Uk

Автобус Варшава - Миколаїв: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Миколаїв - Варшава від 1445 грн.
02:20
Варшава
27 г.
05:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: KLR Bus
Модель автобусу:
bus
Маршрут рейсу
У дорозі: 27 г.
  • 02:20
    Варшава
  • 05:20
    Миколаїв Автовокзал
  • Рейс: № 10963
  • Перевізник: KLR Bus
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 16 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
03:00
Варшава
25 г. 40 хв.
04:40
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: Пержило Ю. Т.
Модель автобусу:
Автобус
Маршрут рейсу
У дорозі: 25 г. 40 хв.
  • 03:00
    Варшава
  • 04:40
    Миколаїв Автовокзал
  • Рейс: № 13005
  • Перевізник: Пержило Ю. Т.
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 28 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
03:10
Варшава
25 г. 40 хв.
04:50
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "ГОЛДЕН ПЛЮС ТРАНС"
Модель автобусу:
bus
Маршрут рейсу
У дорозі: 25 г. 40 хв.
  • 03:10
    Варшава
  • 04:50
    Миколаїв Автовокзал
  • Рейс: № 7683
  • Перевізник: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "ГОЛДЕН ПЛЮС ТРАНС"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:00
Варшава
25 г. 15 хв.
12:15
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: Openline Sp. z.o.o.
Модель автобусу:
bus
Маршрут рейсу
У дорозі: 25 г. 15 хв.
  • Рейс: № 12882
  • Перевізник: Openline Sp. z.o.o.
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 11 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
17:05
Варшава
24 г. 5 хв.
17:10
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: Openline Sp. z.o.o.
Модель автобусу:
bus
Маршрут рейсу
У дорозі: 24 г. 5 хв.
  • 17:05
    Варшава
  • 17:10
    Миколаїв Автовокзал
  • Рейс: № 12882
  • Перевізник: Openline Sp. z.o.o.
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 8 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
17:30
Варшава
28 г.
21:30
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
Модель автобусу:
BOVA VDL
Маршрут рейсу
У дорозі: 28 г.
  • 17:30
    Варшава
  • 21:30
    Миколаїв Автовокзал
  • Рейс: № 12001
  • Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 22 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
19:00
Варшава
24 г. 15 хв.
19:15
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: СТЕЦИК Т.В. ФОП
Модель автобусу:
bus
Маршрут рейсу
У дорозі: 24 г. 15 хв.
  • 19:00
    Варшава
  • 19:15
    Миколаїв Автовокзал
  • Рейс: № 8222
  • Перевізник: СТЕЦИК Т.В. ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 102 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
19:20
Варшава
26 г.
21:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: Savchenko
Модель автобусу:
Автобус
Маршрут рейсу
У дорозі: 26 г.
  • 19:20
    Варшава
  • 21:20
    Миколаїв Автовокзал
  • Рейс: № 13109
  • Перевізник: Savchenko
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
20:20
Варшава
26 г. 40 хв.
23:00
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: TocoBus
Модель автобусу:
Автобус
Маршрут рейсу
У дорозі: 26 г. 40 хв.
  • 20:20
    Варшава
  • 23:00
    Миколаїв Автовокзал
  • Рейс: № 11632
  • Перевізник: TocoBus
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 8 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
21:00
Варшава
22 г. 30 хв.
19:30
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: Orionbus
Модель автобусу:
Автобус
Маршрут рейсу
У дорозі: 22 г. 30 хв.
  • 21:00
    Варшава
  • 19:30
    Миколаїв Автовокзал
  • Рейс: № 10624
  • Перевізник: Orionbus
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
22:30
Варшава
30 г. 40 хв.
05:10
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Гал-Всесвіт"--EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Гал-Всесвіт"
Модель автобусу:
bus
Маршрут рейсу
У дорозі: 30 г. 40 хв.
  • 22:30
    Варшава
  • 05:10
    Миколаїв Автовокзал
  • Рейс: № 9067
  • Перевізник: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Гал-Всесвіт"--EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Гал-Всесвіт"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 21 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
22:40
Варшава
24 г. 20 хв.
23:00
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: TocoBus
Модель автобусу:
Автобус
Маршрут рейсу
У дорозі: 24 г. 20 хв.
  • 22:40
    Варшава
  • 23:00
    Миколаїв Автовокзал
  • Рейс: № 11365
  • Перевізник: TocoBus
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
20:20
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
26 г. 30 хв.
22:50
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ТМ TocoBus
Модель автобусу:
VAN HOOL T915
Маршрут рейсу
У дорозі: 26 г. 30 хв.
