Uk

Автобус Дніпро - Запоріжжя: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Запоріжжя - Дніпро від 69 грн.
03:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г.
05:00
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТДВ `ДЕНИСIВКА`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г.
  • Рейс: № 699
  • Перевізник: ТДВ `ДЕНИСIВКА`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:15
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г.
08:15
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г.
  • 06:15
    Дніпро Автовокзал
  • 06:35
    Дніпро АС-2
  • 08:15
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 667
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 26 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г.
09:00
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г.
  • 10:30
    Дніпро Автовокзал
  • 07:20
    Дніпро АС-2
  • 09:00
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 35
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 11 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:05
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 45 хв.
08:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ПП`-IНТЕРТРАНС-`
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 45 хв.
  • 06:55
    Дніпро Автовокзал
  • 08:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • 12:10
    Бердянськ
  • Рейс: № 9876
  • Перевізник: ПП`-IНТЕРТРАНС-`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:35
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 40 хв.
09:15
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ПП`Автоекспрес-Днiпро`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 40 хв.
  • 20:40
    Дніпро Автовокзал
  • 07:55
    Дніпро АС-2
  • 09:15
    Запоріжжя Автовокзал
  • 10:15
    Василівка
  • 11:05
    Токмак Автовокзал
  • 12:50
    Приморськ
  • 13:40
    Бердянськ
  • Рейс: № 267
  • Перевізник: ПП`Автоекспрес-Днiпро`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 9 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:10
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г. 20 хв.
10:30
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 08:10
    Дніпро Автовокзал
  • 08:30
    Дніпро АС-2
  • 10:30
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 815
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 28 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:20
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 55 хв.
10:15
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ПРАТ`МАРIУПОЛЬ-АВТО`
Модель автобусу:
БОГДАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 18:40
    Дніпро Автовокзал
  • 08:40
    Дніпро АС-2
  • 10:15
    Запоріжжя Автовокзал
  • 10:55
    Комишуваха
  • 11:15
    Таврійське
  • 11:40
    Оріхів Автовокзал
  • 11:59
    Мала Токмачка
  • 12:30
    Пологи
  • 12:59
    Кінські Роздори
  • 13:10
    Більмак
  • 13:54
    Розівка
  • 14:34
    Нікольське
  • 15:15
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 93
  • Перевізник: ПРАТ`МАРIУПОЛЬ-АВТО`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 9 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:30
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 55 хв.
10:25
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ`ПIВНIЧ ТРАНС`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 17:55
    Дніпро Автовокзал
  • 08:50
    Дніпро АС-2
  • 10:25
    Запоріжжя Автовокзал
  • 11:45
    Василівка
  • 13:15
    Мелітополь Автостанція
  • 15:20
    Геничеськ
  • 15:50
    Новоолексіївка
  • Рейс: № 81
  • Перевізник: ТОВ`ПIВНIЧ ТРАНС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 9 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
09:30
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г. 20 хв.
11:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 09:30
    Дніпро Автовокзал
  • 09:50
    Дніпро АС-2
  • 11:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 45
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
10:25
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г. 20 хв.
12:45
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 10:25
    Дніпро Автовокзал
  • 10:45
    Дніпро АС-2
  • 12:45
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 310
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 26 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:20
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г. 20 хв.
13:40
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 16:40
    Дніпро Автовокзал
  • 11:40
    Дніпро АС-2
  • 13:40
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 823
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 28 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:35
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 50 хв.
13:25
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ФОП ГОНЧАР С.О.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 50 хв.
  • 08:35
    Дніпро Автовокзал
  • 11:55
    Дніпро АС-2
  • 13:25
    Запоріжжя Автовокзал
  • 14:49
    Василівка
  • 15:30
    Токмак Автовокзал
  • 17:20
    Бердянськ
  • Рейс: № 17
  • Перевізник: ФОП ГОНЧАР С.О.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 15 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:45
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г. 10 хв.
13:55
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ `КОЗАЦЬКА ЛАВА`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 10 хв.
  • 11:45
    Дніпро Автовокзал
  • 12:05
    Дніпро АС-2
  • 13:55
    Запоріжжя Автовокзал
  • 15:05
    Василівка
  • 16:25
    Мелітополь Автостанція
  • Рейс: № 170
  • Перевізник: ТОВ `КОЗАЦЬКА ЛАВА`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 13 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:30
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г. 20 хв.
14:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 16:05
    Дніпро Автовокзал
  • 12:50
    Дніпро АС-2
  • 14:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 83
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 26 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:30
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г. 20 хв.
15:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 13:30
    Дніпро Автовокзал
  • 13:50
    Дніпро АС-2
  • 15:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 91
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 26 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:35
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 45 хв.
15:20
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ФОП ГОНЧАР С.О.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 45 хв.
