Uk

Автобус Коблеве - Харків: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Харків - Коблеве від 611 грн.
18:25
Коблеве Автостанція
Одеське шосе, 2
13 г. 10 хв.
07:35
Харків Автовокзал
пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник:
Модель автобусу:
СЕТРА
Маршрут рейсу
У дорозі: 13 г. 10 хв.
  • 16:30
    Одеса АС Привоз
  • 16:40
    Одеса Автовокзал
  • 18:20
    Коблеве Автостанція
  • 20:05
    Миколаїв Автовокзал
  • 21:35
    Херсон Автовокзал
  • 22:55
    Берислав Автовокзал
  • 00:16
    Нововоронцовка
  • 01:12
    Нікополь Автовокзал
  • 03:32
    Дніпро Автовокзал
  • 05:45
    Красноград
  • 07:35
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 0789-2
  • Перевізник: Турист ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Коблеве - Харків доступно 1 автобусних маршрутів, та 1 перевізників.
  • З них 0 прямих рейсів, а 1 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Коблеве - Харків від 644.19 ₴ до 644.19 ₴.
  • Середній час в дорозі: 13 г. 10 хв., а найшвидший рейс 13 г. 10 хв.
  • Найшвидше прибуття до Харків: 07:35, автостанція Харків Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Харків: 07:35, автостанція Харків Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 644 ₴.
  • Маршрут автобуса Коблеве - Харків можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 18:25
    Коблеве Автостанція
    Одеське шосе, 2
  • 07:35
    Харків Автовокзал
    пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: Турист ТОВ
Самий швидкий
  • 18:25
    Коблеве Автостанція
    Одеське шосе, 2
  • 07:35
    Харків Автовокзал
    пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: Турист ТОВ
Раннє прибуття
  • 18:25
    Коблеве Автостанція
    Одеське шосе, 2
  • 07:35
    Харків Автовокзал
    пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: Турист ТОВ
Пізне прибуття
  • 18:25
    Коблеве Автостанція
    Одеське шосе, 2
  • 07:35
    Харків Автовокзал
    пр-кт Гагаріна, 22
Перевізник: Турист ТОВ