Uk

Автобус Харків - Рівне: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
16:30
Харків АС-6
пр-кт Московський, 299 а
12 г. 25 хв.
04:55
Рівне Автовокзал
вул. Київська, 40
Перевізник: Яковлєв Михайло Юрійович ФОП
Модель автобусу:
СПРІНТЕР-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 12 г. 25 хв.
  • 11:00
    Сєвєродонецьк АВ
  • 14:55
    Ізюм
  • 16:25
    Харків АС-6
  • 17:05
    Харків Автовокзал
  • 18:25
    Красноград
  • 20:55
    Лубни (Мгарский монастир)
  • 21:55
    Пирятин АС
  • 23:25
    Бориспіль Аеропорт
  • 23:55
    Київ АС Київ
  • 01:30
    Житомир Автовокзал
  • 04:55
    Рівне Автовокзал
  • 05:55
    Луцьк
  • 08:15
    Львів (ТЦ Скриня)
  • Рейс: № 090
  • Перевізник: Яковлєв Михайло Юрійович ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 6 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
04:30
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
12 г.
16:30
Рівне Автовокзал
вул. Київська, 40
Перевізник: МТК Казна Транс ТОВ
Модель автобусу:
МАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 12 г.
  • 04:30
    Харків Автовокзал
  • 06:55
    Полтава Автовокзал
  • 10:55
    Київ АС Київ
  • 13:40
    Житомир Автовокзал
  • 16:30
    Рівне Автовокзал
  • 18:00
    Луцьк
  • 16:10
    Кошалин
  • Рейс: № 077У
  • Перевізник: МТК Казна Транс ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:00
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
12 г. 40 хв.
19:40
Рівне Автовокзал
вул. Київська, 40
Перевізник: Автотранзит ПП Б
Модель автобусу:
НЕОПЛАН 55
Маршрут рейсу
У дорозі: 12 г. 40 хв.
  • 07:00
    Харків Автовокзал
  • 09:00
    Полтава Автовокзал
  • 10:55
    Хорол АС-2
  • 11:55
    Пирятин АС
  • 14:40
    Київ АС Київ
  • 16:35
    Житомир Автовокзал
  • 17:20
    Коростень
  • 19:25
    Сарни
  • 19:40
    Рівне Автовокзал
  • 21:10
    Ковель
  • 23:30
    Львів Автовокзал
  • 17:30
    Прага
  • Рейс: № 071У-Б
  • Перевізник: Автотранзит ПП Б
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:15
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
12 г. 45 хв.
20:00
Рівне Автовокзал
вул. Київська, 40
Перевізник: ЛЮКС-РЕЙЗЕН БІС ТОВ
Модель автобусу:
СЕТРА-57
Маршрут рейсу
У дорозі: 12 г. 45 хв.
  • 07:15
    Харків Автовокзал
  • 09:25
    Полтава Автовокзал
  • 12:05
    Пирятин АС
  • 15:10
    Київ АС Київ
  • 17:40
    Житомир Автовокзал
  • 20:00
    Рівне Автовокзал
  • 20:45
    Дубно Автовокзал
  • 23:00
    Львів Автовокзал
  • 00:25
    Стрий
  • 02:25
    Свалява
  • 03:00
    Мукачеве
  • 03:50
    Ужгород
  • 19:35
    Згожелець
  • Рейс: № 444У
  • Перевізник: ЛЮКС-РЕЙЗЕН БІС ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
17:10
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
11 г. 45 хв.
04:55
Рівне Автовокзал
вул. Київська, 40
Перевізник: Яковлєв Михайло Юрійович ФОП
Модель автобусу:
СПРІНТЕР-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 11 г. 45 хв.
  • 11:00
    Сєвєродонецьк АВ
  • 14:55
    Ізюм
  • 16:25
    Харків АС-6
  • 17:05
    Харків Автовокзал
  • 18:25
    Красноград
  • 20:55
    Лубни (Мгарский монастир)
  • 21:55
    Пирятин АС
  • 23:25
    Бориспіль Аеропорт
  • 23:55
    Київ АС Київ
  • 01:30
    Житомир Автовокзал
  • 04:55
    Рівне Автовокзал
  • 05:55
    Луцьк
  • 08:15
    Львів (ТЦ Скриня)
  • Рейс: № 090
  • Перевізник: Яковлєв Михайло Юрійович ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 6 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
23:00
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
14 г. 10 хв.
13:10
Рівне Автовокзал
вул. Київська, 40
Перевізник: Стецик Тарас Володимирович ФОП1
Модель автобусу:
ВОЛЬВО-47
Маршрут рейсу
У дорозі: 14 г. 10 хв.
  • 23:00
    Харків Автовокзал
  • 01:30
    Полтава Автовокзал
  • 03:30
    Лубни
  • 06:05
    Бориспіль Аеропорт
  • 08:00
    Київ АС Київ
  • 10:20
    Житомир Автовокзал
  • 11:35
    Новоград-Волинський
  • 13:10
    Рівне Автовокзал
  • 14:05
    Дубно Автовокзал
  • 15:50
    Тернопіль
  • 17:10
    Львів Автовокзал
  • 19:30
    Стрий
  • 20:15
    Сколе
  • 22:10
    Мукачеве
  • 23:05
    Ужгород
  • 16:55
    Прага
  • Рейс: № 104УН
  • Перевізник: Стецик Тарас Володимирович ФОП1
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 9 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:00
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
10 г. 35 хв.
02:35
Рівне (зупинка)
Перевізник: Полях Ольга Миколаївна ФОП
Модель автобусу:
РЕНО МАСТЕР-11
Маршрут рейсу
У дорозі: 10 г. 35 хв.
  • 16:00
    Харків Автовокзал
  • 20:59
    Пирятин
  • 22:15
    Бориспіль Аеропорт
  • 00:55
    Житомир (Зупинка)
  • 02:35
    Рівне (зупинка)
  • 03:35
    Луцьк
  • 07:30
    Львів (ТЦ Скриня)
  • Рейс: № 1212П
  • Перевізник: Полях Ольга Миколаївна ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
  • На маршруті Харків - Рівне доступно 7 автобусних маршрутів, та 6 перевізників.
  • З них 5 прямих рейсів, а 2 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Харків - Рівне від 397.98 ₴ до 744.48 ₴.
  • Середній час в дорозі: 12 г. 20 хв., а найшвидший рейс 10 г. 35 хв.
  • Найшвидше прибуття до Рівне: 16:30, автостанція Рівне Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Рівне: 13:10, автостанція Рівне Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 583 ₴.
  • Маршрут автобуса Харків - Рівне можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 04:30
    Харків Автовокзал
    пр-кт Гагаріна, 22
  • 16:30
    Рівне Автовокзал
    вул. Київська, 40
Перевізник: МТК Казна Транс ТОВ
Самий швидкий
  • 16:00
    Харків Автовокзал
    пр-кт Гагаріна, 22
  • 02:35
    Рівне (зупинка)
Перевізник: Полях Ольга Миколаївна ФОП
Раннє прибуття
  • 04:30
    Харків Автовокзал
    пр-кт Гагаріна, 22
  • 16:30
    Рівне Автовокзал
    вул. Київська, 40
Перевізник: МТК Казна Транс ТОВ
Пізне прибуття
  • 23:00
    Харків Автовокзал
    пр-кт Гагаріна, 22
  • 13:10
    Рівне Автовокзал
    вул. Київська, 40
Перевізник: Стецик Тарас Володимирович ФОП1