Uk

Автобус Слов'янськ - Краматорськ: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
05:30
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 35 хв.
06:05
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
Рута-22
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 05:30
    Слов'янськ Автостанція
  • 06:05
    Краматорськ
  • Рейс: № 726
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 22 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
05:30
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
06:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
Модель автобусу:
БАЗ-28
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 05:30
    Слов'янськ Автостанція
  • 06:00
    Краматорськ
  • 06:35
    Дружківка
  • 06:55
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 07:10
    Костянтинівка АС
  • 08:13
    Мирноград АС
  • 08:30
    Покровськ Автовокзал
  • 10:12
    Петропавлівка
  • 11:35
    Павлоград
  • 13:25
    Дніпро Автовокзал
  • Рейс: № 85
  • Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 28 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
05:50
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
06:20
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Курінний Сергій Анатолійович 22
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 04:00
    Святогірськ Автовокзал
  • 04:50
    Лиман
  • 05:40
    Слов'янськ Автостанція
  • 06:20
    Краматорськ
  • 07:40
    Добропілля
  • 08:30
    Покровськ Автовокзал
  • 08:54
    Селидове
  • 09:14
    Гірник
  • 09:35
    Курахове
  • 09:50
    Успенівка
  • 10:30
    Вугледар Автостанція
  • 10:40
    Павлівка
  • 10:53
    Володимирівка
  • 11:28
    Волноваха АС 2
  • 11:30
    Волноваха
  • 11:41
    Дмитрівка
  • 11:46
    Стрітенка
  • 12:03
    Привільне
  • 12:45
    Маріуполь Автовокзал
  • 13:00
    Маріуполь АС-2
  • 13:35
    Мангуш
  • 14:14
    Урзуф
  • 15:05
    Бердянськ
  • Рейс: № 965
  • Перевізник: Курінний Сергій Анатолійович 22
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:00
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 35 хв.
06:35
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
ПАЗ-672-40(20/20)
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 06:00
    Слов'янськ Автостанція
  • 06:35
    Краматорськ
  • Рейс: № 453
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
06:10
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 20 хв.
06:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
Рута-22
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 06:10
    Слов'янськ Автостанція
  • 06:30
    Краматорськ
  • 07:50
    Добропілля
  • 08:17
    Білицьке
  • 08:40
    Покровськ Автовокзал
  • Рейс: № 5473
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 22 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
06:10
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 20 хв.
06:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
Рута-22
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 06:10
    Слов'янськ Автостанція
  • 06:30
    Краматорськ
  • 06:45
    Дмитрівка
  • 06:56
    Львівка
  • 07:19
    Золоті Пруди
  • 07:26
    Надеждівка
  • 07:45
    Олександрівка
  • 08:10
    Новодонецьке
  • 08:30
    Білозерське
  • Рейс: № 1081
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 22 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
06:24
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
06:54
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
ПАЗ-672
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 06:24
    Слов'янськ Автостанція
  • 06:54
    Краматорськ
  • Рейс: № 441
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 24 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
06:35
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
07:05
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
ПАЗ-672
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 06:35
    Слов'янськ Автостанція
  • 07:05
    Краматорськ
  • Рейс: № 499
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 24 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
06:35
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 20 хв.
06:55
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 05:45
    Святогірськ Автовокзал
  • 06:30
    Слов'янськ Автостанція
  • 06:55
    Краматорськ
  • 07:20
    Дружківка
  • 07:50
    Костянтинівка АС
  • 07:57
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 08:40
    Мирноград АС
  • 09:30
    Покровськ Автовокзал
  • 10:00
    Селидове
  • 10:35
    Курахове
  • 11:24
    Богатир
  • 11:30
    Комар
  • 12:45
    Покровське
  • 13:20
    Новомиколаївка
  • 13:54
    Вільнянськ
  • 14:30
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 147
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
06:49
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
07:19
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
ПАЗ-672
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 06:49
    Слов'янськ Автостанція
  • 07:19
    Краматорськ
  • Рейс: № 461
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 24 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:00
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 25 хв.
07:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Гончар Сергій Олександрович
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 06:00
    Бахмут
  • 06:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 07:25
    Краматорськ
  • 07:55
    Дружківка
  • 08:25
    Костянтинівка АС
  • 09:50
    Покровськ Автовокзал
  • 11:40
    Петропавлівка
  • 13:00
    Павлоград
  • 14:00
    Новомосковськ АС
  • 15:00
    Дніпро Автовокзал
  • 17:20
    Софіївка
  • 18:10
    Кривий Ріг
  • Рейс: № 57
  • Перевізник: Гончар Сергій Олександрович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 21 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:12
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 35 хв.
07:47
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
ПАЗ-672-40(20/20)
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 07:12
    Слов'янськ Автостанція
  • 07:47
    Краматорськ
  • Рейс: № 456
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:22
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 35 хв.
07:57
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 07:22
    Слов'янськ Автостанція
  • 07:57
    Краматорськ
  • 08:45
    Дружківка
  • Рейс: № 302
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 24 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:25
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
07:55
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 06:30
    Святогірськ Автовокзал
  • 06:35
    Богородичне
  • 07:15
    Слов'янськ Автостанція
  • 07:55
    Краматорськ
  • 08:26
    Андріївка
  • 08:35
    Новотроїцьке
  • 09:20
    Добропілля
  • 09:50
    Білицьке
  • 10:20
    Покровськ Автовокзал
  • 10:45
    Селидове
  • 11:15
    Курахове
  • 11:34
    Успенівка
  • 12:10
    Вугледар Автостанція
  • 12:25
    Павлівка
  • 12:40
    Володимирівка
  • 13:03
    Волноваха АС 2
  • 13:05
    Волноваха
  • 13:22
    Дмитрівка
  • 13:29
    Стрітенка
  • 13:40
    Анадоль
  • 13:58
    Привільне
  • 14:15
    Маріуполь Автовокзал
  • 14:30
    Маріуполь АС-2
  • 15:10
    Білосарайська Коса Автостанція Ринок
  • 15:34
    Юр’ївка
  • 15:45
    Урзуф
  • Рейс: № 1388А
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:36
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 35 хв.
08:11
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
ПАЗ-672-40(20/20)
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 07:36
    Слов'янськ Автостанція
  • 08:11
    Краматорськ
  • Рейс: № 442
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
07:45
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 35 хв.
08:20
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Север Авто" К
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 06:55
    Святогірськ Автовокзал
  • 07:20
    Богородичне
  • 07:40
    Слов'янськ Автостанція
  • 08:20
    Краматорськ
  • 08:45
    Дружківка
  • 09:10
    Костянтинівка АС
  • 09:22
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 10:10
    Мирноград АС
  • 10:50
    Покровськ Автовокзал
  • 11:15
    Селидове
  • 11:35
    Гірник
  • 12:05
    Курахове
  • 12:20
    Успенівка
  • 12:49
    Вугледар Автостанція
  • 12:55
    Павлівка
  • 13:05
    Володимирівка
  • 13:43
    Волноваха АС 2
  • 13:45
    Волноваха
  • 13:56
    Дмитрівка
  • 14:01
    Стрітенка
  • 14:14
    Анадоль
  • 14:19
    Привільне
  • 15:15
    Маріуполь Автовокзал
  • 15:40
    Маріуполь АС-2
  • 15:53
    Мангуш
  • 16:30
    Червоне Поле
  • 17:04
    Осипенко
  • 17:14
    Бердянськ
  • Рейс: № 563
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто" К
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 24 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
07:50
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
08:20
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
ПАЗ-672
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 07:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 08:20
    Краматорськ
  • Рейс: № 490
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 22 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:00
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
08:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
ПАЗ-672
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 08:00
    Слов'янськ Автостанція
  • 08:30
    Краматорськ
  • Рейс: № 447
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 23 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:05
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 25 хв.
08:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Курінна Маргарита Миколаївна
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 06:39
    Рубці
  • 06:44
    Яцьківка
  • 07:10
    Святогірськ Автовокзал
  • 08:00
    Слов'янськ Автостанція
  • 08:30
    Краматорськ
  • 08:50
    Дружківка
  • 09:15
    Костянтинівка АС
  • Рейс: № 376Б
  • Перевізник: Курінна Маргарита Миколаївна
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 17 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:20
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 29 хв.
08:49
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
ПАЗ-3205
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 29 хв.
  • 08:20
    Слов'янськ Автостанція
  • 08:49
    Краматорськ
  • Рейс: № 6184
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 28 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:25
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
08:55
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Курінний Олександр Сергійович
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 04:00
    Харків Автовокзал
  • 04:25
    Харків АС-6
  • 05:00
    Чугуїв Автовокзал
  • 06:25
    Ізюм
  • 07:30
    Святогірськ Автовокзал
  • 08:20
    Слов'янськ Автостанція
  • 08:55
    Краматорськ
  • 09:20
    Дружківка
  • 09:50
    Костянтинівка АС
  • 10:41
    Мирноград АС
  • 11:05
    Покровськ Автовокзал
  • 11:34
    Селидове
  • 12:15
    Курахове
  • 12:38
    Дачне
  • 12:45
    Улакли
  • 12:49
    КонстантинопІль
  • 12:58
    Богатир
  • 13:06
    Роздольне
  • 13:20
    Велика Новосілка
  • 13:35
    Урожайне
  • 13:47
    Старомлинівка
  • 13:54
    Новопетриківка
  • 14:03
    Красна Поляна
  • 14:26
    Рівнопіль
  • 14:33
    Іванівка
  • 14:39
    Трудове
  • 14:58
    Волноваха АС 2
  • 15:00
    Волноваха
  • 16:30
    Маріуполь АС-2
  • 16:55
    Мангуш
  • 17:35
    Урзуф
  • 18:15
    Бердянськ
  • Рейс: № 2001
  • Перевізник: Курінний Олександр Сергійович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 6 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:40
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
09:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
ИК-260
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 08:40
    Слов'янськ Автостанція
  • 09:10
    Краматорськ
  • Рейс: № 448
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 24 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:45
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 25 хв.
09:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
Модель автобусу:
Рута-19
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 08:45
    Слов'янськ Автостанція
  • 09:10
    Краматорськ
  • 09:35
    Дружківка
  • 09:55
    Костянтинівка АС
  • 10:10
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 10:35
    Торецьк
  • Рейс: № 252513
  • Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 19 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:45
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 25 хв.
09:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 07:50
    Бахмут
  • 08:40
    Слов'янськ Автостанція
  • 09:10
    Краматорськ
  • Рейс: № 9970
  • Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 13 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
08:50
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
09:20
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
Модель автобусу:
Эталон-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 08:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 09:20
    Краматорськ
  • 11:04
    Білозерське
  • 11:19
    Святогорівка
  • 11:35
    Добропілля
  • 11:55
    Білицьке
  • Рейс: № 1212
  • Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
08:50
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 35 хв.
09:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
Рута-22
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 08:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 09:25
    Краматорськ
  • Рейс: № 727
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 22 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
09:00
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 35 хв.
09:35
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
ПАЗ-672-40(20/20)
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 09:00
    Слов'янськ Автостанція
  • 09:35
    Краматорськ
  • Рейс: № 457
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
09:05
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 20 хв.
09:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
Модель автобусу:
БАЗ-20
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 08:15
    Святогірськ Автовокзал
  • 08:20
    Богородичне
  • 08:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 09:25
    Краматорськ
  • 09:55
    Дружківка
  • 10:27
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • Рейс: № 252281
  • Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:20
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 25 хв.
09:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
Богдан 27
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 08:35
    Святогірськ Автовокзал
  • 09:10
    Слов'янськ Автостанція
  • 09:45
    Краматорськ
  • 10:15
    Дружківка
  • 10:42
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 10:55
    Костянтинівка АС
  • 12:13
    Мирноград АС
  • 12:25
    Покровськ Автовокзал
  • 12:45
    Селидове
  • 13:30
    Курахове
  • 13:55
    Успенівка
  • 14:29
    Вугледар Автостанція
  • 14:42
    Павлівка
  • 14:59
    Володимирівка
  • 15:18
    Волноваха АС 2
  • 15:25
    Волноваха
  • 15:41
    Дмитрівка
  • 15:46
    Стрітенка
  • 15:59
    Анадоль
  • 16:04
    Привільне
  • 16:40
    Маріуполь Автовокзал
  • 17:00
    Маріуполь АС-2
  • 18:05
    Білосарайська Коса Автостанція Ринок
  • 19:00
    Урзуф
  • Рейс: № 6065
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:24
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 35 хв.
09:59
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
ПАЗ-672-40(20/20)
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 09:24
    Слов'янськ Автостанція
  • 09:59
    Краматорськ
  • Рейс: № 678
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
09:35
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
10:05
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
ИК-260
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 09:35
    Слов'янськ Автостанція
  • 10:05
    Краматорськ
  • Рейс: № 463
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 24 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
09:35
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
10:05
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 08:40
    Бахмут
  • 09:25
    Слов'янськ Автостанція
  • 10:05
    Краматорськ
  • Рейс: № 4201
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:41
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 20 хв.
10:01
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Саян Мурадік Рубенович
Модель автобусу:
Івеко-30
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 06:50
    Сєвєродонецьк АВ
  • 07:10
    Рубіжне
  • 07:37
    Кремінна
  • 07:54
    Кузьмине
  • 08:01
    Діброва
  • 08:10
    Торське
  • 08:21
    Кіровськ
  • 08:40
    Лиман
  • 09:36
    Слов'янськ Автостанція
  • 10:01
    Краматорськ
  • Рейс: № 415
  • Перевізник: Саян Мурадік Рубенович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
09:50
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
10:20
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
ПАЗ-672
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 09:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 10:20
    Краматорськ
  • Рейс: № 455
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 24 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
10:05
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 34 хв.
10:39
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 34 хв.
  • 10:05
    Слов'янськ Автостанція
  • 10:39
    Краматорськ
  • Рейс: № 6186
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
10:30
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
11:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
ИК-260
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 10:30
    Слов'янськ Автостанція
  • 11:00
    Краматорськ
  • Рейс: № 449
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 24 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
10:30
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 25 хв.
10:55
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
Рута-22
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 10:30
    Слов'янськ Автостанція
  • 10:55
    Краматорськ
  • 12:15
    Добропілля
  • 12:32
    Білицьке
  • 13:00
    Покровськ Автовокзал
  • 13:12
    Даченське
  • 13:25
    Селидове
  • Рейс: № 5930
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 22 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
10:45
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 35 хв.
11:20
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
ПАЗ-672-40(20/20)
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 10:45
    Слов'янськ Автостанція
  • 11:20
    Краматорськ
  • Рейс: № 458
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
10:50
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
11:20
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Курінний Олександр Сергійович
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 10:00
    Святогірськ Автовокзал
  • 10:40
    Слов'янськ Автостанція
  • 11:20
    Краматорськ
  • 12:45
    Добропілля
  • 13:40
    Покровськ Залізничний вокзал
  • 13:55
    Покровськ Автовокзал
  • 14:25
    Селидове
  • 15:10
    Курахове
  • 15:29
    Успенівка
  • 16:00
    Вугледар Автостанція
  • 16:34
    Павлівка
  • 16:49
    Володимирівка
  • 17:00
    Волноваха АС 2
  • 17:15
    Волноваха
  • 18:30
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 252937
  • Перевізник: Курінний Олександр Сергійович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 15 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
10:55
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 20 хв.
