Uk

Автобус Дніпро - Запоріжжя: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Запоріжжя - Дніпро від 69 грн.
06:15
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г.
08:15
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г.
  • 06:15
    Дніпро Автовокзал
  • 06:35
    Дніпро АС-2
  • 08:15
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 667
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г.
09:00
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г.
  • 10:30
    Дніпро Автовокзал
  • 07:20
    Дніпро АС-2
  • 09:00
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 35
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:05
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 45 хв.
08:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ `ТУРИСТ`
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 45 хв.
  • 06:55
    Дніпро Автовокзал
  • 08:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • 12:10
    Бердянськ
  • Рейс: № 9876
  • Перевізник: ТОВ `ТУРИСТ`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 9 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:10
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г. 20 хв.
10:30
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 08:10
    Дніпро Автовокзал
  • 08:30
    Дніпро АС-2
  • 10:30
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 815
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:20
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 55 хв.
10:15
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ПРАТ`МАРIУПОЛЬ-АВТО`
Модель автобусу:
БОГДАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 18:40
    Дніпро Автовокзал
  • 08:40
    Дніпро АС-2
  • 10:15
    Запоріжжя Автовокзал
  • 10:55
    Комишуваха
  • 11:15
    Таврійське
  • 11:40
    Оріхів Автовокзал
  • 11:59
    Мала Токмачка
  • 12:30
    Пологи
  • 12:59
    Кінські Роздори
  • 13:10
    Більмак
  • 13:54
    Розівка
  • 14:34
    Нікольське
  • 15:15
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 93
  • Перевізник: ПРАТ`МАРIУПОЛЬ-АВТО`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:40
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 55 хв.
10:35
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ПАТ `ПIВНIЧТРАНС`
Модель автобусу:
ЭТАЛОН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 18:05
    Дніпро Автовокзал
  • 09:00
    Дніпро АС-2
  • 10:35
    Запоріжжя Автовокзал
  • 11:55
    Василівка
  • 13:25
    Мелітополь Автостанція
  • 15:30
    Геничеськ
  • 16:00
    Новоолексіївка
  • Рейс: № 81-1
  • Перевізник: ПАТ `ПIВНIЧТРАНС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 24 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
09:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г. 20 хв.
11:20
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 09:00
    Дніпро Автовокзал
  • 09:20
    Дніпро АС-2
  • 11:20
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 43
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
09:45
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г.
11:45
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г.
  • 13:15
    Дніпро Автовокзал
  • 10:05
    Дніпро АС-2
  • 11:45
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 659
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
10:50
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г. 20 хв.
13:10
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 14:15
    Дніпро Автовокзал
  • 11:10
    Дніпро АС-2
  • 13:10
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 821
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:20
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г. 20 хв.
13:40
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 16:40
    Дніпро Автовокзал
  • 11:40
    Дніпро АС-2
  • 13:40
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 823
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:35
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 50 хв.
13:25
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ФОП ГОНЧАР С.О.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 50 хв.
  • 08:35
    Дніпро Автовокзал
  • 11:55
    Дніпро АС-2
  • 13:25
    Запоріжжя Автовокзал
  • 14:49
    Василівка
  • 15:30
    Токмак Автовокзал
  • 17:20
    Бердянськ
  • Рейс: № 17
  • Перевізник: ФОП ГОНЧАР С.О.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:45
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г. 10 хв.
13:55
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ `КОЗАЦЬКА ЛАВА`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 10 хв.
  • 11:45
    Дніпро Автовокзал
  • 12:05
    Дніпро АС-2
  • 13:55
    Запоріжжя Автовокзал
  • 15:05
    Василівка
  • 16:25
    Мелітополь Автостанція
  • Рейс: № 170
  • Перевізник: ТОВ `КОЗАЦЬКА ЛАВА`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 15 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г. 20 хв.
14:20
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 12:00
    Дніпро Автовокзал
  • 12:20
    Дніпро АС-2
  • 14:20
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 81-2
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:50
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 40 хв.
14:30
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 40 хв.
  • 12:50
    Дніпро Автовокзал
  • 13:10
    Дніпро АС-2
  • 14:30
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 825
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:30
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г. 20 хв.
15:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 13:30
    Дніпро Автовокзал
  • 13:50
    Дніпро АС-2
  • 15:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 91
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:35
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 45 хв.
15:20
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ФОП ГОНЧАР С.О.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 45 хв.
