Uk

Автобус Краматорськ - Слов'янськ: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
01:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
02:05
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: Зорін Юрій Євгенович
Модель автобусу:
Сетра-50
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 20:00
    Маріуполь Автовокзал
  • 21:00
    Волноваха
  • 21:55
    Вугледар Автостанція
  • 22:45
    Курахове
  • 23:40
    Покровськ Автовокзал
  • 00:25
    Добропілля
  • 01:40
    Краматорськ
  • 02:05
    Слов'янськ Автостанція
  • 03:20
    Ізюм
  • 04:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 05:15
    Харків АС-6
  • 05:40
    Харків Автовокзал
  • 05:00
    Ростов-на-Дону
  • Рейс: № 1613
  • Перевізник: Зорін Юрій Євгенович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
05:36
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
06:01
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 05:36
    Краматорськ
  • 06:01
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 100
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
06:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
06:25
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 06:00
    Краматорськ
  • 06:25
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 101
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
06:05
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 15 хв.
06:20
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 15 хв.
  • 06:05
    Краматорськ
  • 06:20
    Слов'янськ Автостанція
  • 07:15
    Бахмут
  • Рейс: № 9969
  • Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
06:35
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 35 хв.
07:10
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 06:32
    Краматорськ
  • 07:10
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 301
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
07:05
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
МАН-46
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 06:45
    Краматорськ
  • 07:05
    Слов'янськ Автостанція
  • 08:25
    Ізюм
  • 10:15
    Чугуїв Автовокзал
  • 10:55
    Харків АС-6
  • Рейс: № 165
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 44 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
06:50
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
07:15
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
Модель автобусу:
БАЗ-20
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 05:45
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 05:55
    Костянтинівка
  • 06:20
    Дружківка
  • 06:45
    Краматорськ
  • 07:15
    Слов'янськ Автостанція
  • 07:54
    Богородичне
  • 08:05
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 252280
  • Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:50
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
07:15
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
Рута-17
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 06:50
    Краматорськ
  • 07:15
    Слов'янськ Автостанція
  • 08:10
    Бахмут
  • Рейс: № 4200
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
06:50
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 35 хв.
07:25
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
ПАЗ-672-40(20/20)
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 06:50
    Краматорськ
  • 07:25
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 103
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:08
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
07:33
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 07:08
    Краматорськ
  • 07:33
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 106
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:20
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
07:45
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 07:20
    Краматорськ
  • 07:45
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 109
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 35 хв.
08:00
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 07:20
    Краматорськ
  • 08:00
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 6183
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 35 хв.
08:05
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
Модель автобусу:
БАЗ-26
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 05:30
    Бахмут
  • 05:44
    Красне
  • 06:05
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 06:25
    Костянтинівка
  • 07:00
    Дружківка
  • 07:25
    Краматорськ
  • 08:05
    Слов'янськ Автостанція
  • 08:52
    Кам'янка
  • 09:15
    Ізюм
  • 10:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 11:35
    Харків АС-6
  • 12:10
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 221
  • Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 23 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:35
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 30 хв.
08:05
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
Модель автобусу:
Эталон-23
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 05:00
    Покровськ Автовокзал
  • 05:14
    Родинське
  • 05:25
    Білицьке
  • 05:45
    Добропілля
  • 06:05
    Святогорівка
  • 06:10
    Білозерське
  • 06:24
    Первомайське
  • 06:29
    Нововодяне
  • 06:39
    Новотроїцьке
  • 06:45
    Андріївка
  • 06:54
    Варварівка
  • 07:04
    Сергіївка
  • 07:30
    Краматорськ
  • 08:05
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 1211
  • Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 23 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:35
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 30 хв.
08:05
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: Панін Олексій Леонідович 20
Модель автобусу:
ФольцФаген-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 06:45
    Костянтинівка
  • 07:05
    Дружківка
  • 07:25
    Краматорськ
  • 08:05
    Слов'янськ Автостанція
  • 08:31
    Райгородок
  • 08:38
    Брусин
  • 08:50
    Лиман
  • 09:19
    Дробишеве
  • 09:28
    Шандриголове
  • 09:38
    Коровій Яр
  • 09:52
    Лозове
  • 10:08
    Піски-Радьківські
  • 10:19
    Нижче Солоне
  • 10:35
    Борова Автостанція
  • 10:59
    Богуславка
  • 11:09
    Загризове
  • 11:14
    Кругляківка
  • 11:32
    Ківшарівка
  • 12:00
    Куп'янськ
  • Рейс: № 789
  • Перевізник: Панін Олексій Леонідович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 17 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:36
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
08:01
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 07:36
    Краматорськ
  • 08:01
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 105
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:37
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 28 хв.
