Uk

Автобус Кривий Ріг - Дніпро: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
00:25
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г.
02:25
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ПП`-IНТЕРТРАНС-`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г.
  • 00:15
    Кривий Ріг
  • 02:25
    Дніпро Автовокзал
  • 06:00
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 9408
  • Перевізник: ПП`-IНТЕРТРАНС-`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 4 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
02:20
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 20 хв.
04:40
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ФОП ОНЧУЛ В.I.
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 02:10
    Кривий Ріг
  • 04:40
    Дніпро Автовокзал
  • 06:50
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 699
  • Перевізник: ФОП ОНЧУЛ В.I.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 6 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
03:45
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 20 хв.
06:05
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ `ТУРИСТ`
Модель автобусу:
СКАНИЯ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 03:35
    Кривий Ріг
  • 04:03
    Широке
  • 04:10
    Авдотівка
  • 04:13
    Новоюлівка
  • 04:20
    Софіївка Автостанція
  • 04:49
    Малософіївка
  • 04:59
    Затишне
  • 05:06
    Преображенка
  • 05:26
    Світлогірське
  • 05:44
    Долинське
  • 06:05
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 731
  • Перевізник: ТОВ `ТУРИСТ`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 6 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:25
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 30 хв.
08:55
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Модель автобусу:
МАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 30 хв.
  • 06:15
    Кривий Ріг
  • 07:10
    Софіївка Автостанція
  • 07:39
    Малософіївка
  • 08:14
    Світлогірське
  • 08:32
    Долинське
  • 08:55
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 725
  • Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 7 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:15
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
3 г.
10:15
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г.
  • 19:30
    Кривий Ріг
  • 08:00
    Софіївка Автостанція
  • 08:39
    Малософіївка
  • 09:14
    Світлогірське
  • 09:34
    Долинське
  • 10:15
    Дніпро Автовокзал
  • 11:40
    Новомосковськ Автостанція
  • 12:35
    Перещепине
  • 13:40
    Красноград
  • 15:45
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 104
  • Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 32 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:30
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 25 хв.
09:55
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 25 хв.
  • 07:30
    Кривий Ріг
  • 07:55
    Софіївка Автостанція
  • 08:44
    Малософіївка
  • 09:14
    Світлогірське
  • 09:39
    Долинське
  • 09:55
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 3103
  • Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 12 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:40
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
3 г.
10:40
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ФОП ГОНЧАР С.О.
Модель автобусу:
ЭТАЛОН
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г.
  • 18:10
    Кривий Ріг
  • 07:57
    Широке
  • 08:04
    Авдотівка
  • 08:07
    Новоюлівка
  • 08:25
    Софіївка Автостанція
  • 08:59
    Малософіївка
  • 09:40
    Світлогірське
  • 10:00
    Долинське
  • 10:40
    Дніпро Автовокзал
  • 11:40
    Новомосковськ Автостанція
  • 12:45
    Павлоград
  • 14:15
    Петропавлівка
  • 15:35
    Покровськ Автовокзал
  • 17:00
    Костянтинівка
  • 17:30
    Дружківка
  • 17:52
    Краматорськ
  • 18:20
    Слов'янськ Автостанція
  • 19:10
    Бахмут
  • Рейс: № 58
  • Перевізник: ФОП ГОНЧАР С.О.
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 26 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:00
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 20 хв.
10:20
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 07:50
    Кривий Ріг
  • 08:14
    Широке
  • 08:19
    Авдотівка
  • 08:23
    Новоюлівка
  • 08:30
    Софіївка Автостанція
  • 09:09
    Малософіївка
  • 09:12
    Затишне
  • 09:24
    Преображенка
  • 09:44
    Світлогірське
  • 10:02
    Долинське
  • 10:20
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 739
  • Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:25
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 25 хв.
10:50
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 25 хв.
  • 08:25
    Кривий Ріг
  • 08:50
    Софіївка Автостанція
  • 09:24
    Малософіївка
  • 10:00
    Світлогірське
  • 10:19
    Долинське
  • 10:50
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 2072
  • Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 12 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
09:05
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 25 хв.
11:30
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 25 хв.
  • 09:05
    Кривий Ріг
  • 09:30
    Софіївка Автостанція
  • 10:14
    Малософіївка
  • 10:54
    Світлогірське
  • 11:14
    Долинське
  • 11:30
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 2080
  • Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 11 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
09:30
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 25 хв.
11:55
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 25 хв.
  • 09:30
    Кривий Ріг
  • 09:55
    Софіївка Автостанція
  • 10:39
    Малософіївка
  • 11:09
    Світлогірське
  • 11:29
    Долинське
  • 11:55
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 3106
  • Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
10:20
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 25 хв.
12:45
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 25 хв.
  • 10:20
    Кривий Ріг
  • 11:00
    Софіївка Автостанція
  • 11:29
    Малософіївка
  • 12:09
    Світлогірське
  • 12:29
    Долинське
  • 12:45
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 2088
  • Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:05
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 25 хв.