11:15
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 09:50
    Лиман
  • 10:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 11:15
    Краматорськ
  • 11:50
    Дружківка
  • 12:10
    Костянтинівка АС
  • 12:26
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 12:52
    Торецьк
  • Рейс: № 252542
  • Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:00
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
11:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "ПСБ"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 11:00
    Слов'янськ Автостанція
  • 11:30
    Краматорськ
  • 12:20
    Костянтинівка АС
  • 13:25
    Мирноград ЗА (Світлий, АТБ)
  • Рейс: № 5384
  • Перевізник: ТОВ "ПСБ"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:10
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 32 хв.
11:42
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 32 хв.
  • 11:10
    Слов'янськ Автостанція
  • 11:42
    Краматорськ
  • 12:25
    Дружківка
  • Рейс: № 304
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:15
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 20 хв.
11:35
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "СТАТ-ПІЛІГРІМ"
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 10:15
    Бахмут
  • 11:10
    Слов'янськ Автостанція
  • 11:35
    Краматорськ
  • 12:05
    Дружківка
  • 12:35
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 13:27
    Мирноград АС
  • 13:45
    Покровськ Автовокзал
  • 14:10
    Селидове
  • 14:45
    Курахове
  • 15:14
    Богатир
  • 15:28
    Комар
  • 15:55
    Покровське
  • 16:25
    Новомиколаївка
  • 17:30
    Запоріжжя Автовокзал
  • Рейс: № 7049
  • Перевізник: ТОВ "СТАТ-ПІЛІГРІМ"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 10 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:24
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
11:54
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
ПАЗ-672
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 11:24
    Слов'янськ Автостанція
  • 11:54
    Краматорськ
  • Рейс: № 469
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 24 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:30
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
12:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Макаров Олександр Володимирович 10
Модель автобусу:
БАЗ-20
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 11:30
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:00
    Краматорськ
  • 12:15
    Дружківка
  • 12:45
    Костянтинівка АС
  • 13:00
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 14:35
    Авдіївка
  • Рейс: № 2302
  • Перевізник: Макаров Олександр Володимирович 10
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:35
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 25 хв.
12:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Ореханов Богдан Олександрович
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 11:35
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:00
    Краматорськ
  • 13:15
    Добропілля
  • 13:44
    Білицьке
  • 14:05
    Покровськ Автовокзал
  • Рейс: № 6210А
  • Перевізник: Ореханов Богдан Олександрович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 29 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
11:45
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 20 хв.
12:05
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Курінна Маргарита Миколаївна
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 11:00
    Святогірськ Автовокзал
  • 11:40
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:05
    Краматорськ
  • 12:30
    Дружківка
  • 12:55
    Костянтинівка АС
  • 13:46
    Мирноград АС
  • 14:10
    Покровськ Автовокзал
  • 14:39
    Селидове
  • 15:20
    Курахове
  • 15:38
    Дачне
  • 15:45
    Улакли
  • 15:49
    КонстантинопІль
  • 15:58
    Богатир
  • 16:06
    Роздольне
  • 16:16
    Велика Новосілка
  • 16:31
    Урожайне
  • 16:43
    Старомлинівка
  • 16:50
    Новопетриківка
  • 16:59
    Красна Поляна
  • 17:22
    Рівнопіль
  • 17:29
    Іванівка
  • 17:35
    Трудове
  • 17:48
    Волноваха АС 2
  • 17:50
    Волноваха
  • 17:58
    Дмитрівка
  • 18:20
    Привільне
  • 18:28
    Касянівка
  • 18:55
    Маріуполь Автовокзал
  • 19:15
    Маріуполь АС-2
  • Рейс: № 2003
  • Перевізник: Курінна Маргарита Миколаївна
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 14 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
11:48
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 35 хв.
12:23
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
ПАЗ-672-40(20/20)
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 11:48
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:23
    Краматорськ
  • Рейс: № 464
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:05
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 20 хв.
