Uk

Автобус Миколаїв - Южноукраїнськ: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
02:40
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
2 г. 15 хв.
04:55
Южноукраїнськ Автовокзал
вул. Дружби народів, 27
Перевізник: Полянський Е.Л. ФОП
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 15 хв.
  • 01:20
    Херсон Автовокзал
  • 02:30
    Миколаїв Автовокзал
  • 04:10
    Вознесенськ
  • 04:55
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 06:00
    Первомайськ
  • 08:10
    Умань
  • 11:20
    Вінниця Автовокзал
  • 13:50
    Хмельницький Автовокзал
  • 15:50
    Тернопіль
  • 18:50
    Львів Автовокзал
  • 17:00
    Щецин
  • Рейс: № 0102-3
  • Перевізник: Полянський Е.Л. ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 8 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
05:00
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
2 г. 55 хв.
07:55
Южноукраїнськ Автовокзал
вул. Дружби народів, 27
Перевізник:
Модель автобусу:
ЕТАЛОН
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 55 хв.
  • 05:00
    Миколаїв Автовокзал
  • 06:00
    Нова Одеса
  • 07:10
    Вознесенськ
  • 07:55
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 09:05
    Первомайськ
  • 10:20
    Криве Озеро
  • 11:40
    Балта
  • 12:25
    Котовськ
  • Рейс: № 0279
  • Перевізник: Оріон-Авто ТДВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 19 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
05:30
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
2 г. 55 хв.
08:25
Южноукраїнськ Автовокзал
вул. Дружби народів, 27
Перевізник:
Модель автобусу:
МАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 55 хв.
  • 05:30
    Миколаїв Автовокзал
  • 06:30
    Нова Одеса
  • 07:35
    Вознесенськ
  • 08:25
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 09:15
    Первомайськ
  • 11:20
    Умань
  • 12:30
    Жашків Автостанція
  • 14:45
    Київ Автовокзал
  • Рейс: № 0035
  • Перевізник: Оріон-Авто ТДВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
06:00
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
2 г. 55 хв.
08:55
Южноукраїнськ Автовокзал
вул. Дружби народів, 27
Перевізник: Гаджиев ТОВ
Модель автобусу:
МЕРС_СПРИНТЕР
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 55 хв.
  • 06:00
    Миколаїв Автовокзал
  • 07:00
    Нова Одеса
  • 08:10
    Вознесенськ
  • 08:55
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 09:40
    Первомайськ
  • 10:50
    Врадіївка
  • 11:20
    Сирове
  • Рейс: № 1011
  • Перевізник: Гаджиев ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
06:20
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
2 г. 55 хв.
09:15
Южноукраїнськ Автовокзал
вул. Дружби народів, 27
Перевізник:
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 55 хв.
  • 06:20
    Миколаїв Автовокзал
  • 07:20
    Нова Одеса
  • 08:25
    Вознесенськ
  • 09:15
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 10:25
    Первомайськ
  • 11:45
    Криве Озеро
  • 12:11
    Тридуби
  • 12:20
    Курячі Лози
  • Рейс: № 1321
  • Перевізник: Оріон-Авто ТДВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
06:55
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
2 г. 20 хв.
09:15
Южноукраїнськ Автовокзал
вул. Дружби народів, 27
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 20 хв.
  • 05:45
    Херсон Автовокзал
  • 06:45
    Миколаїв Автовокзал
  • 08:35
    Вознесенськ
  • 09:15
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 09:55
    Первомайськ
  • 11:20
    Умань
  • 13:30
    Вінниця Автовокзал
  • 16:00
    Хмельницький Автовокзал
  • 18:20
    Тернопіль
  • 21:10
    Львів АС-8
  • 15:20
    Зелена Гура
  • Рейс: № 0100-1
  • Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 12 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:45
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
3 г.
10:45
Южноукраїнськ Автовокзал
вул. Дружби народів, 27
Перевізник:
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 3 г.
  • 07:45
    Миколаїв Автовокзал
  • 08:45
    Нова Одеса
  • 10:00
    Вознесенськ
  • 10:45
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 11:50
    Первомайськ
  • 13:10
    Криве Озеро
  • 15:00
    Умань
  • 16:10
    Жашків Автостанція
  • 18:30
    Київ Автовокзал
  • Рейс: № 0172Д
  • Перевізник: Оріон-Авто ТДВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
10:10
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
2 г. 35 хв.
12:45
Южноукраїнськ Автовокзал
вул. Дружби народів, 27
Перевізник:
Модель автобусу:
ЕТАЛОН
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 35 хв.