  • 11:10
    Дніпро Автовокзал
  • 13:55
    Дніпро АС-2
  • 15:20
    Запоріжжя Автовокзал
  • 16:25
    Василівка
  • 17:10
    Токмак Автовокзал
  • 18:45
    Приморськ
  • 19:55
    Бердянськ
  • Рейс: № 334
  • Перевізник: ФОП ГОНЧАР С.О.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 9 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:40
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г. 20 хв.
17:00
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
ЭТАЛОН
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 14:40
    Дніпро Автовокзал
  • 15:00
    Дніпро АС-2
  • 17:00
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 831
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:55
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 55 хв.
16:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ПРАТ`МАРIУПОЛЬ-АВТО`
Модель автобусу:
МАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 13:10
    Дніпро Автовокзал
  • 15:15
    Дніпро АС-2
  • 16:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • 17:30
    Комишуваха
  • 18:00
    Оріхів Автовокзал
  • 18:50
    Пологи
  • 19:30
    Більмак
  • 20:00
    Розівка
  • 21:30
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 107
  • Перевізник: ПРАТ`МАРIУПОЛЬ-АВТО`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 26 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:05
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 45 хв.
16:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ПП ГУБКО В.Ф.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 45 хв.
  • 11:25
    Дніпро Автовокзал
  • 15:25
    Дніпро АС-2
  • 16:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • 18:30
    Василівка
  • 19:15
    Дніпрорудне
  • 20:45
    Кам'янка-Дніпровська
  • Рейс: № 862
  • Перевізник: ПП ГУБКО В.Ф.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 12 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:30
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г. 20 хв.
17:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 15:25
    Дніпро Автовокзал
  • 15:50
    Дніпро АС-2
  • 17:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 833
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:35
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 50 хв.
18:25
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ФОП ГОНЧАР С.О.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 50 хв.
  • 13:35
    Дніпро Автовокзал
  • 16:55
    Дніпро АС-2
  • 18:25
    Запоріжжя Автовокзал
  • 19:49
    Василівка
  • 20:30
    Токмак Автовокзал
  • 22:20
    Бердянськ
  • Рейс: № 8119
  • Перевізник: ФОП ГОНЧАР С.О.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 8 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
17:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г. 20 хв.
19:20
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
ЭТАЛОН
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 17:00
    Дніпро Автовокзал
  • 17:20
    Дніпро АС-2
  • 19:20
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 179
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 19 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
17:15
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 50 хв.
19:05
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ПП ГУБКО В.Ф.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 50 хв.
  • 15:20
    Дніпро Автовокзал
  • 17:35
    Дніпро АС-2
  • 19:05
    Запоріжжя Автовокзал
  • 20:05
    Василівка
  • 20:35
    Орлянське
  • 20:55
    Дніпрорудне
  • Рейс: № 456
  • Перевізник: ПП ГУБКО В.Ф.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 14 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
17:55
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 40 хв.
19:35
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 40 хв.
  • 17:55
    Дніпро Автовокзал
  • 18:15
    Дніпро АС-2
  • 19:35
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 193
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
19:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г. 5 хв.
21:05
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 5 хв.
  • 19:00
    Дніпро Автовокзал
  • 19:20
    Дніпро АС-2
  • 21:05
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 201
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 19 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
20:05
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г.
22:05
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г.
  • 20:05
    Дніпро Автовокзал
  • 20:25
    Дніпро АС-2
  • 22:05
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 849
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 26 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
20:45
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 30 хв.
22:15
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ `ЛЮКС-РЕЙЗЕН`
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 30 хв.
  • 20:30
    Дніпро Автовокзал
  • 22:15
    Запоріжжя Автовокзал
  • 00:25
    Мелітополь Автостанція
  • 01:55
    Приморськ
  • 02:35
    Бердянськ
  • Рейс: № 516
  • Перевізник: ТОВ `ЛЮКС-РЕЙЗЕН`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:40
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 5 хв.
07:45
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 5 хв.
  • 06:35
    Дніпро АС-2
  • 07:45
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 667
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 26 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:25
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 15 хв.
08:40
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 15 хв.
  • 07:20
    Дніпро АС-2
  • 08:40
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 35
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 11 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:00
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 15 хв.
09:15
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ПП`Автоекспрес-Днiпро`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 15 хв.
  • 07:55
    Дніпро АС-2
  • 09:15
    Запоріжжя Автовокзал
  • 10:15
    Василівка
  • 11:05
    Токмак Автовокзал
  • 12:50
    Приморськ
  • 13:40
    Бердянськ
  • Рейс: № 267
  • Перевізник: ПП`Автоекспрес-Днiпро`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 9 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:35
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 55 хв.
10:30
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
ЭТАЛОН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 08:30
    Дніпро АС-2
  • 10:30
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 815
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 28 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:45
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 30 хв.