08:05
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
БАЗ-26
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 28 хв.
  • 04:55
    Селидове
  • 05:20
    Покровськ Автовокзал
  • 05:39
    Родинське
  • 05:49
    Білицьке
  • 06:05
    Добропілля
  • 06:20
    Ганнівка
  • 06:51
    Новотроїцьке
  • 06:58
    Андріївка
  • 07:12
    Сергіївка
  • 07:32
    Краматорськ
  • 08:05
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 5929
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 7 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
08:10
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
Модель автобусу:
Рута-19
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 06:10
    Торецьк
  • 06:40
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 06:55
    Костянтинівка
  • 07:15
    Дружківка
  • 07:40
    Краматорськ
  • 08:10
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 252512
  • Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 35 хв.
08:35
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
ПАЗ-672-40(20/20)
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 08:00
    Краматорськ
  • 08:35
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 110
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:05
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
08:30
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 06:30
    Торецьк
  • 06:55
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 07:15
    Костянтинівка
  • 07:31
    Дружківка
  • 08:00
    Краматорськ
  • 08:30
    Слов'янськ Автостанція
  • 08:52
    Райгородок
  • 08:58
    Брусин
  • 09:15
    Лиман
  • Рейс: № 252541
  • Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 30 хв.
08:40
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
Рута-17
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 08:05
    Краматорськ
  • 08:40
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 724
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:15
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 30 хв.
08:45
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 08:15
    Краматорськ
  • 08:45
    Слов'янськ Автостанція
  • 09:35
    Бахмут
  • 10:55
    Лисичанськ
  • 11:25
    Сєвєродонецьк Автовокзал
  • 12:25
    Щастя
  • 14:30
    Станиця Луганська
  • Рейс: № 515А
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 27 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:24
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 35 хв.
08:59
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
ПАЗ-672-40(20/20)
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 08:24
    Краматорськ
  • 08:59
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 108
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:35
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
09:00
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 08:35
    Краматорськ
  • 09:00
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 114
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:35
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
08:55
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
Модель автобусу:
Богдан 28
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 06:40
    Покровськ Автовокзал
  • 06:59
    Білицьке
  • 07:15
    Добропілля
  • 08:30
    Краматорськ
  • 08:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 09:52
    Кам'янка
  • 10:15
    Ізюм
  • 11:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 12:30
    Харків АС-6
  • 12:50
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 761
  • Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 21 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
09:10
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 08:45
    Краматорськ
  • 09:10
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 154
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:50
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
09:15
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 07:00
    Торецьк
  • 07:25
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 07:45
    Костянтинівка
  • 08:10
    Дружківка
  • 08:40
    Краматорськ
  • 09:15
    Слов'янськ Автостанція
  • 09:59
    Богородичне
  • 10:05
    Святогірськ Автовокзал
  • 10:34
    Кримки
  • 10:50
    Яцьківка
  • Рейс: № 2525351
  • Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 30 хв.
09:30
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 09:00
    Краматорськ
  • 09:30
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 6185
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
09:05
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 30 хв.
09:35
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ТОВ "ПСБ"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 08:00
    Костянтинівка
  • 08:55
    Краматорськ
  • 09:35
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 5385
  • Перевізник: ТОВ "ПСБ"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:15
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
09:35
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: Макаров Олександр Володимирович 10
Модель автобусу:
БАЗ-20
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 06:30
    Авдіївка
  • 07:55
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 08:15
    Костянтинівка
  • 08:45
    Дружківка
  • 09:10
    Краматорськ
  • 09:35
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 2301
  • Перевізник: Макаров Олександр Володимирович 10
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:20
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
09:45
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 09:20
    Краматорськ
  • 09:45
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 111
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
09:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
09:50
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: Ореханов Богдан Олександрович
Модель автобусу:
Мерседес-20
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 07:15
    Покровськ Автовокзал
  • 07:27
    Родинське
  • 07:34
    Білицьке
  • 07:55
    Добропілля
  • 09:20
    Краматорськ
  • 09:50
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 6209А
  • Перевізник: Ореханов Богдан Олександрович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:35
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
09:55
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
Модель автобусу:
Богдан 26
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 05:50
    Новодонецьке
  • 06:19
    Мар'ївка
  • 07:06
    Левадне
  • 07:25
    Олександрівка
  • 07:35
    Надеждівка
  • 07:41
    Золоті Пруди
  • 08:09
    Шаврове
  • 08:20
    Михайлівка
  • 08:24
    Львівка
  • 08:29
    Варварівка
  • 08:39
    Дмитрівка
  • 09:00
    Краматорськ ЗЛ
  • 09:25
    Краматорськ
  • 09:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 10:30
    Богородичне
  • 10:40
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 11211
  • Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 26 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:37
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 23 хв.
