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 20 хв.
  • 22:15
    Київ Автовокзал
  • 23:05
    Бориспіль Аеропорт терминал Д 3 поверх
  • 01:15
    Хорол
  • 03:05
    Полтава Автовокзал
  • 04:35
    Красноград
  • 06:55
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 14400
  • Перевізник:
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 12 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:35
Київ Видубичі
Набережно-Печерська дор., 10А
8 г. 35 хв.
21:10
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
Модель автобусу:
BOVA VDL
Маршрут рейсу
У дорозі: 8 г. 35 хв.
  • 12:35
    Київ Видубичі
  • 21:10
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № ZT-2243646
  • Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 6 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:15
Київ Видубичі
Набережно-Печерська дор., 10А
9 г. 5 хв.
01:20
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ПрАТ «Маріуполь – Авто»
Модель автобусу:
Yutong, Setra, Man
Маршрут рейсу
У дорозі: 9 г. 5 хв.
  • 01:15
    Люблін АС
  • 15:30
    Київ Автовокзал
  • 16:10
    Київ Видубичі
  • 16:35
    Бориспіль Аеропорт
  • 17:00
    Бориспіль
  • 18:30
    Пирятин АС
  • 21:15
    Полтава Автовокзал
  • 23:00
    Красноград
  • 01:20
    Дніпро Автовокзал
  • 02:45
    Павлоград
  • 05:00
    Покровськ Автовокзал
  • 05:24
    Селидове
  • 05:50
    Курахове
  • 06:45
    Вугледар Автостанція
  • 07:40
    Волноваха
  • 08:40
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 10-758
  • Перевізник: ПрАТ «Маріуполь – Авто»
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Київ - Дніпро доступно 10 автобусних маршрутів, та 7 перевізників.
  • З них 7 прямих рейсів, а 3 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Київ - Дніпро від 308 ₴ до 423.5 ₴.
  • Середній час в дорозі: 8 г. 39 хв., а найшвидший рейс 6 г. 15 хв.
  • Найшвидше прибуття до Дніпро: 19:45, автостанція Дніпро Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Дніпро: 07:20, автостанція Дніпро Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 342 ₴.
  • Маршрут автобуса Київ - Дніпро можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 12:35
    Київ Видубичі
    Набережно-Печерська дор., 10А
  • 21:10
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
Самий швидкий
  • 13:30
    Київ АС Київ
    вул. Симона Петлюри, 32
  • 19:45
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
Перевізник: ФОП ГАБ М.М.
Раннє прибуття
  • 13:30
    Київ АС Київ
    вул. Симона Петлюри, 32
  • 19:45
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
Перевізник: ФОП ГАБ М.М.
Пізне прибуття
  • 21:25
    Київ Автовокзал
    пр-т Науки, ½
  • 07:20
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
Перевізник: ЮНАС ТзОВ(нов)