12:25
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПП "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ КОМФОРТ-АВТО"
Модель автобусу:
Мерседес-21
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 09:20
    Сєвєродонецьк АВ
  • 09:45
    Рубіжне
  • 10:10
    Кремінна
  • 11:00
    Лиман
  • 12:00
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:25
    Краматорськ
  • 13:45
    Добропілля
  • 14:30
    Покровськ Автовокзал
  • 14:54
    Селидове
  • 15:35
    Курахове
  • 16:11
    Побєда
  • 16:15
    Вугледар Автостанція
  • 16:25
    Павлівка
  • 16:38
    Володимирівка
  • 17:13
    Волноваха АС 2
  • 17:15
    Волноваха
  • 18:35
    Маріуполь Автовокзал
  • 18:50
    Маріуполь АС-2
  • 19:10
    Мангуш
  • 19:36
    Червоне Поле
  • 20:15
    Осипенко
  • 20:55
    Бердянськ
  • Рейс: № 263
  • Перевізник: ПП "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ КОМФОРТ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 2 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:08
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 32 хв.
12:40
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
Модель автобусу:
БАЗ-28
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 32 хв.
  • 07:50
    Харків Автовокзал
  • 08:20
    Харків АС-6
  • 09:00
    Чугуїв Автовокзал
  • 10:55
    Ізюм
  • 12:03
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:40
    Краматорськ
  • 13:05
    Дружківка
  • 13:40
    Костянтинівка АС
  • 13:50
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 14:30
    Торецьк
  • Рейс: № 248
  • Перевізник: ПУАТ "Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 27 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:10
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 23 хв.
12:33
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
Модель автобусу:
Богдан 26
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 23 хв.
  • 11:20
    Святогірськ Автовокзал
  • 11:29
    Богородичне
  • 12:05
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:33
    Краматорськ
  • 12:49
    Краматорськ ЗЛ
  • 13:13
    Дмитрівка
  • 13:25
    Львівка
  • 13:30
    Михайлівка
  • 13:41
    Шаврове
  • 14:02
    Золоті Пруди
  • 14:14
    Надеждівка
  • 14:18
    Олександрівка
  • 14:50
    Левадне
  • 15:34
    Мар'ївка
  • 16:05
    Новодонецьке
  • Рейс: № 11201
  • Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 26 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:12
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 25 хв.
12:37
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
Модель автобусу:
Мерседес-18
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 11:20
    Бахмут
  • 12:07
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:37
    Краматорськ
  • Рейс: № 9972
  • Перевізник: Шевченко Роман Миколайович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 18 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:15
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
12:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
ИК-260
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 12:15
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:45
    Краматорськ
  • Рейс: № 444
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 24 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:20
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
12:50
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 11:45
    Святогірськ Автовокзал
  • 12:15
    Слов'янськ Автостанція
  • 12:50
    Краматорськ
  • 13:15
    Дружківка
  • 13:50
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 14:05
    Костянтинівка АС
  • 14:35
    Мирноград АС
  • 15:15
    Покровськ Автовокзал
  • 15:30
    Селидове
  • 16:10
    Курахове
  • 16:23
    Успенівка
  • 16:59
    Вугледар Автостанція
  • 17:03
    Павлівка
  • 17:15
    Володимирівка
  • 17:44
    Волноваха АС 2
  • 17:50
    Волноваха
  • 18:06
    Дмитрівка
  • 18:11
    Стрітенка
  • 18:24
    Анадоль
  • 18:29
    Привільне
  • 18:55
    Маріуполь Автовокзал
  • 19:10
    Маріуполь АС-2
  • 20:11
    Білосарайська Коса Автостанція Ринок
  • 20:36
    Урзуф
  • Рейс: № 252917А
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 24 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
12:35
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 35 хв.
13:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
Рута-22
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 12:35
    Слов'янськ Автостанція
  • 13:10
    Краматорськ
  • Рейс: № 729
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 22 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:45
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 35 хв.
13:20
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
ПАЗ-672-40(20/20)
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 12:45
    Слов'янськ Автостанція
  • 13:20
    Краматорськ
  • Рейс: № 459
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:50
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 20 хв.
13:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
Рута-22
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 12:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 13:10
    Краматорськ
  • 14:30
    Добропілля
  • 14:47
    Білицьке
  • 15:20
    Покровськ Автовокзал
  • Рейс: № 5475
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 22 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
12:50
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 25 хв.
13:15
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
Рута-22
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 12:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 13:15
    Краматорськ
  • 13:37
    Дмитрівка
  • 13:48
    Львівка
  • 14:11
    Золоті Пруди
  • 14:18
    Надеждівка
  • 14:35
    Олександрівка
  • 15:00
    Новодонецьке
  • 15:25
    Білозерське
  • Рейс: № 1083
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 22 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:00
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
13:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
ПАЗ-672
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 13:00
    Слов'янськ Автостанція
  • 13:30
    Краматорськ
  • Рейс: № 679
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 24 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:15
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
13:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 12:20
    Бахмут
  • 13:05
    Слов'янськ Автостанція
  • 13:45
    Краматорськ
  • Рейс: № 6240
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:15
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
13:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
ИК-211
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 13:15
    Слов'янськ Автостанція
  • 13:45
    Краматорськ
  • Рейс: № 500
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 28 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:30
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 35 хв.
14:05
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
ПАЗ-672-40(20/20)
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 13:30
    Слов'янськ Автостанція
  • 14:05
    Краматорськ
  • Рейс: № 450
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
13:45
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 20 хв.
14:05
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Масло Сергій Іванович 20
Модель автобусу:
БАЗ-30
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 13:00
    Святогірськ Автовокзал
  • 13:40
    Слов'янськ Автостанція
  • 14:05
    Краматорськ
  • 14:35
    Дружківка
  • 15:05
    Костянтинівка АС
  • 16:25
    Мирноград АС
  • 16:37
    Покровськ Автовокзал
  • 17:10
    Селидове
  • 17:37
    Гірник
  • 17:45
    Курахівка
  • 18:05
    Курахове
  • Рейс: № 4В
  • Перевізник: Масло Сергій Іванович 20
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 26 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
13:55
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 35 хв.
14:30
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
ПАЗ-3205
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 13:55
    Слов'янськ Автостанція
  • 14:30
    Краматорськ
  • 15:15
    Дружківка
  • Рейс: № 6191
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 28 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:10
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 35 хв.
14:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
МАН-А-13
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 14:10
    Слов'янськ Автостанція
  • 14:45
    Краматорськ
  • Рейс: № 243
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 48 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:15
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
14:45
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
Модель автобусу:
Рута-19
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 14:15
    Слов'янськ Автостанція
  • 14:45
    Краматорськ
  • 15:10
    Дружківка
  • 15:30
    Костянтинівка АС
  • 15:45
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 16:20
    Торецьк
  • Рейс: № 252515
  • Перевізник: ТОВ "Автотранс АТП-11407"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 19 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:20
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 20 хв.
14:40
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 20 хв.
  • 13:25
    Святогірськ Автовокзал
  • 13:30
    Богородичне
  • 14:10
    Слов'янськ Автостанція
  • 14:40
    Краматорськ
  • 15:00
    Дружківка
  • 15:25
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 15:42
    Костянтинівка АС
  • 16:38
    Мирноград АС
  • 16:50
    Покровськ Автовокзал
  • 17:19
    Селидове
  • 18:00
    Курахове
  • 18:26
    Побєда
  • 18:55
    Вугледар Автостанція
  • 19:04
    Павлівка
  • 19:20
    Володимирівка
  • 19:58
    Волноваха АС 2
  • 20:00
    Волноваха
  • 21:15
    Маріуполь Автовокзал
  • Рейс: № 1255
  • Перевізник: ПрАТ "МАРІУПОЛЬ-АВТО"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 21 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
14:30
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
15:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
ИК-260
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 14:30
    Слов'янськ Автостанція
  • 15:00
    Краматорськ
  • Рейс: № 451
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 24 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
14:50
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
15:20
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
ПАЗ-672
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 14:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 15:20
    Краматорськ
  • Рейс: № 454
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 24 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:00
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 35 хв.