10:00
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 23 хв.
  • 09:37
    Краматорськ
  • 10:00
    Слов'янськ Автостанція
  • 10:55
    Бахмут
  • Рейс: № 9971
  • Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 17 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
09:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 35 хв.
10:20
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
ПАЗ-672-40(20/20)
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 09:45
    Краматорськ
  • 10:20
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 112
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
09:55
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 35 хв.
10:30
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 09:52
    Краматорськ
  • 10:30
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 303
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:05
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
10:30
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 10:05
    Краматорськ
  • 10:30
    Слов'янськ Автостанція
  • 11:10
    Райгородок
  • 11:17
    Брусин
  • 11:31
    Лиман
  • 11:53
    Кіровськ
  • 12:00
    Торське
  • 12:33
    Кремінна
  • 12:55
    Рубіжне
  • 13:20
    Сєвєродонецьк Автовокзал
  • Рейс: № 5151
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 24 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
10:14
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 35 хв.
10:49
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
ПАЗ-672-40(20/20)
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 10:14
    Краматорськ
  • 10:49
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 113
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
10:17
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 28 хв.
10:45
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: Масло Сергій Іванович
Модель автобусу:
БАЗ-30
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 28 хв.
  • 06:20
    Курахове
  • 06:30
    Гостре
  • 06:38
    Курахівка
  • 06:45
    Гірник
  • 07:15
    Селидове
  • 07:45
    Покровськ Автовокзал
  • 08:05
    Мирноград АС
  • 09:10
    Костянтинівка
  • 09:40
    Дружківка
  • 10:12
    Краматорськ
  • 10:45
    Слов'янськ Автостанція
  • 11:24
    Богородичне
  • 11:30
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 3В
  • Перевізник: Масло Сергій Іванович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 30 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
10:50
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
Рута-19
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 10:25
    Краматорськ
  • 10:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 11:50
    Бахмут
  • Рейс: № 6213
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 19 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
10:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
10:50
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ТОВ "ЕЛІТ БУС ТРАНС" 10
Модель автобусу:
Неоплан-44
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 08:30
    Бахмут
  • 09:25
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 09:40
    Костянтинівка
  • 10:00
    Дружківка
  • 10:25
    Краматорськ
  • 10:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 11:50
    Ізюм
  • 16:50
    Полтава Автовокзал
  • Рейс: № 00091
  • Перевізник: ТОВ "ЕЛІТ БУС ТРАНС" 10
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:40
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
11:05
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 10:40
    Краматорськ
  • 11:05
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 119
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
11:35
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 11:10
    Краматорськ
  • 11:35
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 115
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 35 хв.
11:45
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
Рута-17
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 11:05
    Краматорськ
  • 11:45
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 731
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
11:30
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
Газель-16
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 09:05
    Покровськ Автовокзал
  • 09:13
    Родинське
  • 09:24
    Білицьке
  • 09:50
    Добропілля
  • 10:05
    Ганнівка
  • 10:31
    Новотроїцьке
  • 10:38
    Андріївка
  • 10:48
    Сергіївка
  • 11:05
    Краматорськ
  • 11:30
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 5474
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 16 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 38 хв.
12:03
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 38 хв.
  • 05:45
    Волноваха
  • 05:46
    Волноваха АС 2
  • 06:05
    Благодатне
  • 06:13
    Володимирівка
  • 06:27
    Павлівка
  • 06:40
    Вугледар Автостанція
  • 07:21
    Успенівка
  • 08:00
    Курахове
  • 08:23
    Цукурине
  • 08:54
    Селидове
  • 09:10
    Покровськ Автовокзал
  • 09:39
    Мирноград АС
  • 10:30
    Костянтинівка
  • 10:55
    Дружківка
  • 11:20
    Краматорськ
  • 12:03
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:39
    Богородичне
  • 12:50
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 252534
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:40
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 30 хв.