  • 15:00
    Познань
  • 18:00
    Лодзь
  • 20:10
    Варшава-Західна
  • 21:40
    Радом
  • 23:10
    Кельце
  • 09:00
    Львів Автовокзал
  • 10:50
    Тернопіль
  • 12:50
    Хмельницький Автовокзал
  • 14:50
    Вінниця Автовокзал
  • 17:20
    Умань
  • 19:10
    Первомайськ
  • 20:30
    Вознесенськ
  • 22:50
    Миколаїв Автовокзал
  • 23:50
    Херсон Автовокзал
  • Рейс: № 19-141
  • Перевізник: ТМ TocoBus
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
22:40
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
24 г. 10 хв.
22:50
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: ТМ TocoBus
Модель автобусу:
VAN HOOL T915
Маршрут рейсу
У дорозі: 24 г. 10 хв.
  • 11:00
    Слупськ АВ
  • 13:10
    Гдиня
  • 14:00
    Гданьск
  • 16:10
    Грудзйондз
  • 17:30
    Бидгощ
  • 18:30
    Торунь
  • 19:40
    Влоцлавек
  • 20:30
    Плоцьк
  • 22:30
    Варшава-Західна
  • 01:00
    Люблін
  • 09:00
    Львів Автовокзал
  • 10:50
    Тернопіль
  • 12:50
    Хмельницький Автовокзал
  • 14:50
    Вінниця Автовокзал
  • 17:20
    Умань
  • 19:10
    Первомайськ
  • 20:30
    Вознесенськ
  • 22:50
    Миколаїв Автовокзал
  • 23:50
    Херсон Автовокзал
  • Рейс: № 19-151
  • Перевізник: ТМ TocoBus
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:00
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
25 г. 5 хв.
12:05
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: -
Модель автобусу:
Neoplan
Маршрут рейсу
У дорозі: 25 г. 5 хв.
  • 10:30
    Варшава-Західна
  • 14:00
    Люблін
  • 20:50
    Львів парковка
  • 23:25
    Тернопіль
  • 01:35
    Хмельницький Автовокзал
  • 03:45
    Вінниця Автовокзал
  • 06:30
    Умань
  • 08:50
    Первомайськ
  • 09:45
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 10:25
    Вознесенськ
  • 12:05
    Миколаїв Автовокзал
  • Рейс: № 14878
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 11 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
17:05
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
24 г.
17:05
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: -
Модель автобусу:
Neoplan
Маршрут рейсу
У дорозі: 24 г.
  • 16:55
    Варшава-Західна
  • 19:30
    Люблін
  • 03:05
    Львів парковка
  • 05:05
    Тернопіль
  • 07:10
    Хмельницький Автовокзал
  • 09:40
    Вінниця Автовокзал
  • 12:15
    Умань
  • 13:50
    Первомайськ
  • 14:45
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 17:20
    Одеса АС Привокзальна
  • 15:25
    Вознесенськ
  • 17:05
    Миколаїв Автовокзал
  • Рейс: № 14978
  • Перевізник: -
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 8 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
17:30
Варшава-Західна
Єрусалимські Алеї, 144
28 г.
21:30
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
Модель автобусу:
BOVA VDL
Маршрут рейсу
У дорозі: 28 г.
  • 17:30
    Варшава-Західна
  • 21:30
    Миколаїв Автовокзал
  • Рейс: № ZT-1636540
  • Перевізник: Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП")
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 22 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Варшава - Миколаїв доступно 17 автобусних маршрутів, та 12 перевізників.
  • З них 2 прямих рейсів, а 15 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Варшава - Миколаїв від 1358.5 ₴ до 2077.78 ₴.
  • Середній час в дорозі: 25 г. 45 хв., а найшвидший рейс 22 г. 30 хв.
  • Найшвидше прибуття до Миколаїв: 04:40, автостанція Миколаїв Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Миколаїв: 05:10, автостанція Миколаїв Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 1767 ₴.
  • Маршрут автобуса Варшава - Миколаїв можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 11:00
    Варшава
  • 12:15
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
Перевізник: Openline Sp. z.o.o.
Самий швидкий
  • 21:00
    Варшава
  • 19:30
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
Перевізник: Orionbus
Раннє прибуття
  • 03:00
    Варшава
  • 04:40
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
Перевізник: Пержило Ю. Т.
Пізне прибуття
  • 22:30
    Варшава
  • 05:10
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
Перевізник: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Гал-Всесвіт"--EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Гал-Всесвіт"