  • 11:10
    Дніпро Автовокзал
  • 13:55
    Дніпро АС-2
  • 15:20
    Запоріжжя Автовокзал
  • 16:25
    Василівка
  • 17:10
    Токмак Автовокзал
  • 18:45
    Приморськ
  • 19:55
    Бердянськ
  • Рейс: № 334
  • Перевізник: ФОП ГОНЧАР С.О.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:05
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 45 хв.
15:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ФОП ГОНЧАР С.О.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 45 хв.
  • 12:30
    Дніпро Автовокзал
  • 14:25
    Дніпро АС-2
  • 15:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • 16:55
    Василівка
  • 18:15
    Мелітополь Автостанція
  • 18:45
    Приазовське
  • 19:35
    Приморськ
  • 20:30
    Бердянськ
  • Рейс: № 504
  • Перевізник: ФОП ГОНЧАР С.О.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:20
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г. 20 хв.
16:40
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 14:20
    Дніпро Автовокзал
  • 14:40
    Дніпро АС-2
  • 16:40
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 2831
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:55
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 55 хв.
16:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ПРАТ`МАРIУПОЛЬ-АВТО`
Модель автобусу:
ЮТОНГ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 13:10
    Дніпро Автовокзал
  • 15:15
    Дніпро АС-2
  • 16:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • 17:30
    Комишуваха
  • 18:00
    Оріхів Автовокзал
  • 18:50
    Пологи
  • 19:30
    Більмак
  • 20:00
    Розівка
  • 21:30
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 107
  • Перевізник: ПРАТ`МАРIУПОЛЬ-АВТО`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г. 20 хв.
17:20
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 15:05
    Дніпро Автовокзал
  • 15:20
    Дніпро АС-2
  • 17:20
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 4055
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:05
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 45 хв.
16:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ПП ГУБКО В.Ф.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 45 хв.
  • 11:25
    Дніпро Автовокзал
  • 15:25
    Дніпро АС-2
  • 16:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • 18:30
    Василівка
  • 19:15
    Дніпрорудне
  • 20:45
    Кам'янка-Дніпровська
  • Рейс: № 862
  • Перевізник: ПП ГУБКО В.Ф.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:40
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 35 хв.
17:15
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ПП НАЛЮШНИЙ И.А.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 35 хв.
  • 11:40
    Дніпро Автовокзал
  • 16:00
    Дніпро АС-2
  • 17:15
    Запоріжжя Автовокзал
  • 18:30
    Оріхів Автовокзал
  • 19:15
    Пологи
  • 19:54
    Більмак
  • 21:35
    Бердянськ
  • Рейс: № 152
  • Перевізник: ПП НАЛЮШНИЙ И.А.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г. 20 хв.
18:20
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 19:25
    Дніпро Автовокзал
  • 16:20
    Дніпро АС-2
  • 18:20
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 173
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:20
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 45 хв.
18:05
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ `КОЗАЦЬКА ЛАВА`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 45 хв.
  • 14:20
    Дніпро Автовокзал
  • 16:40
    Дніпро АС-2
  • 18:05
    Запоріжжя Автовокзал
  • 19:10
    Василівка
  • 20:30
    Мелітополь Автостанція
  • Рейс: № 7996
  • Перевізник: ТОВ `КОЗАЦЬКА ЛАВА`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 15 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:45
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г. 20 хв.
19:05
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 16:45
    Дніпро Автовокзал
  • 17:05
    Дніпро АС-2
  • 19:05
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 838
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
17:15
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 50 хв.
19:05
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ПП ГУБКО В.Ф.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 50 хв.
  • 15:20
    Дніпро Автовокзал
  • 17:35
    Дніпро АС-2
  • 19:05
    Запоріжжя Автовокзал
  • 20:05
    Василівка
  • 20:35
    Орлянське
  • 20:55
    Дніпрорудне
  • Рейс: № 456
  • Перевізник: ПП ГУБКО В.Ф.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
17:30
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г. 20 хв.
19:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 17:30
    Дніпро Автовокзал
  • 17:50
    Дніпро АС-2
  • 19:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 4060
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
18:15
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г. 20 хв.
20:35
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 18:15
    Дніпро Автовокзал
  • 18:35
    Дніпро АС-2
  • 20:35
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 4074
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
19:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г. 5 хв.
21:05
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 5 хв.
  • 19:00
    Дніпро Автовокзал
  • 19:20
    Дніпро АС-2
  • 21:05
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 201
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
20:05
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
2 г.
22:05
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г.
  • 20:05
    Дніпро Автовокзал
  • 20:25
    Дніпро АС-2
  • 22:05
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 849
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
06:40
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 5 хв.
07:45
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 5 хв.