  • 10:10
    Миколаїв Автовокзал
  • 11:05
    Нова Одеса
  • 12:00
    Вознесенськ
  • 12:45
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 13:55
    Первомайськ
  • 15:30
    Криве Озеро
  • 16:30
    Саврань
  • Рейс: № 0063
  • Перевізник: Оріон-Авто ТДВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:10
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
2 г. 5 хв.
13:15
Южноукраїнськ Автовокзал
вул. Дружби народів, 27
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 5 хв.
  • 10:00
    Херсон Автовокзал
  • 11:00
    Миколаїв Автовокзал
  • 12:40
    Вознесенськ
  • 13:15
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 14:10
    Первомайськ
  • 15:55
    Умань
  • 18:30
    Київ Автовокзал
  • 10:30
    г. Москва
  • Рейс: № 010-1
  • Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 8 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:00
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
2 г. 35 хв.
14:35
Южноукраїнськ Автовокзал
вул. Дружби народів, 27
Перевізник: Гюнсел ТОВ
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 35 хв.
  • 10:30
    Херсон Автовокзал
  • 11:45
    Миколаїв Автовокзал
  • 13:55
    Вознесенськ
  • 14:35
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 15:25
    Первомайськ
  • 17:15
    Умань
  • 18:55
    Біла Церква Автовокзал
  • 20:20
    Київ Автовокзал
  • Рейс: № 0670
  • Перевізник: Гюнсел ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:15
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
2 г. 5 хв.
14:20
Южноукраїнськ Автовокзал
вул. Дружби народів, 27
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 5 хв.
  • 11:00
    Херсон Автовокзал
  • 12:05
    Миколаїв Автовокзал
  • 13:45
    Вознесенськ
  • 14:20
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 15:25
    Первомайськ
  • 17:30
    Умань
  • 20:15
    Вінниця Автовокзал
  • 22:15
    Хмельницький Автовокзал
  • 00:25
    Тернопіль
  • 03:20
    Львів АС-8
  • 07:30
    Люблін
  • 10:50
    Варшава-Західна
  • Рейс: № 001-1
  • Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 11 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:25
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
2 г. 35 хв.
15:00
Южноукраїнськ Автовокзал
вул. Дружби народів, 27
Перевізник: Автомобіліст ТДВ
Модель автобусу:
ІВЕКО
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 35 хв.
  • 12:25
    Миколаїв Автовокзал
  • 13:05
    Нова Одеса
  • 14:15
    Вознесенськ
  • 15:00
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 15:40
    Арбузинка
  • Рейс: № 1815
  • Перевізник: Автомобіліст ТДВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 16 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:45
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
2 г. 45 хв.
15:30
Южноукраїнськ Автовокзал
вул. Дружби народів, 27
Перевізник:
Модель автобусу:
ЕТАЛОН
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 45 хв.
  • 12:45
    Миколаїв Автовокзал
  • 13:45
    Нова Одеса
  • 14:55
    Вознесенськ
  • 15:30
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 16:55
    Первомайськ
  • Рейс: № 1005
  • Перевізник: Оріон-Авто ТДВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 23 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:45
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
2 г. 15 хв.
16:00
Южноукраїнськ Автовокзал
вул. Дружби народів, 27
Перевізник: Оріон-Авто ТДВ №4/21
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 15 хв.
  • 12:30
    Херсон Автовокзал
  • 13:35
    Миколаїв Автовокзал
  • 15:20
    Вознесенськ
  • 16:00
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 17:05
    Первомайськ
  • 19:20
    Умань
  • 22:05
    Вінниця Автовокзал
  • 00:05
    Хмельницький Автовокзал
  • 02:15
    Тернопіль
  • 04:40
    Львів ЗЛВ
  • 18:00
    Познань
  • Рейс: № 069-1
  • Перевізник: Оріон-Авто ТДВ №4/21
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 9 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
17:00
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
2 г. 33 хв.
19:33
Южноукраїнськ Автовокзал
вул. Дружби народів, 27
Перевізник:
Модель автобусу:
ЕТАЛОН
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 33 хв.
  • 17:00
    Миколаїв Автовокзал
  • 17:55
    Нова Одеса
  • 18:50
    Вознесенськ
  • 19:33
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 20:40
    Первомайськ
  • 21:40
    Врадіївка
  • 22:10
    Криве Озеро
  • 22:38
    Тридуби
  • 22:45
    Курячі Лози
  • 23:00
    Красненьке
  • Рейс: № 1021
  • Перевізник: Оріон-Авто ТДВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 21 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
18:10
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
2 г. 35 хв.