12:10
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
Эталон-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 11:40
    Краматорськ
  • 12:10
    Слов'янськ Автостанція
  • 13:12
    Кам'янка
  • 13:25
    Ізюм
  • 14:49
    Чугуїв Автовокзал
  • 15:50
    Харків АС-2
  • 17:40
    Богодухів Автовокзал
  • 18:40
    Охтирка Автостанція
  • 20:45
    Суми Автовокзал
  • Рейс: № 189
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 24 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:40
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
12:05
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
Модель автобусу:
БАЗ-20
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 10:35
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 10:45
    Костянтинівка
  • 11:10
    Дружківка
  • 11:35
    Краматорськ
  • 12:05
    Слов'янськ Автостанція
  • 13:04
    Богородичне
  • 13:15
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 252282
  • Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:48
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 35 хв.
12:23
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
ПАЗ-672-40(20/20)
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 11:48
    Краматорськ
  • 12:23
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 116
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:05
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
12:30
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 12:05
    Краматорськ
  • 12:30
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 175
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
12:30
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: Саян Мурадік Рубенович
Модель автобусу:
Івеко-30
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 12:10
    Краматорськ
  • 12:30
    Слов'янськ Автостанція
  • 13:10
    Райгородок
  • 13:17
    Брусин
  • 13:31
    Лиман
  • 13:54
    Кіровськ
  • 14:01
    Торське
  • 14:14
    Діброва
  • 14:22
    Кузьмине
  • 14:34
    Кремінна
  • 15:01
    Рубіжне
  • 15:26
    Сєвєродонецьк Автовокзал
  • Рейс: № 416
  • Перевізник: Саян Мурадік Рубенович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 29 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:15
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
12:40
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 12:15
    Краматорськ
  • 12:40
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 123А
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:15
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 35 хв.
12:50
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО" Г
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 05:35
    Маріуполь АС-2
  • 05:50
    Маріуполь Автовокзал
  • 06:39
    Анадоль
  • 06:52
    Дмитрівка
  • 06:55
    Волноваха
  • 07:06
    Волноваха АС 2
  • 07:25
    Благодатне
  • 07:33
    Володимирівка
  • 07:47
    Павлівка
  • 07:50
    Вугледар Автостанція
  • 08:39
    Успенівка
  • 08:50
    Курахове
  • 09:18
    Цукурине
  • 09:27
    Селидове
  • 09:45
    Покровськ Автовокзал
  • 10:20
    Мирноград АС
  • 11:05
    Костянтинівка
  • 11:35
    Дружківка
  • 12:10
    Краматорськ
  • 12:50
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 1254
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО" Г
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 13 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:20
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 35 хв.
12:55
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 12:15
    Краматорськ
  • 12:55
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 6187
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 35 хв.
13:05
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
ПАЗ-672-40(20/20)
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 12:30
    Краматорськ
  • 13:05
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 117
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:55
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 23 хв.
13:18
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: Курінний Олександр Сергійович
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 23 хв.
  • 06:25
    Маріуполь Автовокзал
  • 07:30
    Волноваха
  • 07:36
    Волноваха АС 2
  • 07:57
    Благодатне
  • 08:04
    Володимирівка
  • 08:13
    Павлівка
  • 08:25
    Вугледар Автостанція
  • 09:09
    Успенівка
  • 09:30
    Курахове
  • 10:20
    Селидове
  • 10:40
    Покровськ Автовокзал
  • 11:04
    Білицьке
  • 11:25
    Добропілля
  • 12:45
    Краматорськ
  • 13:18
    Слов'янськ Автостанція
  • 13:54
    Богородичне
  • 14:00
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 252938
  • Перевізник: Курінний Олександр Сергійович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 3 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
13:25
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 13:00
    Краматорськ
  • 13:25
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 118
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 35 хв.
13:45
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 13:07
    Краматорськ
  • 13:45
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 305
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
13:35
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
Модель автобусу:
БАЗ-28
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 11:55
    Костянтинівка
  • 12:05
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 12:40
    Дружківка
  • 13:05
    Краматорськ
  • 13:35
    Слов'янськ Автостанція
  • 14:14
    Кам'янка
  • 14:34
    Ізюм
  • 16:20
    Чугуїв Автовокзал
  • 16:55
    Харків АС-6
  • 17:30
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 249
  • Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 28 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 35 хв.