  • 06:35
    Дніпро АС-2
  • 07:45
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 667
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:25
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 15 хв.
08:40
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 15 хв.
  • 07:20
    Дніпро АС-2
  • 08:40
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 35
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:35
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 55 хв.
10:30
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
ЭТАЛОН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 08:30
    Дніпро АС-2
  • 10:30
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 815
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:05
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 30 хв.
10:35
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ФОП ПОТЯГАЙЛО Т.I.
Модель автобусу:
ЭТАЛОН
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 30 хв.
  • 09:00
    Дніпро АС-2
  • 10:35
    Запоріжжя Автовокзал
  • 11:55
    Василівка
  • 13:25
    Мелітополь Автостанція
  • 15:30
    Геничеськ
  • 16:00
    Новоолексіївка
  • Рейс: № 81-1
  • Перевізник: ФОП ПОТЯГАЙЛО Т.I.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 24 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:25
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 55 хв.
11:20
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 09:20
    Дніпро АС-2
  • 11:20
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 43
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:10
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 35 хв.
11:45
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 35 хв.
  • 10:05
    Дніпро АС-2
  • 11:45
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 659
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:15
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 55 хв.
13:10
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 11:10
    Дніпро АС-2
  • 13:10
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 821
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:45
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 55 хв.
13:40
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 11:40
    Дніпро АС-2
  • 13:40
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 823
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:00
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 25 хв.
13:25
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ФОП ГОНЧАР С.О.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 25 хв.
  • 11:55
    Дніпро АС-2
  • 13:25
    Запоріжжя Автовокзал
  • 14:49
    Василівка
  • 15:30
    Токмак Автовокзал
  • 17:20
    Бердянськ
  • Рейс: № 17
  • Перевізник: ФОП ГОНЧАР С.О.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 17 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:10
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 50 хв.
14:00
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ `КОЗАЦЬКА ЛАВА`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 50 хв.
  • 12:05
    Дніпро АС-2
  • 14:00
    Запоріжжя Автовокзал
  • 15:10
    Василівка
  • 16:25
    Мелітополь Автостанція
  • Рейс: № 170
  • Перевізник: ТОВ `КОЗАЦЬКА ЛАВА`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:25
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 55 хв.
14:20
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 12:20
    Дніпро АС-2
  • 14:20
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 81-2
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:15
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 15 хв.
14:30
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 15 хв.
  • 13:10
    Дніпро АС-2
  • 14:30
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 825
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:55
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 55 хв.
15:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 13:50
    Дніпро АС-2
  • 15:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 91
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:00
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 20 хв.
15:20
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ФОП ГОНЧАР С.О.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 13:55
    Дніпро АС-2
  • 15:20
    Запоріжжя Автовокзал
  • 16:25
    Василівка
  • 17:10
    Токмак Автовокзал
  • 18:45
    Приморськ
  • 19:55
    Бердянськ
  • Рейс: № 334
  • Перевізник: ФОП ГОНЧАР С.О.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 17 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:30
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 20 хв.
15:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ФОП ГОНЧАР С.О.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 14:25
    Дніпро АС-2
  • 15:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • 16:55
    Василівка
  • 18:15
    Мелітополь Автостанція
  • 18:45
    Приазовське
  • 19:35
    Приморськ
  • 20:30
    Бердянськ
  • Рейс: № 504
  • Перевізник: ФОП ГОНЧАР С.О.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 18 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:45
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 55 хв.
16:40
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 14:40
    Дніпро АС-2
  • 16:40
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 2831
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:25
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 55 хв.
17:20
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 15:20
    Дніпро АС-2
  • 17:20
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 4055
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:30
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 20 хв.
16:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ПП ГУБКО В.Ф.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 15:25
    Дніпро АС-2
  • 16:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • 18:30
    Василівка
  • 19:15
    Дніпрорудне
  • 20:45
    Кам'янка-Дніпровська
  • Рейс: № 862
  • Перевізник: ПП ГУБКО В.Ф.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 18 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:05
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 10 хв.
17:15
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ПП НАЛЮШНИЙ И.А.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 10 хв.
  • 16:00
    Дніпро АС-2
  • 17:15
    Запоріжжя Автовокзал
  • 18:30
    Оріхів Автовокзал
  • 19:15
    Пологи
  • 19:54
    Більмак
  • 21:35
    Бердянськ
  • Рейс: № 152
  • Перевізник: ПП НАЛЮШНИЙ И.А.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 18 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:25
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 55 хв.
18:20
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 16:20
    Дніпро АС-2
  • 18:20
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 173
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:45
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 20 хв.
