Uk

Автобус Вроцлав - Харків: рейси, квитки, ціни, маршрут слідування, автостанції

Пункт відправлення:
Пункт призначення:
Дата:
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Післязавтра
Зворотній маршрут: Харків - Вроцлав від 1652 грн.
13:30
Вроцлав Автовокзал
вул. Суша, 1
28 г. 25 хв.
17:55
Харків ст.м. Південний вокзал
вул Євгенія Котляра, 11
Перевізник: ПП "ЛИС-АВТО-ТРАНС"
Модель автобусу:
VAN HOOL 916 Altano
Маршрут рейсу
У дорозі: 28 г. 25 хв.
  • 13:30
    Вроцлав Автовокзал
  • 14:40
    Ополе
  • 16:30
    Катовіце
  • 18:10
    Краків Головний
  • 20:10
    Жешув
  • 03:00
    Львів Автовокзал
  • 04:30
    Броди
  • 05:35
    Дубно Автовокзал
  • 06:30
    Рівне Автовокзал
  • 08:35
    Новоград-Волинський
  • 09:10
    Житомир Автовокзал
  • 10:35
    Київ АС Київ
  • 11:20
    Київ Автовокзал
  • 15:55
    Полтава Автовокзал
  • 17:55
    Харків ст.м. Південний вокзал
  • 18:55
    Чугуїв Автовокзал
  • 20:20
    Ізюм
  • 21:30
    Слов'янськ Автостанція
  • 21:55
    Краматорськ
  • 22:20
    Дружківка
  • 23:25
    Бахмут
  • 00:55
    Лисичанськ АС-2
  • 01:25
    Сєвєродонецьк Автовокзал
  • Рейс: № 25-011
  • Перевізник: ПП "ЛИС-АВТО-ТРАНС"
    • Перевізник надає електронний квиток
    • 7 квитків лишилось
    • Формується на станції
    Детальніше
  • На маршруті Вроцлав - Харків доступно 1 автобусних маршрутів, та 1 перевізників.
  • З них 1 прямих рейсів, а 0 транзитних.
  • Вартість квитків на автобус Вроцлав - Харків від 1499.97 ₴ до 1499.97 ₴.
  • Середній час в дорозі: 28 г. 25 хв., а найшвидший рейс 28 г. 25 хв.
  • Найшвидше прибуття до Харків: 17:55, автостанція Харків ст.м. Південний вокзал.
  • Найпізніше прибуття до Харків: 17:55, автостанція Харків ст.м. Південний вокзал.
  • Середня вартість квитків: 1500 ₴.
  • Маршрут автобуса Вроцлав - Харків можна подивитись в детальній информації про рейс.
Самий дешевий
  • 13:30
    Вроцлав Автовокзал
    вул. Суша, 1
  • 17:55
    Харків ст.м. Південний вокзал
    вул Євгенія Котляра, 11
Перевізник: ПП "ЛИС-АВТО-ТРАНС"
Самий швидкий
  • 13:30
    Вроцлав Автовокзал
    вул. Суша, 1
  • 17:55
    Харків ст.м. Південний вокзал
    вул Євгенія Котляра, 11
Перевізник: ПП "ЛИС-АВТО-ТРАНС"
Раннє прибуття
  • 13:30
    Вроцлав Автовокзал
    вул. Суша, 1
  • 17:55
    Харків ст.м. Південний вокзал
    вул Євгенія Котляра, 11
Перевізник: ПП "ЛИС-АВТО-ТРАНС"
Пізне прибуття
  • 13:30
    Вроцлав Автовокзал
    вул. Суша, 1
  • 17:55
    Харків ст.м. Південний вокзал
    вул Євгенія Котляра, 11
Перевізник: ПП "ЛИС-АВТО-ТРАНС"