10:15
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ПРАТ`МАРIУПОЛЬ-АВТО`
Модель автобусу:
ЮТОНГ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 30 хв.
  • 08:40
    Дніпро АС-2
  • 10:15
    Запоріжжя Автовокзал
  • 10:55
    Комишуваха
  • 11:15
    Таврійське
  • 11:40
    Оріхів Автовокзал
  • 11:59
    Мала Токмачка
  • 12:30
    Пологи
  • 12:59
    Кінські Роздори
  • 13:10
    Більмак
  • 13:54
    Розівка
  • 14:34
    Нікольське
  • 15:15
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 93
  • Перевізник: ПРАТ`МАРIУПОЛЬ-АВТО`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 9 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:55
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 30 хв.
10:25
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ`ПIВНIЧ ТРАНС`
Модель автобусу:
ЭТАЛОН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 30 хв.
  • 08:50
    Дніпро АС-2
  • 10:25
    Запоріжжя Автовокзал
  • 11:45
    Василівка
  • 13:15
    Мелітополь Автостанція
  • 15:20
    Геничеськ
  • 15:50
    Новоолексіївка
  • Рейс: № 81
  • Перевізник: ТОВ`ПIВНIЧ ТРАНС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 9 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:25
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 55 хв.
11:20
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 09:20
    Дніпро АС-2
  • 11:20
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 43
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:55
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 55 хв.
11:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
ИСУЗУ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 09:50
    Дніпро АС-2
  • 11:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 45
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 18 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:10
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 35 хв.
11:45
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 35 хв.
  • 10:05
    Дніпро АС-2
  • 11:45
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 659
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:50
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 55 хв.
12:45
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
ИСУЗУ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 10:45
    Дніпро АС-2
  • 12:45
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 310
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 26 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:15
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 55 хв.
13:10
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 11:10
    Дніпро АС-2
  • 13:10
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 821
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:45
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 55 хв.
13:40
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 11:40
    Дніпро АС-2
  • 13:40
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 823
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 28 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:00
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 25 хв.
13:25
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ФОП ГОНЧАР С.О.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 25 хв.
  • 11:55
    Дніпро АС-2
  • 13:25
    Запоріжжя Автовокзал
  • 14:49
    Василівка
  • 15:30
    Токмак Автовокзал
  • 17:20
    Бердянськ
  • Рейс: № 17
  • Перевізник: ФОП ГОНЧАР С.О.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:10
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 50 хв.
14:00
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ `КОЗАЦЬКА ЛАВА`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 50 хв.
  • 12:05
    Дніпро АС-2
  • 14:00
    Запоріжжя Автовокзал
  • 15:10
    Василівка
  • 16:25
    Мелітополь Автостанція
  • Рейс: № 170
  • Перевізник: ТОВ `КОЗАЦЬКА ЛАВА`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 13 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:55
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 55 хв.
14:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 12:50
    Дніпро АС-2
  • 14:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 83
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 26 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:55
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 55 хв.
15:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 13:50
    Дніпро АС-2
  • 15:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 91
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 26 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:00
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 20 хв.
15:20
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ФОП ГОНЧАР С.О.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 13:55
    Дніпро АС-2
  • 15:20
    Запоріжжя Автовокзал
  • 16:25
    Василівка
  • 17:10
    Токмак Автовокзал
  • 18:45
    Приморськ
  • 19:55
    Бердянськ
  • Рейс: № 334
  • Перевізник: ФОП ГОНЧАР С.О.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 9 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:05
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 55 хв.
17:00
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
ЭТАЛОН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 15:00
    Дніпро АС-2
  • 17:00
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 831
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 20 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:20
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 30 хв.
16:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ПРАТ`МАРIУПОЛЬ-АВТО`
Модель автобусу:
ЮТОНГ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 30 хв.
  • 15:15
    Дніпро АС-2
  • 16:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • 17:25
    Комишуваха
  • 17:57
    Оріхів Автовокзал
  • 18:50
    Пологи
  • 19:30
    Більмак
  • 20:00
    Розівка
  • 21:30
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 107
  • Перевізник: ПРАТ`МАРIУПОЛЬ-АВТО`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 26 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:55
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 55 хв.
17:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 15:50
    Дніпро АС-2
  • 17:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 833
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 20 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
17:00
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 25 хв.
18:25
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ФОП ГОНЧАР С.О.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 25 хв.
  • 16:55
    Дніпро АС-2
  • 18:25
    Запоріжжя Автовокзал
  • 19:49
    Василівка
  • 20:30
    Токмак Автовокзал
  • 22:20
    Бердянськ
  • Рейс: № 8119
  • Перевізник: ФОП ГОНЧАР С.О.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 8 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
17:10
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 55 хв.
19:05
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 17:05
    Дніпро АС-2
  • 19:05
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 838
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 18 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
17:25
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 55 хв.