18:05
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ `КОЗАЦЬКА ЛАВА`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 20 хв.
  • 16:40
    Дніпро АС-2
  • 18:05
    Запоріжжя Автовокзал
  • 19:10
    Василівка
  • 20:30
    Мелітополь Автостанція
  • Рейс: № 7996
  • Перевізник: ТОВ `КОЗАЦЬКА ЛАВА`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
17:10
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 55 хв.
19:05
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 17:05
    Дніпро АС-2
  • 19:05
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 838
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 17 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
17:40
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 25 хв.
19:05
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ПП ГУБКО В.Ф.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 25 хв.
  • 17:35
    Дніпро АС-2
  • 19:05
    Запоріжжя Автовокзал
  • 20:05
    Василівка
  • 20:35
    Орлянське
  • 20:55
    Дніпрорудне
  • Рейс: № 456
  • Перевізник: ПП ГУБКО В.Ф.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 18 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
17:55
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 55 хв.
19:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 17:50
    Дніпро АС-2
  • 19:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 4060
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
18:40
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 55 хв.
20:35
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 18:35
    Дніпро АС-2
  • 20:35
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 4074
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
19:25
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 40 хв.
21:05
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 40 хв.
  • 19:20
    Дніпро АС-2
  • 21:05
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 201
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
20:30
Дніпро АС-2
вул.Богдана Хмельницького, 29-р
1 г. 15 хв.
21:45
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Модель автобусу:
БАЗ
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 15 хв.
  • 20:25
    Дніпро АС-2
  • 21:45
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 849
  • Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:20
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 55 хв.
10:15
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ПрАТ «Маріуполь – Авто»
Модель автобусу:
Богдан
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 08:20
    Дніпро Автовокзал
  • 10:15
    Запоріжжя Автовокзал
  • 11:40
    Оріхів Автовокзал
  • 11:59
    Мала Токмачка
  • 12:30
    Пологи
  • 12:59
    Кінські Роздори
  • 13:10
    Більмак
  • 13:40
    Розівка Автостанція
  • 14:15
    Нікольське
  • 14:40
    Маріуполь АС-2
  • 15:00
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 10-93
  • Перевізник: ПрАТ «Маріуполь – Авто»
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:55
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 55 хв.
16:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: ПрАТ «Маріуполь – Авто»
Модель автобусу:
Yutong
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 55 хв.
  • 14:55
    Дніпро Автовокзал
  • 16:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • 17:57
    Оріхів Автовокзал
  • 18:50
    Пологи
  • 19:30
    Більмак
  • 20:00
    Розівка Автостанція
  • 21:10
    Маріуполь АС-2
  • 21:30
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 10-107
  • Перевізник: ПрАТ «Маріуполь – Авто»
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:05
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 45 хв.
08:50
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: -
Модель автобусу:
Neoplan
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 45 хв.
  • 06:55
    Дніпро Автовокзал
  • 08:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 13303
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 16 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
21:25
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
1 г. 30 хв.
22:55
Запоріжжя Автовокзал
проспект Соборний, 20
Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
Модель автобусу:
BOVA VDL
Маршрут рейсу
У дорозі: 1 г. 30 хв.
  • 21:25
    Дніпро Автовокзал
  • 22:55
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № ZT-1263814
  • Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 13 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Дніпро - Запоріжжя доступно 61 автобусних маршрутів, та 12 перевізників.
  • З них 31 прямих рейсів, а 30 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Дніпро - Запоріжжя від 70 ₴ до 121 ₴.
  • Середній час в дорозі: 1 г. 50 хв., а найшвидший рейс 1 г. 5 хв.
  • Найшвидше прибуття до Запоріжжя: 07:45, автостанція Запоріжжя Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Запоріжжя: 22:55, автостанція Запоріжжя Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 88 ₴.
  • Маршрут автобуса Дніпро - Запоріжжя можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 08:20
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
  • 10:15
    Запоріжжя Автовокзал
    проспект Соборний, 20
Перевізник: ПрАТ «Маріуполь – Авто»
Самий швидкий
  • 06:40
    Дніпро АС-2
    вул.Богдана Хмельницького, 29-р
  • 07:45
    Запоріжжя Автовокзал
    проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Раннє прибуття
  • 06:40
    Дніпро АС-2
    вул.Богдана Хмельницького, 29-р
  • 07:45
    Запоріжжя Автовокзал
    проспект Соборний, 20
Перевізник: ТОВ ВКФ `IГРЕК`
Пізне прибуття
  • 21:25
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
  • 22:55
    Запоріжжя Автовокзал
    проспект Соборний, 20
Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")