13:30
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 25 хв.
  • 11:15
    Кривий Ріг
  • 11:30
    Софіївка Автостанція
  • 11:59
    Малософіївка
  • 12:34
    Світлогірське
  • 12:54
    Долинське
  • 13:30
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 2096
  • Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 15 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:40
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
3 г.
14:40
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТДВ`Орiон-Авто`
Модель автобусу:
ЭТАЛОН
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г.
  • 11:25
    Кривий Ріг
  • 12:20
    Софіївка Автостанція
  • 12:44
    Любимівка
  • 13:04
    Малософіївка
  • 13:12
    Затишне
  • 13:19
    Преображенка
  • 14:40
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 366
  • Перевізник: ТДВ`Орiон-Авто`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 8 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:55
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 25 хв.
14:20
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 25 хв.
  • 11:55
    Кривий Ріг
  • 12:20
    Софіївка Автостанція
  • 12:54
    Малософіївка
  • 13:29
    Світлогірське
  • 14:00
    Долинське
  • 14:20
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 3109
  • Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 16 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:45
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 25 хв.
15:10
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 25 хв.
  • 12:45
    Кривий Ріг
  • 13:10
    Софіївка Автостанція
  • 13:44
    Малософіївка
  • 14:14
    Світлогірське
  • 14:34
    Долинське
  • 15:10
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 3110
  • Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:05
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 25 хв.
15:30
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 25 хв.
  • 13:05
    Кривий Ріг
  • 13:30
    Софіївка Автостанція
  • 14:04
    Малософіївка
  • 14:34
    Світлогірське
  • 14:59
    Долинське
  • 15:30
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 2105
  • Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:20
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 40 хв.
16:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 40 хв.
  • 13:10
    Кривий Ріг
  • 13:55
    Софіївка Автостанція
  • 14:27
    Малософіївка
  • 14:59
    Світлогірське
  • 15:24
    Долинське
  • 16:00
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 727
  • Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:40
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 25 хв.
16:05
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ`МАКС ТРАНС ЛТД`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 25 хв.
  • 13:35
    Кривий Ріг
  • 14:05
    Софіївка Автостанція
  • 14:43
    Малософіївка
  • 15:17
    Світлогірське
  • 15:40
    Долинське
  • 16:05
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 9374
  • Перевізник: ТОВ`МАКС ТРАНС ЛТД`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:55
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 25 хв.
16:20
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 25 хв.
  • 13:55
    Кривий Ріг
  • 14:20
    Софіївка Автостанція
  • 15:00
    Малософіївка
  • 15:34
    Світлогірське
  • 15:54
    Долинське
  • 16:20
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 4518
  • Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:20
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 25 хв.
16:45
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 25 хв.
  • 14:20
    Кривий Ріг
  • 14:45
    Софіївка Автостанція
  • 15:19
    Малософіївка
  • 15:50
    Світлогірське
  • 16:19
    Долинське
  • 16:45
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 2109
  • Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 16 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:05
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 25 хв.
17:30
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 25 хв.
  • 15:05
    Кривий Ріг
  • 15:30
    Софіївка Автостанція
  • 16:04
    Малософіївка
  • 16:34
    Світлогірське
  • 17:04
    Долинське
  • 17:30
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 2118
  • Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:30
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 25 хв.
17:55
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 25 хв.
  • 15:30
    Кривий Ріг
  • 15:55
    Софіївка Автостанція
  • 16:29
    Малософіївка
  • 17:00
    Світлогірське
  • 17:29
    Долинське
  • 17:55
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 3113
  • Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:05
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 35 хв.
18:40
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 35 хв.
  • 16:00
    Кривий Ріг
  • 16:35
    Софіївка Автостанція
  • 17:11
    Малософіївка
  • 17:51
    Світлогірське
  • 18:10
    Долинське
  • 18:40
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 719
  • Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 2 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:10
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 25 хв.
18:35
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ДП `ТАКСI-СЕРВIС`
Модель автобусу:
ЭТАЛОН
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 25 хв.
  • 16:00
    Кривий Ріг
  • 16:44
    Софіївка Автостанція
  • 17:15
    Малософіївка
  • 17:45
    Світлогірське
  • 18:05
    Долинське
  • 18:35
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 540
  • Перевізник: ДП `ТАКСI-СЕРВIС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:20
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 30 хв.
18:50
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ПП `СТАРС ТРАНС`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 30 хв.
  • 15:50
    Кривий Ріг
  • 16:55
    Софіївка Автостанція
  • 17:23
    Малософіївка
  • 17:57
    Світлогірське
  • 18:20
    Долинське
  • 18:50
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 374
  • Перевізник: ПП `СТАРС ТРАНС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:45
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 25 хв.
19:10
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 25 хв.