19:20
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
ИСУЗУ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 17:20
    Дніпро АС-2
  • 19:20
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 179
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 19 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
17:40
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 25 хв.
19:05
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ПП ГУБКО В.Ф.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 25 хв.
  • 17:35
    Дніпро АС-2
  • 19:05
    Запоріжжя Автовокзал
  • 20:05
    Василівка
  • 20:35
    Орлянське
  • 20:55
    Дніпрорудне
  • Рейс: № 456
  • Перевізник: ПП ГУБКО В.Ф.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
17:55
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 55 хв.
19:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 17:50
    Дніпро АС-2
  • 19:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 4060
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
18:20
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 15 хв.
19:35
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 15 хв.
  • 18:15
    Дніпро АС-2
  • 19:35
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 193
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 18 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
18:40
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 55 хв.
20:35
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 18:35
    Дніпро АС-2
  • 20:35
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 4074
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
19:00
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 55 хв.
20:55
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
ЭТАЛОН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 18:55
    Дніпро АС-2
  • 20:55
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 195
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
19:25
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 40 хв.
21:05
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 40 хв.
  • 19:20
    Дніпро АС-2
  • 21:05
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 201
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 20 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
20:30
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 15 хв.
21:45
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 15 хв.
  • 20:25
    Дніпро АС-2
  • 21:45
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 849
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 26 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:20
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 55 хв.
10:15
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ПрАТ «Маріуполь – Авто»
Модель автобусу:
Богдан
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 08:20
    Дніпро Автовокзал
  • 10:15
    Запоріжжя Автовокзал
  • 11:40
    Оріхів Автовокзал
  • 11:59
    Мала Токмачка
  • 12:30
    Пологи
  • 12:59
    Кінські Роздори
  • 13:10
    Більмак
  • 13:40
    Розівка Автостанція
  • 14:15
    Нікольське
  • 14:40
    Маріуполь АС-2
  • 15:00
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 10-93
  • Перевізник: ПрАТ «Маріуполь – Авто»
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:45
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 50 хв.
15:35
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ServisBus
Модель автобусу:
SETRA
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 50 хв.
  • 09:00
    Харків Автовокзал
  • 09:15
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • 10:50
    Красноград
  • 11:40
    Перещепине
  • 12:30
    Новомосковськ АС
  • 13:25
    Дніпро Автовокзал
  • 15:35
    Запоріжжя Автовокзал
  • 16:40
    Василівка
  • 17:30
    Токмак Автовокзал
  • 19:35
    Бердянськ
  • Рейс: № 28-167
  • Перевізник: ServisBus
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 30 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:55
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 55 хв.
16:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ПрАТ «Маріуполь – Авто»
Модель автобусу:
Yutong
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 14:55
    Дніпро Автовокзал
  • 16:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • 17:57
    Оріхів Автовокзал
  • 18:50
    Пологи
  • 19:30
    Більмак
  • 20:00
    Розівка Автостанція
  • 21:10
    Маріуполь АС-2
  • 21:30
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 10-107
  • Перевізник: ПрАТ «Маріуполь – Авто»
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:05
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 45 хв.
08:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник:
Модель автобусу:
Neoplan
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 45 хв.
  • 06:55
    Дніпро Автовокзал
  • 08:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 14399
  • Перевізник:
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 1 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
21:25
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 30 хв.
22:55
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
Модель автобусу:
BOVA VDL
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 30 хв.
  • 21:25
    Дніпро Автовокзал
  • 22:55
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № ZT-2241849
  • Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 12 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Дніпро - Запоріжжя доступно 62 автобусних маршрутів, та 14 перевізників.
  • З них 26 прямих рейсів, а 36 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Дніпро - Запоріжжя від 70 ₴ до 134.2 ₴.
  • Середній час в дорозі: 1 г. 49 хв., а найшвидший рейс 1 г. 5 хв.
  • Найшвидше прибуття до Запоріжжя: 05:00, автостанція Запоріжжя Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Запоріжжя: 22:55, автостанція Запоріжжя Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 84 ₴.
  • Маршрут автобуса Дніпро - Запоріжжя можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 08:20
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
  • 10:15
    Запоріжжя Автовокзал
    проспект Соборний, 20
Перевізник: ПрАТ «Маріуполь – Авто»
Самий швидкий
  • 06:40
    Дніпро АС-2
    вул.Богдана Хмельницького, 29-р
  • 07:45
    Запоріжжя Автовокзал
    проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Раннє прибуття
  • 03:00
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
  • 05:00
    Запоріжжя Автовокзал
    проспект Соборний, 20
Перевізник: ТДВ `ДЕНИСIВКА`
Пізне прибуття
  • 21:25
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
  • 22:55
    Запоріжжя Автовокзал
    проспект Соборний, 20
Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")