14:05
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
ПАЗ-672-40(20/20)
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 13:30
    Краматорськ
  • 14:05
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 120
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:35
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
14:00
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
Модель автобусу:
Рута-19
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 12:00
    Торецьк
  • 12:30
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 12:45
    Костянтинівка
  • 13:05
    Дружківка
  • 13:30
    Краматорськ
  • 14:00
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 252514
  • Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:50
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
14:15
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 13:50
    Краматорськ
  • 14:15
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 102
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
14:20
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
Модель автобусу:
Сетра-47
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 07:10
    Маріуполь АС-2
  • 07:25
    Маріуполь Автовокзал
  • 08:35
    Волноваха
  • 08:41
    Волноваха АС 2
  • 09:30
    Вугледар Автостанція
  • 10:13
    Успенівка
  • 10:25
    Курахове
  • 10:58
    Селидове
  • 11:30
    Покровськ Автовокзал
  • 11:49
    Мирноград АС
  • 13:00
    Костянтинівка
  • 13:35
    Дружківка
  • 13:50
    Краматорськ
  • 14:20
    Слов'янськ Автостанція
  • 15:12
    Кам'янка
  • 15:35
    Ізюм
  • 17:15
    Чугуїв Автовокзал
  • 18:00
    Харків АС-6
  • Рейс: № 734
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС" Х2
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 35 хв.
14:45
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
ПАЗ-672-40(20/20)
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 14:10
    Краматорськ
  • 14:45
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 121
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
14:50
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: Курінний Сергій Анатолійович 22
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 05:30
    Бердянськ
  • 06:44
    Мангуш
  • 08:05
    Волноваха
  • 08:11
    Волноваха АС 2
  • 08:39
    Трудове
  • 08:50
    Іванівка
  • 08:57
    Рівнопіль
  • 09:17
    Красна Поляна
  • 09:30
    Новопетриківка
  • 09:41
    Старомлинівка
  • 09:53
    Урожайне
  • 10:05
    Велика Новосілка
  • 10:23
    Роздольне
  • 10:31
    Богатир
  • 10:40
    КонстантинопІль
  • 10:44
    Улакли
  • 10:51
    Дачне
  • 11:00
    Курахове
  • 11:40
    Селидове
  • 12:10
    Покровськ Автовокзал
  • 12:39
    Білицьке
  • 13:00
    Добропілля
  • 14:25
    Краматорськ
  • 14:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 15:33
    Богородичне
  • 15:40
    Святогірськ Автовокзал
  • 16:24
    Яцьківка
  • 16:29
    Рубці
  • Рейс: № 2002
  • Перевізник: Курінний Сергій Анатолійович 22
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:35
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
15:00
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
Модель автобусу:
Эталон-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 12:30
    Білицьке
  • 12:45
    Добропілля
  • 13:05
    Святогорівка
  • 13:14
    Білозерське
  • 13:24
    Первомайське
  • 13:29
    Нововодяне
  • 13:39
    Новотроїцьке
  • 13:45
    Андріївка
  • 13:54
    Варварівка
  • 13:59
    Сергіївка
  • 14:25
    Краматорськ
  • 15:00
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 1213
  • Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
15:05
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
Эталон-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 14:45
    Краматорськ
  • 15:05
    Слов'янськ Автостанція
  • 16:05
    Бахмут
  • Рейс: № 4223
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:48
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
15:13
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 14:48
    Краматорськ
  • 15:13
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 122
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:55
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 30 хв.
15:25
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
Рута-17
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 14:52
    Краматорськ
  • 15:25
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 725
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:12
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
15:32
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 13:30
    Торецьк
  • 13:55
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 14:15
    Костянтинівка
  • 14:36
    Дружківка
  • 15:06
    Краматорськ
  • 15:32
    Слов'янськ Автостанція
  • 16:02
    Райгородок
  • 16:07
    Брусин
  • 16:25
    Лиман
  • Рейс: № 252543
  • Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 5 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:20
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 35 хв.