  • 16:45
    Кривий Ріг
  • 17:10
    Софіївка Автостанція
  • 17:44
    Малософіївка
  • 18:14
    Світлогірське
  • 18:44
    Долинське
  • 19:10
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 2076
  • Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
17:05
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 25 хв.
19:30
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 25 хв.
  • 17:05
    Кривий Ріг
  • 17:30
    Софіївка Автостанція
  • 18:04
    Малософіївка
  • 18:34
    Світлогірське
  • 19:04
    Долинське
  • 19:30
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 3115
  • Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
17:20
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 10 хв.
19:30
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ `ТУРИСТ`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 10 хв.
  • 17:10
    Кривий Ріг
  • 17:45
    Софіївка Автостанція
  • 18:16
    Малософіївка
  • 18:46
    Світлогірське
  • 19:00
    Долинське
  • 19:30
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 782
  • Перевізник: ТОВ `ТУРИСТ`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 4 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
17:55
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 25 хв.
20:20
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 25 хв.
  • 17:55
    Кривий Ріг
  • 18:20
    Софіївка Автостанція
  • 19:54
    Малософіївка
  • 19:24
    Світлогірське
  • 19:54
    Долинське
  • 20:20
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 2100
  • Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
18:20
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 25 хв.
20:45
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 25 хв.
  • 18:20
    Кривий Ріг
  • 18:40
    Софіївка Автостанція
  • 19:19
    Малософіївка
  • 19:49
    Світлогірське
  • 20:19
    Долинське
  • 20:45
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 2102
  • Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
19:05
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 25 хв.
21:30
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 25 хв.
  • 19:05
    Кривий Ріг
  • 19:30
    Софіївка Автостанція
  • 20:04
    Малософіївка
  • 20:34
    Світлогірське
  • 20:23
    Долинське
  • 21:30
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 2089
  • Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
20:40
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 30 хв.
23:10
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ПП`-IНТЕРТРАНС-`
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 30 хв.
  • 07:10
    Кривий Ріг
  • 23:10
    Дніпро Автовокзал
  • 00:50
    Павлоград
  • 03:45
    Покровськ Автовокзал
  • 05:20
    Костянтинівка
  • 05:55
    Бахмут
  • 07:00
    Слов'янськ Автостанція
  • 07:40
    Краматорськ
  • Рейс: № 9874
  • Перевізник: ПП`-IНТЕРТРАНС-`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 2 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
21:00
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 25 хв.
23:25
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 25 хв.
  • 21:00
    Кривий Ріг
  • 21:25
    Софіївка Автостанція
  • 21:59
    Малософіївка
  • 22:29
    Світлогірське
  • 23:00
    Долинське
  • 23:25
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 3122
  • Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
23:40
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 20 хв.
02:00
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ`ДАВIД ТА ДАНIIЛ`
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 23:30
    Кривий Ріг
  • 02:00
    Дніпро Автовокзал
  • 06:00
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 8103
  • Перевізник: ТОВ`ДАВIД ТА ДАНIIЛ`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 4 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:20
Кривий Ріг АС-2
вул. Лермонтова, 2
3 г. 35 хв.
09:55
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Модель автобусу:
СПРИНТЕР
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г. 35 хв.
  • 06:20
    Кривий Ріг АС-2
  • 06:49
    Софіївка Автостанція
  • 09:55
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 3010
  • Перевізник: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
    • Перевізник надає обмінний бланк
    • 15 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
00:25
Кривий Ріг
вул. Дніпропетровське шосе,1
2 г. 20 хв.
02:45
Дніпро Автовокзал
вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Модель автобусу:
Neoplan
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 00:15
    Кривий Ріг
  • 02:45
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 11380
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 32 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Кривий Ріг - Дніпро доступно 37 автобусних маршрутів, та 11 перевізників.
  • З них 22 прямих рейсів, а 15 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Кривий Ріг - Дніпро від 104.5 ₴ до 152.9 ₴.
  • Середній час в дорозі: 2 г. 29 хв., а найшвидший рейс 2 г.
  • Найшвидше прибуття до Дніпро: 02:25, автостанція Дніпро Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Дніпро: 02:00, автостанція Дніпро Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 123 ₴.
  • Маршрут автобуса Кривий Ріг - Дніпро можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 00:25
    Кривий Ріг
    вул. Дніпропетровське шосе,1
  • 02:45
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
Перевізник: -
Самий швидкий
  • 00:25
    Кривий Ріг
    вул. Дніпропетровське шосе,1
  • 02:25
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
Перевізник: ПП`-IНТЕРТРАНС-`
Раннє прибуття
  • 00:25
    Кривий Ріг
    вул. Дніпропетровське шосе,1
  • 02:25
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
Перевізник: ПП`-IНТЕРТРАНС-`
Пізне прибуття
  • 23:40
    Кривий Ріг
    вул. Дніпропетровське шосе,1
  • 02:00
    Дніпро Автовокзал
    вул. Курчатова, 10
Перевізник: ТОВ`ДАВIД ТА ДАНIIЛ`