20:45
Южноукраїнськ Автовокзал
вул. Дружби народів, 27
Перевізник: Малофеєв А.М. ФОП
Модель автобусу:
МЕРСЕДЕС
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 35 хв.
  • 13:30
    Каланчак КПП
  • 16:50
    Херсон Автовокзал
  • 18:00
    Миколаїв Автовокзал
  • 19:05
    Нова Одеса
  • 20:05
    Вознесенськ
  • 20:45
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 21:40
    Первомайськ
  • 23:30
    Умань
  • 00:45
    Гайсин
  • 02:35
    Вінниця Автовокзал
  • 04:40
    Хмельницький Автовокзал
  • 06:55
    Кам'янець-Подільський Автовокзал
  • 08:40
    Чернівці Автовокзал
  • Рейс: № 00098-3
  • Перевізник: Малофеєв А.М. ФОП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 6 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
20:40
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
2 г. 30 хв.
23:10
Южноукраїнськ Автовокзал
вул. Дружби народів, 27
Перевізник: Корсар ПП
Модель автобусу:
СКАНІЯ
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 30 хв.
  • 17:00
    Скадовськ
  • 18:05
    Гола Пристань
  • 18:40
    Олешки
  • 19:10
    Херсон Автовокзал
  • 20:30
    Миколаїв Автовокзал
  • 22:35
    Вознесенськ
  • 23:10
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 00:05
    Первомайськ
  • 02:15
    Умань
  • 03:35
    Жашків Автостанція
  • 04:44
    Біла Церква Автостанція "Шинний завод"
  • 06:15
    Київ Автовокзал
  • Рейс: № 0349
  • Перевізник: Корсар ПП
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 6 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
21:10
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
2 г. 5 хв.
23:15
Южноукраїнськ Автовокзал
вул. Дружби народів, 27
Перевізник: Каховське АТП-16506 ВАТ
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 5 хв.
  • 18:00
    Каховка Автовокзал
  • 18:20
    Нова Каховка
  • 19:45
    Херсон Автовокзал
  • 21:00
    Миколаїв Автовокзал
  • 22:35
    Вознесенськ
  • 23:15
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 00:10
    Первомайськ
  • 06:00
    Київ Автовокзал
  • 09:00
    Костшин-над-Одрою
  • Рейс: № 082-1
  • Перевізник: Каховське АТП-16506 ВАТ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
23:05
Миколаїв Автовокзал
пр. Богоявленський, 21
2 г. 5 хв.
01:10
Южноукраїнськ Автовокзал
вул. Дружби народів, 27
Перевізник: Гюнсел ТОВ
Модель автобусу:
НЕОПЛАН
Маршрут рейсу
У дорозі: 2 г. 5 хв.
  • 21:30
    Херсон Автовокзал
  • 22:50
    Миколаїв Автовокзал
  • 00:30
    Вознесенськ
  • 01:10
    Южноукраїнськ Автовокзал
  • 01:55
    Первомайськ
  • 04:25
    Умань
  • 06:00
    Біла Церква Автовокзал
  • 07:35
    Київ Автовокзал
  • Рейс: № 0740
  • Перевізник: Гюнсел ТОВ
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
  • На маршруті Миколаїв - Южноукраїнськ доступно 19 автобусних маршрутів, та 10 перевізників.
  • З них 9 прямих рейсів, а 10 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Миколаїв - Южноукраїнськ від 103.94 ₴ до 193.55 ₴.
  • Середній час в дорозі: 2 г. 31 хв., а найшвидший рейс 2 г. 5 хв.
  • Найшвидше прибуття до Южноукраїнськ: 04:55, автостанція Южноукраїнськ Автовокзал.
  • Найпізніше прибуття до Южноукраїнськ: 01:10, автостанція Южноукраїнськ Автовокзал.
  • Середня вартість квитків: 140 ₴.
  • Маршрут автобуса Миколаїв - Южноукраїнськ можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 06:55
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 09:15
    Южноукраїнськ Автовокзал
    вул. Дружби народів, 27
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
Самий швидкий
  • 11:10
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 13:15
    Южноукраїнськ Автовокзал
    вул. Дружби народів, 27
Перевізник: -ІНТЕРТРАНС- ПП
Раннє прибуття
  • 02:40
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 04:55
    Южноукраїнськ Автовокзал
    вул. Дружби народів, 27
Перевізник: Полянський Е.Л. ФОП
Пізне прибуття
  • 23:05
    Миколаїв Автовокзал
    пр. Богоявленський, 21
  • 01:10
    Южноукраїнськ Автовокзал
    вул. Дружби народів, 27
Перевізник: Гюнсел ТОВ