15:55
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО" Г
Модель автобусу:
Богдан 25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 08:05
    Маріуполь АС-2
  • 08:20
    Маріуполь Автовокзал
  • 09:03
    Анадоль
  • 09:16
    Дмитрівка
  • 09:30
    Волноваха
  • 09:36
    Волноваха АС 2
  • 09:46
    Валер'янівка
  • 10:00
    Благодатне
  • 10:08
    Володимирівка
  • 10:22
    Павлівка
  • 10:45
    Вугледар Автостанція
  • 11:28
    Успенівка
  • 11:40
    Курахове
  • 11:58
    Цукурине
  • 12:27
    Селидове
  • 12:45
    Покровськ Автовокзал
  • 13:14
    Родинське
  • 13:24
    Білицьке
  • 13:40
    Добропілля
  • 13:59
    Ганнівка
  • 14:34
    Новотроїцьке
  • 14:42
    Андріївка
  • 14:54
    Сергіївка
  • 15:10
    Краматорськ
  • 15:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 16:34
    Богородичне
  • 16:40
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 1387
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО" Г
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
15:50
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 15:25
    Краматорськ
  • 15:50
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 129
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
15:50
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 08:00
    Запоріжжя Автовокзал
  • 08:45
    Вільнянськ
  • 09:35
    Новомиколаївка
  • 10:40
    Покровське
  • 12:15
    Курахове
  • 12:34
    Цукурине
  • 12:50
    Селидове
  • 13:05
    Покровськ Автовокзал
  • 14:00
    Мирноград АС
  • 14:22
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 14:28
    Костянтинівка
  • 15:00
    Дружківка
  • 15:25
    Краматорськ
  • 15:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 16:29
    Богородичне
  • 16:35
    Святогірськ Автовокзал
  • Рейс: № 148
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:40
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
16:05
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 15:40
    Краматорськ
  • 16:05
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 127
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:55
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 35 хв.
16:30
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
ПАЗ-672-40(20/20)
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 15:55
    Краматорськ
  • 16:30
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 671
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:05
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 30 хв.
16:35
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ТОВ "ПСБ"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 15:00
    Костянтинівка
  • 15:55
    Краматорськ
  • 16:35
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 5383
  • Перевізник: ТОВ "ПСБ"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:12
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 35 хв.
16:47
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
ПАЗ-672-40(20/20)
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 16:12
    Краматорськ
  • 16:47
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 125
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:15
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
16:35
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: Желевська Ганна Володимирівна 2
Модель автобусу:
Мерседес-42
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 16:15
    Краматорськ
  • 16:35
    Слов'янськ Автостанція
  • 17:22
    Кам'янка
  • 17:43
    Ізюм
  • 18:59
    Чугуїв Автовокзал
  • 20:05
    Харків АС-6
  • Рейс: № 496
  • Перевізник: Желевська Ганна Володимирівна 2
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 40 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:20
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 35 хв.
16:55
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 16:15
    Краматорськ
  • 16:55
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 6189
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 20 хв.
16:45
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПП "БІРАНД"
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 11:00
    Станиця Луганська
  • 11:55
    Щастя
  • 12:23
    Новоайдар
  • 13:20
    Сєвєродонецьк Автовокзал
  • 13:45
    Лисичанськ
  • 14:45
    Бахмут
  • 15:23
    Костянтинівка
  • 15:45
    Дружківка
  • 16:15
    Краматорськ
  • 16:45
    Слов'янськ Автостанція
  • 18:05
    Ізюм
  • 18:58
    Чугуїв Автовокзал
  • 19:30
    Харків АС-6
  • 19:48
    Харків Автовокзал
  • Рейс: № 7260
  • Перевізник: ПП "БІРАНД"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
16:50
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 13:30
    Селидове
  • 13:50
    Покровськ Автовокзал
  • 14:14
    Родинське
  • 14:24
    Білицьке
  • 14:40
    Добропілля
  • 14:55
    Ганнівка
  • 15:06
    Новотроїцьке
  • 15:13
    Андріївка
  • 15:27
    Сергіївка
  • 16:20
    Краматорськ
  • 16:50
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 5931
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 9 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
16:36
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
17:01
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 16:36
    Краматорськ
  • 17:01
    Слов'янськ Автостанція
  • Рейс: № 126
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:40
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
0 г. 25 хв.
17:05
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
Перевізник: ТОВ "Север Авто" К
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 09:50
    Маріуполь АС-2
  • 10:00
    Маріуполь Автовокзал
  • 11:20
    Волноваха
  • 11:26
    Волноваха АС 2
  • 11:36
    Валер'янівка
  • 11:46