15:35
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
ПАЗ-672-40(20/20)
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 15:00
    Слов'янськ Автостанція
  • 15:35
    Краматорськ
  • Рейс: № 670
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:24
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 35 хв.
15:59
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
ПАЗ-672-40(20/20)
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 15:24
    Слов'янськ Автостанція
  • 15:59
    Краматорськ
  • Рейс: № 445
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:25
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 35 хв.
16:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 14:45
    Святогірськ Автовокзал
  • 14:50
    Богородичне
  • 15:20
    Слов'янськ Автостанція
  • 16:00
    Краматорськ
  • 16:25
    Дружківка
  • 16:55
    Костянтинівка (Залізничний вокзал)
  • 17:10
    Костянтинівка АС
  • 18:14
    Мирноград АС
  • 18:30
    Покровськ Автовокзал
  • 18:42
    Даченське
  • 18:49
    Селидове
  • 19:15
    Курахове
  • 19:30
    Успенівка
  • 21:00
    Волноваха
  • Рейс: № 252535
  • Перевізник: ТОВ "АВТО-ЕКСПРЕС"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 29 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:35
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 25 хв.
16:00
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
Модель автобусу:
Рута-22
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 15:35
    Слов'янськ Автостанція
  • 16:00
    Краматорськ
  • Рейс: № 730
  • Перевізник: Яцура Сергій Вікторович
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 22 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:40
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 35 хв.
16:15
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
БАЗ-29
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 09:40
    Станиця Луганська
  • 10:55
    Щастя
  • 12:40
    Сєвєродонецьк АВ
  • 13:20
    Лисичанськ
  • 14:30
    Бахмут
  • 15:35
    Слов'янськ Автостанція
  • 16:15
    Краматорськ
  • Рейс: № 516А
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 12 квитків лишилось
    • Транзитний для станції
    Детальніше
15:45
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 25 хв.
16:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
Модель автобусу:
Эталон-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 25 хв.
  • 15:45
    Слов'янськ Автостанція
  • 16:10
    Краматорськ
  • 17:25
    Білозерське
  • 17:34
    Святогорівка
  • 17:50
    Добропілля
  • 18:10
    Білицьке
  • 18:35
    Покровськ Автовокзал
  • Рейс: № 1214
  • Перевізник: ТОВ "Добропільське АТП"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 25 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
15:50
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
16:20
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
ПАЗ-672
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 15:50
    Слов'янськ Автостанція
  • 16:20
    Краматорськ
  • Рейс: № 681
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 24 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:08
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
16:38
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
ПАЗ-672
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 16:08
    Слов'янськ Автостанція
  • 16:38
    Краматорськ
  • Рейс: № 452
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 24 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:20
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 30 хв.
16:50
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
Модель автобусу:
ИК-260
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 30 хв.
  • 16:20
    Слов'янськ Автостанція
  • 16:50
    Краматорськ
  • Рейс: № 466
  • Перевізник: ПрАТ "Краматорське автотранспортне підприємство 11410"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 24 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:35
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 35 хв.
17:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
ПАЗ-672-40(20/20)
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 35 хв.
  • 16:35
    Слов'янськ Автостанція
  • 17:10
    Краматорськ
  • Рейс: № 460
  • Перевізник: ТОВ "Север Авто"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 20 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
16:37
Слов'янськ Автостанція
вул. Центральна, 47
0 г. 33 хв.
17:10
Краматорськ
бульвар Машинобудівників, 28
Перевізник: ТОВ "Север Авто"
Модель автобусу:
БАЗ-25
Маршрут рейсу
У дорозі: 0 г. 33 хв.
  • 12:10
    Харків Автовокзал
  • 13:10
    Харків АС-6
  • 13:54
    Чугуїв Автовокзал
  • 15:15
    Ізюм